Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

Definasyon kürü öncesi talhlil analizi

Önerilen İletiler

Askabar    905

merhabalar sevgili forum sakinleri  bildiğiniz gibi definasyona başladım. yolum çok uzun ama sabır ve disiplin var. acele yok.
10 günlük değişimim bu şekilde bir kaç ay sonrasını merakla bekliyorum

WhatsApp Image 2021-12-12 at 11.30.08.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Merhaba Şehmus, eğer yanlış anlamazsan ne kadar geliştiğini veya gelişemediğini, ne kadar kilo verdiğini veya veremediğini, tartıdan önce vücut hatların belli eder.

Ama sen doğal kıyafetli bir kardeşimiz olarak epilasyon tüy dökücü krem veya en kötü traş bıçağı kullanmalısın ki ne eksildi ne çoğaldı belli olsun :) 

Başarıların daim olsun...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar. Definasyon sürecim devam ediyor geçen pazar ile bugün arasında ki değişimim bu şekilde @Rdm abimin tavsiyesine uyup tıraş makinesi ile kıllardan kurtuldum. Geçen hafta ile arada sadece 1 kg verdim. Fakat belim 4 cm inceldi 

DB2EAA04-56BC-4CB8-9F39-9D1A7100B6F4.jpeg FC345073-1665-450F-A229-04D4F842B345.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Evet bel bariz incelmiş, adeleler de daha sert gözükmeye, kendilerini belli etmeye başlamışlar. Özellikle sırt pozunda aradaki fark before after görseli yapmak için bile yeterli. Hedeflerine kisa zamanda ulaşacaksın belli ki, başarıların daim olsun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Rdm, 33 dakika önce yazdı:

Evet bel bariz incelmiş, adeleler de daha sert gözükmeye, kendilerini belli etmeye başlamışlar. Özellikle sırt pozunda aradaki fark before after görseli yapmak için bile yeterli. Hedeflerine kisa zamanda ulaşacaksın belli ki, başarıların daim olsun :)

Çok teşekkür ederim abi. Daha yolum uzun en dini görene kadar durmayacağım. En dibi görüp komple vücudu temizledikten sonra biraz dinlenip güzel temiz bir bulk yapacam. Zaten dibi gördükten sonra bir daha bu kadar yağlanmam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar;
Yulaf ve piriçten dolayı sindirim sıkıntısı çektiğim için ve eski beslenmemin üstüne 2 hafta geçtiği için yeni beslenme planı hazırladı hocam. şuanki beslenme planım bu şekilde. Güncel 100 kg yum bel 88 cm oldu boyun 44  Yağ Oranı 13-14 arası bişey  amaç en dibi görmek bakalım

SABAH KAHVALTISI

• Tam yumurta ( 2 Adet )
• Yumurta Beyazı ( 4 Adet )
• Patates  ( 375gr )
• 10-15 Zeytin
• Sebze

2. ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü, Hindi veya Kırmızı Et ( 150gr )
• Patates ( 185gr )
• 1 kase Yeşil salata
• 30gr Avokado veya 2 adet Ceviz, 20gr Zeytin yağ

3.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• Patates ( 375gr )
• 1 kase Yeşil salata

4.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• 1 kase Yeşil salata

5.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• 1 kase Yeşil salata

• DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARi;
• Karbonhidrat kaynakları GH indeksi düşük kaynaklardan oluşturuldu verilen türler dışarısına çıkılmamalıdır.
• Yazılan Protein kaynaklarını istediğiniz kaynaklar ile Aynı gr olmak şartı ile değiştirebilirsiniz.
• Öğünler 3 saatte bir olacak şekilde tüketilmelidir.
• Günlük 10-15 gram tuz alınmalıdır.
• Günlük su tüketimi 5 Lt olarak stabil tüketilmelidir.
• Planlama kapsamında Asitli ve şekerli içecekler tamamen yasaktır.
• Sabah kardio öncesi Kahve ve takviye ürüler kullanılmalıdır.
• Son öğün en geç 8.30-9 da tüketilmiş olmalıdır yatmadan 30 dakika önce yeşi çay,mısır püslülü,kiraz sapı çayı tüketilmeli veya yeşil sebzeler ile Detox yapılmalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

