Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

holyland

Here we go

Önerilen İletiler

holyland    321
rastlantisal, 18.08.2022 - 09:31 yazdı:

Hayatta zevk aldığım şeylerden biridir. Kendini keşfettim keşfedeli aslında et değil kaucuk yediğimizi anladım. 10 dakika gibi bir sürede kırmızı eti lokum gibi pişirmek bambaşka. Aynısı tavuk içinde geçerli. 

bende öyle yapıyorum yemiyor annem babam bu çiğ diye xD

80kg çıktım tartida yemek yiyince ...😑

tahlil yaptırdım 5 tüp kan gitti hdl ldl kolestrol alt ast kırmızı hepsi sonuçlaninca atarım 

test den önce 4000mg tren e 1 paket 50 lik 1 paket 100 luk levotrion testodan ayrı olarak kullandım

treni saymadim kaç hafta diye 200 le başladım 350 ye kadar çıktım çoğunluk 200 vurdum 

şuan 375 test e 150 test p 100 masteron 20 zoratanin 1200 nac kullanıyorum

yaz biterken geri başladım zoratanin e sıcaklarda yara yaptı bırakmak zorunda kaldım

20220916_185719.thumb.jpg.90a5db1792ae043f289dd2b9516dc35e.jpg Screenshot_20220916-185142_Chrome.thumb.jpg.3a52d2561481e2e2652b71bf56d8644f.jpg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Kolesterol ve ALT AST değerlerin pek iyi görünmedi usta, karaciğer ve kolesterol için bir şeyler yapman lazım, onun dışında estradiol seviyesi için de arimidex ya da aromasin kullanabilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913

Ldl kolestrol için atorvastatin al 40 mg pazartesi perşembe 3-4 hafta kullan düzelir. Hdl için omega 3 al. Karaciğer için devedikeni ve enginar hapı öneririm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Askabar, 40 dakika önce yazdı:

Ldl kolestrol için atorvastatin al 40 mg pazartesi perşembe 3-4 hafta kullan düzelir. Hdl için omega 3 al. Karaciğer için devedikeni ve enginar hapı öneririm. 

teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Aşırı eğlenceli bir içerik olmuş, adam bildiğin forumda journal tutmuş devam brom başarılar.. Test 750 bir tık fazla çok fazla ilaç sokuyorsun vücuduna bence biraz dinlendirsen cycle için daha sağlıklı olacaktır. Devamını bekliyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
gönderildi (düzenlendi)

aç karnına 79kg (vay be 63 başlamıştım)

bi ara form atarım

hasta oldum uzun zamandan beri ilk defa😑

(bu yazda bronzlaşamadim)

big joy çıkarmış yeni galiba şuan 1 kilosu 89tl indirim kodu ile 80 tl GURAY10 fln yazarsınız tadi markettekilere göre 100kat + iyi özellikle muz ve ceviz ile çok iyi oluyor

Vastarel bana iyi geldi gibi sosyal anksiyete hissetmrdim ilk defa belki şansa denk gelmiştir, denemeye değer @hectordoyle

20221004_205533.thumb.jpg.13325286d6b21a4cdbbf57ad27925593.jpg

tarihinde holyland tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
holyland, 04.10.2022 - 20:59 yazdı:

big joy çıkarmış yeni galiba şuan 1 kilosu 89tl indirim kodu ile 80 tl GURAY10 fln yazarsınız tadi markettekilere göre 100kat + iyi özellikle muz ve ceviz ile çok iyi oluyor

Vastarel bana iyi geldi gibi sosyal anksiyete hissetmrdim ilk defa belki şansa denk gelmiştir, denemeye değer @hectordoyle

Prinç unu tamam ama günde 250 gr yesem çok dayanmaz 90 TL. Lik princ unu alsam marlaetrwn daha karlı olurum 250 gr  10 TL suan 2250 gr princ unu alabiliriz ve  tatlanfıemak çok basit 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
gönderildi (düzenlendi)
Kerem kurt, 13 dakika önce yazdı:

Prinç unu tamam ama günde 250 gr yesem çok dayanmaz 90 TL. Lik princ unu alsam marlaetrwn daha karlı olurum 250 gr  10 TL suan 2250 gr princ unu alabiliriz ve  tatlanfıemak çok basit 

sen ne ile tatlandiriyorsun ben tutturamadım baya kötü oluyor

icinde zaten 3500 kalori var zaten, 20 servis doymalik değil tatli olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
holyland, 29 dakika önce yazdı:

sen ne ile tatlandiriyorsun ben tutturamadım baya kötü oluyor

icinde zaten 3500 kalori var zaten, 20 servis doymalik değil tatli olarak

Süt ile yaparsan önerim olsun 250 grama bir yemek kaşığı kakao yeter çok beter tadı da olmuyor baymıyor da tam ayarında dene bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Kerem kurt, 15 dakika önce yazdı:

Süt ile yaparsan önerim olsun 250 grama bir yemek kaşığı kakao yeter çok beter tadı da olmuyor baymıyor da tam ayarında dene bence

yok knk sen bulk lık yiyorsun sarmıyor bu bende denedim ama bu bigjoy un tatı baya iyi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Vastareli alıp ben de deniycem sağolasın

