Jump to content

 

 

 

 

 

 

 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

  Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

 • Reklam

Loving

Ilacı vurduktan sonra ateşim çıktı! sinirli biri oldum! vurduğum yer şişti! sebepleriyle birlikte bu konuda.

Önerilen İletiler

Loving    1.939

Merhaba arkadaşlar;

Bugün yine çoğu kez kulağıma gelen ve hoşuma gitmeyen çoğu kişinin farkında olmadan ilaç veya destek sağlayan kişilere fırça atmasını sağlayan bir kaç husustan bahsedeceğim. Bunlardan bazısı ateşinizin çıkması, sinir üst limitinizin aşılma durumları veya vurduğunuz alanların apse yapması ile alakalı olacak.

Çoğu diyalog halinde bulunduğum kişiden duyduklarımdan yola çıkalım.

 • Hocam adam bana ne sattıysa testosteron diye 1,2 hafta ateşler içinde yattım!

Evet bunun ne satıcıyla nede kötü varsayımında bulunduğunuz ilaçla net bir ilişkisi yok arkadaşlar. Bu durumu şöyle özetleyelim insan vücudu haftada 50 ila 80 mg testosteron üretiyor siz 500 mg vücuda aldığınızda kaç katı oluyor 50 mg üzerinden gidecek olursak '' 10 KATI OLUYOR '' bu ne demek biliyor musunuz? :) 

National geographic veya Animal planet gibi belgesel kanallarında hayvanların dönemsel, iç güdüsel anlarına tanıklık etmişizdir değil mi hepimiz izlerken? Orada olan hayvanlardan biri olan '' FİLLERİ '' baz alalım anlatımımızda. Bu devasa canlılar çiftleşme döneminde testosteron üretim oranları en üst tepe noktaya gelir normal off dönemleri boyunca çiftleşme dönemi dışında çok alt seviyelerde olan üretim özel kızışma dönemlerinde çok kat ve kat üst seviyelere çıkar akabinde şu aşağıdaki görüntüler ortaya çıkar.

resized_dd0f0-7e288cdbfilkapak4.jpg.8d3744193e38405384b119ba1d1478c0.jpg kenya-tanzanya-3-584-22.jpg.17f1f27220e94c14fa3f144984400d61.jpg

 1. Karede bakınız bir ağacı deviriyor 
 2. Karede birbirlerine giriyorlar 

İşte tam olarak yüksek testosterondan olan eylemlerden sadece ikisi! Yani bu örneği vermemin sebebi sizin ateşinizin çıkması vücudun ürettiğinin 10 katını alınca delirircesine anormal tepkiler vermesiyle sonuçlanıyor! Nedir bunlar? Yüksek sinir, Ateş basması veya terleme gibi durumlar (bunu çok deneyimlide olsanız sporcu olarak ara verdiğiniz çoğu dönem sonrası başlarken ama 1 gün ama 1 hafta hissedersiniz veya isterseniz 1 yıldır kesmemiş olun ilacı yüksek mg'larda vurduğunuz ertesi günü bir sinir, halsizlik, bitkinlik olabilir. Tüm bunlar tedarikçinin haliyle ilaçların kalite veya kalitesizliğiyle ilişki olmamasından aslında altında yatan bu sebepten kaynaklanıyor bilginiz olsun. O yüzden bu gibi durumlarda tedarikçinize veya ürünlere laf söylemeden 2 kez düşünün kul hakkına girmeyin derim. :) 

 • Hocam adam bana ne sattıysa yerime oturamadım apse veya şişlik 1 hafta geçmedi!

Evet bunun ne satıcıyla nede ilaçla net bir ilişkisi yok arkadaşlar. Vücudumuz milyonlarca farklı genetik ve farklı sistemden oluşuyor her ne kadar yaratılma gayemizde birbirimize benzer huylarımız olsa da birisi 1 şişe rakı da bayılırken aynı masada olan başka arkadaşı 2 belki 3 şişede sarhoş oluyor doğru mu? İşte bunun gibi her metabolizma birbirinden çok ayrı ve çok farklı.

Kendi tecrübelerimce konuşacağım her zaman olduğu gibi. Özellikle apse durumlarında %90 yakın tecrübelerimden gözlemlediğim vücudunuz o kullandığınız ilacın iççinde kullanılan yağı seçiyor. Bu gibi durumlarda mutlaka hemen farklı bir markaya geçmeyi deneyin sorununuz çözülecek. Misal bende Balkan Pharma ilk göz ağrım olmasına rağmen son 7,8 yıldır kendimde İran abur. testosteron kullanırım Balkan p. apse yaparken ve 1 hafta oturamazken İran'da bu sorunu bir kere yaşamadım veya başka bilgi akışı sağladığım birinde keza balkan da aynı durum olurken sp değiştirdiğimizde hiç bir problem olmadan yolumuza devam ettik ve bu durumu çokça yaşadık anlattığım şekilde de çözümünü sağladık.

