Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yavuz Selim Önal

Kür planlaması

Önerilen İletiler

deka ile trenin biriki resöptere aynı anda bağlandığını biliyorum ama buna diğer boşta kalan bir çok resöptöre istinadenrağmen parabolan ve npp yi düşük dozlarda ikisinide haftalık 1500mg olarak kullancak nasıl bir sonuca ilerleriz?

bu şekilde bazı yurt dışı markalarında hazır karışımlarda var. ben yanına sustanon ve cypionat Boldenon ve insülinde eklicem. daha önce denemiş veya citti şekilde tecrübesi olan var ise söyleyeceklerini dinlemek isterim şimdiden teşekkürler. 

@metinav

IMG_20220228_221246.jpg

• Beğen 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

200 mg deca 250 mg tren kullanmış biri olarak yazim pek verim alamadım  deca sahte olabilir eklem agrısı çektim çünkü aynı zamanda kür boyu nefes sıkışması yaşadım afedersiniz ama libido bir miktar azaldı gibi geldi bana  ( 300 mg haftalık npp kullandım ondanda  verim aldım diyemem ) 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 43 dakika önce yazdı:

200 mg deca 250 mg tren kullanmış biri olarak yazim pek verim alamadım  deca sahte olabilir eklem agrısı çektim çünkü aynı zamanda kür boyu nefes sıkışması yaşadım afedersiniz ama libido bir miktar azaldı gibi geldi bana  ( 300 mg haftalık npp kullandım ondanda  verim aldım diyemem ) 

hangi marka ilaç kullandın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yavuz Selim Önal, 2 saat önce yazdı:

deka ile trenin biriki resöptere aynı anda bağlandığını biliyorum ama buna diğer boşta kalan bir çok resöptöre istinadenrağmen parabolan ve npp yi düşük dozlarda ikisinide haftalık 1500mg olarak kullancak nasıl bir sonuca ilerleriz?

bu şekilde bazı yurt dışı markalarında hazır karışımlarda var. ben yanına sustanon ve cypionat Boldenon ve insülinde eklicem. daha önce denemiş veya citti şekilde tecrübesi olan var ise söyleyeceklerini dinlemek isterim şimdiden teşekkürler. 

Deca ve trenbolonu aynı kür içinde hiç kullanmadım.İki steroidinde molekül tipi temelde aynı, sadece bir kaç farklılıkları var, değiştirilmiş.Bu değişiklikler etki ve davranış olarak ciddi farklılıklar ortaya çıkarıyor.Deca östrojene dönüşürken, trenbolon aromatize olmuyor.Trenbolon en az dht kadar shbg ye sıkı bağlanıyor.Progesteron reseptörlerine de en az ar kadar güçlü uyumu var.Deca trenbolonun yanında sönük ve 2-3. planda kalabilecek bir form.İkisinin de birbirine rakip oluşturabilen hormon ve reseptörlerine etkinliği var.Rekabet ortamı sertleşebilir, çok uyumlu olduğunu düşünmüyorum...

Yan etki konusunda trenbolon asetat-parabolan-trenbolon enentat-npp-deca şeklinde doza da bağlı, bir azalış vardır.Trenin yanında diğer şeylerin yan etkileri hissedilmez.

Açıkçası her vucutta her anabolik ve bileşimleri farklı sonuçlar ortaya çıkarabiliyor.Ben sustanonla trenbolon asetatı birlikte kullandığımda sustanon baskın oldu ve beklentimin tersi sonuçlar yaşadım.Deca+sustanonla tek başına sustanonun tercih ettirecek çok bir farkını hissedemedim (boş olmadığından eminim) ikisi de benzer sonuçlar verdi, irileştim hacimlendim vesaire...Herkesin düşüncesi ve bakış açısı farklıdır, ben olabildiğince sade ve temiz kürlerden yanayım.

