Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YoungWolf

Aldatıldım.

Önerilen İletiler

YoungWolf    50

Selamlar herkese öncelikle. Konuyu buraya açmaya çekinyorum aslinda biraz. Kimseyle yüzyüze paylaşamıyorum. Aileme bile anlatamadim. Forumdaki üyeler birazdaha işin kimyasal veya ilaç konularında hakim olduğu için paylaşmak istedim. Bitakım hormonlar ve nörotrasmiterler herseyimizi yönetiyor bunun farkindayim. Yaşım 31 ölüm acisi dahi bircok aciyi yaşadım bu kadar ağırını ilk defa yaşıyorum. Öncelikle sağlık tabiki. Sağlımız yerinde olmasi en buyuk avantajimiz bunun farkindayim. Allah aile evlat acısı yasatmasın bunlar daha ağırdır eminim. Nankörlük etmek istemem. Ama buda bana çok ağır.

Konuya gelirsek bu olay 10 gun kadar oluyor 1 yildir birlikteydik ben zaten duygusal bir insanim. Nisanlilik surecindeydik. En yakin arkadaşım olmasada tanigim bir insanla aldatildim.  Gercekten aşık oldugum sevdigim  bir kadindi. Yasadığım duygu oyle birseyki bazen öfkeden her turlu kötülügü ona yapmak istiyorum. An geliyor şuan görsem sarılırdım ona diyorum. Özlem cok agir basiyor. Öyle karmaşık duygular yaşıyorum ki.

Ee buraya niye yazıyorsun diyenler olabilir ben @metinav abi gibi kimyasal boyutta bilgi sahibi  olan abiler arkadaşlar tanıyorum burdan bana öneriler gelebileceğine inanyorum.  Ozmandan buyana günde 500 1000 kalori anca alabilyorum antreman zaten yok. Kendimi yırttığımda belki 1500 oluyordur. Kortizolun ne kadar yikici olabilecegiini ilk kez şımdi anladım. 10 kilo kadar kaybettim böyle giderse 2 hafta daha gecerse somalilere dönücem bu böyle gittikçe ben piskolijik olarak dahada batakliga saplanyorum. Kimse kusura bakmasın yine antreman yapacak yiyecek gücüm yok. Heleki yiyebilecek hiç gücüm yok. Amacım inanilmaz buyuyeyim parcalanayim derdimde yok. Kaliteli saf kas dokusu oluşturma derdimde yok onun okadar kolay olmadiginda bilyorum.  En azından benim bu durumu durdurabilecek bir iki tık daha kas dokusunun içinde suylada olsa canli tutabilcek biseye ihtiyacim var. Metabolizmayi baya yavaşlatacak beni bu kalorilerde en azindan ayakta tutabilecek seylerde olabilir. Yada beni robot gibi duygusal yönden nötr yapacak biseylere. Nolur beni yanlis anlamayin birseyler yapacak gucum yok. En azindan bir sure.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Benim sevdiğim kız rus tu gitti başkasıyla evlendi seneler oldu hala üzülürüm demem o ki herkesin başına geliyor ( ünv zamanı da başka kız arkadaşımın başkalarınada gittiğini öğrendim )haline şükret kendine gel sporunu yap kimse bu ülkede dört dörtlük yaşamıyor bilgin olsun 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Durumun çok ciddi ve bunu zaten görüyorsun. Hiç vakit kaybetmeden bir psikiyatristle görüşmelisin. Aile hekimi üzerinden yönlendirebilirler. Çok geçmiş olsun güzel kardeşim.

Ancak şöyle düşün. Bu kirli yüzü çok sonraları ya evliyken ve çocuğun varken görseydin? Fazla vakit geçmeden bu durumla yüzleşmen senin açından iyi olmuş. Bir an evvel doktora gidip kendini toparlamalısın. Çok daha güzel fırsatlar muhakkak önüne çıkacaktır ama önce kendine inanıp o vücuda ve ruha iyi bakman gerekiyor.

