Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

12hunkar12

Winstrol tecrübeler

Önerilen İletiler

12hunkar12    0

bir performans mülakatı için 3 haftalık winstrol kullanımı beraberinde ( Nac 600
, milk thistle  , omega 3 , multivitamin  kullanım esnasında , )  bittikten sonrasında 1-2 gün nolvadex(tamoksifon)  içip sağlık testleri. 

- kaç mg ile başlayıp nasıl devam etmeli ? 
- kullanım şeklim uygun mudur ?
 - testo seviyemde özellikle sınavdan birkaç gün sonra rutin sağlık testleri olacağı için çok dalgalanma Yaşar mıyım bi tavsiyeniz var mı ?

(not:  rutin sağlık tarama testleri) 

(not2: uzun yıllardır sporla aralıksız uğraşırım amacım kütle vs değil güç ve atletik performans  )

ilaçla ilgili sade kullanım deneyimi olanların bilgilerinden de faydalanmak isterim . Yanlışımız var ise affola şimdiden teşekkürler . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ßyC#    66

Yanlışın varsa kendi bedenine var kardeşim. :)

Testosteronsuz Cycle olmaz.

Ama endişelenme eski dönemlerde Testosteron üretilmeden only winstrol kullanan amcalarımız var muazzam formlar tutmuşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
12hunkar12    0
ßyC#, 6 dakika önce yazdı:

Yanlışın varsa kendi bedenine var kardeşim. :)

Testosteronsuz Cycle olmaz.

Ama endişelenme eski dönemlerde Testosteron üretilmeden only winstrol kullanan amcalarımız var muazzam formlar tutmuşlar.

Öncelikle cevap için teşekkürler . Testo veya herhangi bir şeye karşı ön yargım yok yanlış anlaşılmasın . Sadece çok fazla karıştırmadan kan değerlerini vs çok oynatmadan küçük bir dokunuş isteğiyle konuyu açtım . Bu şekliyle ve kullanım miktarı olsun beraberindeki kullanacağım şeylerle ilgili de yorum yaparsanız sevinirim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Şimdi iki tip görüş vardır kardeşim. Kür geçmişin yok zaten belli ediyorsun çünkü bu ilaçlar sihirli deynek değiller bunun bilincinde olalım öncelikle.

Sadece bu ilaçları güçlü bir takviye edici gıda olarak düşünmelisin.

Bu işte hem ayranım dökülmesin muhabbeti yok.

Vücuduna her hangi bir yabancı ilaç alıyorsan. Bundan bence tamamen % 100 verim almalısın. Bunun içinde yanına Testosteron propionate koyabilirsin. Daha ileri gitmek istiyorsan Tren Acetate koyabilirsin.

Ben olsaydım plan belliydi zaten. Test P,Tren A,Winstrol. Standart protokol budur. 

Only Wins pişmanlıkla sonuçlanabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
12hunkar12    0
ßyC#, 4 dakika önce yazdı:

Şimdi iki tip görüş vardır kardeşim. Kür geçmişin yok zaten belli ediyorsun çünkü bu ilaçlar sihirli deynek değiller bunun bilincinde olalım öncelikle.

Sadece bu ilaçları güçlü bir takviye edici gıda olarak düşünmelisin.

Bu işte hem ayranım dökülmesin muhabbeti yok.

Vücuduna her hangi bir yabancı ilaç alıyorsan. Bundan bence tamamen % 100 verim almalısın. Bunun içinde yanına Testosteron propionate koyabilirsin. Daha ileri gitmek istiyorsan Tren Acetate koyabilirsin.

Ben olsaydım plan belliydi zaten. Test P,Tren A,Winstrol. Standart protokol budur. 

Only Wins pişmanlıkla sonuçlanabilir. 

Pişmanlıktan kasıt verim alamamak mı yoksa sağlık açısından mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Şimdi verim alıp,almama genetiğine ve yağ oranına bağlı diyelim şöyle anlatayım.

