Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

Definasyon kürü öncesi talhlil analizi

Önerilen İletiler

Askabar    840
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Serbest poz eklememişsin hiç serbest poz ekle biraz karnın durumunu görmek için.Gecmis olsun bu arada 

Teşekkür ederim dostum yarın çekip eklerim onu da 

Rdm, 6 saat önce yazdı:

@Askabar öncelikle yeğenimize iyi bak, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Yolun daha çok uzun, ama bu azimle yaza bomba gibi girersin. Devamlılık esas biliyorsun, çok zorlandığın anda beslenme düzenini  bozman gerekirse günlük kaçamaklar yapabilirsin pişman olma. 1 Öğünden yada bir günlük farklı beslenmekten kimseye bir şey olmaz. 

Başarıların daim olsun.

Teşekkür ederim abi. Valla çok dikkat ediyorum ama çocuk bir şekilde hasta oluyor bu havalarda. Daha en az 2 ay diyete devam abi. Bu ay prop yanına masteron ekliyorum. Kaçamak daha yapmadım ama bu ara canım aşırı hamburger çekiyor. Eğer yeterli kardiyo yaparsam yarın diğer gün yeme gibi bir planım var sadece hamburger kola cips olmadan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
Askabar, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim abi. Valla çok dikkat ediyorum ama çocuk bir şekilde hasta oluyor bu havalarda. Daha en az 2 ay diyete devam abi. Bu ay prop yanına masteron ekliyorum. Kaçamak daha yapmadım ama bu ara canım aşırı hamburger çekiyor. Eğer yeterli kardiyo yaparsam yarın diğer gün yeme gibi bir planım var sadece hamburger kola cips olmadan 

Canın istiyorsa onları da ye doğru zamanda cheat devreye sokmak sana yarar sağlar emin ol psikolojin yükselir

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Canın istiyorsa onları da ye doğru zamanda cheat devreye sokmak sana yarar sağlar emin ol psikolojin yükselir

Patates çok sevmem de yanına ayran içerim olana onu severim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Emrahtkty, 31.01.2022 - 17:09 yazdı:

Serbest poz eklememişsin hiç serbest poz ekle biraz karnın durumunu görmek için.Gecmis olsun bu arada 

Serbest Poz anca Çekebildim :D

WhatsApp Image 2022-02-02 at 10.49.55.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Askabar, 02.02.2022 - 10:55 yazdı:

Serbest Poz anca Çekebildim :D

Isık kötü ve telefonun yeni model olduğu icin hatlarını blur yapıyor aynı model bende de var :) hatlarını sen aynadan daha iyi görebiliyorsundur eminim işin sonunda güzel olacak final gibi :)  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69

Onceki haline gore bi hayli fark var dostum. Nacizane tavsiyem kardiyolari bir tik daha arttirip  %2-3 daha yag oranini dusurdun mu daha sert bi goruntuye ulasacagini dusunuyorum. Bel bi hayli incelmiş ucgen goruntu ortaya cikmaya baslamis.👌

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840

Merhabalar Arkadaşlar yaklaşık 2-3 haftadır kızımın rahatsızlığından dolayı spora gidemedim ve diyetime pek dikkat edemedim. Yarın sabah itibaren tekrar 5 gün günlük 200 gr pirinç 600 gr tavuklu beslenmeme dönüp bir düre öyle devam edip vücut tepkisine göre karb kısacam. Şuan güncel formlar ve kürüm şu şekilde;

günlük 1 adet tiromel 
haftalık 300 prop , 300 Maste 

https://www.hizliresim.com/gdg7aeh
https://www.hizliresim.com/6wh39ui
https://www.hizliresim.com/qzr66e6
https://www.hizliresim.com/3dkvmh0

YORUM VE TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Askabar, 42 dakika önce yazdı:

Merhabalar Arkadaşlar yaklaşık 2-3 haftadır kızımın rahatsızlığından dolayı spora gidemedim ve diyetime pek dikkat edemedim. Yarın sabah itibaren tekrar 5 gün günlük 200 gr pirinç 600 gr tavuklu beslenmeme dönüp bir düre öyle devam edip vücut tepkisine göre karb kısacam. Şuan güncel formlar ve kürüm şu şekilde;

günlük 1 adet tiromel 
haftalık 300 prop , 300 Maste 

https://www.hizliresim.com/gdg7aeh
https://www.hizliresim.com/6wh39ui
https://www.hizliresim.com/qzr66e6
https://www.hizliresim.com/3dkvmh0

YORUM VE TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM...

