Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umut1905

Ilkkez kür kullanacağım bu ilaçlar uygunmudur?

Önerilen İletiler

Umut1905    0

Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık olarak 3-4 senedir fitness ile uğraşıyorum ve artık steroid kürlerine girmeye karar verdim fakat tedarik konusunda sıkıntıdayım internet sitelerinde ''orji.....com'' gibi siteler mevcut buradaki ürünler orjinal mi bilmiyorum. Fakat bir arkadaşın yardımı ile kendi hocasından tedarik ettiği Swish pharma markalı 3 adet steroid siparişi verdim bu ürünlerin aynısı internetteki sitelerdede mevcut arkadaşın kendisi hoca desteği ile bu steroid kürlerini kullanmakta bende onun kullandığı dozaj ve aralıklarda kullanacağım ekstra Hoca desteği alacak bütçem olmadığından... forumda çok fazla bilgi mevcut ve kafam karıştı açıkçası, bu yüzden sizlerden destek istiyorum bazı sorularım hakkında;

1-öncelikle kür öncesi hangi hormon testlerini yaptırmalıyım ?

2-Kür sırasında ve sonrasında yaptırmam gereken testler nelerdir ?

3-Alınması gereken dozajlar kişiden kişiye farklılık gösterir mi? Başlangıc için örnek veriyorum haftada ''500mg-1000mg'' arası dozajlar olursa eğer bu normal dozajlar mı olur? 

4-Bende jinekomasti yok fakat jinekomasti olmaya yatkın bir göğüs yapım mevcut bu kür jinekomasti riskini arttırır mı? eğer arttırır ise nasıl bir tedavi yapılmalı ve bu tedavi kür sırasında mı sonrasında mı olmalı? bu konularda tecrübeleriniz ve bilgileriniz ile yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

5-Kullanacağım ilaçlar aşağıdaki ürünlerdir bu marka ve ürünler hakkında da rica etsem görüşlerinizi alabilirmiyim ? Kür başlangıcı olarak bu kür sizce uyumlu bir başlangıçmıdır?

-SWİSH PHARMA TESTABOL 350

-SWİSH PHARMA TESTABOL 100

-SWİSH PHARMA BOLDEBOL 250

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Umut1905, 1 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık olarak 3-4 senedir fitness ile uğraşıyorum ve artık steroid kürlerine girmeye karar verdim fakat tedarik konusunda sıkıntıdayım internet sitelerinde ''orji.....com'' gibi siteler mevcut buradaki ürünler orjinal mi bilmiyorum. Fakat bir arkadaşın yardımı ile kendi hocasından tedarik ettiği Swish pharma markalı 3 adet steroid siparişi verdim bu ürünlerin aynısı internetteki sitelerdede mevcut arkadaşın kendisi hoca desteği ile bu steroid kürlerini kullanmakta bende onun kullandığı dozaj ve aralıklarda kullanacağım ekstra Hoca desteği alacak bütçem olmadığından... forumda çok fazla bilgi mevcut ve kafam karıştı açıkçası, bu yüzden sizlerden destek istiyorum bazı sorularım hakkında;

1-öncelikle kür öncesi hangi hormon testlerini yaptırmalıyım ?

2-Kür sırasında ve sonrasında yaptırmam gereken testler nelerdir ?

3-Alınması gereken dozajlar kişiden kişiye farklılık gösterir mi? Başlangıc için örnek veriyorum haftada ''500mg-1000mg'' arası dozajlar olursa eğer bu normal dozajlar mı olur? 

4-Bende jinekomasti yok fakat jinekomasti olmaya yatkın bir göğüs yapım mevcut bu kür jinekomasti riskini arttırır mı? eğer arttırır ise nasıl bir tedavi yapılmalı ve bu tedavi kür sırasında mı sonrasında mı olmalı? bu konularda tecrübeleriniz ve bilgileriniz ile yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

5-Kullanacağım ilaçlar aşağıdaki ürünlerdir bu marka ve ürünler hakkında da rica etsem görüşlerinizi alabilirmiyim ? Kür başlangıcı olarak bu kür sizce uyumlu bir başlangıçmıdır?

-SWİSH PHARMA TESTABOL 350

-SWİSH PHARMA TESTABOL 100

-SWİSH PHARMA BOLDEBOL 250

1) FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone, Prolaktin

2) Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 4 hafta sonra yaptırırsanız ilk test ile karşılaştığınızda göreceğiniz fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz.