• Beğen 7
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Biliyorum herkesin derdi var. Maddi manevi ailesini gecindiremeyenler vs vs. Şükrediyorum tabiki. Ama şuan fiziksel anlamda  bu duruma dur diyebilecek birseylere ihtiyacim var. En azindan kisa sure daha. Antreman yaptim diyelim inan yemek yiyebilecek iştah kalmadi. 1000 kalori almak icin kusacak noktaya geliyorum. Toparlayacagimi bilyorum. Ama zamanim var onuda bilyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.563
YoungWolf, Bir saat önce yazdı:

Selamlar herkese öncelikle. Konuyu buraya açmaya çekinyorum aslinda biraz. Kimseyle yüzyüze paylaşamıyorum. Aileme bile anlatamadim. Forumdaki üyeler birazdaha işin kimyasal veya ilaç konularında hakim olduğu için paylaşmak istedim. Bitakım hormonlar ve nörotrasmiterler herseyimizi yönetiyor bunun farkindayim. Yaşım 31 ölüm acisi dahi bircok aciyi yaşadım bu kadar ağırını ilk defa yaşıyorum. Öncelikle sağlık tabiki. Sağlımız yerinde olmasi en buyuk avantajimiz bunun farkindayim. Allah aile evlat acısı yasatmasın bunlar daha ağırdır eminim. Nankörlük etmek istemem. Ama buda bana çok ağır.

Konuya gelirsek bu olay 10 gun kadar oluyor 1 yildir birlikteydik ben zaten duygusal bir insanim. Nisanlilik surecindeydik. En yakin arkadaşım olmasada tanigim bir insanla aldatildim.  Gercekten aşık oldugum sevdigim  bir kadindi. Yasadığım duygu oyle birseyki bazen öfkeden her turlu kötülügü ona yapmak istiyorum. An geliyor şuan görsem sarılırdım ona diyorum. Özlem cok agir basiyor. Öyle karmaşık duygular yaşıyorum ki.

Ee buraya niye yazıyorsun diyenler olabilir ben @metinav abi gibi kimyasal boyutta bilgi sahibi  olan abiler arkadaşlar tanıyorum burdan bana öneriler gelebileceğine inanyorum.  Ozmandan buyana günde 500 1000 kalori anca alabilyorum antreman zaten yok. Kendimi yırttığımda belki 1500 oluyordur. Kortizolun ne kadar yikici olabilecegiini ilk kez şımdi anladım. 10 kilo kadar kaybettim böyle giderse 2 hafta daha gecerse somalilere dönücem bu böyle gittikçe ben piskolijik olarak dahada batakliga saplanyorum. Kimse kusura bakmasın yine antreman yapacak yiyecek gücüm yok. Heleki yiyebilecek hiç gücüm yok. Amacım inanilmaz buyuyeyim parcalanayim derdimde yok. Kaliteli saf kas dokusu oluşturma derdimde yok onun okadar kolay olmadiginda bilyorum.  En azından benim bu durumu durdurabilecek bir iki tık daha kas dokusunun içinde suylada olsa canli tutabilcek biseye ihtiyacim var. Metabolizmayi baya yavaşlatacak beni bu kalorilerde en azindan ayakta tutabilecek seylerde olabilir. Yada beni robot gibi duygusal yönden nötr yapacak biseylere. Nolur beni yanlis anlamayin birseyler yapacak gucum yok. En azindan bir sure.

Geçmiş olsun...Her hangi bir yorum yapmayacağım.Ama insanoğlu gerçekten çiğ süt emmiş olmasından her tür çiğ davranışı sergileyebiliyor.Yeter ki fırsat olsun ve gözü dönsün...

Neyse, benzer bir durumu bende yıllar önce yaşamıştım o zamanlar bu kadar fazla bilgim yoktu.Sana kafanı dağıtabilmen ve acıyı unutabilmen için çok faydalı olmasa da gerçekten etkili olduğu bir çok bilimsel çalışmayla da ortaya konulmuş bir şey önereyim.Kullanıp kullanmamak senin bileceğin bir şey tabiki.Metabolizmanı da yavaşlatıyor extradan.Hepsinden önemlisi beyinde yarattığı amigdalanın etkisini zayıflatması durumunun getirdiği fayda.Acı üzüntü korku endişe gibi geçmişten gelen duygulanımı bastırıyor ve zamanla da değiştirebilmek için fırsat veriyor.DİDERAL isimli ilacı bir ay kadar kullanabilirsin bu etkiler için...

Profesyonel yardım alıp doktora gitmen daha mantıklı.Benimki basit ve günü kurtarmak adına bir bilgi paylaşımı...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Çok teşekkür ederim @metinav abi. Bu benim için tam istediğim bilgi oldu. Kimyanin herşeyin üstesinden gelebilecegini biliyordum. Bu ilaci daha onceden biliyordum ama sadece beta blocker oldugunu biliyordum. Heycani yenmek icin bazi sahneye çıkacakların ve önemli sunum yapacak insanların heycanini bastirmasi sahnedede heycanansa bile kontrolunu ve heycanin vermis oldugu fiziksel belirtileri yok ettigi bir ilaç olduğu nu biliyordm. Sanirim nabzi biraz yavaşlatiyor. Böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum.. sanirim taze yaşanan bir acıyı çok eski bir anıymış gibi nötr hissettiriyor.

