Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mickey

Ashwagandha hk. - detaylı anlatım yapmaya çalıştım

Önerilen İletiler

Mickey    790

Merhabalar arkadaşlar:)

Yoğun iş temposundan dolayı uzun zamandır burada aktif olamıyorum ancak fırsat buldukça yazıları okuyorum. Biliyorsunuz 3 yılı aşkın süredir blast and cruise gidiyorum ve şu anda 8 haftalık dinlenme süresinden sonra tekrar küre devam ediyorum.

Tabi uzun süre ilaçlı kalmanın verdiği bir yorgunluk var vücutta. Hem mental hem de fiziksel olarak hissedebiliyorum. Bu durumu aşabilmek tesadüfen bir arkadaşımın yönlendirmesi oldu ve ashwagandha desteğinden bahsetti. İki haftadır kullanıyorum çok ciddi bir etki gördüm. Özellikle başımdaki doluluk ve gerginlik hissi geçti. Çok daha hafif ve sağlıklı hissediyorum kendimi. Cinsel olarak da ciddi pozitif etkileri varmış ama benim şu anda öyle bir sorunum olmadığı için gözlemleyemedim. En büyük özelliklerinden biri de kortizolu düşürmesi. PCT döneminde de kullanımı etkili olur diye düşünüyorum. 

Nette bu ilaçla ilgili bir hayli bilgi var hint ginsengi diye adlandırılmış. Tavsiye edebilirim.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    996
Mickey, 9 dakika önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar:)

Yoğun iş temposundan dolayı uzun zamandır burada aktif olamıyorum ancak fırsat buldukça yazıları okuyorum. Biliyorsunuz 3 yılı aşkın süredir blast and cruise gidiyorum ve şu anda 8 haftalık dinlenme süresinden sonra tekrar küre devam ediyorum.

Tabi uzun süre ilaçlı kalmanın verdiği bir yorgunluk var vücutta. Hem mental hem de fiziksel olarak hissedebiliyorum. Bu durumu aşabilmek tesadüfen bir arkadaşımın yönlendirmesi oldu ve ashwagandha desteğinden bahsetti. İki haftadır kullanıyorum çok ciddi bir etki gördüm. Özellikle başımdaki doluluk ve gerginlik hissi geçti. Çok daha hafif ve sağlıklı hissediyorum kendimi. Cinsel olarak da ciddi pozitif etkileri varmış ama benim şu anda öyle bir sorunum olmadığı için gözlemleyemedim. En büyük özelliklerinden biri de kortizolu düşürmesi. PCT döneminde de kullanımı etkili olur diye düşünüyorum. 

Nette bu ilaçla ilgili bir hayli bilgi var hint ginsengi diye adlandırılmış. Tavsiye edebilirim.

Konu Başlığını görünce random bişeyler yazdın sandım ilk başta :D

Bende 7-8 hafta sonra pct yapacagım için pctde detek saglamak amaclı böyle bir takviye arıyordum tribulusla ilgili araştırma yaptım ve onun testo artımına gram etkisi olmadıgını görünce üzüldüm. Dediğin ürüne bakıp araştıracam. Bilgilendirme için saol. Ürünü nerden temin ettin eczane vs bulunabilir mi ?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Geçen kodalak takviyelerini paylaşmıştı.Onun içinde görüp ben de yanlış yazdı sanmıştım.Denenebilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Askabar, Şimdi yazdı:

Konu Başlığını görünce random bişeyler yazdın sandım ilk başta :D

Bende 7-8 hafta sonra pct yapacagım için pctde detek saglamak amaclı böyle bir takviye arıyordum tribulusla ilgili araştırma yaptım ve onun testo artımına gram etkisi olmadıgını görünce üzüldüm. Dediğin ürüne bakıp araştıracam. Bilgilendirme için saol. Ürünü nerden temin ettin eczane vs bulunabilir mi ?

https://www.hepsiburada.com/true-nature-ashwagandha-organik-vegan-270-kapsul-p-HBCV00000NRBCU

Ben bunu aldım ama eczanelerde de vardır mutlaka doğal bir ilaç sonuçta. Solgarın varmış ama Türkiye'de mevcut mu bilmiyorum.

