Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

justbaha

Kara treni bekliyorum gözlerim kapalı :)

Önerilen İletiler

justbaha    9

merhabalar değerli peptid türkiye üyeleri, aranızda birçok profesyönelin bana baha sen ne yaptın ilk kürden tren a. testo p. girilirmi be olm diyişinizi duyar gibiyim fakat hem hızlı gelişim için ve hemde  herkesin dediği gibi ilk kür en iyi etkiyi alıcağım kür olucaksa neden tren olmasın. şimdi buraya ilk günümden başlayarak 10 15 günde bir fotoğraflar ve süreç hakkında bilgiler paylaşacagım, üstüme vazife olmasada steroid kullanmak isteyen düşünen karar veremeyen insanlara belki süreç hakkında yardımcı olmuş olabilirim. ( ilk 2 resim kürsüz ve pumpsız hallerim )

IMG_1630.JPG IMG_0576.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

justbaha    9

Şimdi gelelim sonraki resimlere bu resimler bugün çekildi ufak bi pulldown ve biceps çalışmıştım oysaki( sağ  ön omzum size göre sol birazdaha büyük sanki )

IMG_E1685.JPG IMG_E1681.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9

2. gün bugün enjeksyon yoktu çarşamba  günü oldum ilkini, son 2 fotoğraf antremandan sonra evde çektiklerim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Yani ilk kurden tren giripte 2 yıl hayati kararan insnlar var kimse coluk cocuk değil herkezin kendi terchidir saygi duymak gerekir lakin sunu sorcam size 2 3 4 5 kurlerde ne giriceksiniz bu is basamak basamak benim bildigim herneyse dogal haliniz cok guzel hos bir fizikk lakin tren le boyle bir vucut birlesince guzel beslenme ve dogru bir pct ile kur sonu hatri sayilir derece bir kutle konulucagina eminim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9

biliyorum herşeyin farkındayım olumlu olumsuz gözümü kapadım, hızlı sonuç almak istediğimden dolayı bununla başladım ilerisi için bir fikrim yok zaman karar vericek buna tamamen kür sonuna bağlı şuanlık yarışma vs hedefimde yok sadece zevk için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
justbaha, 32 dakika önce yazdı:

biliyorum herşeyin farkındayım olumlu olumsuz gözümü kapadım, hızlı sonuç almak istediğimden dolayı bununla başladım ilerisi için bir fikrim yok zaman karar vericek buna tamamen kür sonuna bağlı şuanlık yarışma vs hedefimde yok sadece zevk için 

Anliyorum yanliz enantat yerine pripionat kullanabilirdiniz hizli sonuc icin deca ve tren bence benim görüşümce yarisma olmadan girilmemeli 2 3 4 kur derken sunu demek istedim belki 15.kurunden sonra girilmesi gereken bir tren kurunu ilk kurden girince 3 4 kurde ne giriceksin basamak basamak bu is yinede siz bilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Cesaretinizden dolayı sizi tebrik etmiyorum. Çünkü korkutucu bir başlangıç 😁💯😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9

testo propionat kullanıyorum yanlıs yazmış olabilirim, ilaçlar novalife :)  hatamı yaptım yoksa yanlışlıkla iyi bir seçim mi yaptım bilmiyorum bunu kür sonunda hep beraber göreceğiz. görüntü anlamında iyi olmasına şüphe yok fakat sağlık konusunda kötü sonuçlara kendimi hazırladım mentalim gayet yüksek  1 2 haftaya görücez bakalım bende heyecanlıyım.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
justbaha, 3 saat önce yazdı:

merhabalar değerli peptid türkiye üyeleri, aranızda birçok profesyönelin bana baha sen ne yaptın ilk kürden tren a. testo p. girilirmi be olm diyişinizi duyar gibiyim fakat hem hızlı gelişim için ve hemde  herkesin dediği gibi ilk kür en iyi etkiyi alıcağım kür olucaksa neden tren olmasın. şimdi buraya ilk günümden başlayarak 10 15 günde bir fotoğraflar ve süreç hakkında bilgiler paylaşacagım, üstüme vazife olmasada steroid kullanmak isteyen düşünen karar veremeyen insanlara belki süreç hakkında yardımcı olmuş olabilirim. ( ilk 2 resim kürsüz ve pumpsız hallerim )

