Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yakuza

Kan tahlilim

Önerilen İletiler

Yakuza    3

daha önce hiç cycle geçmişim yok yaşım 23 only testosteron kürüne girmeyi planlıyordum kür öncesi değerlerimi bilmek için bir test yaptırayım dedim sonuçlar bu şekilde sizce bozmaya değer mi e2'im neden o kadar yüksek hiç bir fikrim yok

testo.png

testo2.png

tarihinde Yakuza tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    915

e2 değerin testo seviyen yüksek diye yüksek bence ama yine kür içerisinde sorun yaşamamak adına kontrolü ilerle. Only testo kürü başlangıç için güzel kür. Amacın bulk iste turinabol vb bir ilaç alıp daha iyi ve bir tık daha hızlı gelişim sağlarsın. Spordan 1 saat önce 20-30 mg al başka zaman tablet kulanmana gerek yok  (güray adın tavsiyesi) sadece spordan önce al. Kaç hafta yapacağına kara verip ona göre bir testo esteri seç öncelikle. Yanında Vitamin D , Vitamin C , K2, Omega3, ZMA (opsiyonel) olsun yeterli bence. Karaciğer koruyucu olarak haftada 2 gün NAC400 Yeterli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389

Bence bu değerleri bozup hiç küre girme. Testosteronunda bol östrojeninde. Vücut geliştirme için daha ne lazım? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
Askabar, 9 dakika önce yazdı:

e2 değerin testo seviyen yüksek diye yüksek bence ama yine kür içerisinde sorun yaşamamak adına kontrolü ilerle. Only testo kürü başlangıç için güzel kür. Amacın bulk iste turinabol vb bir ilaç alıp daha iyi ve bir tık daha hızlı gelişim sağlarsın. Spordan 1 saat önce 20-30 mg al başka zaman tablet kulanmana gerek yok  (güray adın tavsiyesi) sadece spordan önce al. Kaç hafta yapacağına kara verip ona göre bir testo esteri seç öncelikle. Yanında Vitamin D , Vitamin C , K2, Omega3, ZMA (opsiyonel) olsun yeterli bence. Karaciğer koruyucu olarak haftada 2 gün NAC400 Yeterli olur.

hocam 12-15 hafta arası düşünüyorum only testoyu , doğal seviyemi bu kadar yüksek beklemiyordum ben , sizcede baya yüksek mi ? pct sonrası bu değerlere çıkabilir miyim tekrardan çok çelişkide kaldım maalesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Yakuza, Şimdi yazdı:

hocam 12-15 hafta arası düşünüyorum only testoyu , doğal seviyemi bu kadar yüksek beklemiyordum ben , sizcede baya yüksek mi ? pct sonrası bu değerlere çıkabilir miyim tekrardan çok çelişkide kaldım maalesef

Kardeşim kıyma şu değerlere. Hormon altyapın vücut geliştme için zaten çok müsait. Eskiye döner mi dönmez mi bu iş kumar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Kardeşim kıyma şu değerlere. Hormon altyapın vücut geliştme için zaten çok müsait. Eskiye döner mi dönmez mi bu iş kumar. 

hocam gerçekten çok büyük çelişkiye düştüm test sonuçlarıma göre libidomun yüksek olması gerekiyor ama benim yerlerde hiç bir cinsel isteğim yok boyum 1.87 kilom 72 neredeyse 1.5 yıl oldu spora başlayalı beslenmeye çok dikkat edemiyorum hatta bir ara sporu bırakma evresine geldim eğer testlerim ortalamanın altında çıksaydı küre girip beslenme , uyku , antremana sağlam asılcaktım aşaya birazdan formumu atayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Yakuza, 5 dakika önce yazdı:

hocam gerçekten çok büyük çelişkiye düştüm test sonuçlarıma göre libidomun yüksek olması gerekiyor ama benim yerlerde hiç bir cinsel isteğim yok boyum 1.87 kilom 72 neredeyse 1.5 yıl oldu spora başlayalı beslenmeye çok dikkat edemiyorum hatta bir ara sporu bırakma evresine geldim eğer testlerim ortalamanın altında çıksaydı küre girip beslenme , uyku , antremana sağlam asılcaktım aşaya birazdan formumu atayım

Serbest testosteron ve kortizol değerlerine baktırabilirsen onlara da bi baktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Yakuza, 5 dakika önce yazdı:

Bak, zaten sorun varken sana sorun çıkaracak duruma sokma kendini.

