Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cagriunveren

Testo bolde küründe izlediğim yol

Önerilen İletiler

Hocalarım abilerim ablalarım kardeşlerim öncelikle hepinize selamlarımı iletiyorum.

Ben Çağrı. 23 yaşında kafasını body building ile bozmuş bir insanım :)

Sizlere bir fikir danışmak istiyorum.

Testo bolde dianabol kürüne 7 hafta önce başladım. Dianabolu 100 adet, her gün 3 kere (toplam 30mg) olmak üzere aldım ve bitirdim. Sonrasında böbreklerimin biraz dinlenmesi için 8 hafta boyunca dianabol'a ara verdim. (Şuan 3. haftadayım ve 8 hafta bitince tekrar devam edeceğim) Fakat testo bolde kürüme devam etmekteyim. Haftalık enjeksiyon mg periyodlarım bu şekilde;

Testo 250 mg x2 kere Pazartesi ve perşembe günleri

Boldenon 400 mg x1 kere pazartesi testo ile karıştırıp enjeksiyon yapıyorum.

Kürün bende bıraktığı etkiler gayet olumlu ve pozitif, ilacın orijinalliğine kesinlikle güveniyorum ve orijinal olduğunu biliyorum. Her hafta gücüm git gide artıyor ve ilaçlar yavaştan etkisini göstermeye başladı. Malûmunuz zaten biliyorsunuz boldenon 7 ila 8 haftadan sonra (kişiye bağlı) etki göstermeye başlıyor.

Bende de artık etki göstermeye başladı, fakat tek bir yan etkisini gördüm. O da vücutta yağlanma ve kıllanmaların normalinden biraz daha fazla artış göstermesi. Ha bir de, yüz hatlarımın büyümesi.

Evet, durum raporumu yaptığıma göre fikrimi sunayım.

Kür hakkında destek aldığım can yoldaşım bir abim var. Onunla beraber antrenman atıp beslenme yapıp kürümün kontrolünü sağlıyoruz.

Yukarıdaki dozlarda yavaş yavaş küre devam ederek mevcut kürümü yaza kadar devam ettirme hedefindeyim. Sonrasına ise yine kan testlerim sonucunda ilerleyerek kararımı vereceğim. 

Belki bolde'nin yanına hafiften ufak dozlarla deca girme ihtimalim var. Şuan bu konu hakkında pek oturup düşünmedim.

Sizlere sunup fikrinizi almak istediğim konu şu;

Bolde kürümün yanına decayı girsem mi girmesem mi kararsızım. Girersem de tahmini olarak ne kadar dozlarda ve ne zaman başlamaken makûl seviye olarak ön görülebilir? @metinav @rastlantisal @hectordoyle

Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.361
cagriunveren, 1 saat önce yazdı:

Hocalarım abilerim ablalarım kardeşlerim öncelikle hepinize selamlarımı iletiyorum.

Testo bolde dianabol kürüne 7 hafta önce başladım. Dianabolu 100 adet, her gün 3 kere (toplam 30mg) olmak üzere aldım ve bitirdim. Sonrasında böbreklerimin biraz dinlenmesi için 8 hafta boyunca dianabol'a ara verdim. (Şuan 3. haftadayım ve 8 hafta bitince tekrar devam edeceğim) Fakat testo bolde kürüme devam etmekteyim. Haftalık enjeksiyon mg periyodlarım bu şekilde;

Kürün bende bıraktığı etkiler gayet olumlu ve pozitif, ilacın orijinalliğine kesinlikle güveniyorum ve orijinal olduğunu biliyorum. Her hafta gücüm git gide artıyor ve ilaçlar yavaştan etkisini göstermeye başladı. Malûmunuz zaten biliyorsunuz boldenon 7 ila 8 haftadan sonra (kişiye bağlı) etki göstermeye başlıyor.

Bende de artık etki göstermeye başladı, fakat tek bir yan etkisini gördüm. O da vücutta yağlanma ve kıllanmaların normalinden biraz daha fazla artış göstermesi. Ha bir de, yüz hatlarımın büyümesi.

Kür hakkında destek aldığım can yoldaşım bir abim var. Onunla beraber antrenman atıp beslenme yapıp kürümün kontrolünü sağlıyoruz.

Yukarıdaki dozlarda yavaş yavaş küre devam ederek mevcut kürümü yaza kadar devam ettirme hedefindeyim. Sonrasına ise yine kan testlerim sonucunda ilerleyerek kararımı vereceğim. 

Belki bolde'nin yanına hafiften ufak dozlarla deca girme ihtimalim var. Şuan bu konu hakkında pek oturup düşünmedim.

Bolde kürümün yanına decayı girsem mi girmesem mi kararsızım. Girersem de tahmini olarak ne kadar dozlarda ve ne zaman başlamaken makûl seviye olarak ön görülebilir? @metinav @rastlantisal @hectordoyle

Dianabolu tekrar devreye sokmana gerek yok tekrar kullanacağın zaman 16. Haftada olacaksın vücudun yorulmuş olucak bide bunu tabletle su tutmak için yormak kâr zarar ilişkisi açısından mantıklı değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Dianabolu tekrar devreye sokmana gerek yok tekrar kullanacağın zaman 16. Haftada olacaksın vücudun yorulmuş olucak bide bunu tabletle su tutmak için yormak kâr zarar ilişkisi açısından mantıklı değil.

Peki ya deca konusunda fikriniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
cagriunveren, 6 dakika önce yazdı:

Peki ya deca konusunda fikriniz nedir?