ben  15 16 saat açlık sonra protein ve karbo tüketiyorum uzun süren açlıklarda iyi yağ yakılıyor kendimden biliyorum sık ve sürekli proteinli beslenme insanı sıkıyor bir süre sonra ondan bunları yazdım  bi alternatif olarak düşünebilirsin belki

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Testocu, 3 dakika önce yazdı:

ben  15 16 saat açlık sonra protein ve karbo tüketiyorum uzun süren açlıklarda iyi yağ yakılıyor kendimden biliyorum sık ve sürekli proteinli beslenme insanı sıkıyor bir süre sonra ondan bunları yazdım  bi alternatif olarak düşünebilirsin belki

Cut döneminde katabolik etkiyi durduracak anabolizanlarla çok rahat uygulanabilecek bir yöntemdir Fasılalı açlık yada bilindik adı ile IF diyeti. İlaveten vücut uzun süre aç kaldığında 7 kata kadar dada çok GH salgılıyor. Kendince faydaları var. Zaten Cut sezonunda sanmıyorum ki kas kazanmak gibi bir gayemiz olsun. Mevcutu koruyarak çabucak yağ yakmak amaç.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Sindirim sıkıntı bu kadar yeşillik ve bu kadar yağ alımından dolayı yoksa ben suana kadar pirinç sindiremeyen birini görmedim daha 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Sindirim sıkıntı bu kadar yeşillik ve bu kadar yağ alımından dolayı yoksa ben suana kadar pirinç sindiremeyen birini görmedim daha 

2-3 GÜNDÜR PATATES TÜKETİYORUM SUAN İÇİN SİNDİRİM SORUNU ORTADAN KALKMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR. PİRİNÇ DEĞİLDE YULAF İŞİ BOZU DİYEBİLİRİM.

Testocu, 2 saat önce yazdı:

gündüz işte oldugum için ve açıkınca aşırı sinirli bir insan oldugum için IF  tercih edemiyorum malesef.

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Cut döneminde katabolik etkiyi durduracak anabolizanlarla çok rahat uygulanabilecek bir yöntemdir Fasılalı açlık yada bilindik adı ile IF diyeti. İlaveten vücut uzun süre aç kaldığında 7 kata kadar dada çok GH salgılıyor. Kendince faydaları var. Zaten Cut sezonunda sanmıyorum ki kas kazanmak gibi bir gayemiz olsun. Mevcutu koruyarak çabucak yağ yakmak amaç.

İF in daha bir çok faydası var abi ama bana çok uymuyor uzun süren açlıklarda hem iş performansım çok etkileniyor hemde aşırı sinirli oluyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Askabar, 4 dakika önce yazdı:

İF in daha bir çok faydası var abi ama bana çok uymuyor uzun süren açlıklarda hem iş performansım çok etkileniyor hemde aşırı sinirli oluyorum.

İşte herkeste bu işler farklı işliyor. Benim için çok kolay. Hatta hayret edersin ki kan şekerim alt sınıra yakın olmasına rağmen kolay. En iyi antrenmanlarımı da en aç olduğum zamanlarda çıkarıyorum. 

Anlattığından yola çıkarak sen kaloriyi güne yayarak al. -500 kalori hatta -700 kaloriye kadar çıkarabilirsin kalori açığını. En önemli şey gerekli proteinin fazlasını almak. Son yapılan araştırmalara göre kg başına X 4gr alınan protein kas kaybını engelliyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

İşte herkeste bu işler farklı işliyor. Benim için çok kolay. Hatta hayret edersin ki kan şekerim alt sınıra yakın olmasına rağmen kolay. En iyi antrenmanlarımı da en aç olduğum zamanlarda çıkarıyorum. 