ÖStrojen çok yüksek olduğu için muhtemelen sorun yaşıyorsun. 1 tane arimidex iç evelsi geceye bir şeyin kalmaz.

Ama östrojeni yükseltecek eylemlerden koşarak kaç. Alkol, şeker, üzüntü vs vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

ÖStrojen çok yüksek olduğu için muhtemelen sorun yaşıyorsun. 1 tane arimidex iç evelsi geceye bir şeyin kalmaz.

hocam şeker bir şekilde kesilir sıkıntı yok alkolde özel günlerde kullanıyorum zaten , ama üzüntüyü bilmiyorum yaklaşık 6 aydır falan mental olarak bitiğim diyebilirim
bu da formum 

46596170-A78D-49BE-B7F7-018ADD6F36B7.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
hectordoyle, 14 dakika önce yazdı:

Serbest testosteron ve kortizol değerlerine baktırabilirsen onlara da bi baktır

serbest testosteronun bakılmasını istedim fakat doktor bakmamış , kortizolede baktırım hocam haftaya libido düşüklüğünden mi bu testleri önerdiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28

kardeşim naturel gördüğüm en yüksek testo değerlerinden birisin üst sınır nerdeyse yerinde olsam bunu bozmazdım bence hiç kür vs düşünme östrojenine naturel olarak alçatmaya bak tavuk yumurta vs kısarak 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Yakuza, 34 dakika önce yazdı:

serbest testosteronun bakılmasını istedim fakat doktor bakmamış , kortizolede baktırım hocam haftaya libido düşüklüğünden mi bu testleri önerdiniz

Günde ek takviye olarak 40-50 mg olacak şekilde çinkonun pikolinat formunu kullanabilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
gönderildi (düzenlendi)

@metinavhocam değerli yorumlarınızı yaparsanız sevinirim

tarihinde Yakuza tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Narkoz    11
Yakuza, 4 saat önce yazdı:

Prolaktini göremedim cinsel istek için baktirabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

ben haftada 500 mg ile bu seviyeye çıkamadım sakın bozma bence doğal devam et kral

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

hocam birde referans aralığı değerleri neden yok testimde ölçü birimi farklı olduğu için yanılıyoruz olmayalım , bir bilginiz var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yakuza, 18 saat önce yazdı:

hocam değerli yorumlarınızı yaparsanız sevinirim

Değerlerin çok iyi...

B12 eksikliğin var bir de biraz östrojen yüksek gibi.Total testosteronun max. olduğundan olsa gerek östrojen dönüşümünde ona göre yükselmiş.

Bu değerlerle küre girip bozmaman doğru seçim olur, bencede...

Libido sorunu yaşıyorsan östrojen, prolaktin ve dht üzerine yoğunlaşmalısın.Bu değerlerle yakından ilgili...

Mental yönden bitiğim yazmışsın, bu bir gösterge olabilir.Dopamin düşük prolaktin yüksek...Ayrıca libidoyu da baskılayıcı bir faktördür.

Total testosteronun bu seviyedeyken vucudun kas yapısı düşük.Demek ki free testo düşük, shbg proteini yüksek ve testoyu verimli kullanamıyorsun.

Bunu da düzenlersen gayet güzel gelişim kazanabilirsin...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
metinav, 2 saat önce yazdı:

Değerlerin çok iyi...

B12 eksikliğin var bir de biraz östrojen yüksek gibi.Total testosteronun max. olduğundan olsa gerek östrojen dönüşümünde ona göre yükselmiş.

Bu değerlerle küre girip bozmaman doğru seçim olur, bencede...

Libido sorunu yaşıyorsan östrojen, prolaktin ve dht üzerine yoğunlaşmalısın.Bu değerlerle yakından ilgili...

Mental yönden bitiğim yazmışsın, bu bir gösterge olabilir.Dopamin düşük prolaktin yüksek...Ayrıca libidoyu da baskılayıcı bir faktördür.

Total testosteronun bu seviyedeyken vucudun kas yapısı düşük.Demek ki free testo düşük, shbg proteini yüksek ve testoyu verimli kullanamıyorsun.

