Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Ovitrelle ile pct uygulaması nasıl yapılır? (anlatım)

Önerilen İletiler

Loving    9.191

Merhaba arkadaşlar; Uzun zamandır büyük bir problem söz konusu artık pregnyl ve choriomon yok üretim konusun da bildiğiniz üzere ve bir çok pct sekteye uğradı bu yüzden çünkü insanlar ne kullanacak ne yapacak bilemiyor. Peptid Türkiye olarak bu konuya da açıklık getirip nice sporcunun pct dönemi sorunlarını çözmek adına bu konuyu yayınlamayı uygun gördüm.

OVİTRELLE 250 mikrogram/0.5 ml Kullanıma hazır şırıngada enjeksiyonluk çözeltisini nasıl böleriz? Kaç iu tekamül eder? gibi soruları tek tek bu başlık altında size anlatıyor olacağım. 

1.ADIM (Ürünü kutusundan çıkarıyoruz)

7.thumb.jpg.be63b89c328f1a0b01a5478bb2d9686e.jpg 0.thumb.jpg.8d1947e51b1a2ad272a3fae6f2f5b714.jpg 

Ürünün her bir kutusu 6500 iu'ya tekamül etmektedir pregnyl karşılığında. Yani misal siz pct de 15 bin iu uygulayacaksanız bu kutulardan 3 kutu almanız yeterli olacaktır. Diyelim ki günde 1000 iu alım yapacağız tek kalemden günlük vvücudumuza 928 iu küsüratı ile beraber hcg zerk etmiş oluyoruz. 

2.ADIM (Ürünü inceleme ve son ayarların yapılması)

1.thumb.jpg.83d4e3b84fc6a5d70a748c09049fbb5e.jpg 2.thumb.jpg.b5f1cebe395f5f8f7ebdbf78675f97b8.jpg

Ürünü dikey şekilde 1. karedeki haliyle dikey olarak konumalndırdığımızda çok az bir sıvıya sahip olduğunu gözlemlemekteyiz zira diğer steroid gruplarındaki gibi havasını almamızı gerektirecek bir durum söz konusu değil bu ürünlerde bilginize. İnce ayarları yapabilmek adına 1 adet keçeli kaleme ve cetvele ihtiyaç duyacağız.  

2. karedeki sıvı alanı cetvel yardımı ile ölçtüğümüzde 1.5 ile 1.6 arasında bir ölçüye tekamül etmektedir cm olarak.

3.thumb.jpg.1e749549006740253464da56fc56b54a.jpg 4.thumb.jpg.fefa6a5bb3917898383197c835298ca7.jpg

1. karede görüldüğü üzere keçeli kalem ile o alanı işaretliyoruz ( fotoğrafta nokta bırakıldı işaret olarak) 

5.thumb.jpg.627777eedc74309e71fa13acecc8e675.jpg 6.thumb.jpg.f8087c07f28050e456fd3183fa884d3e.jpg

3. ADIM (İnce ayar ve uygulama işin final noktası)

Sıvı alanı önceki anlatımda aşağı kısmından ölçmüştük şimdi ise enjektörün dip bölgesinden aşağı kısma doğru yatay minik çizgiler çizeceğiz sebebi hava kısmını es geçmemiz gerektiğinden dolayı. Aksi halde ölçü aldığımız kısımlardaki gibi aşağı kısımdan işaretlersek enjektördeki piston alanını ittiğimizde hava kısmı hesaba dahil edilmediği için işaretlediğimiz kısımlar ürünün üst kısmında kalacaktır.

2. karde görüldüğü üzere 1.5, 1.5 cm lik kısımlara paydaş yapılmış haliyle ürünü bölmüş oluyoruz. Ürünü 7 gün kullanacaksak 1 hafta bazında yani 6 çizgi çekmemiz gerekmektedir.

