Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

therealsoldier

Kür öncesi testim

Önerilen İletiler

herkese selamlar öncelikle yaşım 22 daha önce kür geçmişim yok. hocayla çalışmaya başladım yarışma hazırlığı sürecine girmeye karar verdim kür öncesi test sonuçlarım çıktı test sonuçlarımı kendisine attım fakat buraya da atmak istedim değerli hocalarım yorum yaparsa sevinirim teşekkürler 

not:3,4 gün önce 2 gün üst üste alkol aldım  

Enabiz-Tahlilleri.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Pdf'i buraya görüntü olarak atabilmen mümkün mü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer, 13 dakika önce yazdı:

FSH - 0 ?  Tiroidler fazla karaciğer enzimlerin tehlikeli olmamakla fazla 

Kreatinin fazla naptın olum kendine 

@metinav@rastlantisal@Rdm Abı sizlerde cok uzun bir konu olucak gibime geliyor.

lh nasıl bu kadar yüksek olabiliyor onu anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
therealsoldier, 37 dakika önce yazdı:

herkese selamlar öncelikle yaşım 22 daha önce kür geçmişim yok. hocayla çalışmaya başladım yarışma hazırlığı sürecine girmeye karar verdim kür öncesi test sonuçlarım çıktı test sonuçlarımı kendisine attım fakat buraya da atmak istedim değerli hocalarım yorum yaparsa sevinirim teşekkürler 

not:3,4 gün önce 2 gün üst üste alkol aldım  

Enabiz-Tahlilleri.pdf

Alkol alman kanda olduğu icin karaciğeri cok çalıştırmiş olabilir o yüzden  alt/ast durumu onu gösteriyor,Fsh? 0 bu durum doğuştan herhangi bir testis hastalığı felan varmı sende? Bu değişik bi durum ,daha önce küre girdiniz mi veya anti-depresan vs kullandığınız farklı bir şey varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, 10 dakika önce yazdı:

Alkol alman kanda olduğu icin karaciğeri cok çalıştırmiş olabilir o yüzden  alt/ast durumu onu gösteriyor,Fsh? 0 bu durum doğuştan herhangi bir testis hastalığı felan varmı sende? Bu değişik bi durum ,daha önce küre girdiniz mi veya anti-depresan vs kullandığınız farklı bir şey varmı

hayır hocam yok antidepresan ya da en basit yağ yakıcı bile kullanmadım supplement hariç acaba test sonucu yanlış çıkarmış olabilir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565

Arkadaşlar dile getirmiş bazı şeyleri, bence dikkate al.Alkolün verdiği zarar ortada.Kolesterol durumu karaciğer ve böbrek zorlanıyor...

Östrojen patlamış, prolaktin zıplamış, sperm üretemiyorsun ve doktora gitmek yerine salondaki hocana güveniyorsun :)

Bunlar iki günde olmaz, alt yapısı vardır geçmişe uzanan.Uzman bir dahiliyeciye göster, gerekirse endokrinoloğa sevkeder.

Geçmiş olsun

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 40 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar dile getirmiş bazı şeyleri, bence dikkate al.Alkolün verdiği zarar ortada.Kolesterol durumu karaciğer ve böbrek zorlanıyor...

Östrojen patlamış, prolaktin zıplamış, sperm üretemiyorsun ve doktora gitmek yerine salondaki hocana güveniyorsun :)

Bunlar iki günde olmaz, alt yapısı vardır geçmişe uzanan.Uzman bir dahiliyeciye göster, gerekirse endokrinoloğa sevkeder.

Geçmiş olsun

sağolun hocam yorumunuz için teşekkür ederim, salondaki hocadan değil instagramda G.A isimli hocadan koçluk alıyorum kendisi aynı zamanda doktor o henüz yorum yapmadı sizin bilgilerinize güvendiğim için burayla da paylaşmak istedim alkolü sürekli tüketen biri değilim arkadaşlarla içmiştim sadece 2 gün onun da bu kadar etki edeceğini sanmıyorum fsh nasıl 0 olabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Kardeşim sperm üretemiyorsun. Şuan kısırlık diye adlandırdığımız durum var. FSH vücutta sperm üretmekten sorumlu hormondur. Metin hocamın tavsiyelerine ilaveten ürolog da görse hiç fena olmaz.

Kendinizi niye bu kadar zorluyorsunuz hiç anlamıyorum. Eğlenelim evet ama ölçülü eğlenelim. Ki eğlencemiz daim olsun.

Kür işini bir kenara kaldır şimdilik. Önce değerleri düzeltip tedavini ol. Sonrasında küre girebilir misin konuşuruz. 

Zaten yangın varken üzerine benzin atmak onulmaz sorunlara neden olabilir.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
therealsoldier, 35 dakika önce yazdı:

sağolun hocam yorumunuz için teşekkür ederim, salondaki hocadan değil instagramda G.A isimli hocadan koçluk alıyorum kendisi aynı zamanda doktor o henüz yorum yapmadı sizin bilgilerinize güvendiğim için burayla da paylaşmak istedim alkolü sürekli tüketen biri değilim arkadaşlarla içmiştim sadece 2 gün onun da bu kadar etki edeceğini sanmıyorum fsh nasıl 0 olabiliyor 

Doğrudur, fakat doktorda olsa hepsinin okul bittikten sonra branşı farklılaşıyor, ekstra branş konusunda eğitimler alıyorlar.Bir doktorun tüm branş dalları hakkında herşeyi bilmesi imkansız.O açıdan uyarısını yapar ve doğru uzmana yönlendirir sanırım.