Girdiğiniz ürünlerin dozajları nedir ve ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Size yegane tavsiyem ilk defa tren kürüne gireceğiniz için 200 mg den başlamanız olacak. (Tabi ilaçların dolu olduğunu düşünerek yazıyorum). 4. Haftadan sonra duruma göre arttırabilirsiniz fakat 300ün üstüne çıkmamanızı önermem. 300 fazlasıyla tatmin edecektir. Yüksek sinire ve her şeye gereğinden fazla tepki vermeye hazır olun.tuvalette portakal rengi sidiğe Ve aşırı yüksek libidoya :D Kürün yanında bloklayıcı ilaçları almayı unutmayın lütfen. Cabaser ve arimidex. Bunların ikisi mutlaka olmalı. Herhangi ters bir durumda müdahale edebilmek için. Trenin olduğu ağır kürlerde kan tahlillerini aksatmamanızı öneriyorum. Düzenli olarak karaciğer, e2 ve prolaktin değerlerinizi kontrol ettirin. Bu değerleri referans aralığında tutun. Ve kürde treni 10 haftadan uzun tutmayın. Olabildiğince bol su için. Gerekirse bu 4-5 litrelere çıksın. Su alımı da çok önemli çünkü.

şimdiden başarılar diliyorum. Güncel tutarsanız sevinirim. İlaçlar çalışıyorsa ve beslenme antreman düzgünse 3. Haftada gözle görülür patlamalar yaşayacaksınız. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9
Blitzkrieg, 1 dakika önce yazdı:

Girdiğiniz ürünlerin dozajları nedir ve ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Size yegane tavsiyem ilk defa tren kürüne gireceğiniz için 200 mg den başlamanız olacak. (Tabi ilaçların dolu olduğunu düşünerek yazıyorum). 4. Haftadan sonra duruma göre arttırabilirsiniz fakat 300ün üstüne çıkmamanızı öneririm. 300 fazlasıyla tatmin edecektir. Yüksek sinire ve her şeye gereğinden fazla tepki vermeye hazır olun.tuvalette portakal rengi sidiğe Ve aşırı yüksek libidoya :D Kürün yanında bloklayıcı ilaçları almayı unutmayın lütfen. Cabaser ve arimidex. Bunların ikisi mutlaka olmalı. Herhangi ters bir durumda müdahale edebilmek için. Trenin olduğu ağır kürlerde kan tahlillerini aksatmamanızı öneriyorum. Düzenli olarak karaciğer, e2 ve prolaktin değerlerinizi kontrol ettirin. Bu değerleri referans aralığında tutun. Ve kürde treni 10 haftadan uzun tutmayın. Olabildiğince bol su için. Gerekirse bu 4-5 litrelere çıksın. Su alımı da çok önemli çünkü.

şimdiden başarılar diliyorum. Güncel tutarsanız sevinirim. İlaçlar çalışıyorsa ve beslenme antreman düzgünse 3. Haftada gözle görülür patlamalar yaşayacaksınız. :)

testo p haftada 3 gün 500 toplam. tren haftada 250 gibi birşeye denk geliyor 1 m den az çekiyorum şırıngaya ama planlama yaparken haftada 300 yazıyor ilk iki üç hafta böyle devam edeceğim sonrasına fotograflarla o anki durumum ile vs karar verip yükseltebilirim. şuan cok heycanlıyım gerçekten ucusa hazırım lezgoo :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
justbaha, 1 dakika önce yazdı:

testo p haftada 3 gün 500 toplam. tren haftada 250 gibi birşeye denk geliyor 1 m den az çekiyorum şırıngaya ama planlama yaparken haftada 300 yazıyor ilk iki üç hafta böyle devam edeceğim sonrasına fotograflarla o anki durumum ile vs karar verip yükseltebilirim. şuan cok heycanlıyım gerçekten ucusa hazırım lezgoo :D