Önemli not : Ürün üzerine keçeli kalemle yaptığımız işaretlemeler çok kolay silinebilmekte bundan sebep ürün işaretli kısmına çıplak el veya benzeri şekilde temastan kaçınmalıyız yoksa yeni baştan ayarlamanız gerekebilir ölçü kısımlarını. İlacı 7 gün ardışık şekilde yapacaksanız 6.gün yapacağın enjeksiyon aslında 7.günün enjeksiyonunu da yapmış olabilirsiniz. Bunun ayarını yapmak bir hayli zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda 7. gün başka bir ovitrelle hazırlamamıza gerek görmüyorum o günü off geçebilirsiniz.

OVİTRELLE’i aşağıdaki durumlarda KULLANMAYINIZ Eğer;

•  Koriogonadotropin alfa veya ilacın bileşenlerinden herhangi birine karşı bilinen bir alerjiniz varsa
  •  Yumurtalıklarınızda büyüme veya nedeni bilinmeyen bir ya da daha fazla büyük yumurtalık kistiniz varsa
  •  Nedeni açıklanamayan penis kanamanız varsa
  •  Yumurtalık veya meme kanseri (erkeklerde de bu risk vardır kadınlara göre çok azda olsa) teşhisi konuldu ise
  •  Beyinde hipotalamus veya hipofiz bezi tümörünüz var ise
  •  Damarlarınızda şiddetli iltihap varsa veya damarlarda kan pıhtılaşmasından şikayetçi iseniz (aktif tromboembolik bozukluklar)

Görülen diğer yan etkiler aşağıda görülme sıklıklarına göre belirtilmiştir:

Yaygın

•  Baş ağrısı, yorgun hissetme.
  •  Enjeksiyon yerinde ağrı, kızarıklık veya şişme gibi bölgesel reaksiyonlar.

Yaygın olmayan

•  İshal.
  •  Depresif (ruhsal olarak çökkün), sinirli veya huzursuz hissetme.
  •  Ciltte, döküntü gibi hafif alerjik reaksiyonlar.

OVİTRELLE kullanmayı unutursanız

Unutulan dozları dengelemek için çift doz almayınız

OVİTRELLE’in saklanması

• OVİTRELLE’i çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.
  • OVİTRELLE’i 2C-8C’de buzdolabında saklayınız. Orijinal ambalajında saklayınız. 
  • OVİTRELLE 250 mikrogram enjeksiyonluk çözelti raf-ömrü içinde, buzdolabı olmadığında, oda sıcaklığında (25C’de ya da altında) 30 güne kadar saklanabilir, kullanılmamışsa 30 günden sonra atılmalıdır.

BAŞARILAR. :) 

• Beğen 14
  • Vayyyy!! 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    827

Hocam bir çok arkadaşa ben dahil muhteşem bir rehber konu olmuş bu hiç bir yerde olmayan bir anlatım salonda herkes nasıl yapılır nasıl ayar çekilir diye birbirine soru soruyordu şimdi bizim fitness wp grubunda paylaştım herkesin adına ben teşekkür etmek istedim hayat kurtarıcı bir anlatım harikasınız. ^_^:xB|

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468

Gayet güzel ve yararlı bir anlatım olmuş, görsellerle...Umarım bu konuda artık soru gelmez :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

Emeğinize sağlık hocam. Yılbaşında uzun kürüm bitiyor. Bana tam lazım olan bilgi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

hocam cıdden aranan bır konuydu detaylı bır anlatım olmus ellerınıze saglık suanda dedııgınız gıbı yapıp ılk dozajı yaptım gun asırıda devam edıcem sonuc alırım ınsallah

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Denedim 6 ya parcaladim ve gun gun 5 doz vurdum vu bugun kan vermeye gittim kan sonucu lh hala patates buda demek oluyorki ovitrelle bende ise yaramadi bilginiz olsun ovitrelle deneyip. Sonuc alan kas kisi var? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Lynx, 8 saat önce yazdı:

Denedim 6 ya parcaladim ve gun gun 5 doz vurdum vu bugun kan vermeye gittim kan sonucu lh hala patates buda demek oluyorki ovitrelle bende ise yaramadi bilginiz olsun ovitrelle deneyip. Sonuc alan kas kisi var? 

doz artrarak devam etmelisin. Ama 6 ya değil max 3e bölerek

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Lynx, 12 saat önce yazdı:

Pct için aynı pregnyl de olduğu gibi bazı bünyelere düşük dozlar yetersiz gelebilir.Mümkünse 2-3 dozda vurun...

