Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrah    1.396
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Deca ile aşırı doluluk gelmiş. Bu daha başlangıç. Bir kaç ay sonra alacağın formu çok merak ediyorum. 

4-5 hafta daha deca gidicem bakalım en sevdiğim ilaç aşırı doluluk veriyor bana valla 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    840
Emrahtkty, 52 dakika önce yazdı:

4-5 hafta daha deca gidicem bakalım en sevdiğim ilaç aşırı doluluk veriyor bana valla 😅

Bende çok severim. 1 hafta sonra bende npp başlıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
Askabar, 4 saat önce yazdı:

Bende çok severim. 1 hafta sonra bende npp başlıyorum 

Npp bilmiyorum ya tam dolu çalışanını burda bulunabileceğini sanmıyorum ben o yüzden uzağım kendisine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Deca hangi marka , ışıktan mı bilmiyorum ama baya dolu duruyorsun , Burak Hocadan mı tedarik ettin.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Hocam deca ne marka kullanıyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
mcanmeco, 7 dakika önce yazdı:

Hocam deca ne marka kullanıyorsunuz 

SP dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
Markus Rühl, 7 dakika önce yazdı:

Deca hangi marka , ışıktan mı bilmiyorum ama baya dolu duruyorsun , Burak Hocadan mı tedarik ettin.

Sen yenisin sanırım bütün konuyu incele ışık mı değil mi anlayabilirsin.Bu işe başladığımdan beri Burak abiyle çalışıyorum başkasının olma ihtimali yok valla bende bu işi bırakmadıkça. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

SP dostum.

Kimden tedarik ettin hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Emrahtkty, 11 saat önce yazdı:

Npp bilmiyorum ya tam dolu çalışanını burda bulunabileceğini sanmıyorum ben o yüzden uzağım kendisine.

Zhpc aldım knk daha boşuna denk gelmedim zhpc ye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.247
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Sen yenisin sanırım bütün konuyu incele ışık mı değil mi anlayabilirsin.Bu işe başladığımdan beri Burak abiyle çalışıyorum başkasının olma ihtimali yok valla bende bu işi bırakmadıkça. 

Verdiğin en doğru karar bu bence. Kürde en önemli şey ilaca güvenmek. O konuyu komple rafa kaldırmış oldun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
Askabar, 44 dakika önce yazdı:

Zhpc aldım knk daha boşuna denk gelmedim zhpc ye 

Hadi bakalım bol şans 😁

rastlantisal, 37 dakika önce yazdı:

Verdiğin en doğru karar bu bence. Kürde en önemli şey ilaca güvenmek. O konuyu komple rafa kaldırmış oldun. 

Bir kürde ilacım çalışıyor mu acaba çalışacak mi acaba diyorsan geçmiş olsun o kürden verim almak çok çok zor.herşey kafada bitiyor yukarısı rahatsa vücutta yaparsın hayatta herhangi birşeyde😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.247
gönderildi (düzenlendi)
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Güncel ; https://streamable.com/ud3w39

@rastlantisal Ümit abiyle herzaman burda vurguladığımız  gibi minimum ilaç maksimum performans mottosu ile devam ediyorum anormal dozlara gerek yok tam dolu ilaç ile hertürlü is yaparsınız 🥶🙏

Emrah omuzlara isim koydun mu?

Bence artık ayrı ayrı isimleri olmalı. :D 

Çok iyi doldun be. Hiç acele etmeden yavaş yavaş, zamana yaya yaya tertemiz gidiyorsun. İstikrarını ve azmini kutlarım.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

@Emrahtkty nolmuş sana böyle :)

Cidden bu sefer aşırı hacimlenmişsin, tebrik ederim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Emrah omuzlara isim koydun mu?

Bence artık ayrı ayrı isimleri olmalı. :D 

Çok iyi doldun be. Hiç acele etmeden yavaş yavaş, zamana yaya yaya tertemiz gidiyorsun. İstikrarını ve azmini kutlarım.

Onlara bi isim bulalım 😂 Abi kardiyo sonrası çekildi bu video birde pump yok gerçi inanmazlar da şimdi de sen anladın beni :) 

Rdm, 40 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty nolmuş sana böyle :)

Cidden bu sefer aşırı hacimlenmişsin, tebrik ederim.

