Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fert

Tren ve karaciğer değerleri sorunu

Önerilen İletiler

fert    75

Değerli hocalarım yardımlarınıza danışmak için burdayım lütfen yardım edin. 

daha önce iletilerimi gören arkadaşlar varsa biliyordur 2016 yılında çok ciddi bi omuz sakatlığı yaşamış ve uzun süren tedaviler sonucunda ancak bu yıl spora başlamıştım. herşey çok da iyi başladı aslında 500 iran testo 500 sp bolde kürüne başladım. haftalar geçmesine rağmen hiçbir etki alamıyordum ki orjinal zphc tren enantat (haftalık 200mg) kürüme ekledim ve muhteşem şeyler olmaya başladı deltoidlerim trapezlerim daha 2. haftasında baş vermeye başladı deli gibi bir iştah başladı belim incelmesine rağmen ölçü ve kilo almaya başladım. adeta trene aşık oldum. ancak 3. hafta sonunda gövdemin sağ böğrü dediğimiz yerde şiddetli ağrı ve sancılar olmaya başladı klasiktir doktora gittim durumu anlattım test yaptım. karaciğer değerlerim alt 400 ast 100 çıktı. sonra danıştığım kişilerin de tavsiyesiyle nac başladım treni kestim yeşillik ve zeytinyağını arttırdım. 15 gün sonra karaciğer değerlerim referansa geldi. sonra önceki hafta ben bu değerleri stabil tutmayı öğrendim diye düşünerek tekrardan tren e başladım. haftalık 400mg olarak her türlü koruyucu önlemimi de aldım nac 900 5 öğün 4 çeşit yeşillik toplam 40gr zeytinyağı ile omega 3, 6 litre su yine vücut inanılmaz tepki vermeye başladı kendimi de çok iyi hissediyordum. merak edip bu sabah gidip tahlil yaptırdım. ve gözlerime inanamadım alt 670 ast 199 çıktı. bu tren kullananan arkadaşlar, hocalar nasıl yapıyor acaba? bu değerleri nasıl kontrol altında tutuyorlar? yada bu zphc nin treni overdose mu yoksa bilmeden daha çok mu kullanıyorum? bir de not olarak şunu düşeyim şimdiden neden tren kullanıyorsun diyenlere amacım kütle almak hem eczane rimobolan hem boldenonu haftalarca denedim boldenon orjinal sp idi rimobolan da malum eczane ürünü hiçbir etki alamadım. deca konusunda ise malum kuştan olmayalım diye bir türlü cesaret edemedim. geriye tek seçenek tren kaldı açıkçası inanılmaz da memnunum. cinsel istek tavan yaptı vücut inanılmaz tepki verdi. doğuştan ailem de yüksek tiroid vardı bende de vardı onu referans aralığına düşürdü. tek sorunum karaciğer değerlerimin yüksek çıkması. bu durumu nasıl yönetebilirim?

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delice    140

Ben daha önce tren falan kullanmadım. Ancak anladığım kadarıyla siz anabolizmi yiyeceklerden değil, ilaçlardan sağlamaya çalışıyorsunuz. Sorunun asıl kaynağı bu olabilir gibi geliyor bana. Anabolizmi yiyeceklerden sağlayın, ilaçlar ile recomp yapın. Bu, çok daha düşük dozda ilaçlar kullanıp aynı etkiyi almanızı sağlayacaktır. Sadece süreç biraz daha uzar. Benim önerim bu olurdu. Tabii ki nihai karar size ait. Diyetinize enginar da ekleyebilirsiniz karaciğer için. Hatta direkt kapsül şeklinde kullanabilirsiniz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Delice, 12 dakika önce yazdı:

Ben daha önce tren falan kullanmadım. Ancak anladığım kadarıyla siz anabolizmi yiyeceklerden değil, ilaçlardan sağlamaya çalışıyorsunuz. Sorunun asıl kaynağı bu olabilir gibi geliyor bana. Anabolizmi yiyeceklerden sağlayın, ilaçlar ile recomp yapın. Bu, çok daha düşük dozda ilaçlar kullanıp aynı etkiyi almanızı sağlayacaktır. Sadece süreç biraz daha uzar. Benim önerim bu olurdu. Tabii ki nihai karar size ait. Diyetinize enginar da ekleyebilirsiniz karaciğer için. Hatta direkt kapsül şeklinde kullanabilirsiniz.