Test sonucunu paylaşırsan daha net fikir alınabilir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Screenshot_20211108_145608_tr_gov.saglik.enabiz.thumb.jpg.4fb7a7161613bc3f384bca36f174460f.jpg

Lh dipte artırarak da yapilsa tek sefeedede yapilsa kipirdama olmadi

metinav, 19 saat önce yazdı:

Pct için aynı pregnyl de olduğu gibi bazı bünyelere düşük dozlar yetersiz gelebilir.Mümkünse 2-3 dozda vurun...

Test sonucunu paylaşırsan daha net fikir alınabilir...

Hersey ortada kardesim bende bi etkisi olmadi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Lynx, 32 dakika önce yazdı:

Lh dipte artırarak da yapilsa tek sefeedede yapilsa kipirdama olmadi

Bunda bir tuhaflık var, böyle çıkmaması gerekiyor.Fsh değerin görünmüyor o da mı lh gibi ?

Kullandığın ürün soğuk zincirde muhafaza edilmesi gereken bir ilaç.Buna riayet edilmemişse bozulmuş olabilir.Tek seferde vurmadan etkisiz diye fikir söylemen yanlış.Bu ilacı kadında da erkekte de yumurtayı hızla olgunlaştırmak için kullanıyorlar.Tek seferde kullanılıyor normalde, fakat bize fazla gelebileceği için bölerek kullanmayı öneriyoruz.Diğer bir durum da yapılan testin hatalı olabileceği ihtimali...Bu ülkede hiç bir şey doğru değil, her ihtimali düşünmek gerekli...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
metinav, 39 dakika önce yazdı:

Bunda bir tuhaflık var, böyle çıkmaması gerekiyor.Fsh değerin görünmüyor o da mı lh gibi ?

Kullandığın ürün soğuk zincirde muhafaza edilmesi gereken bir ilaç.Buna riayet edilmemişse bozulmuş olabilir.Tek seferde vurmadan etkisiz diye fikir söylemen yanlış.Bu ilacı kadında da erkekte de yumurtayı hızla olgunlaştırmak için kullanıyorlar.Tek seferde kullanılıyor normalde, fakat bize fazla gelebileceği için bölerek kullanmayı öneriyoruz.Diğer bir durum da yapılan testin hatalı olabileceği ihtimali...Bu ülkede hiç bir şey doğru değil, her ihtimali düşünmek gerekli...

@Lynxsaklama koşulları cidden önemli.

Daha önce burada 2 PCT'den sonuç alamayıp 3.de kendi sistemi çalışan insanlar oldu. Enseyi karartmayın. Doz artırarak devam etmelisiniz. Ayrıca @metinavüstadın dediği konuya dikkat etmekte fayda var. Bu sefer ovitrelleyi üroloji bölümü olan bir hastanenin yakınlarından alın.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
metinav, 4 saat önce yazdı:

Isim vermek nekadr dogru bilmkyorum ama ank egitim arastiemankn karsisindaki buyuk bi eczanedem aldim soguk zincir oldugunu biliyorum bolme islemini dahi verilen buz kitlesinin uzerinde yaptim buna ragmen bende bi etkisi olmadi fsh degerine baktirmadim ha zaten bu saaten sonra pek bi onemide kalmadi tamox ve clomne devam ediyorum suanda yapicak cagrem kalmadi yani ilacin bozuk oldugunada inanmıyorum sonuç olarak bende ise yaramadi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Lynx, 2 saat önce yazdı:

Isim vermek nekadr dogru bilmkyorum ama ank egitim arastiemankn karsisindaki buyuk bi eczanedem aldim soguk zincir oldugunu biliyorum bolme islemini dahi verilen buz kitlesinin uzerinde yaptim buna ragmen bende bi etkisi olmadi fsh degerine baktirmadim ha zaten bu saaten sonra pek bi onemide kalmadi tamox ve clomne devam ediyorum suanda yapicak cagrem kalmadi yani ilacin bozuk oldugunada inanmıyorum sonuç olarak bende ise yaramadi

Aslında neden bu kadar olumsuz yaklaştığınızı anlamak mümkün değil. Bu bir süreç. Her aksiyon herkeste aynı sonucu vermiyor. O yüzden süreci devam ettirip sonuca odaklanmalısınız. "olmuyor" diye kestirip atmak size zarar verir. 

Nihayetinde siz bilirsiniz. Üstatlar gerekli olan her şeyi yazmış. Ötesi kendi tercihiniz. 

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Aslında neden bu kadar olumsuz yaklaştığınızı anlamak mümkün değil. Bu bir süreç. Her aksiyon herkeste aynı sonucu vermiyor. O yüzden süreci devam ettirip sonuca odaklanmalısınız. "olmuyor" diye kestirip atmak size zarar verir. 

Nihayetinde siz bilirsiniz. Üstatlar gerekli olan her şeyi yazmış. Ötesi kendi tercihiniz. 

Saygılarımla.

Aynen kardesim umutsuz degilim hani pregnyl veya choriomon gibi bir etki bekliyordum olmadi buna sasirdim yaptigim arastirmalarda kimilerinde guzel sonuc verirken kimilerinde daha kotu yapiyor ve kimilerindede ise yaramiyor sanirim genetile alakali bir durum ama baska kaynaklardan olmasi gereken ilaclari edindim bir sonraki kurde denicem ins

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Lynx, 21 dakika önce yazdı:

Aynen kardesim umutsuz degilim hani pregnyl veya choriomon gibi bir etki bekliyordum olmadi buna sasirdim yaptigim arastirmalarda kimilerinde guzel sonuc verirken kimilerinde daha kotu yapiyor ve kimilerindede ise yaramiyor sanirim genetile alakali bir durum ama baska kaynaklardan olmasi gereken ilaclari edindim bir sonraki kurde denicem ins

"Başka kaynaklar" dediğiniz yunan pregnly olsa gerek. Haberiniz olsun çalışmıyor. Ovitrelle için size kullanım şekli yazıldı. Döngünüzü açmayacaksa PCT yapmanın ne anlamı var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

"Başka kaynaklar" dediğiniz yunan pregnly olsa gerek. Haberiniz olsun çalışmıyor. Ovitrelle için size kullanım şekli yazıldı. Döngünüzü açmayacaksa PCT yapmanın ne anlamı var. 

Hayir o degil bildigimiz turk bandrollu eczane urunu bir arkadsim getirtti buldu iki kutu aldim bir sonraki pct de kullanicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Lynx, 9 dakika önce yazdı:

Hayir o degil bildigimiz turk bandrollu eczane urunu bir arkadsim getirtti buldu iki kutu aldim bir sonraki pct de kullanicam

Cep telefonuna İTS mobile uygulamasını kurup kare kodundan orjinalliğini kontrol edebilirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 26 dakika önce yazdı:

Cep telefonuna İTS mobile uygulamasını kurup kare kodundan orjinalliğini kontrol edebilirsiniz. 