Kalori acığıni kontrolde tutacak kadar önemli ölçüde metobzmayi yavaşlatiyormu abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Geçmiş olsun dostum.Çok seviyo olabilirsin saygı duyarım ama sana böyle karaktersizlik yapan birisi için bu kadar kendini harap etmene gerek yok.Bence şanslısın da bu kadar erken gerçek yüzünü göstermiş sana yoksa işler daha da ciddiye binse durumun daha kötü olurdu.Yanlış anlama ama dışarda sürüyle kadın emin ol çok daha iyisini de bulursun :) 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum.Çok seviyo olabilirsin saygı duyarım ama sana böyle karaktersizlik yapan birisi için bu kadar kendini harap etmene gerek yok.Bence şanslısın da bu kadar erken gerçek yüzünü göstermiş sana yoksa işler daha da ciddiye binse durumun daha kötü olurdu.Yanlış anlama ama dışarda sürüyle kadın emin ol çok daha iyisini de bulursun :) 

Emrah kardeşime sonuna kadar katılıyorum. Sen şimdi ne yapıyorsun? Enerjini neye harcıyorsun? Telafisi mümkün olmayanı yani zamanını ne için çar çur ediyorsun? 

Şahsının tüm bunlara değmeyeceğini ıspatlamış zaten. Neyin duygusallığı bu? 

Silkelen ve kendine gel. Erkek adamsın sen. Ayaklarını yere sertçe bas ve gücünü topla. Bir rüzgarda yıkılan çınar mı olur? Bu mudur şimdi olay? Değmeyecek biri için kendini mi yakıyorsun? 

Bırak sana üzülmeyi baya baya sana kızıyorum. Değersizlere, değersiz olduklarını ıspatladıkları halde değer verip, en değerli şeyi yani kendini kendi ellerinle harcıyorsun. Bu nedir arkadaş? Toparlan hadi.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Kardeşim aldatılma değilde çok acı veren ayrılık yaşadım 1 sene kendime gelemedim. Antidepresan da kullanıyorum dideralde.(anksiyete var)  Ama en güzel psikoloji de olduğum dönem kesinlikle only testo aldığım dönemdi. Sporuma da gittim. İnan bende e2 yi kontrol altında tuttukça sana en iyi gelecek şey only testo dur. Çok geçmiş olsun. Hayat bu insanın başına herşey geliyor. 

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50
rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

Emrah kardeşime sonuna kadar katılıyorum. Sen şimdi ne yapıyorsun? Enerjini neye harcıyorsun? Telafisi mümkün olmayanı yani zamanını ne için çar çur ediyorsun? 

Şahsının tüm bunlara değmeyeceğini ıspatlamış zaten. Neyin duygusallığı bu? 

Silkelen ve kendine gel. Erkek adamsın sen. Ayaklarını yere sertçe bas ve gücünü topla. Bir rüzgarda yıkılan çınar mı olur? Bu mudur şimdi olay? Değmeyecek biri için kendini mi yakıyorsun? 

Bırak sana üzülmeyi baya baya sana kızıyorum. Değersizlere, değersiz olduklarını ıspatladıkları halde değer verip, en değerli şeyi yani kendini kendi ellerinle harcıyorsun. Bu nedir arkadaş? Toparlan hadi.

Haklisin. Bu yuzden kendimden utaniyorum acikcasi. Bu dusunduklerini birebir anlik dusunyorum birkac saat suruyor belki. Sonra kendimi yine kaybediyorum duygusal anlamda. Sonra yine cok gucsuz hissediyorum. İlk defa boyle oldum açıkcasi. Ama sana birebir katilyorum en degersiz olduklarini hissetrdikleri halde ben yine kendimi bitiriyorum. Bu aldatildigim anı dusunyorum ve ayni sekilde kimin için uzulyosum be kendine gel diyorum. Lanet ediyorum o an nefret ediyorum değmez boşver diyorum bir an bakioyorum ve kendimi yaşadıgımiz guzel anlarin içinde ondan en etkilendğim saniyelerin anılarının içinde düşünürken buluveriyorum kendimi istemsizce. Beynimin bana oynadigi bir oyun bu onunda farkindayim. Bu dediginiz gibi olmuyor işe bende kendimi güçlü sanirdim. Bu yaşanilmasi gereken bir sureç belkide yada bu forumdaki abilerin dedigi gibi bazi kimyasallarla en az zararla atlatabilecegimiz bir surec. Ama olmasi gereken bir surec. En yakin zamanda toparlayacagim ama. Burdan tek istedigim şuan icin beni ayakta tutan birsey olmasi o kadar kortizole ve kalori acigina ragmen en azinda beni suanki durumumda tutsun dahada bitirmesin yada bir tik daha öteye atsin sonrasinda icabina bakicam zaten Aslinda yardim istedigim nokta bu.