hocam şöyleki söylediğinizde şöyle bi haklılık payınız var: sadece 200gr pirinç kullanıyorum 500 göğüs 250gr yağsız kırmızı et şeklinde günde toplam 5 öğün alıyorum yani sadece carb ı kısık alıyorum yağ ve protein gayet iyi alıyorum. bunun nedeni de yağ oranım başladığımda %25 civarıydı. sadece son 2 haftada bu diyetle belim 2 cm inceldi kilom aynı kaldı omuz trapez ve bacaklarım gözle görülür biçimde büyüdü. hem kas kütlesi arttırabilip hem yağ yakabildiğim tek ilaç tren oldu. yani bu yönden haklısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
fert, 16 dakika önce yazdı:

hocam şöyleki söylediğinizde şöyle bi haklılık payınız var: sadece 200gr pirinç kullanıyorum 500 göğüs 250gr yağsız kırmızı et şeklinde günde toplam 5 öğün alıyorum yani sadece carb ı kısık alıyorum yağ ve protein gayet iyi alıyorum. bunun nedeni de yağ oranım başladığımda %25 civarıydı. sadece son 2 haftada bu diyetle belim 2 cm inceldi kilom aynı kaldı omuz trapez ve bacaklarım gözle görülür biçimde büyüdü. hem kas kütlesi arttırabilip hem yağ yakabildiğim tek ilaç tren oldu. yani bu yönden haklısınız.

O zaman karbonhidratı 300-350 gram arası alıp, yağı kıssanız. Aynı oranda Tren dozunu da düşürseniz, sizce kan değerlerine olumlu yönde etki etmiş olur mu? Şahsen benim izleyeceğim yol bu olurdu. Yağları da kanola, zeytinyağı, ceviz yağı, hindistan cevizi yağı, avokado yağı gibi karaciğer dostu yağlardan tercih ederdim.

tarihinde Delice tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Herkesin vücudu her ilaca aynı tepki vermiyor.Mesela benim vücudumda trenin yapmış olduğu halsizlik karşısında çaresiz kalıyor.Ben de artık kullanmıyorum.Deca altı bozuyor da tren bozmuyor mu :D Allah aşkına 500-600 tl verip düzgün hocalarla çalışın.Kafanıza göre iş yapmayın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Vural2, 17 dakika önce yazdı:

Herkesin vücudu her ilaca aynı tepki vermiyor.Mesela benim vücudumda trenin yapmış olduğu halsizlik karşısında çaresiz kalıyor.Ben de artık kullanmıyorum.Deca altı bozuyor da tren bozmuyor mu :D Allah aşkına 500-600 tl verip düzgün hocalarla çalışın.Kafanıza göre iş yapmayın.

Tren alt tarafı bende hiç bozmadı tam tersine ereksiyon sertliğini normalin bile çok üzerine çıkardı. Birliktelik süresini acayip arttırdı yani bende deca nın tam tersi inanılmaz bir etki yaptı. Doğuştan var olan yüksek tiroidimi de referans aralığına çekti. Koç konusuna gelince koçum var zaten haftalık düzenli tahliller isteyen de o zaten onun sayesinde baya da yol aldım aslında. Onla da az önce konıştum o da doz düşürüp koruyucu önlemleri arttırmamı söyledi daha önce bana treni kestiren de oydu zaten yani kafama göre iş yapmıyorum. Benim burda sormamın tek nedeni benzer durumla karşılaşan varsa onun tecrübelerini öğrenmek içindi kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
fert, 10 dakika önce yazdı:

Tren alt tarafı bende hiç bozmadı tam tersine ereksiyon sertliğini normalin bile çok üzerine çıkardı. Birliktelik süresini acayip arttırdı yani bende deca nın tam tersi inanılmaz bir etki yaptı. Doğuştan var olan yüksek tiroidimi de referans aralığına çekti. Koç konusuna gelince koçum var zaten haftalık düzenli tahliller isteyen de o zaten onun sayesinde baya da yol aldım aslında. Onla da az önce konıştum o da doz düşürüp koruyucu önlemleri arttırmamı söyledi daha önce bana treni kestiren de oydu zaten yani kafama göre iş yapmıyorum. Benim burda sormamın tek nedeni benzer durumla karşılaşan varsa onun tecrübelerini öğrenmek içindi kardeşim.

