Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

j00x0

Yeni başladığım kür yorumlarınız

Önerilen İletiler

j00x0    34

Total testo sonucuda çıkmış buyrun

@Vural2

@Narkoz

@Feng

Arimidexide aldım yarın 1 cuma 1

önümüzde ki hafta çarşamba 1

2.hafta çarşamba 1 alır.

8.hafta başı teste girerim.

1B4B55DF-6068-419B-9423-A3A80D2816DB.png

tarihinde j00x0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Narkoz    11

Testo çalışıyor ostrojene gelicek olursak , yüksek östrojen evet su tutar eklemleri korur daha ağır kaldirabilirsin ama yağlanmayı kolaylaştırıyor.Yani referans aralıkları içinde yüksek tutarsan iyi olur.Çok düşerse eklem ağrıları başlar antrenman performansın düşerse işte o zaman kürü baltamıs olursun.Birde daha önce göğüste hassasiyet olduğunu söylemişsin birdaha olursa geçene kadar tamoxifen kullan sonuçta bu işi görüntü için yapıyoruz jinikomasti olmak istemeyiz.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Feng, 2 saat önce yazdı:

Ilacin markasi neydi

deca - danabol watson

testo - iran

ghrp6 - benelux

Narkoz, 5 saat önce yazdı:

Testo çalışıyor ostrojene gelicek olursak , yüksek östrojen evet su tutar eklemleri korur daha ağır kaldirabilirsin ama yağlanmayı kolaylaştırıyor.Yani referans aralıkları içinde yüksek tutarsan iyi olur.Çok düşerse eklem ağrıları başlar antrenman performansın düşerse işte o zaman kürü baltamıs olursun.Birde daha önce göğüste hassasiyet olduğunu söylemişsin birdaha olursa geçene kadar tamoxifen kullan sonuçta bu işi görüntü için yapıyoruz jinikomasti olmak istemeyiz.

bir daha olmasını beklemiyeceğim dediğim gibi arimidex aldım bugün 1 cuma 2 olarak alacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
j00x0, 3 dakika önce yazdı:

deca - danabol watson

testo - iran

ghrp6 - benelux

bir daha olmasını beklemiyeceğim dediğim gibi arimidex aldım bugün 1 cuma 2 olarak alacağım

Testoda sıkıntı yok gibi görünüyor, kullandığın deca ve dianabolün markası pek güvenilir bir marka değil. Forumda birazcık araştırmayla bulabilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Testoda sıkıntı yok gibi görünüyor, kullandığın deca ve dianabolün markası pek güvenilir bir marka değil. Forumda birazcık araştırmayla bulabilirsin

doğrudur hocam malesef bu vardı testo çalışıyor ghrp6 çalışıyor danabolu bende hiç sanmıyorum ama ztn bu hafta son decada arkadaşın yazdığı gibi 7-8 haftayı bekleyelim olmuyorsada sağlık olsun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23

Selam.

Aburaihan (İran) marka testosteron enantat için kutu başına kaç Türk Lirası ödediniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
captured, 2 dakika önce yazdı:

Selam.

Aburaihan (İran) marka testosteron enantat için kutu başına kaç Türk Lirası ödediniz?

resimlerinin olduğu kutunun güncel fiyatı 200tl görünüyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
j00x0, 19 dakika önce yazdı:

resimlerinin olduğu kutunun güncel fiyatı 200tl görünüyor.

Ben 1 kutu Iran Aburaihan testosterona 425 tl ödemiştim, satıcıdan satıcıya değişir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Ben 1 kutu Iran Aburaihan testosterona 425 tl ödemiştim, satıcıdan satıcıya değişir 

bende 250tl ye aldım satıcıda her hafta fiyatları güncelliyor şuan 200tl ye satışta yeni seri gelmiş sanırım mavi değil biraz daha mor renk olanı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Bugün serbest testesteron sonucuda çıkmış paylaşmak istedim.Salı günü sabah 1 adet arimidex attım bugün sabah 1 adet daha atıcağım cumartesi bir tane daha atıp bırakacağım.Zaten aşırı bir yükseklik yok her hangi bir hissiyatımda yok boştan e2 yi düşürmek istemedim.Antramanlar güzel gidiyor pazartesi enjeksiyon sonrası grip gibi bir hal yaptı bende böyle ateş baş ağrısı vs. gün içinde geçti.Sanırım birazda gece vardiyasında olmamın ruhsal ve bedenen etkileri olsa gerek. Antramanlarda acayip damarlanma ve pump oluyorum güçte gerçekten ciddi manada yükselme hissettim ağırlıklar birden arttı deneyeyim dediğim her + ağırlıkla seti bitirebildim.

