Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Flexor86

Trenbolone E-Testo E-Boldenone Kürü Hakkında

Önerilen İletiler

Flexor86    1

Herkese Merhaba. Forumdaki ilk konu başlığım ve sizlere bu kürümde kullanmayı düşündüğüm ilaçları yazarak fikrinizi almak istedim.

Daha öncesinde 2 Bulking ve 1 Cutting kür deneyimim oldu. 1. 83 boyunda 98 kiloyum ve yağ oranım %15 /16 civarı.. Kürüme gelecek olursak;

1-10 Hafta Trenbolone E. Haftada 400 mg

1-8 Hafta Testo E. Haftada 500 mg 9-16 Hafta 600 mg

1-8 Hafta 400 mg 8-12 Hafta 600 mg Boldenone

Böyle bir kür planım var. Pct için ve kür esnasındaki diğer ürünler için kendi planımı yapmış durumdayım.. Sizlerinde değerli fikrini almak ,konu üzerine tartışmak isterim.. İyi forumlar..

Edit: Bvs Labs ürünleri kullanacağım. Önceki deneyimlerinde yine aynı firmanın ürünleriydi ve çok olumlu sonuçlar aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.220

Güzel kür zaten deneyimli birisiniz önceki kürlerinizden danabol eklememişsiniz neden ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Acikcasi onceki kur programlarimi arkadasim hazirladigi icin onun planina uymayi uygun gordum. Bu kurde Danabole mutlaka yer verilmeli mi ? Biraktiktan sonra tum etkisi kayboluyormus diye okudum. Ayrica boldenon kullanimini 15 veya 16 haftaya cekip testo kullaniminida 20 haftaya uzatmayi dusundum.. Bu konulardaki goruslerinizi merak ediyorum. Iyi forumlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dianabol'un aromatize olmayan yani ostrojenik yan etki yapmayan versiyonu yillardir Formebolone adi altinda var. Su toplatmayan bir Dianabol ne guzel degil mi? Neden peki tutulmuyor? Cunku cok gucsuz. Dianabol'un aromatize olmayan versiyonu Primobolan dan bile gucsuz. Ben su seviyorum benim kanimda kadinlik hormonu az ben kadinlik hormonu seven bir erkegim diyorsaniz dogru adres Dianabol'dur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15

Dianabol veya Danabol kas kütlesinde büyük kazançlar üretme yeteneğine sahip güçlü bir steroidtir. Dianabol hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Karaciğer için toksik olan ve yüksek dozlarda tavsiye edilmeyen Steroidtir. Bilinçli kullanımda fayda, bilinçsiz kullanıldığında fazlası ek yarar sağlamadığı gibi kullanıcıya zarar verir.

Dianabol orta yan etkili bir ilaçtır. Genellikle kas artışı başlatmak, misal bir Deca, Testosteron küründe köprü görevi görür. Hızlı etki ettiğinden kürün başlarında kullanılır. Sürekli olarak kullanılması tavsiye edilmez. Örneğin; Aralıksız 3 aydan fazla.

Etken maddesi Methandrostenolone olan Dianabolün eski marka adı Ciba olup bu Steroid güçlü anabolik ve orta androjenik özelliklere sahiptir. Testosteronun bir türevidir. Bu bileşik, ilk kez 1960 yılında kullanıma sunuldu ve hızla atletizm ve spor dallarında performansı iyileştirip kas kütlesini artırmak ammacıyla kullanılmaya başlandı. Tablet şeklinde olduğundan kullanımı kolay ve son derece etkilidir. Dianabol yine ABD Karaborsasında popüler bir tablet steroid olarak yerini korumaktadır. Muhtemelen öyle kalacak.