Uzun yıllar bu sporla uğraşmış hard core eski bodybuilder bir abimiz 1998'li yıllarda sadece only winstrol(Orjinal enjekte) yaparak çok muazzam damarlar param parça görüntü yakaladı fakat yağ oranı zaten düşüktü. 

Verim alamazsan zamanın,paran,sağlığın boş yere gider. Onun için only winstrol yerine doğru olanı yap.

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
12hunkar12    0
ßyC#, 14 dakika önce yazdı:

Şimdi verim alıp,almama genetiğine ve yağ oranına bağlı diyelim şöyle anlatayım.

Uzun yıllar bu sporla uğraşmış hard core eski bodybuilder bir abimiz 1998'li yıllarda sadece only winstrol(Orjinal enjekte) yaparak çok muazzam damarlar param parça görüntü yakaladı fakat yağ oranı zaten düşüktü. 

Verim alamazsan zamanın,paran,sağlığın boş yere gider. Onun için only winstrol yerine doğru olanı yap.

Pekala şöyle devam edelim bu şekilde kullandım . Faydası az veya çok gibi şeyler geçersek . Çok düşüş Yaşar mıyım ? Günde kaç mg kullanılmalı ve yanında kullanacağım şeyler doğru mu ? Sonrasında tamoksifon 2 gün kullanmam vs bunlar ne gibi etkiler yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Tamoksifen 2 gün kullanılmaz. 

Tamoksifenin çalışma prensibi farklıdır PCT için.

Winstrol tek başına kas kütlesi inşası için size yardımcı olmaz sadece deri altındaki suyu azaltır ve kaslarınızın daha belirgin gözükmesini sağlar.

PCT gerekip, gerekmeyeceğini Cycle sonunda yapılan kan testine göre belli olur.

Bilgi bu sporda en değerli varlıklardan biridir. Daha fazla detaya inip detaylı bilgi vermem gerektiğini düşünmüyorum.

@Loving Platformun kurucusudur kendisi konu açtığınız taktirde daha detaylı sorularınızı belki yanıtlaya bilir.

Fakat karşılıksız detaylı bilgi lüzumsuzdur. Nasıl bir çocuk ders çalışıyorsa bizde çalışıp uygulayıp test edip öğreniyoruz. Aylarca,Yıllarca. Alışveriş yapmadığınız sürece sizin ile özel,özel ilgileneceğini düşünmüyorum ki sizin gibi bir çok insan var. Haklıdır'da kendisi.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.
    • Yazan: Halo0619
      Arkadaşlar Cümleten selamlar iyi forumlar.
      1 aydır Testo propionat ve Masteron Küründeyim kürüme bu hafta Haftada 2 kez Trenbolon ekleyeceğim. Ve bu 2 ay devam edecek.
      Sorularım;
      Bu streoid anlatıldığı gibi öcü mü? Yoksa bir mucize mi? Bunu kullanırken etkileri nasıl olacak beni neler bekliyor? Değerli yanıtlarınız İçin çok teşekkür ederim.
      Arkadaşlar Cümleten selamlar iyi forumlar. Sorum şu. Küre girdik enjeksiyonumuzu yaptık. Ve yapmaya devam ediyoruz. Hormonların etkisi. Artarak devam mı ediyor. Yoksa her vurdugumuz anda belli bir noktaya geliyor ve vurdukça sabit o etkide mi kalıyor?  Etkiden kasıt sağladığı faydalar. 
      Herkese Selamlar arkadaşlar. Yurtdışında yaşayan bir tanıdığım vasıtasıyla Winstrol stanozol aldım. Fakat etki edip etmediğini nasıl anlayacağım ? İçtikten yarım saat sonra acıkıyorum. Karnım tok olsa bile ilacı aldıktan sonra acıktırıyor birde çok terliyorum. Başka bir etki hissedemedim yardımlarınızı bekliyorum. Günlük 50 Mg Oral olarak 3 parça şeklinde alıyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.