Daha düşük dozlar kullanıp 5-6kg kas ekledim sizin etki alamadım tren eklemeden dediğiniz kürde.Bence psikolojik olarak ilaçları mucize olarak görüyorsunuz yukarda arkadaşında dediği gibi.İlk cümleyi tekrar okuyup acaba dersiniz kendinize.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 20 dakika önce yazdı:

Daha düşük dozlar kullanıp 5-6kg kas ekledim sizin etki alamadım tren eklemeden dediğiniz kürde.Bence psikolojik olarak ilaçları mucize olarak görüyorsunuz yukarda arkadaşında dediği gibi.İlk cümleyi tekrar okuyup acaba dersiniz kendinize.

Katılıyorum dozları düşük tutup sürekliliği sağlamak daha önemli bana göre de.Yani uzun kürler :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

Katılıyorum dozları düşük tutup sürekliliği sağlamak daha önemli bana göre de.Yani uzun kürler :) 

Keşke anlasalar birde :D Bir alt konuda gh bolde testo vuruyormuş.2 haftada etki alamamış deca ekleyecekmiş xD 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Vural2, 23 dakika önce yazdı:

Dediğinde haklılık payın olabilir ki şuan kendimi baya sorguluyorum ve sonuç olarak bi değişiklik yapmak zorundayım. Senin gelişimini de biliyorum kardeşim senin genetiğin çok daha iyi olduğu için o kadar iyi gelişebildin hem boldenon gibi zayıf bi anabolikle hem de düşük dozlarda. Ancak benim senin gibi genetiğim yok tiroidimi düşürmeden kas eklemem de inanılmaz zor oluyo o yüzden trenin bendeki en büyük etkisi tiroidi düşürerek anabolik süreci desteklemesi oldu. Koçum da tüm sürece bakarak bu çıkarımda bulunuyor yani hem rimobolan hem boldenonda vücut hiç tepki vermedi neredeyse sadece su topladı. Ki bu süreçte tiroidim üst referans değerinin %40 üzerindeydi. Ne zaman trene geçtim tiroid alt referansa yaklaştı işte o zaman vücut "heh şimdi oldu" diye tepki verdi adeta. Yani demek istediğim boldenon ve rimobolan sizi düşük dozlarda bile çok iyi geliştirmiş olabilir çünkü tiroidiniz ve genetiğiniz buna uygundur. Ancak bende bu anabolikler sadece para israfı durumunda. Yada şuan koçumla düşündüğümüz diğer ihtimal doğrudan tiroidi baskılayıp zayıf anaboliklere yüklenmek. Bakalım değerleri normal aralığa yaklaştıramazsak onu yapıcaz.

Dediğim gibi benim bunu buraya yazma nedenim şuydu bu konuda benzer tecrübesi olan var mı diye koçum düşük dozlarda bu kadar yükselen başka kimse görmediğini söyledi ben de belki burda vardır diye bi sorayım dedim sonuçta burda yüzlerce insan var onların tecrübelerinden yararlanmak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.599
fert, 7 saat önce yazdı:

daha önce iletilerimi gören arkadaşlar varsa biliyordur 2016 yılında çok ciddi bi omuz sakatlığı yaşamış ve uzun süren tedaviler sonucunda ancak bu yıl spora başlamıştım. herşey çok da iyi başladı aslında 500 iran testo 500 sp bolde kürüne başladım. haftalar geçmesine rağmen hiçbir etki alamıyordum ki orjinal zphc tren enantat (haftalık 200mg) kürüme ekledim ve muhteşem şeyler olmaya başladı deltoidlerim trapezlerim daha 2. haftasında baş vermeye başladı deli gibi bir iştah başladı belim incelmesine rağmen ölçü ve kilo almaya başladım. adeta trene aşık oldum. ancak 3. hafta sonunda gövdemin sağ böğrü dediğimiz yerde şiddetli ağrı ve sancılar olmaya başladı klasiktir doktora gittim durumu anlattım test yaptım. karaciğer değerlerim alt 400 ast 100 çıktı. sonra danıştığım kişilerin de tavsiyesiyle nac başladım treni kestim yeşillik ve zeytinyağını arttırdım. 15 gün sonra karaciğer değerlerim referansa geldi. sonra önceki hafta ben bu değerleri stabil tutmayı öğrendim diye düşünerek tekrardan tren e başladım. haftalık 400mg olarak her türlü koruyucu önlemimi de aldım nac 900 5 öğün 4 çeşit yeşillik toplam 40gr zeytinyağı ile omega 3, 6 litre su yine vücut inanılmaz tepki vermeye başladı kendimi de çok iyi hissediyordum. merak edip bu sabah gidip tahlil yaptırdım. ve gözlerime inanamadım alt 670 ast 199 çıktı. bu tren kullananan arkadaşlar, hocalar nasıl yapıyor acaba? bu değerleri nasıl kontrol altında tutuyorlar? yada bu zphc nin treni overdose mu yoksa bilmeden daha çok mu kullanıyorum? bir de not olarak şunu düşeyim şimdiden neden tren kullanıyorsun diyenlere amacım kütle almak hem eczane rimobolan hem boldenonu haftalarca denedim boldenon orjinal sp idi rimobolan da malum eczane ürünü hiçbir etki alamadım. deca konusunda ise malum kuştan olmayalım diye bir türlü cesaret edemedim. geriye tek seçenek tren kaldı açıkçası inanılmaz da memnunum. cinsel istek tavan yaptı vücut inanılmaz tepki verdi. doğuştan ailem de yüksek tiroid vardı bende de vardı onu referans aralığına düşürdü. tek sorunum karaciğer değerlerimin yüksek çıkması. bu durumu nasıl yönetebilirim?

@metinav

Arkadaşlar da belirtmiş, ya dozu düşür, yada koruyucu önlemleri arttır güçlendir.Zphc'nin yıllar önce bir kaç flakon tren acetatını kullanmıştım iyiydi.Ama over doz olabilir ne kadar standart üretim ve dolum yapılıyor belli değil.Onun için düşük dozlarla uzun vadeli planlama yapmak daha akılcı olur.

Karaciğer değerleri trenbolon kürlerinde anaormal seviyelere çıkabiliyor.Asetil sistein tek başına yeterli gelmez.Bir çok karaciğere faydalı suplement ve gıdalar var.Onları da ilave et, en azından aşırı yükselmesini önlemiş olursun.Deca ve trenin uzun esteri genelde tiroid üretimini baskılar bu sayede kas katobolizması önlenir.Anabolik ortam için tiroidlerin biraz yavaşlaması gerekiyor, dolaylı olarak kortizolünde azalması...

Herkesin genetik yapısı ve metabolizması farklı olduğundan kullanılan anaboliklerin etkileri de değişkenlik gösteriyor.Sana yaramayan başkasını uçurabiliyor :)

Önemli olan sağlığı bozmadan, en az zararla, zamana yayılmış bir düzlemde, yavaş ama kararlı ilerlemek...Hızla gelen, hızla gider...

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
fert, 12 saat önce yazdı:

@metinav

Trenbolon bizim ülkedeki hocalar ve sporcular tarafından pek bilinmese de karaciğer enzimlerini artırma yeteneğine sahip steroidlerden biri. Ben de tren kullanırken NAC-900 kullanmama rağmen ALT ve AST değerlerim biraz yüksek çıkmıştı. Ekleyebiliyorsan başka karaciğer koruyucuları da ekleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Trenbolon bizim ülkedeki hocalar ve sporcular tarafından pek bilinmese de karaciğer enzimlerini artırma yeteneğine sahip steroidlerden biri. Ben de tren kullanırken NAC-900 kullanmama rağmen ALT ve AST değerlerim biraz yüksek çıkmıştı. Ekleyebiliyorsan başka karaciğer koruyucuları da ekleyebilirsin.