Bu konuda diğer güzel bir destek de; 

https://www.proteinocean.com/theanine

L-theanine ile ashwagandha'ya beraber kullanıyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    996
Mickey, 1 dakika önce yazdı:

https://www.hepsiburada.com/true-nature-ashwagandha-organik-vegan-270-kapsul-p-HBCV00000NRBCU

Ben bunu aldım ama eczanelerde de vardır mutlaka doğal bir ilaç sonuçta. Solgarın varmış ama Türkiye'de mevcut mu bilmiyorum.

Bu konuda diğer güzel bir destek de; 

https://www.proteinocean.com/theanine

L-theanine ile ashwagandha'ya beraber kullanıyorum. 

Teşekkür ederim abi. Yeni Küründe neler kullanacaksın ? dozajlar  nasıl olacak ? insülin olacak mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Askabar, 17 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim abi. Yeni Küründe neler kullanacaksın ? dozajlar  nasıl olacak ? insülin olacak mı?

Hastalıklar, danabol kaynaklı tansiyon problemleri ile dolu başarısız bir 8 hafta deca yaptım. İlk defa çok verimsiz bir kür geçirdim. Bu yüzden 8 hafta dinlendim. Normalde decadan iki hafta sonra boldeye geçerdim, yüksek östrojenin reboundunu kullanabilmek için ama bu sefer dinlendim. 

Şimdi bolde GH ve arada insülin yapıcam. Bunu da östrojen seviyeme göre ayarlıyorum. Bolde östrojeni aşağı çekiyor. Keten tohumu vs.. östrojeni yükselten destekler alıyorum. Tabi hepsini kan tahliline göre ayarlıyorum.

Boldeyi 20 hafta planladım. Son 8 haftasına tren parabolon ekleyeceğim. Bitince 2 hafta only testo ve arkasından definasyona geçeceğim.

750 testo e, 600 bolde kullanıyorum. Pzt çarş cum enjeksiyon.

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    996
Mickey, Şimdi yazdı:

Hastalıklar, danabol kaynaklı tansiyon problemleri ile dolu başarısız bir 8 hafta deca yaptım. İlk defa çok verimsiz bir kür geçirdim. Bu yüzden 8 hafta dinlendim. Normalde decadan iki hafta sonra boldeye geçerdim, yüksek östrojenin reboundunu kullanabilmek için ama bu sefer dinlendim. 

Şimdi bolde GH ve arada insülin yapıcam. Bunu da östrojen seviyeme göre ayarlıyorum. Bolde östrojeni aşağı çekiyor. Keten tohumu vs.. östrojeni yükselten destekler alıyorum. Tabi hepsini kan tahliline göre ayarlıyorum.

Boldeyi 20 hafta planladım. Son 8 haftasına tren parabolon ekleyeceğim. Bitince 2 hafta only testo ve arkasından definasyona geçeceğim.

Başarılar abi umarım hastalık vs olmaz bir daha özelliklşu sert kış günlerinde daha dikkatlı olmak gerekiyor. Umarım herşey planladığın gibi olur. Senin ve @Vural2'ın Güncel Form atacağı zamanı 4 gözle  bekliyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Askabar, Şimdi yazdı:

Başarılar abi umarım hastalık vs olmaz bir daha özelliklşu sert kış günlerinde daha dikkatlı olmak gerekiyor. Umarım herşey planladığın gibi olur. Senin ve @Vural2'ın Güncel Form atacağı zamanı 4 gözle  bekliyorum.

Her şeye rağmen 100kg altına düşmedim. Hafif yağlı ve suluyum ama şu anda bile 102kg civarındayım. 3 yıl önce 78kg ile başlamıştım:)

Hedefim 90-95kg arası podyum ağırlığı. Bakalım hayırlısı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Yarışmadan 1 hafta önce sözüm olsun abi sana istedigim kıvama gelemedim.Kütle koymak ne kadar kolaysa definasyonum o kadar zor geçiyor :(

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    996
Vural2, 14 dakika önce yazdı:

Yarışmadan 1 hafta önce sözüm olsun abi sana istedigim kıvama gelemedim.Kütle koymak ne kadar kolaysa definasyonum o kadar zor geçiyor :(

Sabırsızlıkla Bekliyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

@Mickey ağabey östojeni yükseltmek için keten tohumu kullandığından bahsetmişsin karaciğere de gayet faydalı  olduğunu söylüyorlar, only testo küründe karaciğer için sence kullanılmalı mı kullanılırsa sence jinokomasti problemi olur mu değerli görüşlerini merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.669

Bayadır görmeyince merak etmiştik üstat. Hoşgeldin yeniden :)

Doğuştan düşük östrojen sahibi biri olarak keten tohumunun etkisini merak ettim. Kürde östrojeni artıracak kadar fark yaratıyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Doğuştan düşük östrojen sahibi biri olarak keten tohumunun etkisini merak ettim. Kürde östrojeni artıracak kadar fark yaratıyor mu?