Testosterona benzer şekilde çalışan Dianabol çok güçlü bir steroiddir, ancak, aynı zamanda önemli yan etkileri de beraberinde getirmektedir. Yeni başlayanlar için Methandrostenolone oldukça östrojenik olduğunu. İlaç zaten çabuk etki ettiğinden Jinekomasti riskini de göz önüne alarak Nolvadex kullanılması gereklidir. Normalde kullanılandan çok fazla dozda kullanıldığında yan etkiler artar. Hassas kullanıcılar Nolvadex ve / veya Proviron gibi bir anti-estrojen ilavesini mutlaka kullanmalıdırlar.

Buna ek olarak madde ile Androjenik yan etkiler yağlı cilt, akne gibi belirtiler ortaya çıkarabilir. Saldırganlık da bu gibi bir güçlü steroid ile artabilir. Dianabol saç dökülmesine yatkın olan erkeklerde erkek tipi kellik durumunu ağırlaştırabilir.

Dianabolün yarı ömrü yaklaşık 4 saattir.Bu süre kısa olduğundan dozların sabah öğle akşamm olarak alınması tavsiye edilir. Böylelikle kan hormon seviyesinde ani iniş çıkışlar olmayacaktır. Bazı kullanıcılar hata yaparak tek seferde 2 tablet almaktadırlar. Dianabol kullanımından yaklaşık 1,5-3 saat sonra kan konsantrasyonu zirveye çıkmaktadır.

Steroidler Sadece Fizyolojik olarak değil, psikolojik olarakta faydalı olup kullanıcının özgüvenini artırmaktadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Kisacasi danabole yer vermeli miyim ? Kur icinde nolvadex cabaser gibi ostrojen ve prolaktini kontrol altinda tutacagim materyallerim var. Bagisiklik sistemim icin vitamin takviyelerim hazir. Asil merak ettigim boldenon kullanimini 16 haftaya cekip testoyu da 20 haftaya uzatma dusuncesi saglikli midir ? Tren kullanimini 10. Haftada bitiricem. Belki son 6 haftada 200mg haftalik masteron eklerim.. Degerli yorumlarinizi bekliyorum . Tartisalim bilinclenelim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

1-5 Dianabol 50 mg kick start için

1-16 Testo En 500 mg sabit kalsın

1-15 boldenon 600 mg sabit

4-12 Trenbolone En 400 mg

11-16 winstrol tablet 50 mg günlük

Benim önerim böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Peki hocam neden trenbolonu 4. Hafta baslatiyoruz ? Ayrica testoyu 20 haftaya uzatma fikrini neden uygun bulmadiniz? Dusuncenizi paylasirsaniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

clean bulk bi kür yapmanı öneririm boldenonu silip

Clenbuterol veya winstrol eklemeni tavsiye ederim

5-8 Clenbuterol 120 mcg/3 tablet (Sabah 1, Öğle 1, Akşam 1 tablet)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Açıkçası cleni bedava bulsam kullanmam. Kalp ritmi üzerinde bu kadar olumsuz etki bıraktıgını okuduktan sonra asla yanaşmayacağım bir ilaç.Geçen kürümde boldenondan çok memnun kalmıştım .Max haftada 300 mg kullandığım halde damarlanma ,iştah ve kaslarımda muazzam bir sertlik yarattı. Bu kürümde daha iyi bir dozaj ve antrenman sitiliyle çalışacağım.Trenbolone konusunda fikirlerinizi beklyorum. Anaobolik etkisi nasıl olacaktır? 400 mg haftada sabitbir dozajla 10 hafta kullanımı uygun mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Açıkçası cleni bedava bulsam kullanmam. Kalp ritmi üzerinde bu kadar olumsuz etki bıraktıgını okuduktan sonra asla yanaşmayacağım bir ilaç.Geçen kürümde boldenondan çok memnun kalmıştım .Max haftada 300 mg kullandığım halde damarlanma ,iştah ve kaslarımda muazzam bir sertlik yarattı. Bu kürümde daha iyi bir dozaj ve antrenman sitiliyle çalışacağım.Trenbolone konusunda fikirlerinizi beklyorum. Anaobolik etkisi nasıl olacaktır? 400 mg haftada sabitbir dozajla 10 hafta kullanımı uygun mudur?