3) Uzun ester oldukların için hafta da bir enjeksiyon yapacağın için başlangıç olarak her ampül üstünde ki mg yani her hafta 1 ampül kullanman başlangıç için yeterli olacaktır

4) Kür boyunca aromatize inhibitörü kullanılması fazla östrojenin etkilerini kaldırmak ve dolaylı yoldan PCT dönemine katkı sağlamak konusunda yardımcı olabilir. + Zinco 220 (Çinko) , NAC (Karaciğer koruyucu), Saw Palmetto (Prostat Koruyucu), Omega 3 (Kalp sağlığı) kullanmanı öneririm 

5) Swiss Pharma Clenbuterol 40mcg 100 Tablet kullanma fırsatı oldu Orjinal daha önce bulamıyordum. Söylediğin ürünleri bilmiyorum.

Son olarak Testabol 350 ile Testabol 100 biri enanthat biri danaboldur diye tahmin ediyorum anlamadım muhtemelen yanlış yazmışındır 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umut1905    0
AS1L, 4 saat önce yazdı:

1) FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone, Prolaktin

2) Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 4 hafta sonra yaptırırsanız ilk test ile karşılaştığınızda göreceğiniz fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz.

3) Uzun ester oldukların için hafta da bir enjeksiyon yapacağın için başlangıç olarak her ampül üstünde ki mg yani her hafta 1 ampül kullanman başlangıç için yeterli olacaktır

4) Kür boyunca aromatize inhibitörü kullanılması fazla östrojenin etkilerini kaldırmak ve dolaylı yoldan PCT dönemine katkı sağlamak konusunda yardımcı olabilir. + Zinco 220 (Çinko) , NAC (Karaciğer koruyucu), Saw Palmetto (Prostat Koruyucu), Omega 3 (Kalp sağlığı) kullanmanı öneririm 

5) Swiss Pharma Clenbuterol 40mcg 100 Tablet kullanma fırsatı oldu Orjinal daha önce bulamıyordum. Söylediğin ürünleri bilmiyorum.

Son olarak Testabol 350 ile Testabol 100 biri enanthat biri danaboldur diye tahmin ediyorum anlamadım muhtemelen yanlış yazmışındır 

Merhaba bilgilendirme için teşekkür ederim bahsettiğim ürünlerin ekte görselini paylaşıyorum

Bu ürünler arasında Trenabol yazan ürünü kullanmayacağım ağır ve yan etkileri fazla olduğu söyleniyor onun haricindeki diğer üçünü kullanacağım. Bahsettiğiniz aromatize inhibitörü nedir acaba? Bahsi geçen ilaç hangi ilaç oluyor östrojeni baskılamak için. Tekrardan teşekkürler.

IMG-20210706-WA0002.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

ilaçlar optimum pharmacıların yurtdışı için hazırlayıp korona patlayınca ülke içine sunduğu bir ürün, ne kadar dolu olduğu tartışılır(yanlış anlamayın kesinlikle kötülemiyorum sadece merdivenaltı bir ürün, garantisi yok). 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Umut1905, 7 saat önce yazdı:

Merhaba bilgilendirme için teşekkür ederim bahsettiğim ürünlerin ekte görselini paylaşıyorum

Bu ürünler arasında Trenabol yazan ürünü kullanmayacağım ağır ve yan etkileri fazla olduğu söyleniyor onun haricindeki diğer üçünü kullanacağım. Bahsettiğiniz aromatize inhibitörü nedir acaba? Bahsi geçen ilaç hangi ilaç oluyor östrojeni baskılamak için. Tekrardan teşekkürler.

