Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anak1nskyw4lk3r

Ilk kez follistatin-344 başlamak

Önerilen İletiler

Herkese selamlar. 22 yaşında, 178 boy ve 67 kilodayım. Yaklaşık 5 senedir body building ile içli dışlıyım. Salona gitmediğim süreç gittiğimden daha fazladır fakat vücut geliştirme konusunda okumadığım makale girmediğim alt dal kalmamıştır. Pratikten çok teorik bilgim epey fazla. Artık pratikte ciddileşmek istiyorum. Steroid kullanmayı istemiyorum. Uzun süredir peptides alanını araştırmaktayım ve aralarında dikkatimi en fazla Follistatin-344 çekti. Tek başına Follistatin'e başlamak istiyorum. Şu anda aktif olarak multivitamin, omega, zma, maltodekstrin kullanmaktayım. Hedefim kilo almak, kalori yüksek olsa dahi kilo alamıyorum. Beslenmeden maksimum 15 dakika sonra tuvalete gidiyorum, ektomorf tipliyim fakat omuzlarım ve sırtım görece geniş. Bölge olarak amacım asla geliştiremediğim tavuk bacaklarımı ve kollarımı geliştirmek. Sorularım var.

1) Follistatin günlük 50 mcg yetersiz mi? 100 mü önerirsiniz?

2) Karın altı (subkutan) enjeksiyon konusunda alternatif var mı? Kendi kendime vurabileceğimden emin değilim. 

3) Kullanım sürecim ne olmalı? örn: 3 ay günlük 50 mcg ardından dinlenme süresi nedir?

4) Follistatin kullanımı bittikten sonra myostatin seviyesi eski haline dönse bile, sonuç olarak su tutmadığı için kas kaybının yaşanmayacağını düşünüyorum. (Kaloriyi yüksek tutma şartıyla) düşüncem doğru mu?

5) Follistatin deneyiminiz varsa dinlemek isterim. İnternet üzerinde çok fazla deneyim göremiyorum. Gerekli olan tüm makaleleri okudum fakat kaynak yetersiz. 

Fotoğrafların amatörlüğü için kusuruma bakmayınız, hızlıca konu açmak istedim. 

IMG_8698.jpg IMG_8674.jpg IMG_7755.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müfit Can    104

Follistatin tek başına kullanilmaz , ve ülkemizde orjinali yok . Maalesef boşuna girme o işe dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can, Bir saat önce yazdı:

Follistatin tek başına kullanilmaz , ve ülkemizde orjinali yok . Maalesef boşuna girme o işe dostum 

Hocam o zaman bu kategoride paylaşım yapanların hepsi sahte ürün mü kullandı, kullandıysa nasıl fayda gördüler, ve tek başına kullanımı neden olmuyor yanıtlarınız için teşekkür ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
anak1nskyw4lk3r, 2 saat önce yazdı:

Hocam o zaman bu kategoride paylaşım yapanların hepsi sahte ürün mü kullandı, kullandıysa nasıl fayda gördüler, ve tek başına kullanımı neden olmuyor yanıtlarınız için teşekkür ederim. 

Malesef kullandığını zannettiler çünkü pro bir ürün ve öyle herkesin alıp kullanacağı bir ürün değil.

Çünkü follistatin bir antiproteindir ve vücut antiproteinlerin %90 inin çalışmasına izin vermez tek başına kullanmak içinde immün sistem baskılanması lazım buda ölümle sonuçlanabilme durumları var.

En temiz kullanım şekli igf mgf follistatin birlikte kullanılmasıdir.

Bu ürünlerin salgılanmasını ise vücudunuzza aldığınız proteinlerin içindeki Amino asitler sağlar bu bileşikler Amino asit içeren peptid bileşiklerdir.

Ayrcia hasar gören Kasın kendini onarmasi yukarda yazdıklarıma bilimsel kanıtı. Peptidlerin ne işe yaradığını öğrenin.

