Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Probis

Ağrısız korkusuz hijyenik otomatik enjeksiyon nasıl yapılır

Önerilen İletiler

Probis    181

Arkadaşlar birçok kişi ufak yaşlardaki travmalardan yada başka sebeplerden iğne fobisine sahip. Bir başka kesimde kendi başına enjeksiyon yapmakta zorlanıyor her zaman düzgünce iğneyi saplamak zor olabiliyor. Sonrada bir bakıyorsunuz iğne elinizde 10dakika geçmiş hala enjeksiyonu yapamamışsınız :D 

Açıkcası bende küçüklüğümde yıllarca yediğim penisilin iğnelerinden sonra iğne fobisine sahiptim fakat yinede iğneyi yapabiliyordum ama 10-20 dakika elde iğneyle beklemek sinirimi bozuyordu. Ayrıca ben enjeksiyonda dart gibi saplayan tayfadanım yavaş yavaş yapmam mümkün değil. Bazen dik bezen yamuk giriyordu. Yok mu bunun bir yolu ? derken böyle bir cihaz almıştım, yurtdışında genelde trt uygulayanlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı olanlar, gebelik için uzun süreli hormon tedavisi alan kadınlar için tasarlanmış bir yardımcı.

Bugünde enjeksiyon ile ilgili bir başlık görünce bunu paylaşmak istedim, biliyorum birçok kişi enjeksiyon konusunda sıkıntı çekiyor.

Ben bacaktan 25g 2,5cm turuncu iğne ile enjeksiyon yapıyorum. Değil ağrı yada acı, inanın iğnenin girdiğini bile hissetmiyorsunuz tamamen sıfır his. İğne sevmeyen biri bununla günde 10 enjeksiyon bile yapabilir :D

0.5mlden 6 ml ye kadar enjektörleri destekliyor. Her tür enjektör için kızak kısmının uygun aparatı var. İğne ucu konusundada sınır yok yani insulin iğnesi takıp omuzdanda vurabilirsiniz, turuncu ile bacaktanda yada yeşil ile kalçadanda. Tek el ilede kullanıma uygun ama ben ne olur ne olmaz hep iki el bacaktan yapıyorum :D

Nasıl çalıştığı ile ilgilli ve enjeksiyon yaparkenki halini youtube short şeklinde aşağıya link olarak bırakıyorum.

Cihazın kurulumu

Enjeksiyon yaparken

Enjeksiyon Sonu

20221205_123301.jpeg 20221205_123301.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.369
Probis, 49 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar birçok kişi ufak yaşlardaki travmalardan yada başka sebeplerden iğne fobisine sahip. Bir başka kesimde kendi başına enjeksiyon yapmakta zorlanıyor her zaman düzgünce iğneyi saplamak zor olabiliyor. Sonrada bir bakıyorsunuz iğne elinizde 10dakika geçmiş hala enjeksiyonu yapamamışsınız :D 

internette buldum 90 euro :C

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

internette buldum 90 euro :C

fiyatı gördükten sonra deneme istediğim kaçtı :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Yılllarca kullanılacak bişey olduğu için fiyat bence makul, ama internetten sipariş vermeyin medical ürünler gümrükte takılır, yurtdışından kendiniz yada arkadaşınız ile getirtmeniz gerekiyor. 20-30 Dolara daha basit ürünlerde var. Hatta ruslarda direk tabanca gibi bişey var belki 5-10 dolardır ama pek güven vermiyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Probis, 05.12.2022 - 18:18 yazdı:

Açıkcası bende küçüklüğümde yıllarca yediğim penisilin iğnelerinden sonra iğne fobisine sahiptim fakat yinede iğneyi yapabiliyordum ama 10-20 dakika elde iğneyle beklemek sinirimi bozuyordu. Ayrıca ben enjeksiyonda dart gibi saplayan tayfadanım yavaş yavaş yapmam mümkün değil. Bazen dik bezen yamuk giriyordu. Yok mu bunun bir yolu ? derken böyle bir cihaz almıştım, yurtdışında genelde trt uygulayanlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı olanlar, gebelik için uzun süreli hormon tedavisi alan kadınlar için tasarlanmış bir yardımcı.

