Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

inaler

Ruh halinde dalgalanmalar ?

Önerilen İletiler

inaler    8

Merhabalar haftada 250mg testosteron Cypionate ve 150mg Boldenon ile başladım. 2. hafta 500mg Tes. 300mg Boldenon ile devam ederken 2. enjektelerden 4-5 gün sonra gün içerisinde Ruh halinde dalgalanmalar ve nabzın dinlediğim zamanlarda dahi ara ara 80-90 lara çıktığını tansiyonun ise 12.5 e 7.5 düzeylerinde seyrettiğini gözlemliyorum. Acaba bir süre sonra vücut steroidlere alıştığında düzelecek mi veya dahada artacakmı konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum SAYGILAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.217
inaler, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar haftada 250mg testosteron Cypionate ve 150mg Boldenon ile başladım. 2. hafta 500mg Tes. 300mg Boldenon ile devam ederken 2. enjektelerden 4-5 gün sonra gün içerisinde Ruh halinde dalgalanmalar ve nabzın dinlediğim zamanlarda dahi ara ara 80-90 lara çıktığını tansiyonun ise 12.5 e 7.5 düzeylerinde seyrettiğini gözlemliyorum. Acaba bir süre sonra vücut steroidlere alıştığında düzelecek mi veya dahada artacakmı konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum SAYGILAR

Haftada tek enjeksiyon mu yapıyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Selam benimde kürde Sustanon var PZT - PRŞ + arimidex her enjeksiyondan 12 saat sonra yarım bendede oluyor normal. Olgunluk seviyesi oturana kadar diyeceğim ama oluyor ya yaz günleri insanlık hali takmamak gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
ßyC#, Şimdi yazdı:

Selam benimde kürde Sustanon var PZT - PRŞ + arimidex her enjeksiyondan 12 saat sonra yarım bendede oluyor normal. Olgunluk seviyesi oturana kadar diyeceğim ama oluyor ya yaz günleri insanlık hali takmamak gerek.

Sustanon ile 12 hafta tamamladım bende dalgalanma ilk hafta yaptı sonra hiç yapmadı. Sanıyorum bünyeden bünyeye çok fark ediyor. Antiaromatizer de kullanmadım. Günlük 100mg çinko tükettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Sustanon ile 12 hafta tamamladım bende dalgalanma ilk hafta yaptı sonra hiç yapmadı. Sanıyorum bünyeden bünyeye çok fark ediyor. Antiaromatizer de kullanmadım. Günlük 100mg çinko tükettim

Jinekomasti oldunuzmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
ßyC#, Şimdi yazdı:

Jinekomasti oldunuzmu?

Hayır. Çinkoya başlayınca kaşıntı da gitti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Hayır. Çinkoya başlayınca kaşıntı da gitti. 

Bendede sorun yok kızlardan ayrılınca problem oluyor o normaldede oluyor  :D Motivasyon hoop aşağı kür döneminde aşk meşk işlerinden uzak durmak gerek.

Ama farketmişsindir Sustanon 10 dakikada bir manita avına çıkartıyor adamı ortamda kız varsa. Bende şöyle bir problem var diğer erkekleri vurasım geliyor benim hatunların bölgesine yanaşınca sizdede oldumu?

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
ßyC#, Şimdi yazdı:

Bendede sorun yok kızlardan ayrılınca problem oluyor o normaldede oluyor  :D Motivasyon hoop aşağı kür döneminde aşk meşk işlerinden uzak durmak gerek.

Ama farketmişsindir Sustanon 10 dakikada bir manita avına çıkartıyor adamı ortamda kız varsa. Bende şöyle bir problem var diğer erkekleri vurasım geliyor benim hatunların bölgesine yanaşınca sizdede oldumu?