IMG_20220331_152555.jpg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Müfit Can, 2 saat önce yazdı:

Ülkede orjinali yoksa peptidturkiye.com niye var peki ?

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Rdm, 59 dakika önce yazdı:

Ülkede orjinali yoksa peptidturkiye.com niye var peki ?

Şu yazdıklarıma bak yazdığına bak . Burayı öğrendiğim iyi oldu 4-5 bin veren arkadaşlarım var bı dahakine bende burdan alayım o kadar para vermeye gerek yok 

Kaç kere benim dediğim gibi kullandın da konuşuyorsunuz ? Neyine güvenip kefil oluyorsunuz ? Yanlışsın hey Allahım zihniyete bak ya muhattap olduğum insanlara bak iyi günler. Muhattap olmak istemiyorum başımı agırttın

• ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Müfit Can, 5 dakika önce yazdı:

Kaç kere benim dediğim gibi kullandın da konuşuyorsunuz ? Neyine güvenip kefil oluyorsunuz ? Yanlışsın hey Allahım zihniyete bak ya muhattap olduğum insanlara bak iyi günler. Muhattap olmak istemiyorum başımı agırttın

Sen kürdeyken yazma bence sağlıklı düşünemiyorsun :)  

Sağlıklı düşünebilsen sahte ürün satıldığını düşündüğün forumda var olmazsın değil mi ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.259
Müfit Can, 3 saat önce yazdı:

Müfit Can, 3 saat önce yazdı:

Şu yazdıklarıma bak yazdığına bak . Burayı öğrendiğim iyi oldu 4-5 bin veren arkadaşlarım var bı dahakine bende burdan alayım o kadar para vermeye gerek yok 

Yazdıklarını uzun zamandır gözlemlediğim ama saygı ile karşıladığım ısrarla sabrettiğim bir kaç kullanıcından birsin Onur fakat yerinizi ve haddinizi bilin bunu benim size tembih etmemi gerektirecek yazım unsurlarından kaçının bu size ilk ve son uyarım babanızın tezgahını işletmiyorsunuz 12 yaşında kök salmış bir çınarın altında ağacın dibine işi..yorsunuz. Yazdıklarınızın çoğu kendi doğrularınız mahcup olamayın diye düzeltme gereği dahi duymadım zira siz kim oluyorsunuz ki burada insanların zihniyetini, yeterliliğini vb unsurlarını sorgulama yetkisini kendinizde buluyorsunuz? Size follistatine dair şu bu fayda görmüş deniyor siz follistatin nedirin açıklamasına giriyorsunuz. Tekrar ediyorum forumda yazıp destek sağladığınızı sandığınız çoğu şey kendi doğrularınız ve geneli yanıltıcı şu dakikadan itibaren tek bir negatif, aşağılayıcı veya doğru sandığınız yanlışlarınızı insanlara '' SANA İYİLİK YAPIYORUM '' başlığı altında ezikleyerek aktarır veya tayin ederseniz sizi sınırsız süre ile platformdan uzaklaştıracağım bilginize. 

Orjinali yok gibi gevezelik yapanlar şunu unutmasınlar ki bugün fiat bir araba markası ferrari de bir araba markası parası olan ferrariye olmayan fiata biniyor hiç gücü olmayan hala jokey olamamış yarış atı pozisyonunda kalmış kişilerde gidecekleri yere ikisine de söverek yayan gidenler bilginiz olsun.

2f.thumb.jpg.3fbb6d5c690ac1b66bcef658c2af2512.jpg 1f.jpg.b4b63466afeea7470c0095d5d1d236a5.jpg

Not : Ticari alanlar flulaştırılmıştır.

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Müfit Can, 58 dakika önce yazdı:

Başının ağırması büyük ihtimal boldenondan kaynaklıdır kardeşim :D  200 boldenon fazla gelmiş anlaşılan

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
anak1nskyw4lk3r, 4 saat önce yazdı:

1) Follistatin günlük 50 mcg yetersiz mi? 100 mü önerirsiniz?