Bunu da düzenlersen gayet güzel gelişim kazanabilirsin...

Libido sorunum şu şekilde hocam sertleşme bozukluğu , sabah ereksiyonu olmaması gibi sorunlar yaşamıyorum , sadece karşı cinse olan isteklerim düştü son ilişkimden sonra gizli bir depresyona girdim sanırım mental olarak bitiğimden kastımdan buydu, mental olarak yorgunum canım hiç bir şey yapmak istemiyor genelde.

Free testo ve shbgyi nasıl düzenleyip, testomu daha verimli kullanabilirim hocam?

haftaya bir daha gidip serbest testo , prolaktin değerlerimi ölçtürebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yakuza, 21 saat önce yazdı:

Libido sorunum şu şekilde hocam sertleşme bozukluğu , sabah ereksiyonu olmaması gibi sorunlar yaşamıyorum , sadece karşı cinse olan isteklerim düştü son ilişkimden sonra gizli bir depresyona girdim sanırım mental olarak bitiğimden kastımdan buydu, mental olarak yorgunum canım hiç bir şey yapmak istemiyor genelde.

Free testo ve shbgyi nasıl düzenleyip, testomu daha verimli kullanabilirim hocam?

haftaya bir daha gidip serbest testo , prolaktin değerlerimi ölçtürebilirim

Prolaktine baktır o zaman...Free testo ve shbg için bazı suplementler var işe yaradığı doğrulanan.Yada oral steroidleri kullanman gerekir.Steroidin her türlüsü doğal üretiminde azalmaya neden olur.

Boron adında bir mineral var.Bunun % 20 seviyelerine kadar free testoyu arttırabildiği, shbg yi ve östrojeni % 30 lara kadar düşürebildiği belirtiliyor.Bulabilirsen günlük 9 mg olarak kullanabilirsin magnezyumla birlikte...

Prolaktin yüksekliği çıkarsa testlerde cabaser adında bir ilacı kullanman gerekir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
metinav, 3 saat önce yazdı:

Prolaktine baktır o zaman...Free testo ve shbg için bazı suplementler var işe yaradığı doğrulanan.Yada oral steroidleri kullanman gerekir.Steroidin her türlüsü doğal üretiminde azalmaya neden olur.

Boron adında bir mineral var.Bunun % 20 seviyelerine kadar free testoyu arttırabildiği, shbg yi ve östrojeni % 30 lara kadar düşürebildiği belirtiliyor.Bulabilirsen günlük 9 mg olarak kullanabilirsin magnezyumla birlikte...

Prolaktin yüksekliği çıkarsa testlerde cabaser adında bir ilacı kullanman gerekir...

hocam haftaya cuma bir test yaptırayım free testo , prolaktin ve shbg'me baktırayım ona göre konuya yazarım , eğer prolaktinim fazla çıkarsa ve cabaser kullanırsam anabolik bir şey kullanmadığım için sıkıntı yaşamazmıyım acaba ? Magnezyumun shbg'nin inhibitörü olduğu okudum bende çinko aldım magnezyumda alıcam günlük 425mg'nin yeterli olacağını söylediler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yakuza, 25 dakika önce yazdı:

hocam haftaya cuma bir test yaptırayım free testo , prolaktin ve shbg'me baktırayım ona göre konuya yazarım , eğer prolaktinim fazla çıkarsa ve cabaser kullanırsam anabolik bir şey kullanmadığım için sıkıntı yaşamazmıyım acaba ? Magnezyumun shbg'nin inhibitörü olduğu okudum bende çinko aldım magnezyumda alıcam günlük 425mg'nin yeterli olacağını söylediler

Hayır neden yaşayacaksın ki ? Cabaser ve diğer ilaçlar steroid kullananlar için değil, bilakis normal sıradan hastalar için üretilmiş ilaçlardır.Herhangi bir alerjik durumun yoksa kullanmanın zararı olmaz.

Bazı suplement ve vitamin-minerallerin düşük de olsa işe yarayacak etkileri var.Fakat bu etkiler alınan dozlara bağımlı.Ve bir şeyi fazla doz almanın sonucunda başka bir işlevi bozabilir.Çinko 20 mg kadar östrojeni bastırırken, çok daha yüksek dozlarda testosteronun dht dönüşümünü baskılayıcı etkilere neden oluyor.Ne amaçla ne için aldığını bilerek kullanman gerekir herşeyi...Magnezyumun neredeyse girmediği kimyasal reaksiyon yok gibi.