Anlattığından yola çıkarak sen kaloriyi güne yayarak al. -500 kalori hatta -700 kaloriye kadar çıkarabilirsin kalori açığını. En önemli şey gerekli proteinin fazlasını almak. Son yapılan araştırmalara göre kg başına X 4gr alınan protein kas kaybını engelliyor. 

ben suan kilo başı 2-2,5 gr alıyorum abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

merhabalar arkadaşlar bu haftadaki form değişimim bu şekilde yorumlarınızı bekliyorum.
Fotoğraflarda sağ taraf güncel.

Güncel Durum

Bel 86.5 cm  -  Boyun 44 cm  -  Kilo 99.1  -  Boy 185 cm -  Kollar 44 cm 

1.jpeg

2.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar arkadaşlar kür içi durumumu kontrol altında tutma amaçlı kan tahlili yaptırdım. Değerlerim Aşağıdaki gibi;
ALT değerim olması gerekenden biraz fazla yükselmiş onun için hemen nac600 almaya başlıyorum bir süre her gün alıp sonra sında haftada 2 ye kadar düşüp o şekilde devam edecem. Wins ve clen kullandığım için artacağını bekliyordum zaten. Siz değerli üyelerin yorumlarını bekliyorum.

resim_2021-12-29_195352.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar definasyon sürecimin 6. Haftasına bugün girdim. Güncel form (soğuk halde) bu şekilde. Diyeti yarın itibaren bi iki tık daha kısıp artık katı diyet yapmaya başlıyorum. Bu hafta belki 1 kutu t3 alıp süreci hızlandırması için kullana bilirim. Yorumlarınızı ve varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. 

F6D43141-82E1-4FB4-9C40-AB016F61CE5C.jpeg

B1C5809B-3530-4F10-B8BE-F77041AD1F53.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar; Definasyon sürecinde 8. haftaya geldim. Uzun bir bulk sonrası başladığım için 8 hafta geçmesine rağmen hala istedigim formları yakalayamadım. Bugun itibaren katı sert diyete başladım. Bu hafta 1 kutu tiromel alıp extra kullanacam. Buraya kadar Prop ve clen ile geldim. 1-2 hafta daha böyle gidip elimdeki clen bitince masteron ekliycem.(Duruma göre 1 kutu tren-a alıp çok düşük dozlarda kullanırım belki.) Şuan haftalık 300 prop alıyorum mastron u da 300 olarak başlıycam haftada 4 enjeksiyona böldüm bu dozajı. 
Güncel Formlar Bu şekilde;
Boy 185 Bel 82 Cm Boyun 42 Cm Yağ oranı %11-12 ( nette cıkan bilgi böyle )

https://resimyukle.io/r/B9ETkfBgDb

https://resimyukle.io/r/wCf0Sb8yr7

https://resimyukle.io/r/rzhQxYw73Q

https://resimyukle.io/r/rPVM2OGdju

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

O sulu yağlı görüntülü bi nebze atmışsın ama daha fazlasına ihtiyaç var dediğin gibi haftadan haftaya 50 gram karb kısmanı öneriyorum sana kardiyoları da haftadan haftaya arttırsan iyi olur son hafta 0 karb yapabilirsin ve bel yağların icin yohimbine ekleyebilirsin yararını görürsün mutlaka çok etkili 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Emrahtkty, 17 dakika önce yazdı:

O sulu yağlı görüntülü bi nebze atmışsın ama daha fazlasına ihtiyaç var dediğin gibi haftadan haftaya 50 gram karb kısmanı öneriyorum sana kardiyoları da haftadan haftaya arttırsan iyi olur son hafta 0 karb yapabilirsin ve bel yağların icin yohimbine ekleyebilirsin yararını görürsün mutlaka çok etkili 