Bu arada sen kaç aydır kürdesin bi ara ver vücuda :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

ben 150 gr rice cream e 5 gr kakao 1 muz 60 gr scıtec blueberry whey atıyorum 45 dk sonra idmana gidiyorum muazzam verim alıyorum tüketimi sindirimi kolay hormonlu incecik kabuklu yumurta tüketmektense sabah kahvaltılarını bu şekilde yapmak bana daha çok verim sağlıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
galicik, 9 saat önce yazdı:

ben 150 gr rice cream e 5 gr kakao 1 muz 60 gr scıtec blueberry whey atıyorum 45 dk sonra idmana gidiyorum muazzam verim alıyorum tüketimi sindirimi kolay hormonlu incecik kabuklu yumurta tüketmektense sabah kahvaltılarını bu şekilde yapmak bana daha çok verim sağlıyor.

bende öyle yapacaktım protein alıp ama pahalı geliyor o parayı protein tozuna veresim gelmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
holyland, Bir saat önce yazdı:

bende öyle yapacaktım protein alıp ama pahalı geliyor o parayı protein tozuna veresim gelmiyor

brom pahalıya geliyor da sabah yumurta kır uğraş yanına yulaf ya da pilav falan bayıyor aktif tüketilmiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
holyland, 08.07.2022 - 18:56 yazdı:

form atmıyorum bu aralar çünkü dövme yaptırdım anonim kalmak istiyorum o yüzden atamıyorum çok iyi form tutarsam atarim yada vücudun yarısı atabilirim 😝

zphc tren a söyledim f.k dan 1150tl 1000mg

sırf tavuk+tren aylık 2k tutuyor😨

trene başlarken bu sefer kan vermedim çünkü sivilcelerim azaldı baya koruyuculara abaniyordum 

masteron a hep heves ediyorum alıyorum flakon yarilanmadan saçlar düşmeye başlıyor benim got yemiyor evde 4 flakon masteron birikti (boldenonda yapmıyor nedense)

500test e 200 tren a yapmayı düşünüyorum bu sefer arimidex ve dostinex alicam çünkü önceki tren e de jinokomasti oldu mısır tanesinden biraz daha büyük😑

bu atada şuan bu resimden daha iyi durduğumu düşünüyorum pumplaninca

ama tren varken gün icindeki formum acik ara daha iyiydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
holyland, 1 saat önce yazdı:

form atmıyorum bu aralar çünkü dövme yaptırdım anonim kalmak istiyorum o yüzden atamıyorum çok iyi form tutarsam atarim yada vücudun yarısı atabilirim 😝

zphc tren a söyledim f.k dan 1150tl 1000mg

sırf tavuk+tren aylık 2k tutuyor😨

trene başlarken bu sefer kan vermedim çünkü sivilcelerim azaldı baya koruyuculara abaniyordum 

masteron a hep heves ediyorum alıyorum flakon yarilanmadan saçlar düşmeye başlıyor benim got yemiyor evde 4 flakon masteron birikti (boldenonda yapmıyor nedense)

500test e 200 tren a yapmayı düşünüyorum bu sefer arimidex ve dostinex alicam çünkü önceki tren e de jinokomasti oldu mısır tanesinden biraz daha büyük😑

bu atada şuan bu resimden daha iyi durduğumu düşünüyorum pumplaninca

ama tren varken gün icindeki formum acik ara daha iyiydi

Dostum kaç haftadır kürdesin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
galicik, 21.10.2022 - 23:50 yazdı:

Dostum kaç haftadır kürdesin 

bu konuya ilk mesaj yazdığımdan beri

tren geldi , dostinex buldum arimidex bulamadım

dostinexi 2 haftada 1 alicam

çok acıtıyor vururken, vurduktan sonrada ödem yaptı 2/2 gidiyorum bakalım😒

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
holyland, 17 dakika önce yazdı:

çok acıtıyor vururken, vurduktan sonrada ödem yaptı 2/2 gidiyorum bakalım😒

Tren öyle ya. Ben omuzdan vurduğum zaman pfizer covid aşısı olmuş gibi iki gün ağrıyordu omuzum. O yüzden tren enjeksiyonlarını kalçadan yapmaya çalışıyordum münkün olduğunca

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Blitzkrieg, 12 dakika önce yazdı:

Tren öyle ya. Ben omuzdan vurduğum zaman pfizer covid aşısı olmuş gibi iki gün ağrıyordu omuzum. O yüzden tren enjeksiyonlarını kalçadan yapmaya çalışıyordum münkün olduğunca

küçük igneye alışmışım gözüm kesmiyor xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

meme ucumda batma olduğu zaman yarım dostinex atmıştım 5 gün geçti gene başladı, ben bu ayarı kan tahlili ile yapamam her hafta, sertleşme problemi yapmamak şartı ile 5-7 günde bir almam doğru mu ?

@metinav @hectordoyle @Emrahtkty

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 9 dakika önce yazdı:

meme ucumda batma olduğu zaman yarım dostinex atmıştım 5 gün geçti gene başladı, ben bu ayarı kan tahlili ile yapamam her hafta, sertleşme problemi yapmamak şartı ile 5-7 günde bir almam doğru mu ?

@metinav @hectordoyle @Emrahtkty

2 haftada bir kullanıyorum ben 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Emrahtkty, 24 dakika önce yazdı:

2 haftada bir kullanıyorum ben 

valla e2 böyle yapmiyor bana tren den sonra başladı prolaktine duyarlı galiba vücudum

2 haftada 1 yarım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 20 dakika önce yazdı:

valla e2 böyle yapmiyor bana tren den sonra başladı prolaktine duyarlı galiba vücudum

2 haftada 1 yarım mı?

Tam dostinex 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

4 haftada 5 kilo verdim şuan açlıktan uyuyamiyorum 

75 kiloyum hayatımın en iyi formu şimdilik

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.