Bugünde enjeksiyon ile ilgili bir başlık görünce bunu paylaşmak istedim, biliyorum birçok kişi enjeksiyon konusunda sıkıntı çekiyor.

Ben bacaktan 25g 2,5cm turuncu iğne ile enjeksiyon yapıyorum. Değil ağrı yada acı, inanın iğnenin girdiğini bile hissetmiyorsunuz tamamen sıfır his. İğne sevmeyen biri bununla günde 10 enjeksiyon bile yapabilir :D

0.5mlden 6 ml ye kadar enjektörleri destekliyor. Her tür enjektör için kızak kısmının uygun aparatı var. İğne ucu konusundada sınır yok yani insulin iğnesi takıp omuzdanda vurabilirsiniz, turuncu ile bacaktanda yada yeşil ile kalçadanda. Tek el ilede kullanıma uygun ama ben ne olur ne olmaz hep iki el bacaktan yapıyorum :D

Nasıl çalıştığı ile ilgilli ve enjeksiyon yaparkenki halini youtube short şeklinde aşağıya link olarak bırakıyorum.

Cihazın kurulumu

Enjeksiyon yaparken

Enjeksiyon Sonu

20221205_123301.jpeg 20221205_123301.jpeg

Videoları yenileyebilir misiniz hocam linkler ölmüş

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
quacky, 19 saat önce yazdı:

Hocam hazır video var youtubeda onun linkini bırakıyım incele oradan benim video çekmem biraz zor şuan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7

İşe mutlaka yarar ama kan gelme olayını nasıl kontrol edecek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
Probis, 5.12.2022 - 19:52 yazdı:20-30 Dolara daha basit ürünlerde var. Hatta ruslarda direk tabanca gibi bişey var belki 5-10 dolardır ama pek güven vermiyor :D

Bu ruslarin ignesini baya merak ettim nasil birsey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, 37 dakika önce yazdı:

Kan kontrolünü yapmak zor olmaz mı bununla ?

hayır normal enjektör gibi düşün ama asıl soru bence gerek var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

Kan kontrolünü yapmak zor olmaz mı bununla ?

Hayir neden zor olsun enjektör açıkta zaten. Ama kan kontrolü yapmak gereksiz zaten ben hiç yapmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, 53 dakika önce yazdı:

Hayir neden zor olsun enjektör açıkta zaten. Ama kan kontrolü yapmak gereksiz zaten ben hiç yapmiyorum

Hocam bu konuda kesinlikle katılmıyorum size. Riske atılacak bir şey değil basit bir hareket altı üstü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Hocam bu konuda kesinlikle katılmıyorum size. Riske atılacak bir şey değil basit bir hareket altı üstü.

Benim kendi görüşüm değil hocam son makalelere göre bu sekilde ayrıca medikal olarak verilen egitimler ve suanki uygulamalarda kan kontrolü yok. 90 derece enjeksiyon yapıyorsan zaten yagi damara enjekte edemiyorsun hatta kan kontrolu için hareket ettirmek iğneyi daha bile zararli deniyor şuan. Ama yapılabilir tabiki cok istenirse

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brktrm    2
Probis, 54 dakika önce yazdı:

İlk defa bir yere enjeksiyon yapıcaksan kesinlikle gerekli. Yapılan bir araştırmaya göre hemşirelerin 40%'ı en az bir kere kan çekmiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Literatür reviewlere bakabilirsiniz im injection blood aspiration yazarak. Egerki vurduğunuz bölgede atar ve toplar damar yok işe yani,  su borusu gibi kalın olan damarlar, kan kontrolu yapmak gereksiz ve zararlı. Cunku doku zedelenmesi, agri vsvs gibi problemlere yol açıyor. Ama güvenemiyorum diyen ilk vurduğu yeri kontrol eder sonraki enjeksiyonlarda bidaha yapmaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brktrm    2
Probis, 5 dakika önce yazdı:

Literatür reviewlere bakabilirsiniz im injection blood aspiration yazarak. Egerki vurduğunuz bölgede atar ve toplar damar yok işe yani,  su borusu gibi kalın olan damarlar, kan kontrolu yapmak gereksiz ve zararlı. Cunku doku zedelenmesi, agri vsvs gibi problemlere yol açıyor. Ama güvenemiyorum diyen ilk vurduğu yeri kontrol eder sonraki enjeksiyonlarda bidaha yapmaz.

