Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cavalera

George peterson - mr.Olympia 2021 - otel odasında ölü bulundu

Önerilen İletiler

cavalera    93

7-10 Ekim tarhileri arasinda duzenlenen MR.Olympia 2021'de 212 Klasik Fizik kategorisinde yarisan ve bu sene favori gosterilen 37 yasindaki Geogre Peterson otel odasinda olu olarak bulunmus. Haber henuz yeni oldugu icin cok detayli bilgiye ulasamadim, olum nedeni henuz bilinmiyor, Bakalim otopsi sonucunda ne cikacak.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşten eve servisle gelirken Youtube'u açtığım gibi karşıma haberi çıktı. 10 saniye boyunca ağzım açık video başlığına baktım sonrasında videoya girebildim. Böyle haberler nedense bende şok etkisi yaratıyor çünkü dünyaya düşen bir göktaşı misali şak diye karşımıza çıkıyor. Sanki sadece bir sonraki vefat haberini öğrenmek için bekliyoruz. Kendisini elbette tanımıyorum ama inanılmaz bir meslek ahlakı, çalışma azmi ve muazzam bir genetiği vardı. 37 yaşında olimpia'ya birkaç gün kala otel odasında ölü bulundu. İnsan böyle bir haberin üstüne Olimpia'nın ileri bir tarihe alınmasını istiyor ama öylesine bencil bir spor ki kimse o kadar dietin üstüne yakaladıkları formu heba edip ileri bir tarihi beklemek istemeyecektir. George Peterson sessiz sedasız öldü üstüne press conference yapıldı, gereksiz birçok atışma yaşandı. Adeta şov devam etmeli düşüncesiyle birbirlerini yemeye devam ediyorlar. Ne kadar büyük bir isim olmasından önce bir insan saatler önce otel odasında ölü bulundu ve spot ışıkları parlamaya devam ediyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    844
gönderildi (düzenlendi)
cavalera, Bir saat önce yazdı:

7-10 Ekim tarhileri arasinda duzenlenen MR.Olympia 2021'de 212 Klasik Fizik kategorisinde yarisan ve bu sene favori gosterilen 37 yasindaki Geogre Peterson otel odasinda olu olarak bulunmus. Haber henuz yeni oldugu icin cok detayli bilgiye ulasamadim, olum nedeni henuz bilinmiyor, Bakalim otopsi sonucunda ne cikacak.

%90 OVERDOSE KOKAIN diye düşünüyorum genç yaşlı ölen bu yolların sevdalısı adamların tamamına yakının otopsi raporunda yüksek doz uyuşturucu çıktı. :( 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Çok üzücü ve sebebini tahmin etmekte zorlandığım bir ölüm. Kokain bu sektörde çok yaygın bir uyuşturucu. Sebebi ise kullanılan gh den maksimum verimi almak. Ama burda beni düşündüren yarışa 2-3 gün kalmışken yapılabilicek birşey mi? bilmiyorum. Yurt içinde bile son zamanlarda daha kuru podyuma çıkmak için ot içiliyorken yurt dışında bu çok daha üst seviyelerde. Ama kokain kurutur mu bir bilgim yok. Aksine duygu durum değişikliğinden su tutumu yapabilir diye düşünüyorum. Ama sektör çok kötü. Olympianin kalifiye yarışmacısı ölüyor, bir post ile geçiştiriliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Otopsi raporunu çok merak ediyorum. Benim de tahminim overdose uyuşturucu yönünde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Mickey, 51 dakika önce yazdı:

Otopsi raporunu çok merak ediyorum. Benim de tahminim overdose uyuşturucu yönünde.

Bu haberi okuyup spor yapan cocuguna "Bak protein tozu kullaniyormus o yuzden olmus" diyen ebevenyler olur diye korkmuyor degilim. Benim kizim ilgilenmiyor bu sporla, ilgilense her turlu destegi de verirdim o ayri bir konu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
cavalera, 18 dakika önce yazdı:

Bu haberi okuyup spor yapan cocuguna "Bak protein tozu kullaniyormus o yuzden olmus" diyen ebevenyler olur diye korkmuyor degilim. Benim kizim ilgilenmiyor bu sporla, ilgilense her turlu destegi de verirdim o ayri bir konu.

Protein tozu yine en masumu olan steroidlere olacak yine:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
gönderildi (düzenlendi)

Redcon markasının 3. Ölen sporcusu. Ticari kaygı sağlayan sponsorlar, sporcuların sağlığını umusamıyor. Sporcularda; sponsorluk ücretinin kesilmemesi için; çok sert protokolleri çok yüksek dozda uyguluyorlar. Buda üzücü sonuçlara götürüyor.

Andreas Münzer' in sponsorları, sponsorluk sağladıkları dönemde, doktor kontrollerinin yapıldığı, takip altında olduğunu basın açıklamasıyla halka duyuruyorlar. Fakat Andreas 'ın arkadaşları onun hiç doktora gitmediğini söylüyor. Yarışmalara katılmazsa sponsorluğu sonlandırdıklarını, bu yüzden senede 2-3 yarışmaya katılmaya zorlandığını da belirtiyorlar. 

Acı olan şey, basın açıklamalarının; bütün suçu sporcuya ve kullandığı ilaçlara artmasıdır. 

Hayatını idame ettirebilmek adına; sınırlarını bu kadar zorlamasında, tek suçlu sporcu değildir. Asıl suçlular sporcuları bu duruma düşürenlerdir. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.