Ya hatalı yada kısırsın :)

Detaylı incelenir bir daha test tekrarlanır ve spermiyogram yapılır durum ortaya çıkar...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
therealsoldier, 1 saat önce yazdı:

Koç'un gayet bilgili bir insan elinden geleceğini yapacağına eminim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutlucanelcin, 1 saat önce yazdı:

Koç'un gayet bilgili bir insan elinden geleceğini yapacağına eminim

sonuçlardan memnun kalmadı ürolojiye gitmemi istiyor direk gelişmeler oldukça herkesin bilgilenmesi adına buraya yazacağım psikolojik olarak zor bi süreç ama atlatıcaz ve o podyuma çıkıcaz inşallah

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
therealsoldier, 7 saat önce yazdı:

sonuçlardan memnun kalmadı ürolojiye gitmemi istiyor direk gelişmeler oldukça herkesin bilgilenmesi adına buraya yazacağım psikolojik olarak zor bi süreç ama atlatıcaz ve o podyuma çıkıcaz inşallah

İşte G.A i bu yüzden severek takip ediyorum, hoca diye geçinenlerin çoğu olsa hemen kardeşim şu şu ilaçlarla su kadar hafta diye başlardı küre. En doğru seçim olmuş kardeşim önce bir uzman doktor görsün gerekli tedavi uygulansın duruma göre ilerlersin hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan en verimli şekilde süreci yönetmiş olursun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
therealsoldier, 8 saat önce yazdı:

G.A. kim bilmiyorum ama tutumu hoşuma gitti. Doğru olanı yapmış. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
therealsoldier, 11 saat önce yazdı:

G.A. meslek etiği gereği doğru olanı yapmış. Fakat ölçüm yapan cihazda bir hata olabilme olasılığı da var, ürolojide tekrar test yapılınca belki farklı sonuç çıkabilir. Umalım ki öyle olsun, öyle değil ise de gerekli tedavini görmeden steroidlerden uzak dur. Geçmiş olsun...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
therealsoldier, 22 saat önce yazdı:

atıyorum hocam

kardeşim yanlış anlama sadece bilgilenmen için söylüyorum. Şuanda ilişkiye girsen çocuğun olmaz. FSH ilk kez 0 gördüm birinde ve kürde de değil. Yukarıda arkadaşlarımın, abilerimin dediği gibi acilen ürolağa görünmeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

farkındayım her şeyin fakat doktorların grev dönemine denk geldik hastaneler boş,  lh’ım bu kadar fazlayken fsh’ın tamamen 0 olması bana garip geliyor bu durumda sperm renginin şeffaf olması gerekmiyor mu benim böyle bir sorunum da yok fsh’ı östrojen değeri yanlış gösterebiliyormuş östrojenim yüksek olduğundan böyle çıkmış olabilir ama yine de uzmana gözükmeye gidicem maalesef pazartesiye kaldık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
therealsoldier, 2 saat önce yazdı:

farkındayım her şeyin fakat doktorların grev dönemine denk geldik hastaneler boş,  lh’ım bu kadar fazlayken fsh’ın tamamen 0 olması bana garip geliyor bu durumda sperm renginin şeffaf olması gerekmiyor mu benim böyle bir sorunum da yok fsh’ı östrojen değeri yanlış gösterebiliyormuş östrojenim yüksek olduğundan böyle çıkmış olabilir ama yine de uzmana gözükmeye gidicem maalesef pazartesiye kaldık 

Söyleyeceğim konudan biraz alakasız olacak ama gerçekten çok  şanslısın dostum diğerleri gibi kan testi yaptırmadan birilerine danışmadan belki bodoslama girsen fsh ve lh bu kadar dengesizken ömür boyu belki cinsellikle ilgili sıkıntı çekecektin.

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 6 dakika önce yazdı:

Söyleyeceğim konudan biraz alakasız olacak ama gerçekten çok  şanslısın dostum diğerleri gibi kan testi yaptırmadan birilerine danışmadan belki bodoslama girsen fsh ve lh bu kadar dengesizken ömür boyu belki cinsellikle ilgili sıkıntı çekecektin.

haklısın dostum bu konularda bilinçsiz değilim şükür kendi başıma yapmam zaten bu hamleleri böyle olması en doğrusu oldu sağlığımı düzeltebilirsem küre başlayacağım korku geldi biraz testlerimi böyle görünce ama vazgeçmeyi düşünmüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güncelleme: fsh 0 değil test yapılmamış o yüzden sonuç öyle gözüküyormuş tekrar test yaptırdığımda her şeyim normal çıktı ve 1 ağustosta mart için yarışma hazırlığına başladık G.A hoca ile form fotoğrafları değişim ekleyeceğim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
therealsoldier, 15 dakika önce yazdı:

güncelleme: fsh 0 değil test yapılmamış o yüzden sonuç öyle gözüküyormuş tekrar test yaptırdığımda her şeyim normal çıktı ve 1 ağustosta mart için yarışma hazırlığına başladık G.A hoca ile form fotoğrafları değişim ekleyeceğim :)

Bu hoca hangi marka ile hazırlıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
otopsicikedi, 36 dakika önce yazdı:

Bu hoca hangi marka ile hazırlıyor 

Bunu bende merak ediyorum. Eczane ürünlerini sevdiğini duymuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.