Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Battlefield

Kan değerlerim.

Önerilen İletiler

Battlefield    4

Merhaba bugüne kadar herhangi bir küre girmedim steroid almadım. Korona hastalığım sonucunda eskisi gibi hissedemedigim için tahlil yaptırdım. Değerlendirirseniz sevinirim doktorlardan daha bilgili insanlar olduğunu biliyorum burada. Sağolun şimdiden 

70B1FE9F-8DF0-4E73-B493-96CD75D91E90.jpeg

4C89037B-AF38-4583-BC43-349A3DFBC62A.jpeg

C5C561CF-E58A-4D16-8223-6D7E6F15187D.jpeg

01D9FEA5-9CBC-499D-BA29-7318236E8170.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barinyo    50

Doktorlardan daha bilgili demeyelim de anabolikler konusunda daha deneyimli diyelim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220

Eskisi gibi hissedememen normal. İnflumenza türevleri malesef sinir sisteminde tahribata neden olabiliyor. Bu türün bilinen ilki yani ispanyol gribi yani şuan ki mevsim gribi ilk çıktığı yıllarda atlatılsa dahi sinir sisteminde tahribat yaptığına dair bir sürü rapor var.

Yani atlattığında hemen bitmiyor iş. Kendine zaman vermen lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Battlefield    4

Yani mesela saçım dökülüyor sakallarım da öyle. Vücudum yağlandı, göğüs bölgem yağlandı tişört giyince rahatsız olmaya başladım diyebilirim. Fit görüntüm gitti resmen. Zayıf ama yağlı bir insan oldum beslenmeme dikkat ettim, sporumu yaptım ama o halsizlik lanet olsun bir türlü geçmiyor. Tam randımanlı duruma gelmeyi özledim diyebilirim. Umarım düzelir her şey. 

sizce serbest testosteron miktarında bir sıkıntı yok mu ? Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Belki diyeceksinki zaten halsizim ne alaka ama özellikle yaz başlarında kan vermeyi ihmal etme vucudun yeni kan üretebilsin koronayı atlattığın için hemen almayabilirler ama ne zaman verebilirsen o zaman kan vermeyi belli aylarda rutin hale getir. Koronayı atlattığımda halsizlik bendede vardı kan verdikden sonra yenilendim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yorgun    10

Bu kadar sınırlı sonuçlardan bir açıklama çıkmaz. Tek diyebileceğim hipogonadizm olduğun.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
yorgun, 2 saat önce yazdı:

Bu kadar sınırlı sonuçlardan bir açıklama çıkmaz. Tek diyebileceğim hipogonadizm olduğun.

hocam o ne alaka :D nerden çıkardınız onu o sonuçlardan lh ve fsh tahlili dahi yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yorgun    10
ucantekme1, 14 dakika önce yazdı:

hocam o ne alaka :D nerden çıkardınız onu o sonuçlardan lh ve fsh tahlili dahi yok

Lh ve fsh degerleri ust sinirda olsa ve testosteron seviyesi olmasa, biz buna hipogonadizm degilsin diyebilir miyiz? Hipogonadizm vucutta yeteri miktarda testosteron bulunmamasıdir. Serbest testosteron degeri bariz bir sekilde hipogonadizm oldugunu gosteriyor. Hipogonadizmin tesirlerini fazlasiyla yaşiyordur. Yanılabilirim de konu sahibi tabi 90 yaşindaysa degeri normal.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
yorgun, 4 dakika önce yazdı:

Lh ve fsh degerleri ust sinirda olsa ve testosteron seviyesi olmasa, biz buna hipogonadizm degilsin diyebilir miyiz? Hipogonadizm vucutta yeteri miktarda testosteron bulunmamasıdir. Serbest testosteron degeri bariz bir sekilde hipogonadizm oldugunu gosteriyor. Hipogonadizmin tesirlerini fazlasiyla yaşiyordur. Yanılabilirim de konu sahibi tabi 90 yaşindaysa degeri normal.

hocam 18 yaşında birinin testosteronu 408 olması alt sınır 300 ve altı 408 olan birisi hipogonadizm midir? kendim için soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

şu şekilde 

27.05.2021 6.51 ng/mL 1.75 - 7.81
19.04.2021 408 ng/dL 240 - 830

düşükmü sizce testosteron seviyem total testosteron

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yorgun    10
ucantekme1, 1 saat önce yazdı:

şu şekilde 

27.05.2021 6.51 ng/mL 1.75 - 7.81
19.04.2021 408 ng/dL 240 - 830

düşükmü sizce testosteron seviyem total testosteron

Total testosteron degerin hipogonadizm oldugunu gosteriyor 18 yasindan biri icin minimum 2 kati  olmasi gerekir. 2 katı diyorum. Hipofizin de adenom olabilir/duzgun calismiyor olabilir. Testislerinde bir sıkintı olabilir. Bunlar birinci etmenler. Ikinci kısimda beslenmen bozuk olabilir. Hazir gidalar ve basit karbonhidratlari fazla yiyor olabilirsin. En onemlisi saglikli yağları (zeytinyagi/tereyagı) az yiyor olabilirsin. Bunlari ne kadar cok yersen kolesterolun o denli saglikli seviyelere gelir. Steroid hormanlari dahil hepsi kolesterolden yapıliyor. Yaglı biriysen shbg ve estradiol oranlarında da bir sorun olabilir. Bilemiyorum cok cesitli sebepleri olabilir. 

Referans degerleri denen şey bazı durumlarda sacmalıktir. TT için 300-800 demek, o sagliksiz toplumun ortalamasidir. Optimal degerlerden bahs eden yok. Uzucu kismi doktorların referans degerlerine gore tedavi yapması ki, dananin kuyrugu orada kopuyor zaten

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
yorgun, 1 saat önce yazdı:

Total testosteron degerin hipogonadizm oldugunu gosteriyor 18 yasindan biri icin minimum 2 kati  olmasi gerekir. 2 katı diyorum. Hipofizin de adenom olabilir/duzgun calismiyor olabilir. Testislerinde bir sıkintı olabilir. Bunlar birinci etmenler. Ikinci kısimda beslenmen bozuk olabilir. Hazir gidalar ve basit karbonhidratlari fazla yiyor olabilirsin. En onemlisi saglikli yağları (zeytinyagi/tereyagı) az yiyor olabilirsin. Bunlari ne kadar cok yersen kolesterolun o denli saglikli seviyelere gelir. Steroid hormanlari dahil hepsi kolesterolden yapıliyor. Yaglı biriysen shbg ve estradiol oranlarında da bir sorun olabilir. Bilemiyorum cok cesitli sebepleri olabilir. 

Referans degerleri denen şey bazı durumlarda sacmalıktir. TT için 300-800 demek, o sagliksiz toplumun ortalamasidir. Optimal degerlerden bahs eden yok. Uzucu kismi doktorların referans degerlerine gore tedavi yapması ki, dananin kuyrugu orada kopuyor zaten

evet bunu sordum dediki hipogonadizm değilsin sen  felan filan 300 ün altında olması lazımmış hocam peki bende sol sağ varkoselvardı solu oldum sağdaki çoki ilerideğilsoldan 2 kez oldum fakat yüksek demir eksikliği anemim var ondanda olabilirmi sizce ne yapmam gerekiyor. özel üroloji kliniğine vsmi görüneyim. ne yapayım hocam bide iyi kolesterolüm aşırı düşük 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
ucantekme1, 5 dakika önce yazdı:

evet bunu sordum dediki hipogonadizm değilsin sen  felan filan 300 ün altında olması lazımmış hocam peki bende sol sağ varkoselvardı solu oldum sağdaki çoki ilerideğilsoldan 2 kez oldum fakat yüksek demir eksikliği anemim var ondanda olabilirmi sizce ne yapmam gerekiyor. özel üroloji kliniğine vsmi görüneyim. ne yapayım hocam bide iyi kolesterolüm aşırı düşük 

son tahlilim bunlar.

217168076_2215422091934311_4818841993105533019_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yorgun    10

Ya varikoselim var desene bastan. Uroloji klinigine tabiki git demiri hallettikten sonra. Varikoselle ilgili çok malumatim yok. Yardimci olamayacagim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
yorgun, 35 dakika önce yazdı:

Ya varikoselim var desene bastan. Uroloji klinigine tabiki git demiri hallettikten sonra. Varikoselle ilgili çok malumatim yok. Yardimci olamayacagim.

hocam 2 kez ameliyatını oldum ama ilk ameliyat olduğumda efsane bi ereksiyonum vardı hipogonadizmmiyim sizce hocam soldakini 2 kez olduk şuan tekrarladı ama az var solda sağdada azvar 1-2 sene sonra büyüme olursa tekrar olacağım fakat bu tahlil bende varikosel yeniden oluştuğunda oldum sanırım ve hani manitayla 8-10 ay önce arkadan ilişkiye giriyordum 2 posta en az yani sertleşme oluyordu kız varken bu demir eksikliğide yapıyormuş cinsel isteksizlikdemiri çözüp oraya geçeceğim sizce varikoselim olduğu içinmi böyledir bu değerler hocam yoksa hipomuyum valla gece gece korktum :D inceden ameliyatı 2020 ortasında oldum yani iyi gibiydide bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.