libido eskiden durduk yere libido artışı gelirdi şimdi çok sık o durumu yaşamıyorum hatta geçen hafta hiç yaşamadım fakat o işe yoğunlaştığımda sertleşme libido yükselmesi oluyor bir problem göremedim sabah ereksiyonumda yerinde o yüzden fazla takılmıyorum.

Ekran A1644lıntısı.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Feng, 12 dakika önce yazdı:

Tansiyon da takip ediyor musun ona da dikkat etmekte fayda var

yok etmiyorum ne yalan söyliyeyim ama böyle çok kötü bir duruma düşmedim şimdiye kadar , kür başından beri 3.hafta pazartesi enjeksiyonu yine gece vardiyası haftası böyle grip gibi yapmıştı ben ghrp-6 ya bağlamıştım mevzuyu ama bu pazartesi ghrp-6 yı geceden kullandım sabah enjeksiyon yapıp uyandıktan sonra grip gibi böyle halsizlik ateş iş yapabiliyorum ama durduğum zaman ateş basması halsizlik eklem ağrıları yaptı öbür gün geçti 1 adet parol aldım bu arada belki etkisi olmuştur.

kalbimin eskiye nazaran daha çok çarptığını hissediyorum yalnız eskiden antramandan inince böyle elimi koyduğumda feci hissetirirdi kür boyunca hep o halde sabah-akşam yatakta antramanda ne yükseliyor ne azalıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

6.haftaya girdim tansiyon kontrollerini yaptım sabah-öğle-akşam olarak anormal durum yok. geçen hafta 2 tane arimidex aldım hafta içine yayarak , daha kullanmayacağım kullandığım gün beni mahvediyor halsizlik-eklem ağrıları-baş ağrısı arimidex yüzünden oluyor, memede hassasiyet olmadan kullanmam bir daha 

danabol programa göre bitirdik ama kutuda tam 1haftalık daha var plana göre bittiği için kullanmıyorum. kilo neredeyse sabitlendi sanırım kalori artırımı yapmam gerekiyor ama beceremiyorum çokta önemli değil ilk kürüm zaten bir beklentim çok yoktu eskiye nazaran yavaş bir ilerlemede olsa bir ilerleme oluştu.

4/12 vardiyasına döndüğüm için sabahları uyku sorunu oluşuyor bu hep vardı sabah kalkmak istemiyorum resmen uykuyu alamama gibi bir problem sanırım 4/12 leri hiç sevemiyorum antraman kaçırdığım oluyor. Onun dışında ne yalan söyleyeyim test sonuçlarına göre en azından testesteronun çalıştığını gördüğümüz halde ilk hafta neyse 6.haftada aynı durumdayım ruh hali piskoloji olarak büyük bir değişim olmadı. Libido dersek 5. hatta 4.haftaya göre libido biraz arttı ama tavan yapma durumu yok kürde değilken daha uzun süreli libido artışlarım oluyordu. Şuanlık devam büyük ihtimalle 10.haftaya kadar böyle gidecek.

10.hafta bir ölçüm daha yapacağım bugün yaptığım ölçümlerde 

omuz 106dan 114e
göğüs 79dan 88e
bel 73.5dan 78e
baldır 44 den 50ye çıkmış görünüyor. kiloda 56.5 dan 65-66-67-68 sularında seyrediyor ama 65 in altına inmedi.

eskiden tişört çıkarttığımda kemik torbası görürdüm şuan hiç yoktan kemik yığını görmüyorum :D siz ustalar için ufak olsa da benim için büyük değişimler. 

