Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MuscleBoxer

Sp labs supertest 450 mg

Önerilen İletiler

MuscleBoxer    47

Selam arkadaşlar herkese iyi sporlar öncelikle SP labsin beni baya cezbeden bir urunuyle karşılaştım SUPERTEST 450 Diye içeriği : Her ml SP Supertest aktif maddeler içerir: Testosteron Asetat 32mg, Testosteron Decanoate 147mg, Testosteron Propionate 73mg, Testosteron Phenylpropionate 73mg, Testosteron Cypionate 125mg Only test seklinde bu testoyu almaya karar verdim.

Daha önce kullanan var mıdır ? etkileri yan etkileri yazarsa sevinirim herkese iyi sporlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    864
MuscleBoxer, 50 dakika önce yazdı:

Selam arkadaşlar herkese iyi sporlar öncelikle SP labsin beni baya cezbeden bir urunuyle karşılaştım SUPERTEST 450 Diye içeriği : Her ml SP Supertest aktif maddeler içerir: Testosteron Asetat 32mg, Testosteron Decanoate 147mg, Testosteron Propionate 73mg, Testosteron Phenylpropionate 73mg, Testosteron Cypionate 125mg Only test seklinde bu testoyu almaya karar verdim.

Daha önce kullanan var mıdır ? etkileri yan etkileri yazarsa sevinirim herkese iyi sporlar.

Sp kalitesine laf diyecek adama denk gelmeniz zor çünkü arkasında balkan var hocam her ürünü çok kaliteli ama ben Burak hoca ile konuştuğumda neden getirmedin bunu dediğimde satmıyor demiştir nedenini merak ettiğimde de üzerinde sporcuyu tavlayacak çok seçenek yazılı ama içeriği yani içindeki miktarı profesyonellere satamıyorsun görünce diyorlar ki bu benim dişimin kavuğuna yetmez nasıl yani dediğimde multi vitamin düşün dedi normalde ilaçlı sporcunun ihtiyacı +500 mg c vitaminidir günde dedi ama multide örneğin 40 var dedi yani sporcu elini multi vitamini bir alıyor 30 tane çeşit görüyor gaza geliyor ama günlük sporcu ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte ürünler değil deyince bende jeton düşmüştü. Sen bu ilacı haftada 7 ml yani her gün 1 ml alsan anca keser bir sporcuyu ki her gün 1 ml alsana ilaç kaç ml zaten :D Astarı yüzünü geçiyor gibi duruyor. Ha adam testo alıyordu misal yanına clen ekleyecektir onun yerine bunu koyar tabi clenden daha iyi sonuç verir aklıma böyle bir şey geliyor yani. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
MuscleBoxer, Bir saat önce yazdı:

Sp nin aynı zamanda 1 ml de 500 mg test enanthate bulunan bi formu da var, onu bulabilirsen çok daha iyi. Ben zamanında bulmuştum ancak elimde testo olduğu için almadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
gönderildi (düzenlendi)

Arkadaşın dediğine katılıyorum aynı zamanda İlk kür ve kürlerde  dalgalı testosteron yerine düz ve stabil yukarıya tırmanan bir  ester daha uygun olur. Aromatize olan testosteron ve ostrojen ile uğraşmak gerçekten zor. 

En temiz en verimli kür 50 - 75 Estradiol seviyeleri.

Fazlası zarar mı evet powelifter değiliz su tutuyor. Damar gizliyor. Ereksiyon problemi yapıyor.

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
forbit, 11 saat önce yazdı:

Sp kalitesine laf diyecek adama denk gelmeniz zor çünkü arkasında balkan var hocam her ürünü çok kaliteli ama ben Burak hoca ile konuştuğumda neden getirmedin bunu dediğimde satmıyor demiştir nedenini merak ettiğimde de üzerinde sporcuyu tavlayacak çok seçenek yazılı ama içeriği yani içindeki miktarı profesyonellere satamıyorsun görünce diyorlar ki bu benim dişimin kavuğuna yetmez nasıl yani dediğimde multi vitamin düşün dedi normalde ilaçlı sporcunun ihtiyacı +500 mg c vitaminidir günde dedi ama multide örneğin 40 var dedi yani sporcu elini multi vitamini bir alıyor 30 tane çeşit görüyor gaza geliyor ama günlük sporcu ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte ürünler değil deyince bende jeton düşmüştü. Sen bu ilacı haftada 7 ml yani her gün 1 ml alsan anca keser bir sporcuyu ki her gün 1 ml alsana ilaç kaç ml zaten :D Astarı yüzünü geçiyor gibi duruyor. Ha adam testo alıyordu misal yanına clen ekleyecektir onun yerine bunu koyar tabi clenden daha iyi sonuç verir aklıma böyle bir şey geliyor yani. 

Çok teşekkur ederım abıcım mala anlatır gibi anlatmışın daha iyi anlatılamazdı. Sanırım SP prop gidicem kısa ester çok ovuyolar bu markayı bılıyorum fakat hıc kullanmadım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
MuscleBoxer, 27 dakika önce yazdı:

Çok teşekkur ederım abıcım mala anlatır gibi anlatmışın daha iyi anlatılamazdı. Sanırım SP prop gidicem kısa ester çok ovuyolar bu markayı bılıyorum fakat hıc kullanmadım.

Prop kullanacaksan gün aşırı enjeksiyon yapman lazım. Yormasın? 

Bence senin için enhantate en iyisi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, 49 dakika önce yazdı:

Abi propla kendimi daha sert daha hızlı etki almış hissediyorum. Enanthate bende biraz su tutuyo 2 haftada 3 kilo alıyorum ama e2 44 aralığında geziyor.Anlamadım valla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
rastlantisal, 52 dakika önce yazdı:

ben prop kullanıyorum abı 1 gün dolu 1 gün boş şekilde enjeksiyon yapıyorum. gün aşırı yoruyor hele kaçınca enjeksiyonum bilmememe rağmen geçmeyen korkuyu göze alırsak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
MuscleBoxer, 1 dakika önce yazdı:

Abi propla kendimi daha sert daha hızlı etki almış hissediyorum. Enanthate bende biraz su tutuyo 2 haftada 3 kilo alıyorum ama e2 44 aralığında geziyor.Anlamadım valla 

Herkeste böyle bu. Yine her metabolizmanın E2 miktarına verdiği tepki başka. Tansiyon gibi düşün. 14 tansiyon kimisini yerlere sererken kimisine bir şey yapmıyor. 

Ben enjeksiyon sıklığı açısından diyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Herkeste böyle bu. Yine her metabolizmanın E2 miktarına verdiği tepki başka. Tansiyon gibi düşün. 14 tansiyon kimisini yerlere sererken kimisine bir şey yapmıyor. 

Ben enjeksiyon sıklığı açısından diyorum. 

Aslında en çok merak ettiğim Testosteron Phenilypropionate gerçekten iyi etki verdiğini daha dolu gösterdiğini söyleyenler var ama tecrube eden çok az malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
MuscleBoxer, 13 dakika önce yazdı:

Aslında en çok merak ettiğim Testosteron Phenilypropionate gerçekten iyi etki verdiğini daha dolu gösterdiğini söyleyenler var ama tecrube eden çok az malesef 

Bildiğim kadarıyla phenylpropionate esteri sustanonun içinde var ve propionate esterinden biraz daha uzun bir zincire sahip. Ancak aralarında pek fark yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.