Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fero1905

Genotropin kullanımında beslenme

Önerilen İletiler

fero1905    0

Saygıdeğer hocalarım öncelikle merhaba.4 yıllık spor geçmişim ve 1 kür geçmişim var. Haftalık 500 mg testo enanth, 300 mg rimabolone (toplam 12 hafta kullanacağım) ve antreman sonrası 3 iu, sabah aç karnına 3 iu olmak günlük 6iu genotropin kullanmaya başladım gh planım 6 ay. Ağırlıklı hedefim büyüme ekstra yağ yakımıda olursa mutlu olurum:)
Sorum şu; 1. Hedefim büyüme olduğundan zamansızlıktan beslenmede atmalar yapabiliyorum ve 1-2 öğün gainer içme durumum olabiliyor ve her antreman sonrası 50 yada 100 gr maltodekstrin içiyorum gh kullandığım için maltokestrin herhangibir sorun teşkil edermi? Kompleks temiz bir karbonhidrat olmasının yanı sıra sonuçta bir tür şeker kendisi cevaplarınızı bekliyorum saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fero1905, 03.07.2022 - 03:21 yazdı:

Saygıdeğer hocalarım öncelikle merhaba.4 yıllık spor geçmişim ve 1 kür geçmişim var. Haftalık 500 mg testo enanth, 300 mg rimabolone (toplam 12 hafta kullanacağım) ve antreman sonrası 3 iu, sabah aç karnına 3 iu olmak günlük 6iu genotropin kullanmaya başladım gh planım 6 ay. Ağırlıklı hedefim büyüme ekstra yağ yakımıda olursa mutlu olurum:)
Sorum şu; 1. Hedefim büyüme olduğundan zamansızlıktan beslenmede atmalar yapabiliyorum ve 1-2 öğün gainer içme durumum olabiliyor ve her antreman sonrası 50 yada 100 gr maltodekstrin içiyorum gh kullandığım için maltokestrin herhangibir sorun teşkil edermi? Kompleks temiz bir karbonhidrat olmasının yanı sıra sonuçta bir tür şeker kendisi cevaplarınızı bekliyorum saygılar.

Rimobolanı imkanın varsa haftalık 400 500 çıkarmanın öneririm. Yabancı forumlardan araştırdığım ve 3 haftadır  kendimde doz arttırdığımdan yola çıkarak. Tabi karar senin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fero1905    0
ardaulucay1111, 27 dakika önce yazdı:

Rimobolanı imkanın varsa haftalık 400 500 çıkarmanın öneririm. Yabancı forumlardan araştırdığım ve 3 haftadır  kendimde doz arttırdığımdan yola çıkarak. Tabi karar senin 

Evet bende 400 e çıkarmayı düşünüyorum tek seferde 200 mg 2 ampülü testo ile vurmam sorun çıkarmaz dimi? 400 mg haftada 2 enjeksiyon. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fero1905, 7 saat önce yazdı:

Evet bende 400 e çıkarmayı düşünüyorum tek seferde 200 mg 2 ampülü testo ile vurmam sorun çıkarmaz dimi? 400 mg haftada 2 enjeksiyon. 

Çıkarmaz hocam kullanabilirsin o şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887

Ben kendim de gh kullanıyorum. Şuan temiz karb alıp şekerden uzak duruyorum. Aslında normal olduğu gibi temiz beslenip sağlam antreman yapmalısın gerisini gh kendi kendine halleder zaten 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fero1905    0
Askabar, 15 saat önce yazdı:

Ben kendim de gh kullanıyorum. Şuan temiz karb alıp şekerden uzak duruyorum. Aslında normal olduğu gibi temiz beslenip sağlam antreman yapmalısın gerisini gh kendi kendine halleder zaten 

@Askabar 4. Kalemdeyim son 2-3 gündür özellikle kulak ve kafa çevremden ateş atıyorum, hani menapoza girenlerde ateş basması olurmuşya onun gibi bişey sanırım, ama ateşim normal çıkıyor şuan bile ense ve kulaklarımdan ateş atıyorum, yüzüm ve cildim de kızarma bronzlaşma var bunların genotropin ile alakası olabilirmi:))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
fero1905, 7 saat önce yazdı:

@Askabar 4. Kalemdeyim son 2-3 gündür özellikle kulak ve kafa çevremden ateş atıyorum, hani menapoza girenlerde ateş basması olurmuşya onun gibi bişey sanırım, ama ateşim normal çıkıyor şuan bile ense ve kulaklarımdan ateş atıyorum, yüzüm ve cildim de kızarma bronzlaşma var bunların genotropin ile alakası olabilirmi:))

yanına tren kullanıyor musun ? yada şuan ki kürün nasıl ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fero1905    0
Askabar, 13 saat önce yazdı:

yanına tren kullanıyor musun ? yada şuan ki kürün nasıl ?