6239a4110b5b3_WhatsAppImage2022-03-21at14_19_25.thumb.jpeg.bbbc5963e89793d562d411d937a2a98f.jpeg 6239a675277d7_WhatsAppImage2022-03-22at13_35_23.jpeg.aac6b5e822d6311bdf0235104589185c.jpeg 6239a40b1ab65_WhatsAppImage2022-03-21at14_20.30(1).jpeg.7cdf2a4446e313c94e2323346ed47061.jpeg 6239a47e207bd_WhatsAppImage2022-03-15at18_49_03.thumb.jpeg.8b33e4ff5d226923209024ff52b6c943.jpeg 6239a53d806e8_WhatsAppImage2022-03-22at13_30_10.thumb.jpeg.48e2b126243f813f49bfc81ec88d7553.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Devam kardeşim güzel gelişim çöp marka ve ürünlerden uzak durarak devam edersin umarım .

Bu arada aburaihan iran testo yu bende sipariş verip denedim ve çalışıyor , bu tarz internet sitelerinde yüzde 99 yerli ürünler mevcut olsada eczane ürünleride satılıyormuş demekki . İlk alışverişimdi önyargıyla sipariş verdim ama ürün orjinal gibi ödem yapmıyor ve çalışıyor etkisi önceki kullandığım aburaihan testodan  farksız diyebilirim . Stok yapmayı düşünüyorum bir miktar daha alıp fiyat çok iyi .. fakat bu testo dışında bu tarz sitelerden alışverişi mantıklı bulmadığımıda belirteyim bu ürünün bir istisna olduğunu düşünüyorum çünki diğer ülkelere nazaran irandan kaçak ürün getirmek daha kolay bu yüzden ürünün orjinalliği konusunda çokta şüpheye düşmüyorum şahsen . 

Yinede orjinal eczane ürünü satan ve tr de  bir elin parmağını geçmeyen satıcılardan alışveriş yapmak en mantıklısı isim vermeye gerek yok zaten en başta bu platform varken heyecan aramaya gerek yok . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
boss41, Bir saat önce yazdı:

Devam kardeşim güzel gelişim çöp marka ve ürünlerden uzak durarak devam edersin umarım .

Bu arada aburaihan iran testo yu bende sipariş verip denedim ve çalışıyor , bu tarz internet sitelerinde yüzde 99 yerli ürünler mevcut olsada eczane ürünleride satılıyormuş demekki . İlk alışverişimdi önyargıyla sipariş verdim ama ürün orjinal gibi ödem yapmıyor ve çalışıyor etkisi önceki kullandığım aburaihan testodan  farksız diyebilirim . Stok yapmayı düşünüyorum bir miktar daha alıp fiyat çok iyi .. fakat bu testo dışında bu tarz sitelerden alışverişi mantıklı bulmadığımıda belirteyim bu ürünün bir istisna olduğunu düşünüyorum çünki diğer ülkelere nazaran irandan kaçak ürün getirmek daha kolay bu yüzden ürünün orjinalliği konusunda çokta şüpheye düşmüyorum şahsen . 

Yinede orjinal eczane ürünü satan ve tr de  bir elin parmağını geçmeyen satıcılardan alışveriş yapmak en mantıklısı isim vermeye gerek yok zaten en başta bu platform varken heyecan aramaya gerek yok . 

çok haklısınız bende deca ve danabolun çalıştığını düşünmüyorum danabol kullanım haftam bitti ve ilk gün neyse danabol kullanırkende aynı şekildeydim şuan okuduğum ve konuştuğum kişilerden yorumladığıma göre bildiğin only testo kürü kendimi öyle değerlendiriyorum neyse decanın son 2 haftası zaten bitsin testoyu bitirdikten sonra güvenilir bir yerden güzel bir bulk kürüne girişeceğim.Yorumunuz için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Bence decanında sahte çıkması hayırlısı olmuş . Umarım deca gibi ilaçlardanda uzak durursun enazından bizim gibi ileriye yönelik büyük planları olmayan kişiler için bu tarz ilaçlar ilerde pişmanlık yaratabilir 500 testodan şaşma tavsiyem yanına temiz ilaçlar ekleyip devam et . Sağlıklı sporlar herkese ..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