Bu arada vucudun gayet iyi, ne gibi bir hedefin ve amacın var ? 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 49 dakika önce yazdı:

Deca ve trenbolonu aynı kür içinde hiç kullanmadım.İki steroidinde molekül tipi temelde aynı, sadece bir kaç farklılıkları var, değiştirilmiş.Bu değişiklikler etki ve davranış olarak ciddi farklılıklar ortaya çıkarıyor.Deca östrojene dönüşürken, trenbolon aromatize olmuyor.Trenbolon en az dht kadar shbg ye sıkı bağlanıyor.Progesteron reseptörlerine de en az ar kadar güçlü uyumu var.Deca trenbolonun yanında sönük ve 2-3. planda kalabilecek bir form.İkisinin de birbirine rakip oluşturabilen hormon ve reseptörlerine etkinliği var.Rekabet ortamı sertleşebilir, çok uyumlu olduğunu düşünmüyorum...

Yan etki konusunda trenbolon asetat-parabolan-trenbolon enentat-npp-deca şeklinde doza da bağlı, bir azalış vardır.Trenin yanında diğer şeylerin yan etkileri hissedilmez.

Açıkçası her vucutta her anabolik ve bileşimleri farklı sonuçlar ortaya çıkarabiliyor.Ben sustanonla trenbolon asetatı birlikte kullandığımda sustanon baskın oldu ve beklentimin tersi sonuçlar yaşadım.Deca+sustanonla tek başına sustanonun tercih ettirecek çok bir farkını hissedemedim (boş olmadığından eminim) ikisi de benzer sonuçlar verdi, irileştim hacimlendim vesaire...Herkesin düşüncesi ve bakış açısı farklıdır, ben olabildiğince sade ve temiz kürlerden yanayım.

Bu arada vucudun gayet iyi, ne gibi bir hedefin ve amacın var ? 

öncelikle zaman ayırdığın için teşekkür ederim hocam amacım tabiki kartlar kalça arka bacak ve üst göğüste eksiğim var üçünü eylüle yetiştirebilirsem tekrar yarışıcan onun dışında yurt dışında en mantıklı yarışa gitme planım var. 5 ay gibi bi süre olduğu için 3 ayını çok sağlam bir cleen bulk şeklinde yapmayı düşündüm ilaçlarım orjinal kendim getirtiyorum ilaç stoğumda olunca sonuç alabilecek isim kullanmak taraftarıydım ama yazınız beni acaba önce nnp yapıp sonra mı paraya geçsem diye düşündürdü açıkçası. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yavuz Selim Önal, 1 saat önce yazdı:

öncelikle zaman ayırdığın için teşekkür ederim hocam amacım tabiki kartlar kalça arka bacak ve üst göğüste eksiğim var üçünü eylüle yetiştirebilirsem tekrar yarışıcan onun dışında yurt dışında en mantıklı yarışa gitme planım var. 5 ay gibi bi süre olduğu için 3 ayını çok sağlam bir cleen bulk şeklinde yapmayı düşündüm ilaçlarım orjinal kendim getirtiyorum ilaç stoğumda olunca sonuç alabilecek isim kullanmak taraftarıydım ama yazınız beni acaba önce nnp yapıp sonra mı paraya geçsem diye düşündürdü açıkçası. 

Yani vucudunu en iyi sen tanıyorsun.Ben olsaydım sustanon, deca-npp ve insülin düşünürdüm bulk için.Definasyona da boldenon, parabolan ve testo prop uyardı.Boldenon östrojen seviyesini aşağılarda tuttuğu için ve kullanım süresi 15 haftalar olduğundan bulk döneminden başlanabilir düşük dozlarda.Definasyona geçildiğinde doz artışı yapılabilir hem östrojen kaynaklı su tutumuna engel olunmuş olur, hem de parabolanla kuruluk-yağ yakımı için sinerji sağlanır...