Kısa esterini öneririm kullanıcaksan. (Npp) bununda risklerini göze alarak başlamalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul    5
cagriunveren, 2 saat önce yazdı:

Küründe başarılar dilerim. Bu kür uzun vadede sana güzel bir kazanç sağlayacaktır. Tavsiyem testlerini yaptırıp, ne durumda olduğunu görüp, ona göre yeni ilaçlar için kendine bir yol çizmelisin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 27.12.2022 - 14:52 yazdı:

Kısa esterini öneririm kullanıcaksan. (Npp) bununda risklerini göze alarak başlamalısın.

Teşekkür ederim hocam, bu değerlendirmeyi göz önünde bulunduracağım.

keepsoul, 27.12.2022 - 16:10 yazdı:

Küründe başarılar dilerim. Bu kür uzun vadede sana güzel bir kazanç sağlayacaktır. Tavsiyem testlerini yaptırıp, ne durumda olduğunu görüp, ona göre yeni ilaçlar için kendine bir yol çizmelisin. 

Öncelikle dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Evet, yaklaşık 2-3 hafta gibi bir süre zarfından sonra kan testlerimi yaptırıp değerlerimi analiz edip vücuduma ne gibi etkileri olduğuna bakacağım. Sonrasında ise daha uzun vadeli bir küre başlayıp yarışma hazırlıklarına gireceğim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Bende 3 haftadır bolde vuruyorum sivilcelenme ve özellikle sanırım daha çok kıl çıkmaya başladı bu benim baya dikkatimi çekti. Bol şans hayırlı güzel kazançlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gönderildi (düzenlendi)
cagriunveren, 27.12.2022 - 13:10 yazdı:

ilaç markalarını söyler misin. Bide bolde asıl 14-16 arası etki göstermeye başlıyor tansiyon problemi yarattı bende ciddi manada ve kestim benim sana önerim kürüne şuan da bir şey ekleme testonun yan etkileri belli ama bolde sende de ileride sıkıntı yaratabilir forumda bir çok kişi bolde kullanırken yarı da kesti. En azından 2 parça ilaçta neyin neyden kaynaklandığı anlayıp müdahale edebilirsin decayı ilerleyen süreçler için düşün gelişimin yatay ilaçların pick yapmaya başladığı dönemde sağlıklı sporlar.. Başlarda bana da öyle geliyordu en iyisini yaptım bee minumum aromatizan clean kas kütlesi koyuyorum diye seviniyordum ama ilerleyen süreçlerde gördüm ki öyle değilmiş bir daha asla bolde kullanmam. 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 9 dakika önce yazdı:

ilaç markalarını söyler misin. Bide bolde asıl 14-16 arası etki göstermeye başlıyor tansiyon problemi yarattı bende ciddi manada ve kestim benim sana önerim kürüne şuan da bir şey ekleme testonun yan etkileri belli ama bolde sende de ileride sıkıntı yaratabilir forumda bir çok kişi bolde kullanırken yarı da kesti. En azından 2 parça ilaçta neyin neyden kaynaklandığı anlayıp müdahale edebilirsin decayı ilerleyen süreçler için düşün gelişimin yatay ilaçların pick yapmaya başladığı dönemde sağlıklı sporlar.. 

Bolde SP marka testo da iran malı kullanıyorum. Dediğinizi değerlendirmeye alacağım, çok teşekkür ederim. Haftaya kan testi veriyorum zaten. Bakalım ne durumdayız.

proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Bende 3 haftadır bolde vuruyorum sivilcelenme ve özellikle sanırım daha çok kıl çıkmaya başladı bu benim baya dikkatimi çekti. Bol şans hayırlı güzel kazançlar 

Testonun yan etkisi sende biraz hızlı gelişmiş :) Sağlıklı sporlar dilerim dostum. Senden ricam, beslenmene ve antrenmanına çok dikkat etmen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
cagriunveren, 3 dakika önce yazdı:

Bolde SP marka testo da iran malı kullanıyorum. Dediğinizi değerlendirmeye alacağım, çok teşekkür ederim. Haftaya kan testi veriyorum zaten. Bakalım ne durumdayız.

Zaten çalıştığın kişiyi tahmin edebiliyorum ilaçlarında sıkıntı yok bende sp kullanıyordum. Ama dediğim gibi bolde geç gelir geç gider acele etme ilaç ekleme konusunda picklet önce ilaçlarını 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 3 dakika önce yazdı:

Zaten çalıştığın kişiyi tahmin edebiliyorum ilaçlarında sıkıntı yok bende sp kullanıyordum. Ama dediğim gibi bolde geç gelir geç gider acele etme ilaç ekleme konusunda picklet önce ilaçlarını 

Çalıştığım kişi öyle piyasadaki malûm insanlardan değil emin olun. Dediğinizi değerlendireceğim çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul    5

boldenon konusunda kırmızı kan hücrelerini arttırdığı için tansiyon sorunu  az da olsa olabilir. Geri kalan noktalarda (tamamen kendi fikrimce) kontrollü gidilince herhangi bir sorun ortaya çıkarmayacaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul, 11 dakika önce yazdı:

boldenon konusunda kırmızı kan hücrelerini arttırdığı için tansiyon sorunu  az da olsa olabilir. Geri kalan noktalarda (tamamen kendi fikrimce) kontrollü gidilince herhangi bir sorun ortaya çıkarmayacaktır. 

Kesinlikle katılıyorum, düzgün dozajlarda ve kontrollü kullanımda güzel bir etki gösterecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.