Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozyyy

Bulk kürü

Önerilen İletiler

Ozyyy    0

Arkadaşlar merhaba bulk kürü düşünüyorum fakat boldenon hakkında hiç iyi şeyler duymamaktayım 

piyasada da Rimabolon yok kaç eczane dolaştıysam yanlız 1 adet bulabildim sorum ise 

boldenon ve deca harici ne kullanabilirim  testonun yanına protein sentezi yapabilecek 

bir anabolizan varmıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokalaf    134
Ozyyy, 7 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba bulk kürü düşünüyorum fakat boldenon hakkında hiç iyi şeyler duymamaktayım 

piyasada da Rimabolon yok kaç eczane dolaştıysam yanlız 1 adet bulabildim sorum ise 

boldenon ve deca harici ne kullanabilirim  testonun yanına protein sentezi yapabilecek 

bir anabolizan varmıdır

Şuan yeni anapolonlar piyasaya girdi. Deca ve bolde tavsiye etmem kimseye, anapolon deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Ozyyy, 30 dakika önce yazdı:

bir anabolizan varmıdır

Rimo veya npp kullanabilirsin.İlk kürde bulk için only testo bile yeterli oluyor fakat bütçe varsa anabolizan neden olmasın

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokalaf, 46 dakika önce yazdı:

Şuan yeni anapolonlar piyasaya girdi. Deca ve bolde tavsiye etmem kimseye, anapolon deneyebilirsin.

deca bolde değil anapolon :D anapolon yerine fare zehri al daha iyi zaten bir farkları yok gözümde... 

Ozyyy, 53 dakika önce yazdı:

bir anabolizan varmıdır

Bütçen varsa peptid yoksa 13 haftalık kısa ester uzun esterli bir nor 19 grubu planlaması yapabilirsin 5 hafta only testo sonrasında ki 7 haftada nor19 grubu ilacı koyabilirsin. Yerinde olsam primo da eklemem only testo akar giderim 20-24 hafta primoda gözümde akarı kadar kokarı olmayan bir ilaç fiyat ve etki açısından zayıf  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
galicik, 33 dakika önce yazdı:

deca bolde değil anapolon :D anapolon yerine fare zehri al daha iyi zaten bir farkları yok gözümde... 

Bütçen varsa peptid yoksa 13 haftalık kısa ester uzun esterli bir nor 19 grubu planlaması yapabilirsin 5 hafta only testo sonrasında ki 7 haftada nor19 grubu ilacı koyabilirsin. Yerinde olsam primo da eklemem only testo akar giderim 20-24 hafta primoda gözümde akarı kadar kokarı olmayan bir ilaç fiyat ve etki açısından zayıf  

Anapolon insanları harbiden su balonuna çeviriyor hocam rimo hakkında çok değişken yorumlar yapılıyor verimli mi değil mi anlamış değilim

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

Anapolon insanları harbiden su balonuna çeviriyor hocam rimo hakkında çok değişken yorumlar yapılıyor verimli mi değil mi anlamış değilim

Olay aslına bakarsan risk reward sürdürülebilir bir kür planlaması içerisinde olması gereken bir ilaç olduğunu düşünmüyorum çok toxic evet aşırı etkili güç su çekimi anabolik etkisi testonun 3.5 katı ama ilaç 15 günde pick yapıyor, maks kullanabileceği 4 hafta karaciğeri aşırı yoruyor zaten kullandığımız ilaçlar vücudu fazlasıyla yoruyor ne gerek var orala 4 haftada sana katsa katsa 20 gr doku katar katmaz.. Rimo ben kullanmam 500 rimo vuracaksan ki haftalık etki göreceksin paraya vurunca gider ıgf-1 alırım daha iyi ki kıyaslanamazlar bile. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Zodi
      Herkese selamlar hocalarım, abilerim.
      İlaç dozajlamalarım ise haftalık 500 Testo - 400 boldenon şeklinde
      20 haftalık testo bolde kürümün 9. Haftasındayım ilk 6 hafta günde 30 mg sabit turinabol kullandım ve şu ana kadar 8 kilo artışım oldu. Boy 185 kür öncesi kilo 81 güncel kilo 89 yemeden kaynaklı bel ve alt karın da yağlanma oluştu ve son 2 haftadır 15 dk idman sonu kardiyo ekledim. (Bisiklet veya yokuş yürüyüş) Asıl sıkıntıma gelecek olursam bu kilo artışına rağmen nedense ilaçların tam etkisini aynada henüz görememem belki de boldenon 12. Hafta sonrası etki göstermeye başlıyor diyebilirsiniz bundan kaynaklıda olabilir.
      Günde sabahları 5 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği gün içinde 450 Gr pirinç veya makarna ve 500 gr tavuk yiyorum bunlar temel olanlar tabii ki ekstralar da var beslenmemin kendimce iyi olduğunu düşünüyorum iş yoğunluğumdan ve fabrikanın çok sıkıntılı olmasından kaynaklı test yaptırmaya da gidemedim ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu acaba diye psikolojik olaraktan bu düşünce beni hem idman olarak hem de aklıma geldiği her anda düşürüyor.
      Cinsel anlamda da son 2 haftadır nedense ilk etapta erkesiyon çok kuvvetli fakat yarım saat sonra 2. İlişki girişimim de sertleşmede çok problem yaşıyorum iş tempom çok yüksek antremanda da yeterince hırpalıyorum ve yorgun düşüyorum günde 6 saat uyuyorum bunun da ilişki de etkisi var mı bilmiyorum psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum kendimi bana bi yol gösterir misiniz kimseye de birşey açıklayamıyorum kendi kendimi yiyorum.
      Her türlü eleştirinize lafınıza sözünüze açığım.
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.