şuan 100 gr pirinç yiyorum günlük 2-3 hafta böyle gidip sonra 75 e sonra 50 ye sonra 0 a düşecem kardiyo aksamları idman sonu 30-50 dk arası dik rampa 5-6 km hız ile yürüyorum. Yohimbine clen gibi mi etkisi beraber kullanır mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Askabar, 46 dakika önce yazdı:

şuan 100 gr pirinç yiyorum günlük 2-3 hafta böyle gidip sonra 75 e sonra 50 ye sonra 0 a düşecem kardiyo aksamları idman sonu 30-50 dk arası dik rampa 5-6 km hız ile yürüyorum. Yohimbine clen gibi mi etkisi beraber kullanır mı ? 

Clen ile beraber kullanabilirsin yohimbeyi, çok daha etkili olur. Yohimbeyi yemeklerden 2-3 saat önce aç iken kullanmalısın, bel ve karın bölgesi yağları için çok etkilidir. Ama tabiki mucize ilaçta değil, beslenme ve kardiyo planında :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Clen ile beraber kullanabilirsin yohimbeyi, çok daha etkili olur. Yohimbeyi yemeklerden 2-3 saat önce aç iken kullanmalısın, bel ve karın bölgesi yağları için çok etkilidir. Ama tabiki mucize ilaçta değil, beslenme ve kardiyo planında :) 

her öğünden önce mi alınmalı abi yoksa günde 1 sefer mi. Cleni şuan sabah uyanınca 1 idman öncesi öğününde 2 saat önce 1 idman önce 2 tane olarak kullanıyorum 1 kullanıp 1 off veriyorm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Askabar, 3 saat önce yazdı:

her öğünden önce mi alınmalı abi yoksa günde 1 sefer mi. Cleni şuan sabah uyanınca 1 idman öncesi öğününde 2 saat önce 1 idman önce 2 tane olarak kullanıyorum 1 kullanıp 1 off veriyorm.

Günde 20-30 mg arasi alinabiliyor. Bulacagın yohimbe 5 mg olacaktir büyük ihtimalle. Günde 4 sefer ac kalabilecegin zaman dilimlerine bölerek kullanabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar Arkadaşlar Definasyon sürecim devam ediyor. yanlış değilsem 8. haftadayım suan Form Aşağıdaki Gibi
Boy : 185 
Kilo : 93 
Bel : 82 cm
Boyun : 43 Cm 
Yağ oranı : %11-12 Arası Çıkıyor nette 

https://resimyukle.io/r/sBXpiwBJta

https://resimyukle.io/r/BmnUbdY8Sw

https://resimyukle.io/r/ngPBVgAUNU

https://resimyukle.io/r/twNtLOru29

https://resimyukle.io/r/CbhVsnoDIc

Başlangıç Formuna kıyasla baya bir yol aldım ama durmak yok dibi görene kadar devam. 
Bu fotolar güncel ama sonra 1 haftadır kızım hastanede yatıyor diye spora gimedim.

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

dostum bence definisyon için yeterli seviyeye gelmişsin  damar damar olmak istiyorsan onu bilemem ama bu saatten sonra bulk a girsen daha iyi gibi ( kişisel fikrim bunu belirtim ) bu arada eline saglık iyi iş çıkarmışsın 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Serbest poz eklememişsin hiç serbest poz ekle biraz karnın durumunu görmek için.Gecmis olsun bu arada 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

@Askabar öncelikle yeğenimize iyi bak, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Yolun daha çok uzun, ama bu azimle yaza bomba gibi girersin. Devamlılık esas biliyorsun, çok zorlandığın anda beslenme düzenini  bozman gerekirse günlük kaçamaklar yapabilirsin pişman olma. 1 Öğünden yada bir günlük farklı beslenmekten kimseye bir şey olmaz. 

Başarıların daim olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.