2) Karın altı (subkutan) enjeksiyon konusunda alternatif var mı? Kendi kendime vurabileceğimden emin değilim. 

3) Kullanım sürecim ne olmalı? örn: 3 ay günlük 50 mcg ardından dinlenme süresi nedir?

4) Follistatin kullanımı bittikten sonra myostatin seviyesi eski haline dönse bile, sonuç olarak su tutmadığı için kas kaybının yaşanmayacağını düşünüyorum. (Kaloriyi yüksek tutma şartıyla) düşüncem doğru mu?

5) Follistatin deneyiminiz varsa dinlemek isterim. İnternet üzerinde çok fazla deneyim göremiyorum. Gerekli olan tüm makaleleri okudum fakat kaynak yetersiz. 

Fotoğrafların amatörlüğü için kusuruma bakmayınız, hızlıca konu açmak istedim. 

1- Bu hedef ve bütçenize bağlı avrupada günde 1 şişe kullanan prolarda var :) Ben geçen kış 100 kullandım çok iyide sonuç aldım.

2- Ben hep karın bölgesi yaptım ama insulin iğnesi çok hafif vurduğunu bile anlamazsın.

3- Ben 6 ay kesmedim çok param gitti ama inanlmaz güzel geçti

4- Kas kaybı stress, beslenme bozuklukları sonrası doğar ilaçla ilişkili değil pek

5- İlk follistatin olarak çıkan sonra yeniden formülize edilmiş hali piyasada bulunan follistatin 344 ile çok güzel işler yaptırdır sporculara ama bunu 1,2 tüple sakın ama sakın bekleme bu kanında gezecek ve uzun vadeli düşün 1,2 tüple bir şey olacağını bekliyorsan bence yanılırsın ve tek başına kullanma off dönemlerinde olur kürünün ama yeni bir süreçte ek destek ilaçlarına dahil edersen bence süreç çok keyifli olacaktır başarılar şimdiden.

hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

Başının ağırması büyük ihtimal boldenondan kaynaklıdır kardeşim :D  200 boldenon fazla gelmiş anlaşılan

Ya bu e.e. destek alıp burada saçmalayan tip değil mi @Vural2 hoca buna geçen laf soktu masteron vs konusunda ona iltifat yaptı sandı gülüyor kendi mesajında :D ORAYA YARIŞMA FOTOĞRAFI KOYUNCA millet bunu podyumcu sanıyor galiba :D Daha kendi kürünü dizayn edecek zekaya ve akla sahip değil sporun bu branşında e.e. den hazır metinlere para veriyor ama burada mr olympia havasında :D:D:D 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Müfit Can, Bir saat önce yazdı:

Diqs73WXsAAkr2s.jpg

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
forbit, 4 dakika önce yazdı:

Ya bu e.e. destek alıp burada saçmalayan tip değil mi @Vural2 hoca buna geçen laf soktu masteron vs konusunda ona iltifat yaptı sandı gülüyor kendi mesajında :D ORAYA YARIŞMA FOTOĞRAFI KOYUNCA millet bunu podyumcu sanıyor galiba :D Daha kendi kürünü dizayn edecek zekaya ve akla sahip değil sporun bu branşında e.e. den hazır metinlere para veriyor ama burada mr olympia havasında :D:D:D 

Böyle insanların sahip olduğu bilgi birikimine ve tecrübesine saygı duyarım ki benden ve forumdaki bazı insanlardan daha fazla tecrübe sahibidir ancak bu bilgiyi karşıdaki birine aktarırken böyle aşağılayıcı bir havada konuşması ve  özünde ego tatmini yapması kabul edilebilir değil. Forumu her gün ziyaret ede ede artık birbirimizi tanır hale geldik biri bir şey yazdığında ne demek istediğini anlıyoruz. Yani hocam arada böyle insanlar geliyor foruma olur böyle şeyler :D  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
hectordoyle, 15 dakika önce yazdı:

Böyle insanların sahip olduğu bilgi birikimine ve tecrübesine saygı duyarım ki benden ve forumdaki bazı insanlardan daha fazla tecrübe sahibidir ancak bu bilgiyi karşıdaki birine aktarırken böyle aşağılayıcı bir havada konuşması ve  özünde ego tatmini yapması kabul edilebilir değil. Forumu her gün ziyaret ede ede artık birbirimizi tanır hale geldik biri bir şey yazdığında ne demek istediğini anlıyoruz. Yani hocam arada böyle insanlar geliyor foruma olur böyle şeyler :D  

Geldikleri gibi gidiyorlar ama onu da unutmayalım :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, Bir saat önce yazdı:

1- Bu hedef ve bütçenize bağlı avrupada günde 1 şişe kullanan prolarda var :) Ben geçen kış 100 kullandım çok iyide sonuç aldım.

2- Ben hep karın bölgesi yaptım ama insulin iğnesi çok hafif vurduğunu bile anlamazsın.

3- Ben 6 ay kesmedim çok param gitti ama inanlmaz güzel geçti

4- Kas kaybı stress, beslenme bozuklukları sonrası doğar ilaçla ilişkili değil pek

5- İlk follistatin olarak çıkan sonra yeniden formülize edilmiş hali piyasada bulunan follistatin 344 ile çok güzel işler yaptırdır sporculara ama bunu 1,2 tüple sakın ama sakın bekleme bu kanında gezecek ve uzun vadeli düşün 1,2 tüple bir şey olacağını bekliyorsan bence yanılırsın ve tek başına kullanma off dönemlerinde olur kürünün ama yeni bir süreçte ek destek ilaçlarına dahil edersen bence süreç çok keyifli olacaktır başarılar şimdiden.

En tatmin edici cevap bu oldu çok teşekkür ederim. Günde 100 mcg olmak üzere başlayacağım, en az 3 tüp bitirene kadar deneyeceğim 3 ay. Before after yapacağım burada. Ama maalesef off’ta vs kullan demişsiniz de ben steroid planlamıyorum ve sadece follistatin düşünmüştüm amacım pro olmak değil kilo alıp hacimlenmek, en küçük bir gelişim bile beni psikolojik olarak çok ileriye taşıyacak artık o raddeye geldim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
anak1nskyw4lk3r, 31.03.2022 - 18:07 yazdı:

En tatmin edici cevap bu oldu çok teşekkür ederim. Günde 100 mcg olmak üzere başlayacağım, en az 3 tüp bitirene kadar deneyeceğim 3 ay. Before after yapacağım burada. Ama maalesef off’ta vs kullan demişsiniz de ben steroid planlamıyorum ve sadece follistatin düşünmüştüm amacım pro olmak değil kilo alıp hacimlenmek, en küçük bir gelişim bile beni psikolojik olarak çok ileriye taşıyacak artık o raddeye geldim. 

Merhaba,

Kullandın mı dostum ?

Kullandıysan deneyimlerini paylaşabilir misin ?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Basayev
      Merhaba değerli arkadaşlarım,
      Bundan 2 sene önce 2. kür geçmişim oldu 15 hafta İran T.E. 16 Hafta Boldenon (Novalife) 4 Kalem 32UI Pfizer GNT. Kullandım, fakat PCT yapmadım ve bir nevi dirty kür oldu. Şuan itibariyle 1.70 80 Kg ve %25 Yağ oranına sahibim. Nasıl bir kür planlaması yapabilirim sizlerin düşüncelerini ve engin bilgilere sahip branş hocalarımdan yardım almak beni çok mutlu edecektir. Ekran görüntülerini paylaşıyorum / Total Testo bugün yapıldı (11.05.24)  Tam kan sayımı (olağan dışı) (11.05.24 )
      Teşekkür ederim ilginiz için. 
      Sağlıklı günlere.