8.haftaya girdik decanın son haftası bugün işlerimden ötürü enjeksiyonu yarına bıraktım yarın deca bitiyor. Göbek son 2haftadır felaket çıktı bacak günlerinin sonuna abs hareketi ekledim normalde abs yapmazdım içi değil ama göbeğin çerçevesi belliydi şuan baya göbek var kilo hala aynı 67-70 gidiyor ama 67 altı görmedim boş dolu ölçümlerde.libido 2haftadır düşük cumartesiden yarımşar arimidex almaya başladım yarım alınca bir problem yaratmıyor cumartesi pazar aldım direk bugün etkisini gösterdi sanırım libido yükseldi.Kaldı 2 hafta pct malzemelerini satın alacağım fakat pct girmek istemiyorum küre devam etme taraftarıyım.Ramazanda düzen bozulur diyordum ama daha iyi bir düzenleme oldu benim için güzel gidiyor antramanlar vs. bu hafta sonu veya önümüzde ki hafta içi sadece prolaktin e2 ölçtüreceğim.11.haftada tekrar lh fsh total testo ölçtürüp, 12.hafta birlikte başka bir kür ile devam etme düşüncesindeyim tabi siz değerli üstadlar ile bir yol haritası belirleriz inşallah sonuçlara göre karar veririz.

birde felaket gece terlemeleri oluştu nedenini bilmiyorum ama 1saat te uyusam 8saatte uyusam uyandığımda atlet don su içinde uykuya dalmadan önce hiç bir sıcaklık vs de yok tam tersi üşüdüğüm bile oluyor pek hava sıcaklığından olduğunu düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
j00x0, Bir saat önce yazdı:

8.haftaya girdik decanın son haftası bugün işlerimden ötürü enjeksiyonu yarına bıraktım yarın deca bitiyor. Göbek son 2haftadır felaket çıktı bacak günlerinin sonuna abs hareketi ekledim normalde abs yapmazdım içi değil ama göbeğin çerçevesi belliydi şuan baya göbek var kilo hala aynı 67-70 gidiyor ama 67 altı görmedim boş dolu ölçümlerde.libido 2haftadır düşük cumartesiden yarımşar arimidex almaya başladım yarım alınca bir problem yaratmıyor cumartesi pazar aldım direk bugün etkisini gösterdi sanırım libido yükseldi.Kaldı 2 hafta pct malzemelerini satın alacağım fakat pct girmek istemiyorum küre devam etme taraftarıyım.Ramazanda düzen bozulur diyordum ama daha iyi bir düzenleme oldu benim için güzel gidiyor antramanlar vs. bu hafta sonu veya önümüzde ki hafta içi sadece prolaktin e2 ölçtüreceğim.11.haftada tekrar lh fsh total testo ölçtürüp, 12.hafta birlikte başka bir kür ile devam etme düşüncesindeyim tabi siz değerli üstadlar ile bir yol haritası belirleriz inşallah sonuçlara göre karar veririz.

birde felaket gece terlemeleri oluştu nedenini bilmiyorum ama 1saat te uyusam 8saatte uyusam uyandığımda atlet don su içinde uykuya dalmadan önce hiç bir sıcaklık vs de yok tam tersi üşüdüğüm bile oluyor pek hava sıcaklığından olduğunu düşünmüyorum.

Güncel form fotoğrafı var mı önden-arkadan düzgün ışıkta ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Witcher, 49 dakika önce yazdı:

Güncel form fotoğrafı var mı önden-arkadan düzgün ışıkta ?

yok 6.haftada çektiklerim var yukarıda ki cevaplarda. 10.hafta çekerim fakat ışık vs anlamam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Bu Watson için Rus değil yerli diyorlardı ama çalışıyor da diyorlardı. Forumda bir sürü olumlu yorum var bu marka ilaçla ilgili, şaşırdım şimdi çalışmamasına.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Deniz35, 5 saat önce yazdı:

Bu Watson için Rus değil yerli diyorlardı ama çalışıyor da diyorlardı. Forumda bir sürü olumlu yorum var bu marka ilaçla ilgili, şaşırdım şimdi çalışmamasına.

yani son hafta, okuduğum gibi deca etkilerini görmedim sonuçlarda ortada sonuçlardan anlamam ama ben çalışmadığına sevindim şahsen deca pek bana göre bir ilaçta değilmiş gibi geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
j00x0, 5 dakika önce yazdı:

yani son hafta, okuduğum gibi deca etkilerini görmedim sonuçlarda ortada sonuçlardan anlamam ama ben çalışmadığına sevindim şahsen deca pek bana göre bir ilaçta değilmiş gibi geliyor.

