Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Saç ektirme ve hormon kullanımı

Önerilen İletiler

forbit    866

Arkadaşlar, dostlar selamlar :D 

Uzun zamandır yoktum göz ucu ile bakıyordum sadece tatil, iş, güçç derken yazı ortaladık ve artık buradayım. :) Şimdi saç ektirme adına ufak bir operasyon geçireceğim sizlere danışmak istedim daha önce saç ektiren arkadaşlar var mı bu süreç zor mu geçiyor her şeyden önemlisi kürdeyim bu saç ekim konusunda zararlı olur mu doktor arkadaşlara danıştığımda sorun olmaz dediler ama sizlere de danışmak istedim. 

@metinav 

sac-ekimi-operasyonunda-saclar-ne-zaman-uzamaya-baslar.thumb.jpg.bf57a59104104bcf909ce81c4cea338e.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delice    141

Bunu ben de 2 sene içerisinde düşünüyorum açıkçası. Ancak hormon kullanımı bunu nasıl etkiler emin olamıyorum. Artık danışabileceğim birileri olacak gibi :D Saç ektirmeyi babam yaptı. Bir arkadaşım da yaptı. Sadece yaz aylarında zor olduğunu söylüyorlar. Şişmeler, ödem vs. Onun haricinde pek bilgim yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866
Delice, 3 saat önce yazdı:

Bunu ben de 2 sene içerisinde düşünüyorum açıkçası. Ancak hormon kullanımı bunu nasıl etkiler emin olamıyorum. Artık danışabileceğim birileri olacak gibi :D Saç ektirmeyi babam yaptı. Bir arkadaşım da yaptı. Sadece yaz aylarında zor olduğunu söylüyorlar. Şişmeler, ödem vs. Onun haricinde pek bilgim yok.

Valla dostum ben konuştum sıcak konusu denize girmediğin ve net güneşin altında saatlerce kalmadığın sürece hiç bir problem olmadığını söylediler ben tatili yaptım iş konusunda da kendime 15 günlük off vereceğim sonra umarım kolay olur. 11 günde kabuk atıyor dendi sonrası problem değil dediler bakalım. Tek korkutan steroid kürünün zarar verip vermemesi @metinav hocamdan cevap gelene kadar bekleyelim bakalım.

@rastlantisal sende düşünüyor musun hocam yoksa kel erkek çekiciliği diye bir şey söyleniyor o ssöylentiyi sonuna kadar yaşayacağım  mı diyorsun? B|

Gençken ne güzeldi 30 sonrası hepsi ay çiçeği gibi olmaya başladı :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.459
forbit, 11 saat önce yazdı:

Valla dostum ben konuştum sıcak konusu denize girmediğin ve net güneşin altında saatlerce kalmadığın sürece hiç bir problem olmadığını söylediler ben tatili yaptım iş konusunda da kendime 15 günlük off vereceğim sonra umarım kolay olur. 11 günde kabuk atıyor dendi sonrası problem değil dediler bakalım. Tek korkutan steroid kürünün zarar verip vermemesi @metinav hocamdan cevap gelene kadar bekleyelim bakalım.

@rastlantisal sende düşünüyor musun hocam yoksa kel erkek çekiciliği diye bir şey söyleniyor o ssöylentiyi sonuna kadar yaşayacağım  mı diyorsun? B|

Gençken ne güzeldi 30 sonrası hepsi ay çiçeği gibi olmaya başladı :D 

Geçen sene kıvırcık saçlı arkadaşım ektirdi. Aşırı doğal duruyor. Ondan sonra benim de fikrim değişti. Çünkü saçlarım uzadıkça kıvırcıklaşıyor. Bu sene değil ama seneye bende düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.621
forbit, 19 saat önce yazdı:

Tek korkutan steroid kürünün zarar verip vermemesi @metinav hocamdan cevap gelene kadar bekleyelim bakalım.

Açıkçası deneyimlemediğim bir konuda ve biraz da olsa araştırma yapmadan olur/olmaz demem doğru olmaz, ama az çok hepimizin bildiği ve çekindiği bir hormon var bu konuda mimli "DHT"...Bu hormonun vucutta belli başlı organlarda özellikle yoğunlaşmış reseptörleri alıcıları ve etkileme yolları var.Bunlardan biri de kıl kökleri.Özellikle kafa derisindeki saçlarda aşırı sebum ve yağlanma hava aldırmama gibi durumlardan kılların zayıflayıp dökülmesine neden oluyor.İster lokal şampuan vb. ile isterse dahilen alınan bilindik ilaçlar yoluyla dht bölgesel olarak baskılandığında, kürlerde bir sorun yaratacağını ben düşünmüyorum şahsen...Özellikle deca ve östrojen temelli kürler zarar vermek şöyle dursun saçlar için faydalı bile olabilir...

Yine de yabancı literatür kaynaklarında biraz gezmek ve çalışmalara bakmak lazım.Boş zamanım olduğunda unutmazsam bakarım :)

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866
metinav, 23 saat önce yazdı:

Açıkçası deneyimlemediğim bir konuda ve biraz da olsa araştırma yapmadan olur/olmaz demem doğru olmaz, ama az çok hepimizin bildiği ve çekindiği bir hormon var bu konuda mimli "DHT"...Bu hormonun vucutta belli başlı organlarda özellikle yoğunlaşmış reseptörleri alıcıları ve etkileme yolları var.Bunlardan biri de kıl kökleri.Özellikle kafa derisindeki saçlarda aşırı sebum ve yağlanma hava aldırmama gibi durumlardan kılların zayıflayıp dökülmesine neden oluyor.İster lokal şampuan vb. ile isterse dahilen alınan bilindik ilaçlar yoluyla dht bölgesel olarak baskılandığında, kürlerde bir sorun yaratacağını ben düşünmüyorum şahsen...Özellikle deca ve östrojen temelli kürler zarar vermek şöyle dursun saçlar için faydalı bile olabilir...

Yine de yabancı literatür kaynaklarında biraz gezmek ve çalışmalara bakmak lazım.Boş zamanım olduğunda unutmazsam bakarım :)

Hocam ççok sağol şu platformda sayılı kişilerin en başında geliyorsunuz o güzel bilgilerinizden yıllardır yararlanıyoruz boş zamanınız da bakar benim öğrendiklerim dışında bir şey görür paylaşırsanız muhakkak okuyacağım tüm notlarınızı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Hocam merhabalar, öncelikle hayırlı olsun. Şuanki durumunda kür yapmayı düşünüyorsan düşük doz testosteron + orta dozaj deca (misal 125 mg test e 300 mg deca gibi) tarzı bir kür yapabilirsin. Bazı bünyeler düşük testo orta-yüksek deca da herhangi bir yan etki yaşamadan devam edebiliyor.

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.