Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mutlucanelcin

Kür içerisinde klomen ve hcg kullanımı

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar bir yazıya denk geldim doğruluğunu sizlere sormak istiyorum,deneyimli bilgili hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim.Benim gibi aklında soru işareti olan çok insan var onlar için de faydalı olacağını düşünüyorum 

Kür içerisinde özellikle GnRh döngüsünü açık tutmak ve testislerde yer alan leydig hücrelerden feedback vermek gerekmektedir. Bu sayede döngü tamamlanmış olmalı.

Bunu yapabilmek için her 30 günlük döngü içerisinde ilaç kesilmeden Klomen kullanımı yapılmalıdır. Yine elinizde var ise her ay pregnyl kullanımı ile de sistem açılmalıdır. Bu sayede hipotalamus devamlı olarak uyarılacak ve döngümüz açık kalacaktır. Klomen özellikle ilk alındıktan 15 gün sonra etki eden bir ilaçken pregnyl 1 hafta gibi bir sürede etkisini gösterebilmektedir.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Katılmadığım bir düşünce.Kür içi hcg kullanmak gereksiz bir şekilde lyding hücrelerini duyarsız hale getiriyor ve pct de işi daha da zora sokuyor.Yani kısaca daha fazla hcg yükleme yspmak demek pct döneminde.Benim düşüncem bu hatırlatayım tekrar ben karşıyım..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Mutlucanelcin, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar bir yazıya denk geldim doğruluğunu sizlere sormak istiyorum,deneyimli bilgili hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim.Benim gibi aklında soru işareti olan çok insan var onlar için de faydalı olacağını düşünüyorum 

Kür içerisinde özellikle GnRh döngüsünü açık tutmak ve testislerde yer alan leydig hücrelerden feedback vermek gerekmektedir. Bu sayede döngü tamamlanmış olmalı.

Bunu yapabilmek için her 30 günlük döngü içerisinde ilaç kesilmeden Klomen kullanımı yapılmalıdır. Yine elinizde var ise her ay pregnyl kullanımı ile de sistem açılmalıdır. Bu sayede hipotalamus devamlı olarak uyarılacak ve döngümüz açık kalacaktır. Klomen özellikle ilk alındıktan 15 gün sonra etki eden bir ilaçken pregnyl 1 hafta gibi bir sürede etkisini gösterebilmektedir.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR ? 

Burak hocanın tabiriyle ; Çalışan bir motora dur kalk yapmanın mantığı nedir 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Katılmadığım bir düşünce.Kür içi hcg kullanmak gereksiz bir şekilde lyding hücrelerini duyarsız hale getiriyor ve pct de işi daha da zora sokuyor.Yani kısaca daha fazla hcg yükleme yspmak demek pct döneminde.Benim düşüncem bu hatırlatayım tekrar ben karşıyım..

Buna katilmakla birlikte misal kut ici hcg uyari yapildiginda ufak dozlarla sonra vucut buna alisip pct doneminde daha yuksek dozlarda hcg beklemekte bunun farkindaliginda olmanizi tavsiye ederim sahsi fikrim boyle bu sekilde dusunmeyenlerde sunu savunuyor hcg kur ici ufak dozlarda vurulmali pct acilim dhaa kolay olsun mantigindalar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Lynx, Bir saat önce yazdı:

Buna katilmakla birlikte misal kut ici hcg uyari yapildiginda ufak dozlarla sonra vucut buna alisip pct doneminde daha yuksek dozlarda hcg beklemekte bunun farkindaliginda olmanizi tavsiye ederim sahsi fikrim boyle bu sekilde dusunmeyenlerde sunu savunuyor hcg kur ici ufak dozlarda vurulmali pct acilim dhaa kolay olsun mantigindalar

Aynı şeyi söyledim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Mutlucanelcin, 3 saat önce yazdı:

@metinav nerdesiniz hocam :)

Bu sene içinde bu konuyu bir mesajımda paylaşmıştım.Yapılan çalışmaları okuyunca arkadaşlar bilgilensin istedim ama nerededir bende bilmiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Ovitrelle enjeksiyonundam sonra tamoxifen ve klomen kullanımı için 6 gün beklenmeli mi ? Yoksa ovitrelleden sonraki gün tamox klomen başlanmalımıdır?
    • Yazan: TRPoinesS
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık sadece 500mg Testo E. alıyorum. Fakat bırakacağım testo kullanımını asıl sormak istediğim ben şimdiden 30 gün olacak şekilde günlük 50mg klomen kullanmayı düşünüyorum amacım vücudun doğal üretiminin kendine gelmesini 3 hafta beklemek yerine daha erken kullanmaya başlayıp erkene çekmek istiyorum toparlama sürecini, ve duruma göre gerekirse 1 ay daha fazladan klomen kullanacağım yoksa 3 hafta bekleyip öylemi başlamamı önerirsiniz şimdiden başlamanın bi avantajı olur mu olmaz mı onu merak ediyorum?
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: best16.5
      küçülen ve ağrıyan testisler sonrası dün ovitrelle vuruldum bugün sustanon enjekte edersem sıkıntı yaşar mıyım? ovitrelle etkisini tam göstermedi.
    • Yazan: furymen
      Arkadaşlar pct kürü için tecrübeli arkadaşların yardımını istiyorum 4 yıldır berbat durumdayım steroid kullanmadım saç dökülmem vardı spor yaparken baya artmıştı bende finasterid kullandım 50 gün kadar ilacı kullanınca sorun yoktu keyfi bıraktım sonucunda steroid sonrası yan etkilerine benzer şeyler gördüm sol testisin küçülmesi libido azalması hipofizin kapanması tabi ilk zamanlar pct nedir bilmiyordum ve doğal yollarla tedavi düşünüyordum ama ne kadar ilerleme olsa da eski halimin yarısı kadar anca olabildim testislerim yeterince uyarılmıyor testlere gelince bu yıl içerisinde test yapmadım geçen yıl içerisinde yaptığımda fsh ve lh düşüğün bir tık üstüydü sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler dostlarım 🙏🏼
      Not: Total testeronumun yüksek çıktığı testte tribulus kullanmıştım Fsh,Lh o yıl biraz düzene girmiş 

• Yazan: napervaq
      Merhabalar:
      1-20 hafta
      Testo Bolde 400er mg Araya 6-8 hafta
      200mg tren enanthate Kullandım ve ilaçların son döneminde 3 hafta kadar only testo 200mg gittim, toplamda 24 hafta kadar kür yaptım yaklaşık 3 haftadır ilaç kullanmıyorum ve son 1 aylık dönemde yakın çevremde bazı vefat edenler olduğu için mental bir düşüşe geçtim ve sporu bırakmıştım. Şimdi tekrardan spora başlayacağım ancak pct mi yapsam yoksa yeni bir küre mi girsem bilmiyorum, şayet yeni bir kür yaparsam testo deca kullanmayı düşünüyorum ne önerirsiniz?
      Ayrıca preglyn satın almıştım ancak buzdolabında hiç saklamadım kuru ve serin bir yerde 3 haftadır bekliyor bozulmuş mudur?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.