Uygundur anabolik etkisi ennnnn yüksek ilaçların başında gelir bana göre :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Uygundur anabolik etkisi ennnnn yüksek ilaçların başında gelir bana göre :kas

Teşekkürler. Bu kış çok güzel geçecek :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Arkadaşlar selamlar. Bugun itibarı ile ürünlerimi teslim almış bulunuyorum. elimde Genesis meds Testosterone , Bvs Boldenon ve Trenbolone Enanthate ,Balkan Dianabol var. Onumuz pazartesi start vereceğim. ilk hafta 30 mg ,2.ve 3. hafta 40 mg 4. hafta ise 50 mg Dianabol kullanarak kickstart yapacağım. Kür esnasında kullanacağım yardımcı aksesuarlar ise B12 , C vitamini ,Multivitamin, Milk Thistle ,Cabaser ve Levotiron(Trenbolone enjeksıyonundan sonra).Sizce kür planım nasıl? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. (Beslenme makrolarım ise Kg başına ilk 3 hafta 4gr karbo 3 gr protein ve 1.5 gr yağ olarak başlayacak ve kademeli olarak yükselecek.En azından karbonhidrat ve yağ kesinlikle artacak.Bu kürden beklentim epey yüksek).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    743

Çok güzel hocam masteron için dikkat edin saç dökülmesi adına etkili ürün çinkoyu eksik etmeyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8
Dianabol'un aromatize olmayan yani ostrojenik yan etki yapmayan versiyonu yillardir Formebolone adi altinda var. Su toplatmayan bir Dianabol ne guzel degil mi? Neden peki tutulmuyor? Cunku cok gucsuz. Dianabol'un aromatize olmayan versiyonu Primobolan dan bile gucsuz. Ben su seviyorum benim kanimda kadinlik hormonu az ben kadinlik hormonu seven bir erkegim diyorsaniz dogru adres Dianabol'dur.

Dinabolun daha bilinen versiyonu turinabol var hocam. Turinabol yillarca dpgu aomanya atletleri tarafindan kullanildi. Su tutmadan temiz kutle eklemek icin birebir. Tren olan bir kurde dianabol ekleyip hele hele 30-40 mg'yi gecip su balonuna donmektense turinabol alip kuru adele eklemeye devam edilebilir. Ve tren yanina boldenon gibi bir urun konuluyorsa sinerjik calisacak tum ilaclari bielikte kullanmis oluruz.

Sahswn benim onerim arkadas kur konusunda tecrubeliyse

350 test

200-250 tren

600-800 boldenon

İlk 6 hafta da 40-60 mg turinabol (en uzjn sure 6 hafta ve en yuksek dozaj 60)

Kullanirsa cok basit bir cutting kuru ile podyuma cikacak seviyeye gelebililir. Dozajlar kisinin tecrubesine gore ufak degisimler gosterebilir ama boyle bir kurden nasil vucutlar ciktigini cok iyi biliyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Cinkoyu yazmayi unutmusum hocam. Vazgecilmezlerimdendir :). Bu arada Zane hocanin yorumuna gelirsek ilaclari aldigim hocam bana turinabolu onermedi. Turinaboldan sonra kan iseyen arkadasi oldugundan bahsetti. Acikcasi ilac kanima karisincaya kadar 4 hafta danabol denemek istiyorum. Birakinca tuttugum sudan kurtulacagim ve cok problem teskil etmeyecek. Bu 2. Kurum olacak bulking adina. Acikcasi daha 300mg dan fazla testo almadim. Dolayisiyla bu kurumde 750 mg enanthate ile harilalar cikacagini dusunuyorum. Kisin kolum sicak 47.5 geliyordu max. 300 mg propionate ile. Twbiki efsane ilac trenbolone dan da beklentilerim yuksek. Her enjeksiyondan sonra Tanriya basimi belaya sokmamasi icin dua edicem. :) onumuz hafta start veriyorum . hepimize iyi sporlar.. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.