Boy kaç acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
hectordoyle, 41 dakika önce yazdı:

Boy kaç acaba? 

185 97 kg Şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

185 97 kg Şuan 

Boyumuz aynı, vücut yapımız da birbirine çok benziyor, sendeki kas kütlesi benimkine kıyasla daha fazla tabi :D İnce dursakta arka sırttaki yağdan kurtulmada sıkıntı yaşıyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Boyumuz aynı, vücut yapımız da birbirine çok benziyor, sendeki kas kütlesi benimkine kıyasla daha fazla tabi :D İnce dursakta arka sırttaki yağdan kurtulmada sıkıntı yaşıyoruz

Ben çok ince olduğumu sanmıyorum ya hala çok yolum var diyet konusunda. Güzelce kuruyana kadar prop ile diyete devam. Sonra pct yapıp 3-4 ay sonrasında mükemmel bir clean bulk 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Askabar, 8 dakika önce yazdı:

Ben çok ince olduğumu sanmıyorum ya hala çok yolum var diyet konusunda. Güzelce kuruyana kadar prop ile diyete devam. Sonra pct yapıp 3-4 ay sonrasında mükemmel bir clean bulk 

Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma, ektomorf yapılı insanlar genelde kilosunu göstermiyor ondan dolayı öyle dedim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
hectordoyle, 21.02.2022 - 18:39 yazdı:

Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma, ektomorf yapılı insanlar genelde kilosunu göstermiyor ondan dolayı öyle dedim :D 

Ha yok haklısın o konuda belim 82 cm insanlar 70-80 kilo sanıyor 97-98 görünce şaşırıyor herkes

En güncelinden 

https://www.dosyaupload.com/1qoam/IMG_3833.MOV

diyete tekrar başladık bakalım 6-8 haftaya bitirecem olayı o zamana kadar bu sefer bozmadan tam gaz devam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840

Merhabalar arkadaşlar kızımın bazı sağlık sorunluların dolayı İstanbul’a gelmek zorunda kaldım ve bu süreçte (25-30 gün ) spor yapamayacağım. Otelde kaldığım için diyete devam etmem çok zor ve bir kaç sebepten kürü kesip @rastlantisal abimin tavsiyesi üzerine haftada 0.5 ml testo e ile TRT doz gideceğim. Tekrar spora başlayıp diyeti oturduktan 2 hafta sonra tekrar küre devam edeceğim. Kötü IŞIK ve 1 haftadır spor yapmıyor halim böyle. Yaza  güzel girme vs derdim yok. Amacım iyice kuruyup güzel bulk yapıp ilerde 1-2 seneye yarışmak. O yüzden acelem de yok. 

0A527CD1-FB64-49B6-A9EA-40A0740E68F4.jpeg B8DF3EA3-6552-42F1-A6C6-AAD01942E1B1.png

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkayulkr    0
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 1.03.2022 - 17:01 yazdı:

Merhabalar arkadaşlar kızımın bazı sağlık sorunluların dolayı İstanbul’a gelmek zorunda kaldım ve bu süreçte (25-30 gün ) spor yapamayacağım. Otelde kaldığım için diyete devam etmem çok zor ve bir kaç sebepten kürü kesip @rastlantisal abimin tavsiyesi üzerine haftada 0.5 ml testo e ile TRT doz gideceğim. Tekrar spora başlayıp diyeti oturduktan 2 hafta sonra tekrar küre devam edeceğim. Kötü IŞIK ve 1 haftadır spor yapmıyor halim böyle. Yaza  güzel girme vs derdim yok. Amacım iyice kuruyup güzel bulk yapıp ilerde 1-2 seneye yarışmak. O yüzden acelem de yok. 