Ben hiç koruyucu almadım eskisinden daha iyiydi 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Valla benim o zamanlar beslenme de iyi değildi, onun da etkisi olmuş olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
Emrahtkty, 7 saat önce yazdı:

Tamamen vücut toleransı ile alakalı. 

Her ilaç herkeste bambaşka sonuçlar verebiliyor. Ama bir ilaç seni perişan ediyorsa onu kesip alternatiflerini düşünmek gerek. Mesela müsabık bir kardeşim var. Israrla trene giriyor ve ısrarla karaciğer değerlerini uçuruyor. Günün sonunda ensesinde, kafasında ve göğüs arasında derin çıbanlar çıkıyor. Kür sonu uzun bir sürede iyileşse de o yara çukurları hep kalıyor. 

Arkadaşlar bazı şeyleri artık kabullenmeniz gerek. İlaçlı yada ilaçsız Body Building sporunda genetik aşırı önemlidir. İlaçsız olarak varamadığınız yere ilaçla da varamazsınız veya bu bir sihirden ibaret olur. İlaç bittiğinde vücut sizi alır aynen natural halinize geri getirir. Her vücudun maliyet / fayda bariyeri vardır ve bu kişiden kişiye değişir. Yüksek dozlarla anlık uçuşlar yerine küçük dozlarla kontrollü gidip kanat yapmaya çalışmak hem güvenli hem de akıllıca olur. Yarışmaya hazırlanmıyorsunuz! 

Tüm bunlar bittiğinde sağlığınızdan olmuş olmayın. Lütfen tam kontrollü hareket edin. Kendinize yazık edersiniz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
fert, 11.07.2022 - 12:43 yazdı:

Dediğinde haklılık payın olabilir ki şuan kendimi baya sorguluyorum ve sonuç olarak bi değişiklik yapmak zorundayım. Senin gelişimini de biliyorum kardeşim senin genetiğin çok daha iyi olduğu için o kadar iyi gelişebildin hem boldenon gibi zayıf bi anabolikle hem de düşük dozlarda. Ancak benim senin gibi genetiğim yok tiroidimi düşürmeden kas eklemem de inanılmaz zor oluyo o yüzden trenin bendeki en büyük etkisi tiroidi düşürerek anabolik süreci desteklemesi oldu. Koçum da tüm sürece bakarak bu çıkarımda bulunuyor yani hem rimobolan hem boldenonda vücut hiç tepki vermedi neredeyse sadece su topladı. Ki bu süreçte tiroidim üst referans değerinin %40 üzerindeydi. Ne zaman trene geçtim tiroid alt referansa yaklaştı işte o zaman vücut "heh şimdi oldu" diye tepki verdi adeta. Yani demek istediğim boldenon ve rimobolan sizi düşük dozlarda bile çok iyi geliştirmiş olabilir çünkü tiroidiniz ve genetiğiniz buna uygundur. Ancak bende bu anabolikler sadece para israfı durumunda. Yada şuan koçumla düşündüğümüz diğer ihtimal doğrudan tiroidi baskılayıp zayıf anaboliklere yüklenmek. Bakalım değerleri normal aralığa yaklaştıramazsak onu yapıcaz.

Dediğim gibi benim bunu buraya yazma nedenim şuydu bu konuda benzer tecrübesi olan var mı diye koçum düşük dozlarda bu kadar yükselen başka kimse görmediğini söyledi ben de belki burda vardır diye bi sorayım dedim sonuçta burda yüzlerce insan var onların tecrübelerinden yararlanmak istedim.

Est.Benim amacım ne kimseyi övmek ne de seni aşağılamak.Ben kendimde bazı şeyleri tecrübe ettim ve çevremdekilerden de görüyorum sadece seni bu tren olmazsa olmaz kafa yapısından çıkarmak için söylüyoruz.Tren bir yarışma hazırlık ilacıdır.Hatta son silahındır,bunu kullanmak için aceleci davranma.Ama tabiki tercih yine senin tiroid değerlerini farklı yönlerden de harekete geçirebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.