Mhmt38, 41 dakika önce yazdı:

Kardeşim aldatılma değilde çok acı veren ayrılık yaşadım 1 sene kendime gelemedim. Antidepresan da kullanıyorum dideralde.(anksiyete var)  Ama en güzel psikoloji de olduğum dönem kesinlikle only testo aldığım dönemdi. Sporuma da gittim. İnan bende e2 yi kontrol altında tuttukça sana en iyi gelecek şey only testo dur. Çok geçmiş olsun. Hayat bu insanın başına herşey geliyor. 

Bunu kesinlikle deneyeceğim kardeşim. Burda önemli olan nokta e2 dengesi sanirim azcik fazla yukselmesi beni daha beter yapabilir yada normalden birazdaha az dusmesi beni ruh hastsi yapabilir anladigim kadariyla. Guzel nir referansta e2 yi tutarsam tam bir alfa erkek modunda herseyle bas edebilen vurdumduymaz bir erkek moduna sokucak sanirim.

Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Fazlasiyla katiliyorum buna kardesim bir evlilik olduktan sonra ve çoluk cocuk durumlari olduktan sonra düşünemiyorum bile. Ama bu aldatilma bende aşırı derecede özguvensizlik yapti. Bende ne eksikti o erkekte ne vardi diye dusunmekten kendimi parçalayacak noktaya geldim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
YoungWolf, Şimdi yazdı:

Fazlasiyla katiliyorum buna kardesim bir evlilik olduktan sonra ve çoluk cocuk durumlari olduktan sonra düşünemiyorum bile. Ama bu aldatilma bende aşırı derecede özguvensizlik yapti. Bende ne eksikti o erkekte ne vardi diye dusunmekten kendimi parçalayacak noktaya geldim.

Emin ol fazlan vardır kardeşim kadın milleti garip biraz dengeyi sağlamak lazım çok şımartmayacaksın ama az da ilgilenmeyeceksin tam ortayı bulman lazım sürekli ilgilenirsen bi zaman sonra seni cepte görüp başka dallara konmaya çalışıyorlar ama neyse bu konu kapanmış sende canını daha fazla sıkma ne yaparsan kendine umarım seni gerçekten seven birine denk gelirsin dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Uzun süreli antidepresan Kullanan biri olarak söyleyim çözüm deil ama antidepresan seni bir nebze olsun rahatlatır gibi ..

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Telefonla uzun uzun yazamiyorum, istesem yazarım ama yazmayacağım, çünkü en fazla 3-5 ay sonra önemini yitirmiş bir konu için yazmaya uğraşmaya değmez. Sende uğraşma :)

3 bilemedin 5 ay sonra bomba gibi döneceksin aramıza emin ol...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.563
YoungWolf, 15 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim @metinav abi. Bu benim için tam istediğim bilgi oldu. Kimyanin herşeyin üstesinden gelebilecegini biliyordum. Bu ilaci daha onceden biliyordum ama sadece beta blocker oldugunu biliyordum. Heycani yenmek icin bazi sahneye çıkacakların ve önemli sunum yapacak insanların heycanini bastirmasi sahnedede heycanansa bile kontrolunu ve heycanin vermis oldugu fiziksel belirtileri yok ettigi bir ilaç olduğu nu biliyordm. Sanirim nabzi biraz yavaşlatiyor. Böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum.. sanirim taze yaşanan bir acıyı çok eski bir anıymış gibi nötr hissettiriyor.

Kalori acığıni kontrolde tutacak kadar önemli ölçüde metobzmayi yavaşlatiyormu abi.