Balon gibi şiştim abi 😂 Göremiyorum forumda bi sıkıntı yoktur herşey yolundadır umarım abi özlettin :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Güncel ; https://streamable.com/ud3w39

@rastlantisal Ümit abiyle herzaman burda vurguladığımız  gibi minimum ilaç maksimum performans mottosu ile devam ediyorum anormal dozlara gerek yok tam dolu ilaç ile hertürlü is yaparsınız 🥶🙏

🧿🧿 önce bir nazar boncuğu koyalım da nazar değmesin. Çok iyi gidiyorsun dostum. Omuzlar kollar level atlamış. Naçizane tavsiyem göğüslerin üstüne biraz daha düşmen onun dışında yapılacak yorum yok. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emrahtkty, 14 dakika önce yazdı:

Onlara bi isim bulalım 😂 Abi kardiyo sonrası çekildi bu video birde pump yok gerçi inanmazlar da şimdi de sen anladın beni :) 

Balon gibi şiştim abi 😂 Göremiyorum forumda bi sıkıntı yoktur herşey yolundadır umarım abi özlettin :) 

İş değistirdim bilgisayar başında değilim artık :) Ara ara girip bakıyorum, bir sıkıntı yok, teşekkürler düşündüğün için. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Emrahtkty, 25 dakika önce yazdı:

antrenman programın nedir hocam? paylaşmanız mümkün mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
Askabar, 1 saat önce yazdı:

🧿🧿 önce bir nazar boncuğu koyalım da nazar değmesin. Çok iyi gidiyorsun dostum. Omuzlar kollar level atlamış. Naçizane tavsiyem göğüslerin üstüne biraz daha düşmen onun dışında yapılacak yorum yok. 

Kanki göğsüm özellikle üst göğsüm çok dolu aslında ama malesef omuzlarım önüne geçiyor 😅

gokalaf, 1 saat önce yazdı:

antrenman programın nedir hocam? paylaşmanız mümkün mü?

Push-Pull-Legs uyguluyorum dostum İnan sana programımı yazsam belki sen etki alamazsın bundan deneyerek kendine yarayan hareketleri monte etmen lazım programına kişiye özel olur antreman programı tek tavsiyem antrenmana girdin o günkü toplam set sayın 27-28 seti geçmesin ve antrenmanına drop setlere bol bol yer ver özellikle kürdeysen.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 31.07.2022 - 22:54 yazdı:

Form check 😉

https://streamable.com/qvgr97

İkinci 4 haftalık insulin start.Hala sadece testo devam herhangi bir anabolik almıyorum. @metinav @hectordoyle @Rdm @rastlantisal @Askabar

Hocam merhaba ghsız mı kullaıinıyorsun insulini gh ile daha iyi büyütüyor diye biliyorum kaç ay devim edip kaç ay bırakıyorsun birde korkmuyor musun helal olsun valla cesaretine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
Yaziklarolsunsana, 3 saat önce yazdı:

Hocam merhaba ghsız mı kullaıinıyorsun insulini gh ile daha iyi büyütüyor diye biliyorum kaç ay devim edip kaç ay bırakıyorsun birde korkmuyor musun helal olsun valla cesaretine

Ghsiz.4 hafta kullanıp 1 hafta off veriyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emrahtkty, 25 dakika önce yazdı:

Deca ekleyemeyi düşünüyorum bende burak hocada önerdi güzel bi beslenme ile 8 haftada kütle koyabilirmiyim yoksa 12 olmalımı 400 mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396
scorocco, Şimdi yazdı:

Deca ekleyemeyi düşünüyorum bende burak hocada önerdi güzel bi beslenme ile 8 haftada kütle koyabilirmiyim yoksa 12 olmalımı 400 mg 

12 daha iyi olur bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

12 daha iyi olur bence.

Aynı fikirdeyiz teşekkür ederim başarılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Sence gh siz verimlimi kaç unite ile başladın kaçar kaçar yükseltin nasıl takibini yapıyorsun teşekkür ederim yanıtın içim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.