Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JEFFSEED

Vücut testosteronu neden çalıştırmaz? cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Önerilen İletiler

JEFFSEED    5

Uzun bir süredir araştırıp durduğum bir konu var. Vücut. Testosteronu neden çalıştırmaz...  Yaşadığım bazı yan etkiler var. Zamanla gelişen uzun vadede. Ve bu süreler içinde yapılmış belirli kürler. Tedavi yöntemleri araştırmalar yaptım. Sorun şu şekilde yaşadığım yan etkiler.

Saç tellerim inceldi zamanla. 

Sakallarım seyrekleşti sıkılığı azaldı. 

Ve beni en çok etkileyen derim yumuşadı yüzüm yanaklarım gergindi öncesinde kür den öncede bu şekildeydi.

Terlemiyorum bu arada kür işlerine girmeden önce terledim yoğun şekilde ama uzun vadede yapılmış belirli kürler ve yapılan geç pct ler düzensiz kullanımlar. Gibi uzunca bir süreç toplamda 3 4 yılı içinde barındırıyor...

Vücudum testoyu dht ye dönüştürmüyor olabilirmi? 

Veya kür içince sık kullanılan alkol sigara vb şeyler nedeni ile. Körelmiş reseptörler olabilirmi. Bundan dolayı vücuduma dışardan aldığım anabolikleri vücut algılamıyor olabilirmi. 

Diyelim bunların hiçbiri değil sorum şu. 

Dışardan alınan testo veya natural testoyu vücut daha iyi çalıştırması için nası bir tedavi uygulamalıyım şimdiden teşekkürler gerçekden önemli bir konu benim için umarım değerli yorumlar gelir. Okumak için sabırsızlanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JokerJoker    154

Dışardan alınan testonun çalışmaması diye bir durum söz konusu olamaz. Daha önce okumuş olduğum bir makalede testesteron kullanıp spor yapmayan erkeklerle testesteron kullanmayan ve spor yapmayan erkekler karşılaştırılıyor. Testo kullanıp spor yapmayan erkeklerin kas hacminde artış görülüyor. Testesteron girdiği zaman vücutta anabolik etki hemen artış gösteriyor. Tabi bu dueum antremansiz şekilde vücut yapacağınız anlamına gelmiyor. İyi bir vücut için antreman+beslenme+uyku şart.

Sizin durumunuz kişisel ve anladığım kadarıyla yanlış beslenme ve yanlış antreman rutini ile yağ oranınız yükselmiş, sulanmişsınız. Tabi enjeksiyonlarınızın içeriğinde testesteron olduğu da meçhul içerisinde Kortizol olan ilaçları kullanıp testesteron kullandığınızı zannettiniz. Buda sizi yağlandırıp sulandırdı. Pct döneminde de yine yarım yamalak geçip egzersiz ve beslenme rutinini bırakınca vücut iyice patates olmuştur.

Bu durumda çözümünüz için öncelikle rutin testlerinizi yaptırıp çıkan değerlere göre adım atmak olacaktır. Bu sırada kilo verip yoğun cardio egzersizleri ile dolaşım sistemini tetikleyip yağ oranınızı düşürmelisiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
JEFFSEED, 1 saat önce yazdı:

Uzun bir süredir araştırıp durduğum bir konu var. Vücut. Testosteronu neden çalıştırmaz...  Yaşadığım bazı yan etkiler var. Zamanla gelişen uzun vadede. Ve bu süreler içinde yapılmış belirli kürler. Tedavi yöntemleri araştırmalar yaptım. Sorun şu şekilde yaşadığım yan etkiler.

Ve beni en çok etkileyen derim yumuşadı yüzüm yanaklarım gergindi öncesinde kür den öncede bu şekildeydi.

Terlemiyorum bu arada kür işlerine girmeden önce terledim yoğun şekilde ama uzun vadede yapılmış belirli kürler ve yapılan geç pct ler düzensiz kullanımlar. Gibi uzunca bir süreç toplamda 3 4 yılı içinde barındırıyor...

Veya kür içince sık kullanılan alkol sigara vb şeyler nedeni ile. Körelmiş reseptörler olabilirmi. Bundan dolayı vücuduma dışardan aldığım anabolikleri vücut algılamıyor olabilirmi. 

Dışardan alınan testo veya natural testoyu vücut daha iyi çalıştırması için nası bir tedavi uygulamalıyım şimdiden teşekkürler gerçekden önemli bir konu benim için umarım değerli yorumlar gelir. Okumak için sabırsızlanıyorum 

Çok yetersiz bilgiler vermişsin. Hafızam beni yanıltmıyorsa hemen hemen aynı cümlelerle aylar önce böyle bir başlık açılmıştı.

Konu hormonlar ise senin beyanından çok senin test sonuçlarına inanırım. O yüzden lütfen tam teşekküllü test sonuçlarını paylaşır mısın?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JEFFSEED    5
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Çok yetersiz bilgiler vermişsin. Hafızam beni yanıltmıyorsa hemen hemen aynı cümlelerle aylar önce böyle bir başlık açılmıştı.

Konu hormonlar ise senin beyanından çok senin test sonuçlarına inanırım. O yüzden lütfen tam teşekküllü test sonuçlarını paylaşır mısın?

Tamamdır 1 hafta içinde bu konu altında test sonuclarımı paylaşmış olacağım.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
JEFFSEED, 3 saat önce yazdı:

Sık alkol yazdıktan sonra bir cevap aramana gerek yok. Kür içinde sık alkol kullanımı ilaçların verimini düşürür, antrenman performansını etkiler, beslenmeni yapamazsın…

ilaçlar ne yerseniz yiyin ne içerseniz için sizi ileri götürücek şeyler değil. Bunların yanında düzensiz ilaç kullanımı düzensiz kür sonu tedavileri… 

Muhtemelen içinde tren olan o kürler…

Yazıcak o kadar çok şey var ki aslında

Testoyu vücudunun daha iyi çalıştırması için vücuduna ve iç organlarına daha iyi bakmalısın…

Baştan sona heryeş yanlış ve eksik 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.