Senin adına sevindim, umarım başarılı bir dönem olur ve yarışmada iyi bir derece elde edersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 16 saat önce yazdı:

Yani vucudunu en iyi sen tanıyorsun.Ben olsaydım sustanon, deca-npp ve insülin düşünürdüm bulk için.Definasyona da boldenon, parabolan ve testo prop uyardı.Boldenon östrojen seviyesini aşağılarda tuttuğu için ve kullanım süresi 15 haftalar olduğundan bulk döneminden başlanabilir düşük dozlarda.Definasyona geçildiğinde doz artışı yapılabilir hem östrojen kaynaklı su tutumuna engel olunmuş olur, hem de parabolanla kuruluk-yağ yakımı için sinerji sağlanır...

Senin adına sevindim, umarım başarılı bir dönem olur ve yarışmada iyi bir derece elde edersin

Tavsitene uyucam hocam lakin boldenon bulk ve definedeki dozlarına fakam takıldı tam olarak mg tavsiten ne kadar hem bulk hem define için definede haftada 1 primo biliyordum ama bolenon ilk defa duydum hocam

tarihinde Yavuz Selim Önal tarafından düzenlendi
eksik yazı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Yavuz Selim Önal, 8 dakika önce yazdı:

Tavsitene uyucam hocam lakin boldenon bulk ve definedeki dozlarına fakam takıldı tam olarak mg tavsiten ne kadar hem bulk hem define için definede haftada 1 primo biliyordum ama bolenon ilk defa duydum hocam

Konu dışı insulin kullanımı yaptınız mı şimdiye kadar kş kürlerinizde?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 23 dakika önce yazdı:

Konu dışı insulin kullanımı yaptınız mı şimdiye kadar kş kürlerinizde?  

yaptım hem uzun hem kısa ama uzun iğrenç şekilde yalandırdı ve öğün sonrası çok hızlı şeker düdüşü ve halsizlik yaptı. ben kısacıyım en iyi verimi kısadan alıyorum bir çokta hassasiyet onarıcı takviye eklediğim için hiç sorun yaşamadım. ben yaklaşık 2 yıldır kürdeyim ara pct ler yapıyor o döneme 10 günde 1 cypionat kullanıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Yavuz Selim Önal, 5 dakika önce yazdı:

yaptım hem uzun hem kısa ama uzun iğrenç şekilde yalandırdı ve öğün sonrası çok hızlı şeker düdüşü ve halsizlik yaptı. ben kısacıyım en iyi verimi kısadan alıyorum bir çokta hassasiyet onarıcı takviye eklediğim için hiç sorun yaşamadım. ben yaklaşık 2 yıldır kürdeyim ara pct ler yapıyor o döneme 10 günde 1 cypionat kullanıyorum. 

Hassasiyet onarıcı takviyeler neler mesela biraz bahsedebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

En hızlı büyüdüğüm dönem uzun ve kısa insulini bir arada kullandığım zamandı. Sabah Lantus 30iu, humalog ise öğünlerden önce çalışılacak bölgeye 5+5iu olarak kullandım. Tabi bir miktar GH'ta alıyordum. Bu protokolü tren e+bolde+deca ile beraber yürüttüm.

Belli bir hacmi ulaştığım için artık bu kadar zorlamıyorum daha temiz yalın kürler ve sadece kısa ester insulin gidiyorum. Daha çok GH a yoğunlaştım.

Bu arada şu an bulunduğum cycle a tren e bolde ile başladım, boldenin açılmaya başladığı haftalarda düşük doz deca girdim yaklaşık 7 8 hafta sonra da decayı kesip parabolan a çevirdim. Bir süre sonra boldeyi de kesip şu anda sadece testo e ve parabolan devam ediyorum İnsulin ve GH sürekli kullandım devam ediyorum. Decanın sonlarına kadar temiz beslenme ama agresif biraz yağlı ve sulu büyüdüm tabi bu bilinçliydi, parabolana geçince durum değişti. Bu esnada GH u arttırıp insulin sayısını azalttım. Şu anda adele büyümeye devam ediyor ve netlik de kazanıyor. Parabolan bende çok güzel çalışıyor. Hatta deca ile birlikte en sevdiğim anabolizan diyebilirim. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Hassasiyet onarıcı takviyeler neler mesela biraz bahsedebilir misiniz?

krom, berberine, alpa lipotropik, zeytin yaprapı, omega7

Mickey, 4 saat önce yazdı:

En hızlı büyüdüğüm dönem uzun ve kısa insulini bir arada kullandığım zamandı. Sabah Lantus 30iu, humalog ise öğünlerden önce çalışılacak bölgeye 5+5iu olarak kullandım. Tabi bir miktar GH'ta alıyordum. Bu protokolü tren e+bolde+deca ile beraber yürüttüm.

