Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gokalp3308

Dianabol deca testo

Önerilen İletiler

Gokalp3308    0

Merhaba arkadaşlar ilk kürüm deca testo dianabol kullanıyorum 2.haftadayim işte yaradmi ne gibi sonuçlar alırım nasil işe yarar güç verirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135

-Spor geçmişi

-Yaş, güncel form

-Ürünlerin markası

Hiçbir bilgi mevcut değil. İşe yarar mı gibi bir soru ise kür hakkında en azından kabul görülür şekilde bilgi sahibi olmadığınızı da gösteriyor. 

Etki mevzusu kişiden kişiye-genetiğe göre değişir, marka önemlidir, ilaçların dolu olup olmaması önemlidir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48

Kusura bakma ama öncelikle 16 yaşında küre girmek çok sakıncalı. Ve bilgin olmadan kullanmaya başlayıp buraya  işe yararmı diye  yazman da zaten başlı başına düşündürücü bir durum.

Buradaki kimsenin sana kür için destek vereceğini düşünmüyorum bu yüzden bir an önce bırakman sağlık ve gelişimin açısından yararlı olabilecek tek seçenek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokalp3308    0

Bırakmayı düşünmüyorum şuan 2.kürüm zaten hiç bir sorun da yok testler de çok iyi hiç bir sorun yok ben size sordum siz sordugum hariç her şeyi dediniz bundan önce anavar testo boldenon kullandım yaklaşık 6 ay önce hiç bir sorun da olmadı açıkçası her şey çok iyi gidiyor 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NaturalKing    10
Gokalp3308, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ilk kürüm deca testo dianabol kullanıyorum 2.haftadayim işte yaradmi ne gibi sonuçlar alırım nasil işe yarar güç verirmi

Gokalp3308, 5 dakika önce yazdı:

Bırakmayı düşünmüyorum şuan 2.kürüm zaten hiç bir sorun da yok testler de çok iyi hiç bir sorun yok ben size sordum siz sordugum hariç her şeyi dediniz bundan önce anavar testo boldenon kullandım yaklaşık 6 ay önce hiç bir sorun da olmadı açıkçası her şey çok iyi gidiyor 

2 saat önce ilk kürüm demişsin, 5dk önce 2.kürüm demişsin. 

İşe yarar mı diye sorup 6 ay önce kullandım herşey çok iyi diyorsun. 

Bana göre çok yanlış yoldasın. Madem kullanacaksın işi bilen birinden yardım al. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
Larues, 1 dakika önce yazdı:

Umarım trollsündür🙂

Yağ oranım %4 yazmış orayı görmedim troll olma olasılığı yüksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

%4 yağ oranı, ilk kürdü ancak zaman atlaması yaşandı bir anda ikinci kür oldu. 

Ergenlik dönemine daha tam anlamıyla girmemişken, hasat dönemi verimi alınmamışken, doğal üretim pik seviyeye ulaşmamışken küre girmek...

Ben de troll olduğunu düşünüyorum ve de ekliyorum umarım trollsündür, gerçeklik içermiyordur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Gokalp3308, 47 dakika önce yazdı:

16 yaşında nasıl tahlil yaptırıyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Merhaba; yaşınız gereği platformdan yazılı değil okuduklarınız yoluyla faydalanabilirsiniz normal şartlarda uzaklaştırılmanız gerekiyor zira hatanın neresinden dönerseniz kârdır. Hormonlar mayınlı yolda yürümeye benzer bu sözüm kulağınıza küpe olsun.

KONU KİLİTLENMİŞTİR 

Not : Tekrar yazılı konu açma girişiminiz olursa platformdan sınırsız süreyle uzaklaştırılacaksınız.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.