Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

j00x0

2. kürüme başlıyorum

Önerilen İletiler

desperado    104
j00x0, 57 dakika önce yazdı:

valla hocam ne saçma bir durum bende çözemedim :D  içtiğimiz sudan su topu olmamız gerekliydi bence terleyerek suyu da atıyoruz herhalde :) 

Bence beslenmende problem var. Çok geniş düşünüp yeterli kalori alsan bile kilon kesinlikle artmalıydı kür öncesi halin yağlı da değil çünkü. Tavsiye istersen yediğin kaloriyi say her hafta aynı gün aynı saat aç karına tuvaletten çıktıktan sonra kıyafetsiz tartıl eğer kilo alamıyorsan kalorini arttır. Beslenme antrenman işini tam olarak çözemeden bu işlere girmen pek doğru olmamış sanki.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

j00x0    34
desperado, 4 dakika önce yazdı:

Bence beslenmende problem var. Çok geniş düşünüp yeterli kalori alsan bile kilon kesinlikle artmalıydı kür öncesi halin yağlı da değil çünkü. Tavsiye istersen yediğin kaloriyi say her hafta aynı gün aynı saat aç karına tuvaletten çıktıktan sonra kıyafetsiz tartıl eğer kilo alamıyorsan kalorini arttır. Beslenme antrenman işini tam olarak çözemeden bu işlere girmen pek doğru olmamış sanki.

2.kürüm 1. kürde sadece testesteron ile 56 kilodan 68kiloya çıktım o zamanda dianabol vardı su topu vs demişlerdi dedikleri gibi olmadı 6.,7. hafta açılmıştı 68kilolara çıktım 1ay ara verdim spor dahil 1kilo dahi düşmedim şuanda 68kiloyum 70 i görüyorum geçemiyorum beslenmede problem var ama kullanılan ilaçlara bakıldığında bu beslenmeyle bile 3-4 kilo gelmeliydi sonradan açılacağına inanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
j00x0, 12 dakika önce yazdı:

2.kürüm 1. kürde sadece testesteron ile 56 kilodan 68kiloya çıktım o zamanda dianabol vardı su topu vs demişlerdi dedikleri gibi olmadı 6.,7. hafta açılmıştı 68kilolara çıktım 1ay ara verdim spor dahil 1kilo dahi düşmedim şuanda 68kiloyum 70 i görüyorum geçemiyorum beslenmede problem var ama kullanılan ilaçlara bakıldığında bu beslenmeyle bile 3-4 kilo gelmeliydi sonradan açılacağına inanıyorum.

Tabi tercih senin ben sadece düşüncemi söyledim ilk kürüne girdiğin kilo da çok düşük. İlaçsız en azından 1 yıl antrenman yapıp çok da yağlanmadan bi 80 kiloya çıkıp sonra küre girsen çok daha iyi verim alırdın. Tabi bu şuan verim alamayacağın anlamına gelmiyor dediğimi yanlış anlama 😊

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bende diet deyim işte açlıktan perdeyi açacağıma kombiyi açtım

muzlu top kek almıştım eve gelince acmadan çöpe attim arada bir yiyesim geliyor çöpten çıkarıp

tarihinde holyland tarafından düzenlendi
  • ahahaha 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Aldığın karbonhidrat miktarı ortalama ne kadarsa onu 2-3 katına çıkar, protein sabit kalsın, yağı da 60-70 gr civarında tut. Senin durumunda birinin force-feed yapması çok sıkıntı olmaz. Vücudunda zaten kral ilaçlar var :D 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Bugün test oldum sonuçlar bu şekilde E2 nolmuş böyle ya bir anormallik var mı durumlarda ; 2haftadır hayata lanet etmemin sebebi e2 diye düşünüyorum bir yandan da büyüyememek e2 bu kadar çokken garip , gögüslerde jino veya sarkma büyüme sıvı gelmesi yok. @metinav metin hocam sizde bakarsanız bugüne kadar baya yol gösterdiniz.