IMG-20210706-WA0002.jpg

Boldebol 250 = Boldenon

Testabol 350 = Enanthate

Testabol 100 = Propionat

Trenabol 75 = Trenbolon acetat

Benim anlamadığım tek kür içerisinde hem uzun ester testosteron hem kısa ester testosteron var. Acaba sana öneren kişinin mantalitesi olarak Enanthate/Boldenon Bulk kürü daha sonra Propionat/Trenbolon ile definasyon olarak mı düşünmüş. Öyleyse ilk tecrübesi olan birisi için gelen geçer konu olarak trenbolon en son aşamada kullanılması taraftarıyım o yüzden ilk yaptığım yorumum tamamen ilk Bulk kür için olan “Testo Enant-Boldenon-Dianabol” istenirse ikinci kür definasyon olarak “Testo Prop-Masteron-Winstrol” daha uygun olacaktır

+ aromatize inhibitörü = arimidex

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umut1905    0
AS1L, 6 saat önce yazdı:

Boldebol 250 = Boldenon

Testabol 350 = Enanthate

Testabol 100 = Propionat

Trenabol 75 = Trenbolon acetat

Benim anlamadığım tek kür içerisinde hem uzun ester testosteron hem kısa ester testosteron var. Acaba sana öneren kişinin mantalitesi olarak Enanthate/Boldenon Bulk kürü daha sonra Propionat/Trenbolon ile definasyon olarak mı düşünmüş. Öyleyse ilk tecrübesi olan birisi için gelen geçer konu olarak trenbolon en son aşamada kullanılması taraftarıyım o yüzden ilk yaptığım yorumum tamamen ilk Bulk kür için olan “Testo Enant-Boldenon-Dianabol” istenirse ikinci kür definasyon olarak “Testo Prop-Masteron-Winstrol” daha uygun olacaktır

+ aromatize inhibitörü = arimidex

Paylaştığınız bilgiler ve tavsiyeler için çok teşekkürler. Hocam arkadaş ürünleri teslim ettikten sonra detaylı kullanımı anlatacak bana ben tabi öncelikle bulk, sonra definasyon yapmak isterim arkadaş ürünler elime geçtikten sonra kullanımını anlatacağını söyledi bakalım nasıl bir yol izleyeceğiz göreceğiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

Bana kötü kokular geldi.Yapmışken tam yapayım demiş.Sana kombo karma kür yollamış gibi.İnsallah dediğim gibi değildir.Oyleyse klasik sadece cebini dusunen satıcı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umut1905    0
Vural2, 10 saat önce yazdı:

Bana kötü kokular geldi.Yapmışken tam yapayım demiş.Sana kombo karma kür yollamış gibi.İnsallah dediğim gibi değildir.Oyleyse klasik sadece cebini dusunen satıcı.

Hocam sadece tren hariç diğer üçünü bana satacak.

@AS1L hocam bu üçü içerisinde 2 adet testo aynı anda basılmıyor sanırım yani sadece testo enanthate ve boldenon kullansam yeterli olurmu bulk için?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

@Umut1905kanka sen test enanthe boldenon ve deca ekleyeblrsn tren ılk kür ıcın agır olablr demek ısdıo arkadsm dogru da ama sana kalmıs ıstersen kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Umut1905, 2 saat önce yazdı:

Hocam sadece tren hariç diğer üçünü bana satacak.

@AS1L hocam bu üçü içerisinde 2 adet testo aynı anda basılmıyor sanırım yani sadece testo enanthate ve boldenon kullansam yeterli olurmu bulk için?

Testo Enant-Boldenon-Dianabol kullanmanı öneririm. Deca da tren gibi ilk kür için ağır gelebilir. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L, 3 saat önce yazdı:

Testo Enant-Boldenon-Dianabol kullanmanı öneririm. Deca da tren gibi ilk kür için ağır gelebilir. 

Kesinlikle  20 24 hafta ilk 4 hafta dbol kick start en temizi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umut1905    0

Ürünler elime ulaştı testo enant+bolde+tren verdi dedim tren çok ağır olmaz mı birşey olmaz diyor başlangıç olarak bu ilacı kombine eklemenin ne gibi eksileri olur detaylı kullanınımı anlatacak ürünlerin...

tarihinde Umut1905 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Umut1905, 25 dakika önce yazdı:

Ürünler elime ulaştı testo enant+bolde+tren verdi dedim tren çok ağır olmaz mı birşey olmaz diyor başlangıç olarak bu ilacı kombine eklemenin ne gibi eksileri olur detaylı kullanınımı anlatacak ürünlerin...

Tren boş olduğu için birşey olmaz demiş olabilir :) Evet boş ilaç hiç birşey yapmayacağı için bir şey olmaz.

İlk kürde Testo yanına boldenon iyidir. Tren kullanmaya herkes cesaret edemez, cesaretinden dolayı madalya takmaz ama kimse haberin olsun :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umut1905    0
Rdm, 21 dakika önce yazdı:

Tren boş olduğu için birşey olmaz demiş olabilir :) Evet boş ilaç hiç birşey yapmayacağı için bir şey olmaz.