Belli bir hacmi ulaştığım için artık bu kadar zorlamıyorum daha temiz yalın kürler ve sadece kısa ester insulin gidiyorum. Daha çok GH a yoğunlaştım.

Bu arada şu an bulunduğum cycle a tren e bolde ile başladım, boldenin açılmaya başladığı haftalarda düşük doz deca girdim yaklaşık 7 8 hafta sonra da decayı kesip parabolan a çevirdim. Bir süre sonra boldeyi de kesip şu anda sadece testo e ve parabolan devam ediyorum İnsulin ve GH sürekli kullandım devam ediyorum. Decanın sonlarına kadar temiz beslenme ama agresif biraz yağlı ve sulu büyüdüm tabi bu bilinçliydi, parabolana geçince durum değişti. Bu esnada GH u arttırıp insulin sayısını azalttım. Şu anda adele büyümeye devam ediyor ve netlik de kazanıyor. Parabolan bende çok güzel çalışıyor. Hatta deca ile birlikte en sevdiğim anabolizan diyebilirim. 

ben genelde uzun ester ilaçlardan nefret ediyorum bana göre östrojen i kontrolü yükseltmek yada danabol ve anapolon eklemek uzun esterden daha mantıklı çünkü pek bir sonuca götürmüyor esktra sulandırarak. tek kullandığım boldenon uzun olarak yeni tablet formda acatat sipriş ettim uzunla kombinleyip yükleme yapıcam 10 gün kadar. bu gün nnp ile başladım belki parabolona geçmeme 1 ay kala ikisini beraber kullanır paraya devam ederim. insüline gelecek olursak benim gözümde lantus gibi uzun esterler tehlikeliyken kısa ile beraber kullanmak ilerde citti sonuçlar doğuracaktıt özellikle yukarda yazdığım hassayit önleyici takviyelerden en az bir kaçını kullanmadıysan. genede eline koluna sağlık tecrübeni paylaştığın için

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Yavuz Selim Önal, 27 dakika önce yazdı:

krom, berberine, alpa lipotropik, zeytin yaprapı, omega7

abi bunlar insülin hassasiyeti için mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland, Bir saat önce yazdı:

abi bunlar insülin hassasiyeti için mi

evet her ay birini ekliceksin kaç ay yapıcaksan 3 ay sonra 1 ay ara vermeni önerrim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yavuz Selim Önal, 10 saat önce yazdı:

Boldenon aslında net olarak ne bulk, ne de define şeklinde tanımlanamaz bana göre.Yanındaki anaboliğe ve kullanılan doza göre tarafını belirliyor daha çok.Östrojen etkisinden dolayı bulkdaki gelişimi azaltmaması ve su tutumunu düşürmemesi için düşük dozlarda kullanılması mantıklı.Bu 400 mg altı olmalı basitçe...Definasyonda 600 mg lara çıkılabilir, bünye kaldırıyorsa...Boldenon östrojeni alt sınırlarda tutuyor gördüğümüz kadarıyla...Böyle bir etkiye neden olması define olmak için artı bir kazanç, ai ve benzeri ilaçlara gerek kalmaz.Bende 500 üzeri tansiyon sorunu yapıyor olduğu için kullanamiyorum.Vucuttaki damarlarda genişleme yapmasından değil, beyindeki kılcal damarları etkilemesinden sıkıntı oluyor.