Abi konu dışı olacak ama bu tetradox dan nasıl yan etkiler aldın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.669
Witcher, 21 dakika önce yazdı:

Abi konu dışı olacak ama bu tetradox dan nasıl yan etkiler aldın ?

Bitmeyen ishal. 3. haftasındayım tetradoxun. sivilceler ise hala var :)))

1 hafta daha kullanmayacağım. Bir antibiyotik için 2 hafta uzun süre. İşe yarıyor olsa iltehaplı sivilceler kururdu. Yada fayda zarar terazisinde tarttığımda bu kanıya varıyorum.

@metinavhocam bir başlıkta LACNEFEREX tavsiye etmişti. gözlem yapabilmek için iki tedaviyi aynı anda uygulamadım. Ki ileride benim yada başkasının başına geldiğinde gözleme dayalı veri olsun elimizde. 61fd70d44c7a7_WhatsAppImage2022-02-04at11_12_22.thumb.jpeg.ae38f7835950c62757ec5b83756b520e.jpeg

Bu hafta LACNEFEREX başlayıp durumu gözlemleyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

1 hafta daha kullanmayacağım. Bir antibiyotik için 2 hafta uzun süre. İşe yarıyor olsa iltehaplı sivilceler kururdu. Yada fayda zarar terazisinde tarttığımda bu kanıya varıyorum.

@metinavhocam bir başlıkta LACNEFEREX tavsiye etmişti. gözlem yapabilmek için iki tedaviyi aynı anda uygulamadım. Ki ileride benim yada başkasının başına geldiğinde gözleme dayalı veri olsun elimizde. 

Tetradox gerçekten rezalet bi ilaç yarısını içtim gerisini çöpe atıcam 

Lacneferex için gözlemlerini bekliyorum abi 

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

@metinavhocam bir başlıkta LACNEFEREX tavsiye etmişti. gözlem yapabilmek için iki tedaviyi aynı anda uygulamadım. Ki ileride benim yada başkasının başına geldiğinde gözleme dayalı veri olsun elimizde. 

Tetradox gerçekten rezalet bi ilaç yarısını içtim gerisini çöpe atıcam 

Lacneferex için gözlemlerini bekliyorum abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Hafifzargana, 4 saat önce yazdı:

@Mickey ağabey östojeni yükseltmek için keten tohumu kullandığından bahsetmişsin karaciğere de gayet faydalı  olduğunu söylüyorlar, only testo küründe karaciğer için sence kullanılmalı mı kullanılırsa sence jinokomasti problemi olur mu değerli görüşlerini merak ediyorum 

Only testoda ostrojenin zaten yukselir tam tersi anti-ostrojen kullanman gerekebilir. Tabi bu kullandigin doz ve bunye ile ilgili ama kesinlikle dusmez.

Keten tohumu ise ostrojeni arttirmani saglar.

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Hosbulduk☺️
Bende ise yariyor, belli bir noktada tutabiliyorum.
Sabah ve aksam iki tatli kasigi ogunlerime ekliyordum.

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.669
Mickey, 1 dakika önce yazdı:

Hosbulduk☺️
Bende ise yariyor, belli bir noktada tutabiliyorum.
Sabah ve aksam iki tatli kasigi ogunlerime ekliyordum.

Sıradaki kürün ilk bölümünde 300mg deca olacağı için orada lazım olmayacak ama only testo kısmında çok lazım olacak. Kilo ile orantılarsak 3 tatlı kaşığı yiyerek bende deneyeceğim.

Teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Mickey, 04.02.2022 - 10:51 yazdı:

750 testo e, 600 bolde kullanıyorum. Pzt çarş cum enjeksiyon.

Hocam merhabalar, ilaçlarınızın markası nedir acaba? Umarım verimli bir süreç geçirirsiniz bundan sonra

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

Hocam merhabalar, ilaçlarınızın markası nedir acaba? Umarım verimli bir süreç geçirirsiniz bundan sonra

iki yıldır balkan ve sp

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.