Doğada bir çok madde var ve bunlar vucudumuzda gerekli olduğu kadar bulunuyor.Bir çoğu birbiriyle rakip etkilerde bazıları da aynı yönde sinerjik çalışıyorlar.Magnezyum olması gerektiğinden fazla veya eksik alınırsa onunla ilintili diğer mineral ve maddeler artar veya azalır.Bu da dengelerin değişmesi demek olur.Mesela fazla kalsiyum alındığında ve bunun yanında c vitamini veya magnezyum gibi maddelerin eksikliği varsa yumuşak dokularda birikmeye damar içlerinde kireçlenmeye neden olma durumu yaşanabilir.Kısaca bir şeyi diğer bir şey kontrol edip sınırlandırıyor.Herşeyin fazlası ve yetersizliği soruna neden olur...Bilinçli olmak lazım.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
metinav, 11.03.2022 - 16:59 yazdı:

Hayır neden yaşayacaksın ki ? Cabaser ve diğer ilaçlar steroid kullananlar için değil, bilakis normal sıradan hastalar için üretilmiş ilaçlardır.Herhangi bir alerjik durumun yoksa kullanmanın zararı olmaz.

Bazı suplement ve vitamin-minerallerin düşük de olsa işe yarayacak etkileri var.Fakat bu etkiler alınan dozlara bağımlı.Ve bir şeyi fazla doz almanın sonucunda başka bir işlevi bozabilir.Çinko 20 mg kadar östrojeni bastırırken, çok daha yüksek dozlarda testosteronun dht dönüşümünü baskılayıcı etkilere neden oluyor.Ne amaçla ne için aldığını bilerek kullanman gerekir herşeyi...Magnezyumun neredeyse girmediği kimyasal reaksiyon yok gibi.

Doğada bir çok madde var ve bunlar vucudumuzda gerekli olduğu kadar bulunuyor.Bir çoğu birbiriyle rakip etkilerde bazıları da aynı yönde sinerjik çalışıyorlar.Magnezyum olması gerektiğinden fazla veya eksik alınırsa onunla ilintili diğer mineral ve maddeler artar veya azalır.Bu da dengelerin değişmesi demek olur.Mesela fazla kalsiyum alındığında ve bunun yanında c vitamini veya magnezyum gibi maddelerin eksikliği varsa yumuşak dokularda birikmeye damar içlerinde kireçlenmeye neden olma durumu yaşanabilir.Kısaca bir şeyi diğer bir şey kontrol edip sınırlandırıyor.Herşeyin fazlası ve yetersizliği soruna neden olur...Bilinçli olmak lazım.

Hocam merhaba doktora gittim şuan test sonuçlarımı görünce o da çok şaşırdı hatta anabolik kullanıyordun sen değil mi dedi. Hayır dedim çok garip dedi testo seviyen max sınırı geçmiş ortalama 500-600 çıkar dedi. Beni Endokrinoloji bölümüne yönlendirdi , ani kilo kaybı ve göğüslerimde hassasiyet olup olmadığı sordu yok dedim. O bölüme gidip testo seviyem biraz yüksek çıktı prolaktin ve shbg free testo değerlerime baktırmamı istedi , kanser yada metobolik bozukluk olabileceğini söyledi düşük bir ihtimal

Kanser falan değilimdir dimi hocam aklımı aldı biraz doktor maalesef çok kafama takıldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Yakuza, 4 dakika önce yazdı:

Kanser falan değilimdir dimi hocam aklımı aldı biraz doktor maalesef çok kafama takıldı 

Böyle bir şeyi sonuç çıkmadan söylemesi abes olmuş yaşınız gençti herhalde bir sorun olucagını düşünmüyorum geçmiş olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Yakuza, 39 dakika önce yazdı:

Testislerin çok sağlam bence ondan bu testo seviyesi :)

Hipofiz tümörü olsa lh ve fsh hormonlarının da yüksek çıkması lazım.Fakat onlar yüksek değil normal.Endişelenecek bir durumun yok merak etme...

Küre gireyim deme, yanlış yaparsın...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.