Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Sustanon verim alamama

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar 8 hafta testo enantat kullandıktan sonra 7 8 kg gibi bir kütle koydum, ardından testo çok pahalılaştığı için sustanona geçtim 3 haftadır. Fakat ne bir güç, ne libido artışı vs hissetmiyorum. Enantat aldıktan 2-3 gün sonra deli gibi libido artışı oluyordu. Kütlede de artış hiç olmadı, sebebi ne olabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
gokalaf, 16 dakika önce yazdı:

Evet

Dostum sustanon çok geç açılan ve hafif salınımı olan bir ilaç aman aman birden bire güç artışı bekleyemezsin tercih edilmemesinin başlıca sebebi bu ikincisi Gokolaf kullanıcı ismi ile birisini taklit ediyor sayılmaz mısın ? insanlar karıştığın konularda  senin O olduğunu düşünüyor ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten only testesteron ile alacağını enant ile almışsın tekrar testesteron kullanıp bir 7 8 kg daha almayı beklemek gerçekçi değil ikinci olarak henüz 3 hafta geçmiş kilo dahi alamasan da sustanon hacmini genişletecektir. 7 hafta sustanon kullandım bana da kilo aldırmadı belin inceldi omuzlarım doldu. Sustanon ne yapacağı belli olmayan bir ilaç..  

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

@NamasteGodDamnİt hocama katılıyorum.

güç artışı birden gelmiyor ama açılıncada harbi örneklemek gerekirse gerçekten özgüven ve çok ciddi güç artışı hissediyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. O kadar paranoyak olduk ki artık, eczane ilacı da mı boş diye düşünmeye başlamıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Eyzel2, 21 dakika önce yazdı:

Gokolaf kullanıcı ismi ile birisini taklit ediyor sayılmaz mısın ? insanlar karıştığın konularda  senin O olduğunu düşünüyor ? 

Gokalaf'ın burda sustanon ne işe yarar diye soru sormayacağını 1-2 ay spor yapan herkes biliyordur muhtemelen. Sorun olmaz. Ayrıca kendisiyle izmitte tanıştım, böyle şeylere takılacak biri değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

İlk kürde alınan verdim diğer kürlerde de devam edebilseydi Mr. Olimpia'da yarışmak için sıraya girerdik hepimiz.

Sustanon esterlerinden dolayı oldukça kuvvetli bir ilaç. Hemen değil de 2. veya 3. haftadan sonra güç artışı olur ama enantat sonrası hiç ara vermeden sustanona geçtiysen herhangi bir etki alamaman da anormal değil.

Sustanon sonrası 4 hafta kadar daha enantat kullanmayı tercih edip kürünü öyle sonlandırmanı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
gokalaf, 19 dakika önce yazdı:

Gokalaf'ın burda sustanon ne işe yarar diye soru sormayacağını 1-2 ay spor yapan herkes biliyordur muhtemelen. Sorun olmaz. Ayrıca kendisiyle izmitte tanıştım, böyle şeylere takılacak biri değil.

Birisinin takıp takmaması değil de yaptığın etik değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 8 hafta testo enantat kullandıktan sonra 7 8 kg gibi bir kütle koydum, ardından testo çok pahalılaştığı için sustanona geçtim 3 haftadır. Fakat ne bir güç, ne libido artışı vs hissetmiyorum. Enantat aldıktan 2-3 gün sonra deli gibi libido artışı oluyordu. Kütlede de artış hiç olmadı, sebebi ne olabilir?

sustanona geçmeden önce hangi marka ve kaç mg testosteron kullandınız? Kaç hafta kullandınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362

Yerinde olsam cruise dönemine geçerdim. 6-8 hafta böyle devam eder sonra 12 hafta only sustanon yapardım.

