Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Akhilleus

Bulk yaparken alt göbek sorununu nasıl engellerim ?

Önerilen İletiler

Akhilleus    2

Cümleten selamun aleyküm ben powerligting odaklı çalışıyorum ağır kiloların altına giriyorum örnek vermek gerekirse 50+50 dumbell ile curl yapiyorum full çalışıyorum genelde vücudu ve günlük ortalama 4 5bin arası kalori alımı yapıyorum 12 yıllık bi geçmişim var sporda bu zamana kadar herhangi bi anabolilk sokmadım vücuda boyum 1.83 kilom şuan 94 hacim olarak her yerim dolgun zaten patlak duruyor vücudum fakat gel gelelim ki alt göbek te bi okadar çıkmaya başlıyor kalori azaltması yapsam olmuyor çünkü 4 5 saati buluyor idmanin bitmesi bide haftanın 3 günü yapiyorum az kalori alımı yaptim 3bin felan ama vücut kendini recory yapamiyoru dogru düzgün o yüzden bi size danışmak istedim bu konuda bi bitki varmıs sanırım onumu kullanmak gerekiyor yani sadece alt göbegi yok edicek geri kalan kısımlara ellemicek diyelim sanırım bunuda o bitki türevi yapiyor muş tam olarak adini bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

yuh 50 kilo ne insan değilsin xD

26 hammer curl anca yapıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
holyland, 22 dakika önce yazdı:

yuh 50 kilo ne insan değilsin xD

26 hammer curl anca yapıyorum 

sallayarak sende yaparsın belki :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Akhilleus, Bir saat önce yazdı:

Cümleten selamun aleyküm ben powerligting odaklı çalışıyorum ağır kiloların altına giriyorum örnek vermek gerekirse 50+50 dumbell ile curl yapiyorum full çalışıyorum genelde vücudu ve günlük ortalama 4 5bin arası kalori alımı yapıyorum 12 yıllık bi geçmişim var sporda bu zamana kadar herhangi bi anabolilk sokmadım vücuda boyum 1.83 kilom şuan 94 hacim olarak her yerim dolgun zaten patlak duruyor vücudum fakat gel gelelim ki alt göbek te bi okadar çıkmaya başlıyor kalori azaltması yapsam olmuyor çünkü 4 5 saati buluyor idmanin bitmesi bide haftanın 3 günü yapiyorum az kalori alımı yaptim 3bin felan ama vücut kendini recory yapamiyoru dogru düzgün o yüzden bi size danışmak istedim bu konuda bi bitki varmıs sanırım onumu kullanmak gerekiyor yani sadece alt göbegi yok edicek geri kalan kısımlara ellemicek diyelim sanırım bunuda o bitki türevi yapiyor muş tam olarak adini bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

50 kilo hummer curl formunu cok merak ettim doğrusu phil heat bile 18 20 kilo dambıl curl yapıyor bir siz akıllısınız herhalde bu dünyada 🙃 

Temiz beslenme doğru kardiyo kalori sayımı kendi ihtiyacınız kadar alt karnı yok edicektir özel bitki ilaç dinamit yok maalesef 😂

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Akhilleus    2

yani diyorsun ki 50 kilolar ile anca larry wheels tipi kişiler girebilir bence olay şu kendi gücünü sınırlarını başka kişileride aynı düşündüğün için sana garip geliyor bu arada phil heath bodybuilder powerlight sporu yapmıyor ki herşeyi geçtim 18 20kg max kaldırdığı agırlıkta degil oda 40 50 yi çıkarır neden 18 20 giriyor diceksin normal olarak herifin vücudu a dan z ye anabolik olduğu için protein sentezi senin 10 katın senin 50kg ile yaptığın kolu adam 20kg ile yapar öteki yandan istanbul içindeysen gelirsin salonuma gözlerinle şahit olursun üstüne bide 7 8 tekrar 100kg barbell curl girerim creatine bitmek üzere fiyati olmus 500tl ben seni mutlu edicek formda kaldırırsam o agırlıkları bana alırsın creatine kabulse beklerim laf dalasına girmeye gerek yok yani.

Leepriest35, 6 saat önce yazdı:

50 kilo hummer curl formunu cok merak ettim doğrusu phil heat bile 18 20 kilo dambıl curl yapıyor bir siz akıllısınız herhalde bu dünyada 🙃 

Temiz beslenme doğru kardiyo kalori sayımı kendi ihtiyacınız kadar alt karnı yok edicektir özel bitki ilaç dinamit yok maalesef 😂

yani diyorsun ki 50 kilolar ile anca larry wheels tipi kişiler girebilir bence olay şu kendi gücünü sınırlarını başka kişileride aynı düşündüğün için sana garip geliyor bu arada phil heath bodybuilder powerlight sporu yapmıyor ki herşeyi geçtim 18 20kg max kaldırdığı agırlıkta degil oda 40 50 yi çıkarır neden 18 20 giriyor diceksin normal olarak herifin vücudu a dan z ye anabolik olduğu için protein sentezi senin 10 katın senin 50kg ile yaptığın kolu adam 20kg ile yapar öteki yandan istanbul içindeysen gelirsin salonuma gözlerinle şahit olursun üstüne bide 7 8 tekrar 100kg barbell curl girerim creatine bitmek üzere fiyati olmus 500tl ben seni mutlu edicek formda kaldırırsam o agırlıkları bana alırsın creatine kabulse beklerim laf dalasına girmeye gerek yok yani.

