Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

spizoiky

2000 TL Butceli BULK kürü tavsiyesi

Önerilen İletiler

spizoiky    0

Merhaba arkadaslar ismim latif 28 yasındayım sitede yeniyim herkeze selam olsun.

Geçtiğimiz aylardan şubat ayında bir bulk kürü yaptım klasik birsey, Deca-Testo E. -Dianabol bu 3'lü kombineyi uyguladım ara vermeden'de yine definasyon kuru yaptım onlarda sırasıyla soyle Tren Acetate- Testo P - winstrol ve hepside enjeksiyondu. 1.67 boyundayım ve metebolizmam parçali buyumeye cok yatkın

ve kendımı tanıyamadım gerçekten insan çok değişiyor ve bılınclı kullanıldıgında gercek anlamda güzel sonuçlar elde etmiş oluyoruz.

Bir arkadasımın peptit kullanmasıyla beraberınde yakalamıs oldugu zirveyi gerçekten kıskandım :D

Şuan aklımda olan karma bir kür var ve peptit kurlerının çok çesitleri olması nedeniyle kafam karısık siz değerli site'deki üstat ve kardeslerimden bilgi almak ve nasıl bir çizgide ilerlemem gerektiğini söyleyecek arkadaslara ihtiyacım var.

kafamda olan kürü sizlere şöyle aktarayım yanlişlarım var ise affola düzeltebılırsınız. zaten BCAA + PROTEİN + Gulutemin 3'er kutu alacagım yanına

Deca + Boldenon+ testo E. +Dianabol + peptit 16 Hafta bulk kürü düşünüyorum.

NOT:

( Ardındanda 1 ay ara ile definasyon kürü yapmak istiyorum. Bu belirtmiş oldugum bütçe dişinda yeni bir bütçe ile onada karar vereceğim. )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    27
Merhaba arkadaslar ismim latif 28 yasındayım sitede yeniyim herkeze selam olsun.

Geçtiğimiz aylardan şubat ayında bir bulk kürü yaptım klasik birsey, Deca-Testo E. -Dianabol bu 3'lü kombineyi uyguladım ara vermeden'de yine definasyon kuru yaptım onlarda sırasıyla soyle Tren Acetate- Testo P - winstrol ve hepside enjeksiyondu. 1.67 boyundayım ve metebolizmam parçali buyumeye cok yatkın

ve kendımı tanıyamadım gerçekten insan çok değişiyor ve bılınclı kullanıldıgında gercek anlamda güzel sonuçlar elde etmiş oluyoruz.

Bir arkadasımın peptit kullanmasıyla beraberınde yakalamıs oldugu zirveyi gerçekten kıskandım :D

Şuan aklımda olan karma bir kür var ve peptit kurlerının çok çesitleri olması nedeniyle kafam karısık siz değerli site'deki üstat ve kardeslerimden bilgi almak ve nasıl bir çizgide ilerlemem gerektiğini söyleyecek arkadaslara ihtiyacım var.

kafamda olan kürü sizlere şöyle aktarayım yanlişlarım var ise affola düzeltebılırsınız. zaten BCAA + PROTEİN + Gulutemin 3'er kutu alacagım yanına

NOT:

( Ardındanda 1 ay ara ile definasyon kürü yapmak istiyorum. Bu belirtmiş oldugum bütçe dişinda yeni bir bütçe ile onada karar vereceğim. )

Merhaba hocam hoş geldin. Peptidler evet gerçekten mhteşem sonuçlar doğuran ürünler artık avrupanın %70 ve üzeri tamamen bu ürünleri kullanıyor Türkiye de yeni yeni yayınlan ilaçlar ama bir kere kullanan bir daha her küründe kullanma kararı alıyor çünkü artıları çok. Benim tavsiyem kürünüzü şöyle şekillendirebilirsiniz.

Follistatin 344

Testesteron

IGF 1

Boldenon

Dianabol

Bunları 16-24 hafta bütçenize balı yapın ki benim tavsiyem 24 olur gerçekten üst düzey bir sonuç ile karşılaşırsınız. :tar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spizoiky    0

Zyzz ustat dediklerini bir sitede arastirayim sanirim siz nasil olmak istedigimi anlamissiniz defineli buyumek istiyorum ne kadar kuru bir bulk olursa benim icin o kadar iyi olur :) tesekurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    27
Zyzz ustat dediklerini bir sitede arastirayim sanirim siz nasil olmak istedigimi anlamissiniz defineli buyumek istiyorum ne kadar kuru bir bulk olursa benim icin o kadar iyi olur :) tesekurler

Elbette araştırın ama bulk da tertemiz büyümek çok zor hocam malesef bulk ayrı definasyon ayrı olarak düşünün haaa çookkk ciddi paralar harcarım tertemiz büyürüm derseniz o başka ama gerek yok dediklerimle çok keyifli ve verimli bulk dönemi geçirebilirsiniz bu kür ile kısa sürede bile güzel sonuç alırsınız benim tavsiyem 6 ay yapın bütçenizi esnetebilirseniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spizoiky    0

GHRP 6 kullansam 6 ay nasıl olur peki ?