0A527CD1-FB64-49B6-A9EA-40A0740E68F4.jpeg B8DF3EA3-6552-42F1-A6C6-AAD01942E1B1.png

Şuanki güncel formunuzu paylaşır mısınız? 

tarihinde Berkayulkr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Berkayulkr, 16 saat önce yazdı:

Şuanki güncel formunuzu paylaşır mısınız? 

Tabi ki ama 10 gündür spor yapmıyorum. Beslenmeme dikkat edemiyorum  kalori olarak az kalmaya çalışıyorum ama kirli besleniyorum  

BE22D54A-E244-4A88-B67B-746FB32A6B2A.jpeg

5E7AFCE7-4C7F-464C-BAC2-6A98460D8448.jpeg

87BC55F5-E56E-4678-A326-4D40A0CAE7F9.jpeg

2C51ABD4-05F2-48A3-A438-0916ACAA60F9.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Minik kardeşimize acil şifalar diliyorum Şehmus. Gerisi hallolur bir şekilde :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Rdm, 38 dakika önce yazdı:

Minik kardeşimize acil şifalar diliyorum Şehmus. Gerisi hallolur bir şekilde :)

Çok Teşekkür ederim abi. O iyi olsun da in iyi formu yakalamak bi kaç sürer yeterki iyi olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Feng, 10 dakika önce yazdı:

Abi sağ göğüste jinekomasti oluşmuş 

sana öyle gelıyor :D elledim şimdi kitle yok. Ayrıca Östojenim hiç o kadar yüksek olmadı. Daha doğrusu fotoda öyle çıkmıs soguk elimle dokunuca birisi öyle çekilmiş :D

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, Şimdi yazdı:

sana öyle gelıyor :D elledim şimdi kitle yok. Ayrıca Östojenim hiç o kadar yüksek olmadı

Soğuktan toplanmış gibi boyunuz kaç hocam gövdeniz çok uzun duruyor fotoğraftan mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
ardaulucay1111, 2 dakika önce yazdı:

Soğuktan toplanmış gibi boyunuz kaç hocam gövdeniz çok uzun duruyor fotoğraftan mı

186 boyum ondan olabilir. 99 kiloyum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840

Diyete devam ediyorum. Çıkan sorunlar vs halloldu çok şükür spora 2 haftadır geri döndüm ve 0 karb gidiyorum 8 gündür. Güncel form böyle 

5B4ADCF4-12CE-47AB-9981-DB406F90CFA6.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Diyete devam ediyorum. Çıkan sorunlar vs halloldu çok şükür spora 2 haftadır geri döndüm ve 0 karb gidiyorum 8 gündür. Güncel form böyle 

5B4ADCF4-12CE-47AB-9981-DB406F90CFA6.jpeg

Şuanki durumunuzda sıfır karb değil de dalgalı karb metodunu uygulamak daha mantıklı gibi geldi bana. İlaç olarak hangi ilaçları kullanıyorsunuz şuan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
hectordoyle, 11 saat önce yazdı:

Şuanki durumunuzda sıfır karb değil de dalgalı karb metodunu uygulamak daha mantıklı gibi geldi bana. İlaç olarak hangi ilaçları kullanıyorsunuz şuan

Sadece prop 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840

Selamlar konuyu bayadır güncellemediğim için bugün eklemek istedim. Antrenmansız soguk form. Kızımın rahatsızlığı vs küreden ve spordan baya uzak kalmıştım. Tekrar düzene döneli 3/4 hafta oldu bu sefer sorunsuz devam ediyorum. Bayram boyunca 3-4 gündür spor yapmıyorum. Form böyle 

3F367E68-D79B-4191-99C5-16C26E68E54F.jpeg

D30EC5A0-766D-4675-A993-A89CB35AB75C.jpeg

379AF539-784D-47B0-9267-E24D0F89008A.jpeg

7E30C6D3-B8C0-466D-B567-AD1638B91D77.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.