Orjinal problem yok kardesim getirene inancim sonsuz ha sunuda eklemek istiyorum pregnyl etkin maddesiyle ovitrelle etkin maddeleri ayni amino asit kusagindalar ama etkileri farkli vücuttaki pregnyl lh yükseltirken veya choriomon ovitrelle yukseltmedi bende  ama ilgin icin cok teskkur ederim kardesim cok saol

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Arkadaşlar yukarıda başka bir arkadaş @Lynx bende çalışmadı demiş. @Emrahtkty ve ben gayet güzel performanslar aldık bu kullanımda :D . Tabi Burak hocanın sözünü dinleyerek diye düşünüyorum arada büyük sözü dinlemem gerekiyormuş her zaman dinlemesem de :D . Mental ve cinsel olarak bir düşüş bunalım sorun yaşamadım pctde bu arada tabi a dan z ye dikkat ettim her şeye Burak hocanın verdiği direktiflerin o iç huzur paha biçilemez :D . Kısacası Ovitrelle işe yarıyor arkadaşlar burada belirleyici olan nasıl yapıldığı uygulama kısmı galiba. 10 aydır kürdeydim :D 

d01717bd-db53-41e9-a5ba-3aa0c2f43e1c.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
JrRommel, 15.11.2021 - 19:06 yazdı:

Arkadaşlar yukarıda başka bir arkadaş @Lynx bende çalışmadı demiş. @Emrahtkty ve ben gayet güzel performanslar aldık bu kullanımda :D . Tabi Burak hocanın sözünü dinleyerek diye düşünüyorum arada büyük sözü dinlemem gerekiyormuş her zaman dinlemesem de :D . Mental ve cinsel olarak bir düşüş bunalım sorun yaşamadım pctde bu arada tabi a dan z ye dikkat ettim her şeye Burak hocanın verdiği direktiflerin o iç huzur paha biçilemez :D . Kısacası Ovitrelle işe yarıyor arkadaşlar burada belirleyici olan nasıl yapıldığı uygulama kısmı galiba. 10 aydır kürdeydim :D 

Ovitrelle kesin ise yarıyor zaten yaramazsa pct yanlış yapılmıstır bana göre zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
JrRommel, 15.11.2021 - 19:06 yazdı:

Pek yeri değil gibi ama kürün genel anlamda verimli geçti mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
hectordoyle, 10 saat önce yazdı:

Pek yeri değil gibi ama kürün genel anlamda verimli geçti mi 

Bileğimde sakatlık geçirdim 3 ay idman yapamadım ama kürü kesmedim. Karpal tunel sendromu diye geçiyor , sonrasında da kapanmalar artı doktor bazı tutuş şekillerini yasaklayınca verim alamadığım çok dönem oldu. Sakatlanmam tamamen benim kazmalığım aptal aptal nasıl olsa vücudumda anabolik var diye yükle babam yükle daha ağırı diye yaptığım hatalardan :D . Kürün iyi geçmesi %60 beslenmeye bakıyor ve sakatlık beslenmeye sekte uğrattı tek yaşadığım için yemek hazırlamakta. Hani dışarıdan yediğin en temiz öğünle evde hazırladığın cidden farklı ve ne kadar anabolik alsak da karbonhidratı iyi ayarlamak işin sırrı bence. Mazot önemli :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 
    • Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, herkese iyi forumlar...
      PCT için siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum...
      İlk kürümdü 12 haftalık bir kür'dü, verim aldım. 
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür içi müdahalerimi anlatayım kısaca. Cinsel problemim olmadı, testisler atrofiye uğramaması adına 6. haftada bir kutu klomen kullandım, yine 6. haftada prolaktinim yükseldiği için 1 tane dostinex içtim. Jinekomasti başlangıcım var göğüs uçlarımda hassasiyet hissettiğimde tamoxifen kullandım.
      Son enjeksiyonun üstünden 6 gün geçti 2 gün önce kan verdim kan sonuçlarımı aşağıya bırakıyorum. 
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Bunları hangi dozda ne kadar aralıklarla kullanmalıyım?
      Ovitrelle kalçadan kas içine mi, Karından deri altına mı uygulanıyor?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler... @metinav @Askabar @rastlantisal @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.