Propionatı 500 değil de 400den vurmaya başladan çok daha iyi olur. Onu da trenle beraber attırırsın sonra. İlk kürün olduğu için vücudun 350 testo 200 trene bile verdiği tepki maksimum olacak. Boşuna fazla doz girerek vücudunu köreltmemeni tavsiye ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9
Blitzkrieg, Şimdi yazdı:

Propionatı 500 değil de 400den vurmaya başladan çok daha iyi olur. Onu da trenle beraber attırırsın sonra. İlk kürün olduğu için vücudun 350 testo 200 trene bile verdiği tepki maksimum olacak. Boşuna fazla doz girerek vücudunu köreltmemeni tavsiye ediyorum. 

anladım bu bilgi için teşekkür ederim minimum seviyede ilerleyeceğim dediğiniz gibi daha sonrasını görücez zamanla paylaşım yapıp güncel tutmaya  gayret edeceğim :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

İnstada karşıma çıktı storylere bakarken gördüğüme göre ..... İle çalışıyorsun. Umarım kendisinden finex pharma temin etmemişsindir markanın analizlerine bakarsan memnun olan kimse yok testosu bile neredeyse boş

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Kardesim kur sonu planlamana dahiliyeden randevuda ekle mutlaka pct bitince kan testi icin dahiliyeden randevu al ve hormon hemogram ve kan sayimi testinin yaninda dr ile ic organlarina ultrasonla baktirmak istedginide ekle pct den sonra bu sekilde bir kurle mutlaka bakilmali bence hani pek birsey olcagindan deyil ama kafamizda soru isareti kalmasin

Not=dahiliyede cok sira oldugundan 15 gun sonrasina randevular uzayabiliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Kullandığın trenin dolu olduğunu düşünmüyorum arkadaşın dedigi gibi aldığın çocuk boş ilaç satmakla ünlü bir arkadaş bilgin olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
Emrahtkty, 14.04.2022 - 23:32 yazdı:

Kullandığın trenin dolu olduğunu düşünmüyorum arkadaşın dedigi gibi aldığın çocuk boş ilaç satmakla ünlü bir arkadaş bilgin olsun 

Bahsettiğin kişi daha önce smart pharma adı altında yüzlerce kişiyi sahte sarms satarak mağdur eden biri :). Klasik merdiven altı piyasa malını satan kişilerden .... gibi çevresindeki bazı kişilerin youtube videolarına çıkarak ünlenmiş biri büyütelecek bir şahıs değil. Arkadaşın konusunu daha fazla kirletmeyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9
hikmetb, 14.04.2022 - 23:10 yazdı:

İnstada karşıma çıktı storylere bakarken gördüğüme göre .... İle çalışıyorsun. Umarım kendisinden finex pharma temin etmemişsindir markanın analizlerine bakarsan memnun olan kimse yok testosu bile neredeyse boş

Hayır onunla çalışmıyorum sadece biraz konuşmuşluğum var  foto at bana paylaşcam seni dedi bende attım 😀 

Ürünler novalife .... ile çalışmıyorum arkadaşlar. F.b den aldım ürünlerimi

Lynx, 14.04.2022 - 23:18 yazdı:

Kardesim kur sonu planlamana dahiliyeden randevuda ekle mutlaka pct bitince kan testi icin dahiliyeden randevu al ve hormon hemogram ve kan sayimi testinin yaninda dr ile ic organlarina ultrasonla baktirmak istedginide ekle pct den sonra bu sekilde bir kurle mutlaka bakilmali bence hani pek birsey olcagindan deyil ama kafamizda soru isareti kalmasin

Not=dahiliyede cok sira oldugundan 15 gun sonrasina randevular uzayabiliyor. 

Önerilerin çok iyi mutlaka dikkata alacağım çok teşekkür ediyorum ilgin alakan için daha doğrusu herkese teşekkürler arkadaşlar cansınız

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.