Yeri gelmişken boldenon, deca, trenbolon ve anapolon kullanılan kürlerden önce kan miktarınıza ve akışkanlığına baktırın, gerekiyorsa bir iki ünite kan verin.Bugün salonda bir kardeşimiz kanı çok fala koyulaştığından kan verememiş, almamışlar tehlikeli diye.Her an pıhtı atma emboli riski yaşayabilir diye uyardım.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

konuyla alakasiz ama ben şuan baya yağsızim karin kaslarim cok net gözüyor omuzumda kolumda damarlar belli ama derim çok yumuşak su gibi 

hani sabahlari aç karnina yürüyüş de yapıyorum ama derim sadece sabahları normal deri gibi sonra yumusuyor ne yapmam lazım illa clen mi kullanmaliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
holyland, 4 dakika önce yazdı:

konuyla alakasiz ama ben şuan baya yağsızim karin kaslarim cok net gözüyor omuzumda kolumda damarlar belli ama derim çok yumuşak su gibi 

hani sabahlari aç karnina yürüyüş de yapıyorum ama derim sadece sabahları normal deri gibi sonra yumusuyor ne yapmam lazım illa clen mi kullanmaliyim

Sabır knk sabır, o yumuşak kısım da yavaş yavaş kaybolucak. Ben de şuan senin bulunduğun durumdayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

aga heryer yumusaklasiyor yav hani belli yağ da değil çok civik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 10 saat önce yazdı:

Boldenon aslında net olarak ne bulk, ne de define şeklinde tanımlanamaz bana göre.Yanındaki anaboliğe ve kullanılan doza göre tarafını belirliyor daha çok.Östrojen etkisinden dolayı bulkdaki gelişimi azaltmaması ve su tutumunu düşürmemesi için düşük dozlarda kullanılması mantıklı.Bu 400 mg altı olmalı basitçe...Definasyonda 600 mg lara çıkılabilir, bünye kaldırıyorsa...Boldenon östrojeni alt sınırlarda tutuyor gördüğümüz kadarıyla...Böyle bir etkiye neden olması define olmak için artı bir kazanç, ai ve benzeri ilaçlara gerek kalmaz.Bende 500 üzeri tansiyon sorunu yapıyor olduğu için kullanamiyorum.Vucuttaki damarlarda genişleme yapmasından değil, beyindeki kılcal damarları etkilemesinden sıkıntı oluyor.

Yeri gelmişken boldenon, deca, trenbolon ve anapolon kullanılan kürlerden önce kan miktarınıza ve akışkanlığına baktırın, gerekiyorsa bir iki ünite kan verin.Bugün salonda bir kardeşimiz kanı çok fala koyulaştığından kan verememiş, almamışlar tehlikeli diye.Her an pıhtı atma emboli riski yaşayabilir diye uyardım.

çok sağolun hocam ben 2 yada 3 ayda bir hacamat yaptırıp peşine kandan glutatyon alıyorum ve 3 gün sproru kesiyorum sonrasında müthiş bir geri dönüş yaşıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 11 saat önce yazdı:

Bu suan bende de var son kalan yağlar yumuşuyor ondan sonra gidiyor diye biliyorum @metinav daha iyi bi yorum yapar bu konuya bende merak ettim ama bildiğim bu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

çok sağolun hocam ben 2 yada 3 ayda bir hacamat yaptırıp peşine kandan glutatyon alıyorum ve 3 gün sproru kesiyorum sonrasında müthiş bir geri dönüş yaşıyorum. 

Selam kardeşim, kür esnasında glutatyon serum uygulanabilir mi? Ciddi bir antioksidan ve serbest radikal ne varsa alıp götürüyor diye biliyorum. Kürü baltalar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Bu suan bende de var son kalan yağlar yumuşuyor ondan sonra gidiyor diye biliyorum @metinav daha iyi bi yorum yapar bu konuya bende merak ettim ama bildiğim bu 

bak şuan yeni uyandım kan vercem derim gayet normal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
holyland, 1 saat önce yazdı:

bak şuan yeni uyandım kan vercem derim gayet normal

cildiyeye gittim sadece hemogram ve alt ast aldi hain kadın

rocutten yazdiririm diyodum onuds yazmadı spor yapiyom diye

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.