• Yazan: Liberta
      Merhaba,
      Haziran 2023 de kurulumunu yapıp 1 hafta kadar kullanabildiğim CJC var. Buzdolabından hiç çıkarılmadı, dolap 2 derece sabit olarak çalışıyor.  Ürünün etkisi azalmıştır diye tahmin ediyorum ama asıl merak ettiğim mikrobiyel bir birikim olmuş mudur, sterilliği bozulmuş mudur? Teşekkürler.
    • Yazan: `Tesron
      Merhaba,
      21 Yaş , 1.78 boy, 68 Kg. Maalesef 18 yaşına ilk girdiğim zaman kandırılıp steroid kullandım ( 2 Test e. 2 bolde ). Sonrasında 1 kür daha yaptım ( 2 test e. 1 test p. 1 blode, 1 tren acetat. 1 ghrp 6 ) toplamda 2 kür geçmişim var. Şuanda ne yapıp ettim iştah açıcılar kullandım kalori arttırdım ama naptıysam kilo alamadım. En azından minimum zarar ve bütçeyle  maximum fayda sağlamak isteyip Peptid düşündüm. Büyüme ve kas kütlesi için önerebileceğiniz Peptid Söyler misiniz. Teşekkür ederim <3 @rastlantisal @Askabar @SPECTRE
    • Yazan: Bünyaminx
      Merhaba arkadaşlara,
      18 yaşındayım 1.70 cm boy 61 kg 14-15 aydır VG yapıyorum GHRP-6 kullanmak istiyorum Natural olarak çok daha uzun süre üstüne ekleyerek gelişebileceğimi biliyorum ama süreci hızlandırmak, en azından şuan ki halimin üzerine daha hızlı şekilde kütle eklemek istiyorum. steroidleri çok düşündüm ancak henüz kullanacak kadar kafayı kırmadım. SARMS vardı aklımda ancak çok çelişkili maddeler olduğu için onu da şuanlık geri plana attım. şuan aklımda olan ve en mantıklısı gibi düşündüğüm GHRP-6 peptid var. Bulka gireceğim ve iştah sorunları yaşadığım için en azından güzel iştah açtığı için, kas kütlesi eklemekte yardımcı olacağı için kullanmak istiyorum.
      Tavsiyeleriniz nelerdir? 
    • Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
      Yağ yakmak ve kaslarımı yeniden inşa etmek için en çok verimi:
      SARMSLARDAN MI ALIRIM? PEPTİDLERDEN Mİ ALIRIM? VEYA İKİSİNİ AYNI ANDA KULLANMAKTAN MI? Hem yağ yakıp aynı zamanda kas kazanmayı planlayan ve pct gerektirmeyen büyüme faktörleriyle hipofiz bezimi sıkıntıya sokmayan sarms, peptid ve yohimbine kullanmayı planlıyorum!
      Bu süreçte aklımda olanlar:
      Sarms olarak;
      mk677 sr9009 gw501516 Peptid olarak ise;
      hgh fragment cjc 1295 igf1 ghrp Var özelikle fragment konusunda bir enjeksiyon bölgesinde kızarıklık mide bulantısı halsizlik baş dönmesi dışında yan etki bulamadığım için fragment kullanmaya ısındım diğer yazdığım sarms ve peptidlerin forumda okuduğum bilgilerin dışında yan etkileri varsa bilgilendirir misiniz?
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      BOY: 185 cm KG: 94 YAĞ ORANIM : %27  Bunu 4 ayda yüzde kaç seviyelerine çekebilirim istikrarlı diyet, kardiyo ve ağırlık antrenmanlarıyla?
      Tüm cevaplar için teşekkürler / iyi bayramlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.