Testesteron bunlarıda 16 hafta olarak kullansam ?

Boldenon

Dianabol

güzel bir bulk geçirirmiyim @zyzz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

NOT:

Merhaba hocam hoş geldin. Peptidler evet gerçekten mhteşem sonuçlar doğuran ürünler artık avrupanın %70 ve üzeri tamamen bu ürünleri kullanıyor Türkiye de yeni yeni yayınlan ilaçlar ama bir kere kullanan bir daha her küründe kullanma kararı alıyor çünkü artıları çok. Benim tavsiyem kürünüzü şöyle şekillendirebilirsiniz.

Follistatin 344

Testesteron

IGF 1

Boldenon

Dianabol

Bunları 16-24 hafta bütçenize balı yapın ki benim tavsiyem 24 olur gerçekten üst düzey bir sonuç ile karşılaşırsınız. :tar

Hocam bu adami madem temiz buyutcez tbol nasil olur :) ( evet tbol'e sardigim dogrudur :D)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Tren efsanedir kalemle çizilmiş gibi olur o vücut bıçak gibi keskin ektolarda özellikle çok daha iyi sonuçlar gözlemlenir çünkü görüntü berraktır. Ama yan etkileri sağlam bir şekilde araştırılmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0
Tren efsanedir kalemle çizilmiş gibi olur o vücut bıçak gibi keskin ektolarda özellikle çok daha iyi sonuçlar gözlemlenir çünkü görüntü berraktır. Ama yan etkileri sağlam bir şekilde araştırılmalı.

Bahsettiğiniz olay trenbolone enatheat mı yoksa acetate icin mi gecerli?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Bahsettiğiniz olay trenbolone enatheat mı yoksa acetate icin mi gecerli?

trenbolone enatheat :tar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Yani bulk kürü yaparken büyürken kalem gibi olucaz peki bu ürünü kullandıktan sonra gidip deca kullanan var mıdır hocam?

Böyle efsane bir üründen sonra afedersin ama decayı bir daha eve sokmazsın bırak vücudu :crs Ben decayı sadece kür başlangıcı vücudum ham kaldıysa ağrılı dönemi hemen geçiştirip konstrasyonum bozulmadan devam etmek için kürün başına ekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

İllaki vardir hocam :)

Yan etkilerden . hem mental hwm fiziksel.

Bir de lipid profline dikkat etcekler falan, bobrege stres yuklemek istemeyen adam gider deca kullanir. Emin olun. 300 deca kullanip devasa kutle insaa eden insanlar var. Herkesin bildigi aksine deca neredeyse 0 bloat yapar. İkisisinde +si -si var. Tabi adama dokunmuyosa gider 400 trenle manken fizigini cikarir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Böyle bir ürünü gh ile kullanıldığı zaman kısa sürede muazzam sonuclar vericektir o zaman hatta diyet yapmaya bile gerek kalmadan istediği sonuca ulasabilir ecto olan biri

Tren kurleri az dozajla uzun sure mi olmalı yüksek dozaj az hafta mı ornek olarak kac hafta kullanımı uygundur ilacın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Tren kurleri az dozajla uzun sure mi olmalı yüksek dozaj az hafta mı ornek olarak kac hafta kullanımı uygundur ilacın

Her kür az dozaj ama uzun olmalı benim deneyimlerim bu yolu gösteriyor aynı ilacı devamlı sokup vücuda devam etmek yerine az mg ama çok daha çeşitli ürünleri sokarak bugüne kadar en iyi sobuçları aldım tabi kişiden kişiye değişir bir şey diyemem bu benim kendi deneyimim. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Spizoiky geçmisteki halin güzel olabilir ama suanki haline bakmak daha iyi olucaktır 11kg verdım diyosun buda suanda nerden baksan basladıgın yerdesın demek oluyor yani herseye sıfırdan baslamak...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spizoiky    0
Furkanzz yazdı:
Spizoiky geçmisteki halin güzel olabilir ama suanki haline bakmak daha iyi olucaktır 11kg verdım diyosun buda suanda nerden baksan basladıgın yerdesın demek oluyor yani herseye sıfırdan baslamak...

56 kg ile basladım :) suan 64 kg'dayım evet antreman ve beslenmeme halen dikkat ediyorum lapa pilav hındı gogusu vs.. bulk kurumde 75 kg ulastım

gunde 6 ogun yemek yeme şansım ve kaliteli beslenme imkanımda halen var

ilaç'ları kestıkten sonra illa ki form kaybetmemek elde değil bunun bılıncındeyım şuan ki hedefim ilk kurumden daha iyi olmak bu yuzden araştırma yapıyorum

bılınclı ve bu işle ilgilenen arkadaslardan bilgi almak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.