Peki neden? Balkan geçmiş dönemlerde klinik yağ kullanırken bazı gruplarında İran organik ceviz yağı kullanıyordu haliyle vücut bunu seçebiliyor emilim konusunda haliyle apse yapıyor ve ağrıya dönüşüyor çeşitli memnuniyetsizlikler doğuyor sporcularda. Bunu şöyle düşünelim sünger düşünün 2 tanede koca kovalardan birisinde su diğerinde yağ daha katı, kalın bir şey olsun süngerleri kovalara atalım hangisini daha sindirerek ve fazlaca çeker? Suyu değil mi diğer katı yağı çekmekte zorlanır işte bizim kas için enjeksiyonlarında da emici kısımda olan kas, lif yapımızda bu şekilde ayrıştırıyor ilaçları arkadaşlar.

O yüzden bana gelip hocam bana ne sattılar şeref...izler ateşlendim, bayıldım, ayıldım diye başlıyorsunuz sonra bende üzülüyorum çünkü kimse kimsenin hakkını yemesin doğruyu bilsin ona göre atıfta bulunsun evet bunları anlatıyorum çoğu tedarikçi bu anlattıklarımı referans alacak belki ama olsun rehber olmak yerine göre benim incilerimi dökmez ben dahi hala öğrenciyim çünkü öğrenmenin sonu yok.. :) 

Tabi tüm bu anlattıklarımın dışında sterilazsyona bağlı benzer bulgular veya çok daha ağır şekilleri yaşanabilir bu anlattıklarım genelde ilk 1,4 hafta arasında yaşanır sonra mutlaka geçmesi lazım sinir, terleme, ateşten bahsediyorum bu süreler zarfında geçmiyor aksine beraberinde başka tepkimleride getiriyorsa mutlaka ama mutlaka ilacı kesin ve derhal ilgili alanında uzman hekimlere görünün, görünün ki iş işten geçmeden sağlığınızdan olmayın.

Konunun özeti kısaca şu arkadaşlar; vücudunuza olanın üzerinde veya vücudun hiç tanımadığı bir şeyi aldığınızda vücut bunu yabancı bir madde, zehir olarak gözlemler ve aslında vücudun dili vardır kızarıklık, kaşıntı, ateş, sinir, kusma vb gibi size bu şekilde sinyaller verir geçici ise atlatırsınız bu sinyaller ne kadar uzun sürerse risk o kadar fazladır.

Keyifli Forumlar.

 • Beğen 18
 • Teşekkürler 5

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Bay-T    969

Eline sağlık yine döktürmüşsün. :)

 • Beğen 1
 • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    104

Çok önemli noktalara değinmişsiniz hocam teşekkürler 👍

 • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    125
gönderildi (düzenlendi)

Hocam ellerinize saglik cok bilgi dolu bir yazi olmus teşekkürler bu gibi karanlik noktalara ışık tuttugunuz icin gercekten teşekkürler... Gerci ben ilk igneden sonra sknti pek olmuyorda benimki genelde psikolojik olcem korkusu oluyor 😀 VE EMINIMKI BU TARZ SEYLERI PAYLASIP BILGI ALISVERISI YAPIYORSUNUZ DIYE BIRTAKIM KISILER TARAFINDAN TEPKI VILE ALIYORSUNUZDUR HERSEYI ANLATIYOR DIYE

tarihinde Lynx tarafından düzenlendi
 • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    3.249

Apse ve iltihap genellikle flakona konulan karbon bağına göre tercih edilen, yağdan kaynaklanıyor.Bağışıklık sistemimiz bazı yağlara alerjik etken davranışı sergiliyor.Böyle durumlarda başka markaya geçiş yapmak ve sorunsuz olanı kullanmak yahut, diğer farklı testosteron türevlerine geçmek lazım.Onun haricinde enjekte edilirken yapılan hatalar da diğer bir ödem sebebidir.

Loving her zamanki gibi, kronik sorunlar üzerine aydınlatıcı bir açılım yapmış...Teşekkürler

 • Beğen 5

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    20

Merhaba İran testonun 7. Enjeksiyonunu 2 gün önce yaptım. Bugün ilk defa enjeksiyon bölgesinde ağrı yaşadım her zaman yaptığım gibi bölgeyi temizlemeye özen gosterdim. Acaba omuzdan vurdugum için küçük bir kasta aynı yerlere mi deni getirdim? Ağrı 2 gün sonra olunca tedirgin oldum fikri olan var mı?

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    433
swager, Bir saat önce yazdı:

Merhaba İran testonun 7. Enjeksiyonunu 2 gün önce yaptım. Bugün ilk defa enjeksiyon bölgesinde ağrı yaşadım her zaman yaptığım gibi bölgeyi temizlemeye özen gosterdim. Acaba omuzdan vurdugum için küçük bir kasta aynı yerlere mi deni getirdim? Ağrı 2 gün sonra olunca tedirgin oldum fikri olan var mı?

Ağrı normal uzun süreli ağrı varsa apse yapmıştır ama 1,2 günlük kısa süreli ağrı olabilir çok garipsenecek bir şey değil diyebilirim. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×