Deca çalıştığı zaman prolaktin'den belli olur sizin prolaktininiz normal yani ilaç sahte diyebiliriz. İlk kür için nor19 grubu ilaçlar tavsiye edilmez sizin testo bolde ve kickstart için de danabol ile başlamanız gerekirdi,iyi ki calışmamış. Bu arada aldığınız üründe check kodu silinik miydi,sahtelerde kazirken yırtılır ve silinir ayrıca ürünü aldığınız yer de sonu "sipariş" le biten site galiba,sağlık olsun boldenon ekleyip 12-16 hafta kürü sonlandirabilirsiniz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Deniz35, Bir saat önce yazdı:

Deca çalıştığı zaman prolaktin'den belli olur sizin prolaktininiz normal yani ilaç sahte diyebiliriz. İlk kür için nor19 grubu ilaçlar tavsiye edilmez sizin testo bolde ve kickstart için de danabol ile başlamanız gerekirdi,iyi ki calışmamış. Bu arada aldığınız üründe check kodu silinik miydi,sahtelerde kazirken yırtılır ve silinir ayrıca ürünü aldığınız yer de sonu "sipariş" le biten site galiba,sağlık olsun boldenon ekleyip 12-16 hafta kürü sonlandirabilirsiniz

evet doğru kodu açıkça yazıyor kutusu falan güzeldi :D dediğim gibi üzülmedim sevindim desem yeridir bolde bende eklemeyi düşündüm fakat tren gibi ağır ilaç denemek istiyorum yan etkisi etkisi olsun muazzam şevke getiriyor beni ama şu 11.hafta gelsin bir teste gireyim devam mı tamam mı kararını veririz ben devam etme taraftarıyım bu arada kodunu yazdığımda orjinal göründü ama çok itibar etmiyorum o sitelere satıcıya güvende bitiyor bu işler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Deniz35, 1 saat önce yazdı:

Deca çalıştığı zaman prolaktin'den belli olur sizin prolaktininiz normal yani ilaç sahte diyebiliriz.

Bir nor-19 grubu ilacın sahte olup olmadığını anlamak için yeterli bir bilgi değil. Test+deca küründe herhangi bir prolaktin inhibitörü  kullanmadan prolaktin seviyeleri düşük olan insanlar gördüm ve ilaçları orijinaldi. Herkesin yapısı farklı sonuçta.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
hectordoyle, 16 dakika önce yazdı:

Bir nor-19 grubu ilacın sahte olup olmadığını anlamak için yeterli bir bilgi değil. Test+deca küründe herhangi bir prolaktin inhibitörü  kullanmadan prolaktin seviyeleri düşük olan insanlar gördüm ve ilaçları orijinaldi. Herkesin yapısı farklı sonuçta.

şimdi son enjektemi yaptım ne biliyim 8 haftada bir şeyler olurdu diye düşünüyorum belkide ilaç orjinal bizim bünye farklı sonuçta bu işlere ilgim ve bilgim yok. deca flakonunun içinde 2 şırıngalık daha kaldı zaten flakon 2500mg-10ml 8hafta 250mg den, 500mg 2 kerelik daha var ama vurmayacağım.

@hectordoyle kür devamı planım için sizinde yardımınızı bekliyorum baya bilgilendirdiniz beni teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
j00x0, 3 dakika önce yazdı:

şimdi son enjektemi yaptım ne biliyim 8 haftada bir şeyler olurdu diye düşünüyorum belkide ilaç orjinal bizim bünye farklı sonuçta bu işlere ilgim ve bilgim yok. deca flakonunun içinde 2 şırıngalık daha kaldı zaten flakon 2500mg-10ml 8hafta 250mg den, 500mg 2 kerelik daha var ama vurmayacağım.

@hectordoyle kür devamı planım için sizinde yardımınızı bekliyorum baya bilgilendirdiniz beni teşekkür ederim

Rica ederim. Benim şahsi fikrim zannedersem daha öncesinde de belirtmiştim, kullandığın markada sıkıntı var. İstersen kalanı kullanmayabilirsin sorun yok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.