Test-1.PNG.922bd694f0fc13e577ff3ac6ba62e33b.PNG

Test--2.thumb.PNG.51aafc00352afff3eed310efdfcd4c22.PNG

tarihinde j00x0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
j00x0, 02.05.2022 - 16:13 yazdı:

watson pharma deca

watson pharma diarexx

etkiler nasıldı çalışıyor mu ilaçlar?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
osmwn, Şimdi yazdı:

etkiler nasıldı çalışıyor mu ilaçlar?

konuda bahsi geçmişti hayır test sonuçlarına göre çalışmadığı yönünde hem fikir kaldık. (2si içinde geçerli)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
j00x0, Şimdi yazdı:

konuda bahsi geçmişti hayır test sonuçlarına göre çalışmadığı yönünde hem fikir kaldık. (2si içinde geçerli)

ne kadar süre kullanmıştınız bir de testo farklı bir marka mıydı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
osmwn, 36 dakika önce yazdı:

ne kadar süre kullanmıştınız bir de testo farklı bir marka mıydı

hayır testo iran hala iran 10haftalık deca-testo kürüydü 8hafta deca kullandım 5hafta diarexx kullandım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Tren kullanırken de aynı decada olduğu gibi östrojeni kontrol altına tutmak lazım, aynı grup ilaçlar sonuçta. Ben de 500 testo 300 tren kullanırken kan tahlilinden önce 1 tablet arimidex atmama rağmen estradiol 121 çıkmıştı. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, 7 dakika önce yazdı:

Tren kullanırken de aynı decada olduğu gibi östrojeni kontrol altına tutmak lazım, aynı grup ilaçlar sonuçta. Ben de 500 testo 300 tren kullanırken kan tahlilinden önce 1 tablet arimidex atmama rağmen estradiol 121 çıkmıştı. 

arimidex başlamak lazım mı ? yoksa devam mı felaket depresif hale sokuyor , e2 diye düşünüyorum başka sebep verecek bir hormonel artış yok bir iyi bir kötü derken artık hep daha kötü oluyor iyice sıkıntıya soktu bizi birde 6.hafta parabolan 400mg çıkacak perişan etmesin bizi.

birde prolaktinin bu kadar düşük olması normal mi karşılanmalı ?

tarihinde j00x0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
j00x0, 12 dakika önce yazdı:

arimidex başlamak lazım mı ? yoksa devam mı felaket depresif hale sokuyor , e2 diye düşünüyorum başka sebep verecek bir hormonel artış yok bir iyi bir kötü derken artık hep daha kötü oluyor iyice sıkıntıya soktu bizi birde 6.hafta parabolan 400mg çıkacak perişan etmesin bizi.

Arimidex başlaman lazım tabii ki, 2 günde 1 tam tablet şeklinde kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

@j00x0 durumun kırmızılarla ortada.Hap ne kullanıyorsan bırak değerlerini boşuna yükseltiyorsun.Östrojenin fırlamış, onu aşağıya çek.Parabolan falan diyorsun bu değerlerin üstüne :)

Sağlığınla oynama ve kilo almak için kür yapmaya, böyle değerleri yükseltmeye gerek yok...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
metinav, 1 dakika önce yazdı:

@j00x0 durumun kırmızılarla ortada.Hap ne kullanıyorsan bırak değerlerini boşuna yükseltiyorsun.Östrojenin fırlamış, onu aşağıya çek.Parabolan falan diyorsun bu değerlerin üstüne :)

Sağlığınla oynama ve kilo almak için kür yapmaya, böyle değerleri yükseltmeye gerek yok...