@Askabar yok hocam tren yok, haftalık 500 mg testo enanth 300 mg rimabolonla başladım onuda 400 e çıkıyorum sabah aç 3 iu geno antreman sonu 3 iu genotropin bu kadar. Aslında sorum farklıydı soruma hala cevap alamadım konudaki ilk yazıyı okursanız belki yardımınız olur saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 7/7/2022 - 10:33 yazdı:

Ben ve bir tanıdığım büyüme hormonu kullanıyoruz . Ayrıca kürdeyim şuana kadar sivilce sorunu yaşamadım ( tren bolde testo Alıyorum) tanıdığımda ve bende  gh den sonra sivilce çıkmaya başladı normal midir? sebebi nedir ? 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
PowerWave, 5 saat önce yazdı:

Ben ve bir tanıdığım büyüme hormonu kullanıyoruz . Ayrıca kürdeyim şuana kadar sivilce sorunu yaşamadım ( tren bolde testo Alıyorum) tanıdığımda ve bende  gh den sonra sivilce çıkmaya başladı normal midir? sebebi nedir ? 

Bence sivilcenin sebebi gh değil steroidlerdir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bolde yapmaya başlamıştır artıcak git gide 😥

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
holyland, 2 saat önce yazdı:

bolde yapmaya başlamıştır artıcak git gide 😥

20 hafta olacak bolde neredeyse . Eğerki gh steroidlerin etki alanını yükselttiyse bilemiyorum . Ama gh den sonra oldu . Steroid kullanmayan kişide de sivilcelenmeler olmuş . Vücudumu temizliyor anlamadım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: muzaffer
      Merhaba Arkadaşlar,
      6 nisan itibari ile Noxy boldenon ve iran testo kürüne başladım. 20 hafta planladım. Kick start olarak günlük 50 mg anapolon var. Dozajlar 500 testo ve 500 bolde şeklinde. Yaşım 36 ve 2 yıldır düzenli spor geçmişim var. Formumu sizinle paylaşıyorum. 1 yıldır haftada 5 gün tek bölge çalışıyorum. Günde en az 4 litre olacak şekilde  Yarım saat ara ile 1 bardak su tüketimi. Sabah 50 gr yulaf, 3 yumurta ve 30 gr kuruyemiş. Gün içinde 300 pirinç, 100 makarna ve yanında bol yeşillik var. 
      Kullandığım takviyeler,
      1 kapsül natures supreme omega 3 1 servis kingsize monster pak 1 tablet nac 900 Siz değerli dostlarımdan eksik yönlerimi yorumlamanız, beslenme, antrenman ve kardiyo konusunda yönlendirmeniz olacaktır. Tek bölge mi yoksa çift bölge mi daha verimli olur? Beslenme yeterlimidir? Sizlerin görüşleri benim için çok değerli.
      Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: kodmaster28
      Merhabalar, öncelikle iyi akşamlar herkese.
      Uzun süredir definasyon dönemindeyim. Tavuğu haşlanmış olarak tüketiyorum son iki haftadır fakat insan işi gibi değil. Tat yok, tuz yok; saman gibi. Definasyon döneminin sürdürebilirliği için tavuğu bir kaşık zeytinyağı (10gr) ile marine edip sonrasında yüksek ateşte 2-3 dk pişirip tüketsem bir sıkıntı yaratır mı? Süreci yavaşlatması, protein değerinin kaybı tarzı şeyler. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler!
    • Yazan: zamt
      Merhaba, günlük 4 ünite genotropin vurmayı düşünüyorum ve 6-12 ay arasında kullanım yapacağım. Bu süreçte düzenli kan tahlilleri yaptırmama gerek varmı ve yaptırırsam igf1 seviyelerinemi baktırmalıyım? ne derece yüksek çıkarsa bir müdahelede bulunmalıyım ve bu müdahele ne olmalı?
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar değerli forum üyeleri;
      yarın eczane genotropine başlıyorum. Günlük toplam 6 ünite kullanacağım. Sabah aç karnına 3 ünite gece yatmadan hemen önce 3 ünite şeklinde.
      6 ünite büyümek için yeterlimi sizce yanında insülinde kullanıcam daha once cok kullandım insülin işi bende. Birde unuttum uzun zamandır genotropin kullanmıyorum.
      Turuncu uç İnsülin iğnesiyle 3 ünite için kaça getirmem gerekiyor kendi ucuyla vurunca boşa damlalar akıyor kalemin icinden cekip vuracağım. @metinav

• Yazan: Boldeman
      Merhaba değerli hocalarım,
      En optimal kullanım ne zaman ve ne şekilde olması gerekir? Bazı hocalarımız gece uyumadan demiş bazıları sabah uyanır uyanmaz demiş en optimali hangisidir sizce ve günlük hacim için minumum 6 iu tavsiye edilmiş ama 4iu olarak kullanacağım maddi açıdan hacim açısından bi problem yaratır mı? @Mickey @rastlantisal @metinav @Emrah @Askabar
      Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.