•  
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

@Leepriest35

Açıkçası 

"Bir siz akıllısınız bu dünyada" lafı olmadı abi senin değişimlerini saygı ve hevesle takip ettim ama burada foruma özgür şekilde kendince doğruyu yazan birine böyle yorumlar yapmamalıyız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Akhilleus, 2 saat önce yazdı:

2-3 haftalık mini-cut yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Akhilleus, 4 saat önce yazdı:

•  

Atarsın video tebrik eder susarım İnternete herkes larrywhels veya phil heat. 

Barinyo, 4 saat önce yazdı:

@Leepriest35

Açıkçası 

"Bir siz akıllısınız bu dünyada" lafı olmadı abi senin değişimlerini saygı ve hevesle takip ettim ama burada foruma özgür şekilde kendince doğruyu yazan birine böyle yorumlar yapmamalıyız.

50 kilo Dumbell  curl yaptığını kim iddia ediyorsa cevabım bu olur. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Akhilleus, 32 dakika önce yazdı:

Kardeşim sen kendini Larry wheelsle bir mi tutuyorsun Allah için form atsana komedi ahahahahahhaha 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayır niye insan güçlü olduğunu kanıtlamak için dumbell curl'ü seçer ki :D Larry wheels dediğin adam offsezonda 125 kg geziyor ki her 125 kg olan onun kadar güçlü olacak diye bir kaide de yok. Larry wheels 2 defa bicepsini kopardı ilkinde strongmanlerin kaldırdığı yuvarlak kayayı taşımaya çalışırken koptu. Bicepsi koparmak için seçilebilecek en saçma yol 50+50 kg ile dumbell curl denemesi olsa gerek. 3-4 saat antreman yapıyorsun ve recovery olamıyorsun acaba neden.. bırak bitkiyi 1000 mg deca dahi alsan senin bir yerlerini koparman an meselesi.  Creatine nerede 500 tl.. hammaddeal.com gir al 50 servis creatine 100 küsur tl. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
NamasteGodDamnİt, 39 dakika önce yazdı:

Hayır niye insan güçlü olduğunu kanıtlamak için dumbell curl'ü seçer ki :D Larry wheels dediğin adam offsezonda 125 kg geziyor ki her 125 kg olan onun kadar güçlü olacak diye bir kaide de yok. Larry wheels 2 defa bicepsini kopardı ilkinde strongmanlerin kaldırdığı yuvarlak kayayı taşımaya çalışırken koptu. Bicepsi koparmak için seçilebilecek en saçma yol 50+50 kg ile dumbell curl denemesi olsa gerek. 3-4 saat antreman yapıyorsun ve recovery olamıyorsun acaba neden.. bırak bitkiyi 1000 mg deca dahi alsan senin bir yerlerini koparman an meselesi.  Creatine nerede 500 tl.. hammaddeal.com gir al 50 servis creatine 100 küsur tl. 

aslında form çok kötü olmadıkça havalı duruyor ağır curl genelde kimse biceps icin o kadar ağır kaldırmaya çalışmıyor, ki kas gelişmi için gerekli de değil yani nadir olduğu için kıyaslaması güzel

ben en azından vucudu sallamadan yapiyorum ağır curl leri ama omuz biraz yukarı kalkiyor ve kollar gövdeme yakın olmuyor ama izleyen biri napiyo bu dingil demez😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Eski bir power lifter olarak sana diyeceklerim var.

İlk olarak 25kgda yaptığı kolu natural olarak 50kg da yapamazsın. Steroidlerin ana amacı sentezi artırıp recovery kısaltması. Yani sen daha ağır/uzun süre/çok çalışarak daha çok gelişemezsin. Bunun bir limiti var.

ikinci olarak curl yapan power lifter işi biraz garip. Power lifterlerin küçük kaslar umurlarında olmaz. Büyük kaslar da umurlarında olmaz. Önemli olan güçtür. Güç gelişirken kaslarda gelişir. Zaten curl vb gibi küçük kas hareketlerine ayrılacak ilave kaynak yoktur. 

üçüncü olarak, değerli kardeşim power liftingin esası kalori patlaması yaşatmaktır. Göbeğinde çıkar ki yine diyorum power lifterlerin umrunda olmaz. Önemli olan güçtür. 

Ayrıca öyle bir bitki karışımı olsa, insanlar kısa esterli kürlere girip ödemle vs uğraşmazdı. Sosyal medyada gördüğün power lifterlerin genel olarak büyük bir çoğunluğu steroidlidir. Vücutta su tutacak, güç artıracak ne varsa alırlar. Powerlifting yarışmalarında da zaten bunun kontrolü yapılmaz. Hatta steroidin en çok kullanıldığı alanlardan biridir. Deca + danabol etkisi ile 250kglarda deadlift yapan ben, natural iken 180kg zor görüyorum. Ha 250lere çıkabilir miyim? Tabi ki ama seneler sürer. Sinir sisteminin terbiyesi aynı işi uzun yıllarca tekrar etme prensibine dayanır. 

Senin vücudunun neresinin yağlanacağını ve nereden yağ yakacağını sen belirleyemezsin. Bunu senin genetiğin belirler.

Kolay gelsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.