Bunlara sende bakınca, kalçadan aspirasyonsuz enjeksiyon yapıp şoka giren hastanelik olan insaların makalelerini görmüyor musun? Ben kendimde bir kere kan çektim, çok düşük ihtimal belki ama risk almaya değer mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urci    11
quacky, 24.05.2023 - 16:23 yazdı:

tam olarak ne işe yaradığını anlamadım videoda da gösteriyor ama gerek yok ki ? sonuçta diyelim yağlı bir testo koyuyosun sustanon gibi diyelim yine kendin enjekte ediceksin kendin bascaksın yani ilaç yağlı olduğu için ağır gidicek filan, ben ilk başta o enjekte etme kısmını kendi yapıyo sandım. bazen öyle ilaçlar oluyo ki baş parmağım ağrıyo artık enjektöre basmaktan ilacı enjekte edebilmek için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Makinenin en büyük avantajı sabit tutması ve tak diye tek seferde iğneyi saplaması bence mantıklı ben mesela yavaş yavaş iğneyi sokarım ama daha can acıtan ve bence hasar veren sistem benimki bence böyle tek seferde saplaması yapamayanlar için çok iyi denenir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

internetten arattırdım otomatik enjektör olarak çıkmadı, Yurt dışında mi satılıyor? adam bir de tam olarak kalçasının arkasından vurmadı, yan taraftan vurdu. Her iğne başına 25 lira veriyorum hemşireye aylık 200 TL geliyor az para değil. Bu Makine olsa tek başıma vururum

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: yufilifting
      Merhabalar bugün bir sorum olucak.Dışardan duyduğum bir söylem üzerine.Enjeksiyon yaparken tüm ürünleri tek enjektöre çekmenin yanlış olduğu üzerine bir söylemdi.Bu konuda sizlerin görüşlerini merak ediyorum özellikle yapılmaması gereken bir durum mu yoksa aksine önemi olmayan bir durum mu.
      Yaklaşık 1 senedir anabolik kullanıyorum ve bu zamana kadar yaptığım kürlerde her zaman tek enjektöre çekip uyguladım enjeksiyonumu konu hakkında bilgi sahibi Hocalarım bilgilendirirse çok sevinirim.
      İyi Forumlar.
    • Yazan: arifkarakaya
      Arkadaşlar merhaba,
      35 haftadır kürdeyim 5 hafta cruise var arada  yarışa hazırlanıyorum aşağı yukarı 3 aydır sağ kalçamda enjeksiyon vurulan yere beze var ağrı yapmıyor ateş yok sadece elle hissediyorum onun dışında sıkıntı yok doktara gidicema ama ameliyat vs olursa yarışmam olduğu için sıkıntıya girmek istemiyorum bi 4 5 ay daha işlem yaptırmasam sıkıntı olur mu tecrübesi olan var mı yüklediğim foto kalçayı sıktığımda bu kadar relli oluyor yoksa gözükmüyor bu kadar...

• Yazan: ugurrgennc
      Herkese selamlar,
      Yarın ilk iğnemi yapacağım ancak çevremde yapan kimse olmadığı için tek başıma yapmam gerekiyor bu durumda ne yapmam gerekli nasıl bir yol izlemeliyim? İğneyi nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
      Teşekkürler.
    • Yazan: atakanr1
      Merhabalar,
      Testosteron 400mg vurdurmak için dağlık kabinine gittim ilaç flakon içerisinde 1mg vurursunuz dedim uzandım enjeksiyon uzun sürüp flakonda ilaç kalmayınca anladım tüm şişeyi vurmuş.
      Toplam 5mg x400 testo yedim tek seferde.
      İzlemem gereken yol nedir? Teşekkürler.
    • Yazan: arifkarakaya
      Arkadaşlar selamlar
      Hangi ilacı hangi ilaçlarla vurabileceğimi nereden öğrenebilirim?
      Mesela:
      TESTOSTERON BOLDENON Bu ikisi birlikte vurulabiliyor mu?
      Veya:
      TESTOSTERON EFEDRİN WINSTROL BOLDENON Bu dört ilaç aynı anda vurulabilir mi?
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.