Metin hocam bir sorum var yeri değil ama, yüksek testo düşük tren yaptığım zaman aralığında bayağı fazla aralıklarla çok gerçekçi kabuslar görüyordum. Testoyu yarıya çekince durum düzeldi ve yaşadığım tek can sıkıcı yan etki buydu kür sürecinde. Sizce bunun nedeni ne olabilir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Metin hocam bir sorum var yeri değil ama, yüksek testo düşük tren yaptığım zaman aralığında bayağı fazla aralıklarla çok gerçekçi kabuslar görüyordum. Testoyu yarıya çekince durum düzeldi ve yaşadığım tek can sıkıcı yan etki buydu kür sürecinde. Sizce bunun nedeni ne olabilir? 

Rüya ve kabusların steroid dozlarıyla alakası olduğunu hiç gözlemlemedim bir şey de okumadım.Trenbolon dozu yüksek olsa hadi uykusuzluk ve nefes darlığından uyku apnesi yapabilir diyebiliriz, ama testosteronun yüksekliğinin böyle bir şey yapıyor olması bana alakasız geldi.Fakat yine de araştırmak lazım, belki benzer bir durum yaşayanlar olmuştur ve bir alakası vardır :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
metinav, 28 dakika önce yazdı:

anapolon bu hafta itibari ile bitti hocam parabolon kür dahilinde kullanıyorum zaten haftaya mg artıracağım bugün itibariyle arimidex başlayarak e2 baskılayayım. teşekkürler.

hectordoyle, 37 dakika önce yazdı:

Arimidex başlaman lazım tabii ki, 2 günde 1 tam tablet şeklinde kullanabilirsin.

ne kadar süre devam etmek gerekir parabolan bitene kadar 5hafta devam mı edeyim yoksa test verip gözlemleyecek miyim haftalık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
j00x0, 20 dakika önce yazdı:

anapolon bu hafta itibari ile bitti hocam parabolon kür dahilinde kullanıyorum zaten haftaya mg artıracağım bugün itibariyle arimidex başlayarak e2 baskılayayım. teşekkürler.

ne kadar süre devam etmek gerekir parabolan bitene kadar 5hafta devam mı edeyim yoksa test verip gözlemleyecek miyim haftalık 

Her hafta test vermene gerek yok, 4-5 hafta 2 günde 1 tam tablet almaya başla sonrasında kan verdiğinde durumu gözlemlersin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mca    0
PowerWave, 02.05.2022 - 18:04 yazdı:

Çöp ilaçlar .. Sahte ilaçların sıkıntısını çekiyorum şimdi ..çok güzel ilaçlar buldum ay sonu gireceğim 💪

ilaçların markasını yazar mısın ve yeri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mca, 2 saat önce yazdı:

ilaçların markasını yazar mısın ve yeri

Zphc tren , spectrum boldenon ve zphc testo enantat .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mca    0
PowerWave, 6 saat önce yazdı:

Zphc tren , spectrum boldenon ve zphc testo enantat .. 

hocam nasıl ulaşabilirim forumdan ban yemeden söyler misin ya da özelden yazabiliyorsan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mca, 1 saat önce yazdı:

hocam nasıl ulaşabilirim forumdan ban yemeden söyler misin ya da özelden yazabiliyorsan

Googledan bu markaları satan siteye ulaşabilirsin . B…. B.. L  isimli siteden almıştım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
PowerWave, 26.09.2022 - 23:51 yazdı:

Googledan bu markaları satan siteye ulaşabilirsin . B…. B.. L  isimli siteden almıştım .

Hocam site tam adı B.....B....B.....L mı yoksa B.....B.....L mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
PowerWave, 26.09.2022 - 23:51 yazdı:

o sitede sp bolde 500tl doğru siteden mi bahsediyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gokalaf, 12 dakika önce yazdı:

o sitede sp bolde 500tl doğru siteden mi bahsediyoruz

Evet o siteden bahsediyor bende takipteyim ama SP ürünleri daha pahalı olması lazım yarı yarıya ucuz fiyatlar bu sitede bana pek güven vermedi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.