Sen verimi almışsın zaten. Ötesi gıdım gıdım ilerleme oluyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
NamasteGodDamnİt, 1 saat önce yazdı:

Zaten only testesteron ile alacağını enant ile almışsın tekrar testesteron kullanıp bir 7 8 kg daha almayı beklemek gerçekçi değil ikinci olarak henüz 3 hafta geçmiş kilo dahi alamasan da sustanon hacmini genişletecektir. 7 hafta sustanon kullandım bana da kilo aldırmadı belin inceldi omuzlarım doldu. Sustanon ne yapacağı belli olmayan bir ilaç..  

Kesinlikle katılıyorum sustanonun 21. Rimabolanın 9. Haftasındayım kür başlangıcına göre kilo artışım olmadı hatta azaldı bile ama çok ciddi bir görüntü farkı var. Metabolizma ve beslenmeyle alakalı bir durum bence. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
gothcharlotte1, 3 saat önce yazdı:

sustanona geçmeden önce hangi marka ve kaç mg testosteron kullandınız? Kaç hafta kullandınız?

BioLine 500MG 8hafta

Arkadaşlar konudan bağımsız olarak, yürürken sağ sol bilek kasları felaket ağrıyor, öyle böyle değil. Mecbur yürümeyi durdurup biryere oturup dinleniyorum, ayrıca o kaslara dokunduğumda da ağrı oluyor eğer o gün yürümüşem. Onun dışında sol sağ kolda damar yolu açılan kısımda; kolumu dümdüz yapınca bir ağrı giriyor. Bunların sebebi nedir? kürden önce böyle şeyler yoktu. Salonda only testo alan birine sordum onda da aynı problemler olduğunu söyledi.

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Yerinde olsam cruise dönemine geçerdim. 6-8 hafta böyle devam eder sonra 12 hafta only sustanon yapardım.

Sen verimi almışsın zaten. Ötesi gıdım gıdım ilerleme oluyor.

öyle yaparsam muhtemelen çok çok uzun süre kürde kalmış olacağım, testislere mikroskopla bakmak zorunda kalacağım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
gokalaf, 15 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar konudan bağımsız olarak, yürürken sağ sol bilek kasları felaket ağrıyor, öyle böyle değil. Mecbur yürümeyi durdurup biryere oturup dinleniyorum, ayrıca o kaslara dokunduğumda da ağrı oluyor eğer o gün yürümüşem. Onun dışında sol sağ kolda damar yolu açılan kısımda; kolumu dümdüz yapınca bir ağrı giriyor. Bunların sebebi nedir? kürden önce böyle şeyler yoktu. Salonda only testo alan birine sordum onda da aynı problemler olduğunu söyledi.

tendonlar olabilir benim ilk kürün  8. 9. haftalarında olup geçmişti o koldaki ağrı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
gokalaf, 4 saat önce yazdı:

BioLine 500MG 8hafta

öyle yaparsam muhtemelen çok çok uzun süre kürde kalmış olacağım, testislere mikroskopla bakmak zorunda kalacağım :D

10 ay kürde kaldım o dediğin olmadı :)

Çok küçüldüğü yerde ovitrelle ve türevlerinden destek alır devam edersin. 

Yada bir kürden anca bu oluyor deyip PCT yapar dinlenir sonraki küre geçersin. Mesela metin hocam bu şekilde yapıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

Yada bir kürden anca bu oluyor deyip PCT yapar dinlenir sonraki küre geçersin. Mesela metin hocam bu şekilde yapıyor.

o zaman şöyle yapayım. Kürü bitirecektim normalde ben, 5 hafta daha sustanon kullanayım. Bakalım 5 haftaya nereye geliyorum. Daha sonra kürü kesip test verip sizden pct yardımı isterim. Şimdiden teşekkür ederim yorum yazan herkese.

rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

o zaman şöyle yapayım. Kürü bitirecektim normalde ben, 5 hafta daha sustanon kullanayım. Bakalım 5 haftaya nereye geliyorum. Daha sonra kürü kesip test verip sizden pct yardımı isterim. Şimdiden teşekkür ederim yorum yazan herkese.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.