Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Ilk kür: test sonuçlarım !

Önerilen İletiler

gokalaf    134
gokalaf, 1 saat önce yazdı:

Novalife kullanıyordum fakat bence dianabolü boş. Çünkü keseli 3 haftadan fazla oldu ve kilo veya güç kaybetmedim.

Arkadaşlar 8-9 Haftadır Only Testi 500mg gidiyorum. Bu haftadan itibaren Pazartesi Perşembe Olmak üzere 8 hafta daha 500 sustanona geçiş yapıcam. Bilgi olarak 7 kg koydum sadece testi ile ve güçte epey artış oldu. Beslenmem bu aralar rezalet günde 2000 kalori alabilirsem şükrediyorum işten dolayı. Çok gariptir ki 200 gr karbonhidrat yiyip antrenmana gidip kaldığım ağırlıklardan devam edebiliyorum. Sorum şu; göğüslerimde hiçbir şekilde batma, kaşıntı vs yok fakat sanki sol göğüs ucum çok çok hafif dışarı doğru uzamış. Bunu şimdiden önlemek için ne dozda tamoksifen kullanmalıyım, veya yarım tablet arimidex alsam çok su kaybeder miyim?

Arkadaşlar bu mesajda yanlışlık olmuş. Novalife değil BioLine kullanıyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.361
gokalaf, 14 saat önce yazdı:

peki tamoxifen veya arimidex kullanmalı mıyım? kullanırsam ne kadar ve hangisinden kullanayım? @rastlantisal

Buna ezbere karar vermek doğru bir yaklaşım olmaz.

E2i Prolaktin ve progestrol testleri yaptırıp bizimle paylaşırsan üzerinden konuşuruz. 

Only testo gidip gaza gelerek arimidex alıp kürünü hiç eden biri vardı mesela yakın zamanda. Hatta öyle ki E2 çok düşürdüğü için DHT dönüşümü yüksek olmuş, sivilceler ve kıllanma ile baş başa kalmıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sarkoz    0
gokalaf, 27.07.2022 - 16:32 yazdı:

Arkadaşlar bu mesajda yanlışlık olmuş. Novalife değil BioLine kullanıyordum.

evet bende benelux küründeyim benim danabolde boş çikti herhalde tr de danabol hammaddesi yok hepsi boş hemen hemen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Güncelleme : 2 Haftadır testo ent dan sustanona geçtim. Henüz anlatıldığı gibi ruhsal dalgalanmalar yok, cinsel istek ve libidoda epey artış oldu fakat ilk enantat kullandığım günlerde gelen libidoyu hala arıyorum etkisi gün geçtikçe azalıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.