Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

efe67    3

yazan herkese teşekkür ederim kürü 20 hafta olarak kafamda kurdum kürden önce tahlillerimi paylaşacağım yine kürün 6.haftasında boldenon açıldığında testo oturduğunda kür içi tahlillerimi ve yaşadığım sıkıntı varsa bunları belirteceğim teşekkürler 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış06    6
Emrahtkty, 43 dakika önce yazdı:

Yarışmacı arkadaşın 4 tablet arimidex alıyor diye bu çocuğa da arimidexi 4 tane yutturmaya çalışan ben miyim sen misin? 😅

Sen git önce bı okumayı sonra okuduğunu anlamayı öğren , sonra gel yorum yap , sonra tekrardan konuşuruz yazdıklarıma iyi bak bi nerde yazmışım ben o dediğini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Barış06, 21.11.2021 - 16:31 yazdı:

4 günde bir armidex ( eczaneden ) yatmadan önce 1 tab 

?😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Barış06, 49 dakika önce yazdı:

Sen git önce bı okumayı sonra okuduğunu anlamayı öğren , sonra gel yorum yap , sonra tekrardan konuşuruz yazdıklarıma iyi bak bi nerde yazmışım ben o dediğini

Ben ikili tartışmaya girmeyeceğim @Barış06 ,

ama şunu diyebilirim ki, forumda bugüne kadar gördüğüm en herşeyi bilen arkadaşımız sensin.

Youtuberlardan girdin, facebookdaki yarışmacı kapalı gruplarından çıktın, özellikle mi antipatik olmayı seçtin yoksa farkında mı değilsin durumun ?

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Yarışmacı arkadaşın 4 tablet arimidex alıyor diye bu çocuğa da arimidexi 4 tane yutturmaya çalışan ben miyim sen misin? 😅

O cümleye baktığında 4 günde 1 diyorum demi günde 4 tane mi diyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
Rdm, 52 dakika önce yazdı:

ama şunu diyebilirim ki, forumda bugüne kadar gördüğüm en herşeyi bilen arkadaşımız sensin.

Youtuberlardan girdin, facebookdaki yarışmacı kapalı gruplarından çıktın, özellikle mi antipatik olmayı seçtin yoksa farkında mı değilsin durumun ?

Ben burda kesinlikle yanlış birşey yaptığımı düşünmüyorum. Yorumlarımda yaptığım şey belli . İnsanlara sizi büyütecek olan beslenme ve antrenmandir ilaç değildir demem yanlış ilk önce beslenme duzenin nasil demem mı yanlış veya ilk dikkat edecegin şey sağlığın demem mı suç ? İlaçların yan etkisinden bahsetmem mı suç ? Adam deca öneriyor çocukta bunu aldı kullandı Allah göstermesin deca dick oldu yazık günah değil mi yıllarca ereksiyon olmak için uğraşacak bunu dedim diye mi yanlışım çok ilaç çok gelişim demek değildir bunu dedim diye mi yanlışım . İlk yorumdan itaberen 50 tane şey yazdım aralarında tıbbi olarak yanlış birşey varsa söyleyin doğrusunu öğreneyim. Hayır yoksa kendi kafanızda yorum yapmayın. Kendi mantığınizi kendi yorumunuzu milletin sağlığina katmayın vebalini siz cekmiyorsunuz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Nafile dedem nafile. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Barış06, Bir saat önce yazdı:

Ben burda kesinlikle yanlış birşey yaptığımı düşünmüyorum. Yorumlarımda yaptığım şey belli . İnsanlara sizi büyütecek olan beslenme ve antrenmandir ilaç değildir demem yanlış ilk önce beslenme duzenin nasil demem mı yanlış veya ilk dikkat edecegin şey sağlığın demem mı suç ? İlaçların yan etkisinden bahsetmem mı suç ? Adam deca öneriyor çocukta bunu aldı kullandı Allah göstermesin deca dick oldu yazık günah değil mi yıllarca ereksiyon olmak için uğraşacak bunu dedim diye mi yanlışım çok ilaç çok gelişim demek değildir bunu dedim diye mi yanlışım . İlk yorumdan itaberen 50 tane şey yazdım aralarında tıbbi olarak yanlış birşey varsa söyleyin doğrusunu öğreneyim. Hayır yoksa kendi kafanızda yorum yapmayın. Kendi mantığınizi kendi yorumunuzu milletin sağlığina katmayın vebalini siz cekmiyorsunuz. 

Yazdığın herşey doğru, yaptığın her uyarı haklı olabilir, onlarla ilgili herhangi bir yorum yapmadım, sadece belkide tavrında bir yanlışlık vardır, onun farkında mısın diye merak ettim. Yoksa herhangi bir bilgi mutlak doğrudur diyen herkes birgün haksız çıkabilir, bunun hepimiz farkındayız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Barış06, 2 saat önce yazdı:

Zaten isterse gerekli tedbirleri anlatırım kendine,bana göre benim düşüncem bu kuruluğa deca yakışır okey? Bu benşm görüşüm adam alıp bunu sorgulamadan yapmaz zaten rahat ol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba yaş 18 ilk kür spor gecmişi yarım yıl trenbolone acethat testesterone cyp kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulum her seyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 suanlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular ( vitaminler liv52 omega 3 ve milk thistle 
      abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleride nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: Kürşat1453
      İyi günler hocalarım. İsim Emre yaş 30.
      8 haftadır Testo e 500mg, Bolde 500mg, oxandrolone 30 mg kürümdeyim. Elimde olmayan sebeplerden ötürü kürü Şuan için bırakmak durumundayım. Kür öncesi hormon testlerimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Son enjeksiyonu cumartesi günü yaptım. Bundan sonra ki süreçte nasıl ilerlememi neler yapmamı önerirsiniz PCT süreci için
    • Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.