İlaçların ruhsat aldıkları hastalık tedavisi dışında ikincil üçüncül tesirleri de vardır bunlar genelde konuşulmaz bilinmez.Bazı doktorlar bu ikincil faydalarını düşünerek reçete ederler.Beta bloker olduğu doğru fakat ince noktası seçici bir madde değil.Aynı efedrin gibi nerdeyse bir dokuya tesir ediyor...Kalp ritmini sabitlediği nabzı düşürdüğü doğru.Bunu adrenalinim etkisini keserek yapıyor.Dolayısıyla heyecan ve duygusallık etkisinden uzak tutuyor.Başka bir mesajda belirtmiştim efedrinin antidotu bu ilaçtır.Tam tersi işlevde etkilere sahip.Metabolizma yavaşladığında harcadığın enerji düşer ve kilo kaybı durur.

Hapishanede panik atak geçiren mahkumlara da bolca verilen bir ilaç.Son yapılan araştırmalarda ilacın etken maddesinin beyinde anıların-duyguların depolandığı amigdala denilen kısmı etkisizleştirdiği görülmüş.Bu ne demek oluyor ? Geçmişte yaşanan istenmeyen olayların etkisinden çıkamayıp bunalıma depresyona giren insanların bu duyguları aşmasına yardım edebileceği demek...Psikiyatrist eşliğinde alınarak hatırlanmak istenmeyen duygular tekrardan yaşanılıyor hayal ediliyor.Fakat amigdala etkisiz kaldığı için hiç endişe üzüntü keder heyecan korku yaşamıyorsun.Böylece psikiyatristin olumlamaları ile ve duyguların verdiği endişeler olmadan o kötü anı tesirsiz hale geliyor ve kurtulmuş oluyorsun.Şu an bu yönde araştırmalar yapıldığıyla ilgili bir çok makale ve haber var.

Bunun yanında belli bir süreden fazla alınmamalı yan etkiler de var.Zararsız değil her ilaç gibi.Efedrinin verdiği yüksek mood ve enerjinin tam tersi adrenalinsiz be parasempatik modda tutar insanı.Sonuçta biz duygusal canlılarız ve dozunda herşey yaşanmalı...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Yaşadıkların ağır biliyorum kolay değil herkes gereken birçok şeyi yazmış yardımcı olmaya çalışmış . Benim daha farklı bir tavsiyem var tabi buradaki diğer arkadaşlarında önerilerilerini harmanlayıp bu durumla 3 - 4 farklı yöntemle mücadele edebilirsin özellikle only testo olayı en etkili yöntemlerden biri bence.  Benim önerim şu hiç zaman kaybetmeden başka bir kız ayarla kendine , sevgilide yapmana gerek yok hatta , bir kız arkadaş edin konuşacak bir dişi bul maksat kafanı dağıtmak ..inan basit ama gerçekten çok etkili bir yöntem . 

Hahah aklıma şu video geldi yorumumu yazarken buraya bırakıyorum 😁😁😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Öncelikle @Mickey ve @metinav abilerimin dediklerine katılmakla beraber ; ben sana gidip de üzülme asla demem. Her zaman beni yetiştiren birilerinin de dediği gibi ; olumlu duygularımız bizim olduğu gibi olumsuz duygularımız da bizim ve yaşamalıyız. Buradaki sorun ne kadar süre yaşadığın ben sana üzülme demem ama burada 6 7 ay sonra 1 sene sonra üzülüyorum ölüyorum bitiyorum dersen sana söverim dostun olarak kızarım :D . Metin Abi'nin dediği dideral zaten anksiyete ve performans aksiyetesinde kullanılan bir ilaç. Süper bir psikiyatra gitmene gerek yok gideceğin x kişisine de bunları anlatırsan özellikle dideral ve zestat sorarsan daha iyi olur. Zaten duygudurum düzenleyicilerin hepsi iştah açar ve kilo aldırır , kilo aldırması metabolizmayı yavaşlatması ve bazal metabolizmanın sisteme yenik düşmesinden kaynaklanıyor. Bu bakımdan kalori alımı olarak sana iyi gelecektir. Doktora sor böyle böyle olayı da anlat bize anlattığın gibi bu ayıp bir şey değil benzeri şeyleri dünyada yaşamayan yok inan. Küçümsenecek bir konuda yok. Hayat öyle bir şeyki bazen bizi yıkmayacak olumsuz şeyler bazen öyle dönemlerde denk geliyor ki sarsılmayacağımızdan daha çok sarsılabiliyoruz maalesef... Kaybettiğin vücudu da takma kas hafızan ve ilaç kullanman devam ettiği sürece toparlanmanda bir sorun olmayacak. Gittiğim salondan Muratcan Karahasanlar adlı arkadaşımız/hocamız 2 senelik aranın ardından tekrar mutant gibi olmuştu ve belki de 1 2 sene içinde pro card alacak...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.