İlk kürde Testo yanına boldenon iyidir. Tren kullanmaya herkes cesaret edemez, cesaretinden dolayı madalya takmaz ama kimse haberin olsun :) 

Hocam tren çok ağır diyorlar başlangıç için yan etkileri fazlaymış ben bu kürde testo ve boldenon alsam sadece daha mı uygun olur acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Umut1905, 41 dakika önce yazdı:

Hocam tren çok ağır diyorlar başlangıç için yan etkileri fazlaymış ben bu kürde testo ve boldenon alsam sadece daha mı uygun olur acaba?

Hocam ben dahil en az 5 kişi sana ilk kürde tren kullanma demiş.

İstersen 100 kişiye sor 95'i ilk kürde tren kullanma diyecektir. Karar senin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umut1905    0
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Hocam ben dahil en az 5 kişi sana ilk kürde tren kullanma demiş.

İstersen 100 kişiye sor 95'i ilk kürde tren kullanma diyecektir. Karar senin.

Anladım hocam teşekkürler.

@AS1L Hocam size birşey daha sormak istiyorum, yukarıda bahsettiğiniz hormon ve kan testlerini nerede yaptırabilirim devlet hastaneleri yapıyor mu? ve hangi bölümden randevu alınıyor ? 

Ve kür içerisinde armidex'i küre başlar başlamaz mı alıyoruz? arkadaş bana 3.hafta alıyorsun dedi armidexi, benim jinekomasti yatkınlığı var göğüslerde o yüzden nasıl kullanılmalı sizce ve dozaj genelde ne oluyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Umut1905, 3 saat önce yazdı:

Anladım hocam teşekkürler.

@AS1L Hocam size birşey daha sormak istiyorum, yukarıda bahsettiğiniz hormon ve kan testlerini nerede yaptırabilirim devlet hastaneleri yapıyor mu? ve hangi bölümden randevu alınıyor ? 

Ve kür içerisinde armidex'i küre başlar başlamaz mı alıyoruz? arkadaş bana 3.hafta alıyorsun dedi armidexi, benim jinekomasti yatkınlığı var göğüslerde o yüzden nasıl kullanılmalı sizce ve dozaj genelde ne oluyor?

Devlet hastaneleri yapıyor, Burada ki arkadaşlar çoğunlukla üroloji polikliniğinden yaptırıyorlar. Bazıları da özel laboratuvar veya özel hastaneye gidip ücret karşılığından yaptırıyorlar.

Ezbere Arimidex kullanmaktan çok düzenli tahlil yaptırarak kullanmak veya “Göğüs ucunda batma veya sertlik. Göğüs ucu hassasiyeti. Göğüs ucunda kitle oluşumu” eğer bu belirtlerden herhangi biri görülmeye başlandıysa acilen arimidex almanız gerekir. Arimidex için tavsiye edilen optimum dozaj 0.5mg dır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umut1905    0
AS1L, 14 saat önce yazdı:

Devlet hastaneleri yapıyor, Burada ki arkadaşlar çoğunlukla üroloji polikliniğinden yaptırıyorlar. Bazıları da özel laboratuvar veya özel hastaneye gidip ücret karşılığından yaptırıyorlar.

Ezbere Arimidex kullanmaktan çok düzenli tahlil yaptırarak kullanmak veya “Göğüs ucunda batma veya sertlik. Göğüs ucu hassasiyeti. Göğüs ucunda kitle oluşumu” eğer bu belirtlerden herhangi biri görülmeye başlandıysa acilen arimidex almanız gerekir. Arimidex için tavsiye edilen optimum dozaj 0.5mg dır

Tamamdır hocam değerli bilgiler için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Anapolon
      Merhaba abilerim kardeşlerim
      Bulk kürümün 30. Günündeyim  ve iştahım gün geçtikçe kapanıyor midem şiş geziyorum sürekli yemek yerken midem bulanıyor zorla yediğim yemeğimde gün içinde veya idman sonunda kusuyorum...
      Kullandığım ilaçlar :
      test entt 750  bolde 750 deca 500 dianabol 5 tab  Güncel kilom 90 yağ oranım yüksek değil midem açık. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.