Bu normal. Cinsel istek ve alfa durumu yüksek testosteronda oluyor. Bunun önüne geçmek için biraz östrojeni yükseltmek lazım. Ben çinkoyu doz olarak 3 günde şu şekilde kullanınca biraz insana döndüm 1. gün: 2, 2. gün:1, 3. gün:1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Bu normal. Cinsel istek ve alfa durumu yüksek testosteronda oluyor. Bunun önüne geçmek için biraz östrojeni yükseltmek lazım. Ben çinkoyu doz olarak 3 günde şu şekilde kullanınca biraz insana döndüm 1. gün: 2, 2. gün:1, 3. gün:1

Şuan işten atılabilirim Bu arada Bende Bilgi İşlemciyim bi 5 yıldızlı tesisde kıyamet koptu. Bi kız sevgilim yok dedi(ciddi düşündüm onun dışında 4 manita daha var) 2 haftadır takılıyorduk :D Sonra telefonunun şifresini ezberledim telefonu bıraktı gitti yanıma. Whatsapp mesajlarına baktım manitası varmış oğlan içinden geçmiş öğrendim yazınca tabi. Şimdi konu genel müdüre taşındı mahkeme aşamasında şuan yaşanıyor. :D Hayırlısı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
ßyC#, 39 dakika önce yazdı:

Şuan işten atılabilirim Bu arada Bende Bilgi İşlemciyim bi 5 yıldızlı tesisde kıyamet koptu. Bi kız sevgilim yok dedi(ciddi düşündüm onun dışında 4 manita daha var) 2 haftadır takılıyorduk :D Sonra telefonunun şifresini ezberledim telefonu bıraktı gitti yanıma. Whatsapp mesajlarına baktım manitası varmış oğlan içinden geçmiş öğrendim yazınca tabi. Şimdi konu genel müdüre taşındı mahkeme aşamasında şuan yaşanıyor. :D Hayırlısı

Bu dediğin şey, yani uçlarda ruh hali çok dikkat ettiğim, sürekli kendimde ve küre giren çevremde gözlemlediğim bir husus. Dediğim gibi östrojenin biraz yükselmesine müsade edersen sorunun kalmaz.

@inaleranladığım kadarı ile haftada 1 enjeksiyon yapıyorsun. Bunu haftada 2 güne çekersen durumun stabil hale gelir. Ayrıca kürün ilk zamanları bu dalgalanma normal.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
rastlantisal, 51 dakika önce yazdı:

Haftada tek enjeksiyon mu yapıyorsunuz?

Evet haftada 1 kes 500mg tes. cypionat 300mg Boldenon takviye olarak 500-600mg magnezyum 100mg a yakın çinko Milk thistle Enginar kapsülü B,D,E,C vitaminleri 1000mg omega3 1 tablet koraspirin 1 tablet proviron. Hani bu şekilde idare ederim ama dahada ilerler mi yoksa vücut bu sentetiklere alışınca ilerleyen günlerde normale döner mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
inaler, 1 dakika önce yazdı:

Evet haftada 1 kes 500mg tes. cypionat 300mg Boldenon takviye olarak 500-600mg magnezyum 100mg a yakın çinko Milk thistle Enginar kapsülü B,D,E,C vitaminleri 1000mg omega3 1 tablet koraspirin 1 tablet proviron. Hani bu şekilde idare ederim ama dahada ilerler mi yoksa vücut bu sentetiklere alışınca ilerleyen günlerde normale döner mi ?

Haftada 2 güne çıkarmanı özellikle tavsiye ederim. Bu sorununu çözecektir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Haftada 2 güne çıkarmanı özellikle tavsiye ederim. Bu sorununu çözecektir.

Yani 4 günde bir 250mg test. 150mg Bold. uygun olur mu ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
inaler, Şimdi yazdı:

Pazartesi - Perşembe 250şer mg testosteron ve aynı gün 200er mg boldenon. 150mg sadece gıdıklar :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Pazartesi - Perşembe 250şer mg testosteron ve aynı gün 200er mg boldenon. 150mg sadece gıdıklar :)

Vallaha burada karşılıksız olarak insanlara yardımcı olmaya çalışan kim varsa Allahta onların işini rast getirsin, Kendi açımdan söylüyorum biz soruyoruz biri çıkıyor cevaplıyor sağolsun :)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Pazartesi ve cuma olarakda devam edebilirsin benim kullanım şeklim böyleydi enjeksiyona çekişim pazartesi1.2mg bolde 1mg testo enantad cumada aynı şekilde  jinokomastı olcak diye bişi yok başlangıcını gözlemlediğin anda haftalık yarım tablet casebar  kullanmaya başla  başlangıc belirtileri gitti cesabera devam etme aynı şekilde  kes. 

inaler, 4 saat önce yazdı:

Kür kullanımın yeni ve ilk haftalardaysan yada ara verdikden sonra başladıysan yada farklı kombinasyolara geçmişsen illaki ilk 2-4 enjeksiyon arası nabız yükselmesi uykusuzluk halsizlik ateş vb. durumlar söz konusu oluyor sabaha doğru yatakdan sırılsıklam terleyerek kaltığımı bilirim yatağa sırtımın izini bırakmışlığım yastığın rengini değiştirmişliğim var bobrek tarafı ince sızılı ağrılar yumurtalıklarda da aynı şekilde baş ağrısı olabiliyor  ne yazıkki buna karşı bol su tuketimi önemli mim. 3-4litre su öneriliyor. Ruh halinde benim kendimin deneyip verim aldığım bir durum var sürekli aklıma gün içersinde kendime kürde olduğumu ve sakin kalmam gerektiği tekrarlıyorum hiç durmadan her boşlukda bunu yapıyorum işe yarıyor normalde de sinirlenmyeceğim olaylardan bile geri duruyorum ki çarpanları katlandığı için konu başlangıcıyla çıkış nabzının aynı olamayacağım durumlar için kendimi geri çekiyorum önlem almış oluyorum ortamdan uzaklaşıyorum 2 kişi sakince ayrı görüşlerini tartışırken dahi konuların üzeride durmuyorum kendinizi bir anda konuya dahil etmiş bulursunuz uzak durun zaten sayılı günler. 

Ruh halim konusunada kendimden yine bir örnek vereyim bunu 2 gün önce yaşadım şuan tren küründeyim daha önce bolde daha önce deca daydım araya testoyu hiç kesmeden geçişler yaptım trende kendimde gözlemlediğim ruh halini hiçbir kürümle kıyaslayamam onu baştan söyliyeyim çok farklı bir ilaç konuda defalarca kez uyarılmama ve önlem almama rağmen yaşadığıma bakın evde çocuk oynarken yere düştü kendi düştü ve o an asla yapmıcam birşey yaptım tutup kendime kızarak elimde telefon vardı oyalanıyordum çocuma nasıl bakmadım diye  kendimi suçladım normalde de suçlardım fakat önce telefonu duvara sonrada telefona takılı olan şarz aletinin kablosunu elime dolandı diye kobloyu tutup ortadan ikiye böldüm çocuk bana şok olduğu için kendi düşüşünü unuttu bende çocuğu kucağıma alıp hem onu hem kendimi sakinleştirdim ne yapayım 🙂 ve bunların hepsi 4-6sn içinde oluverdi. Kesinlikle uzak durun size uzak duruyosunuz diye sinirlendirenler dahi olucak açıklama yapmaya uğraşmayın bahane bulup geçin rahatsızım gbi. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Semih Erarslan, 3 dakika önce yazdı:

Ruh halim konusunada kendimden yine bir örnek vereyim bunu 2 gün önce yaşadım şuan tren küründeyim daha önce bolde daha önce deca daydım araya testoyu hiç kesmeden geçişler yaptım trende kendimde gözlemlediğim ruh halini hiçbir kürümle kıyaslayamam onu baştan söyliyeyim çok farklı bir ilaç konuda defalarca kez uyarılmama ve önlem almama rağmen yaşadığıma bakın evde çocuk oynarken yere düştü kendi düştü ve o an asla yapmıcam birşey yaptım tutup kendime kızarak elimde telefon vardı oyalanıyordum çocuma nasıl bakmadım diye  kendimi suçladım normalde de suçlardım fakat önce telefonu duvara sonrada telefona takılı olan şarz aletinin kablosunu elime dolandı diye kobloyu tutup ortadan ikiye böldüm çocuk bana şok olduğu için kendi düşüşünü unuttu bende çocuğu kucağıma alıp hem onu hem kendimi sakinleştirdim ne yapayım 🙂 ve bunların hepsi 4-6sn içinde oluverdi. Kesinlikle uzak durun size uzak duruyosunuz diye sinirlendirenler dahi olucak açıklama yapmaya uğraşmayın bahane bulup geçin rahatsızım gbi. 

Bu masa mı uf yaptı oğluma? - Karikatürler - SosyalFil

:D aklıma direkt bu geldi abi. Karikatürdeki argo için kusura bakmayın dostlar

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
JrRommel, 7 dakika önce yazdı:

Bu masa mı uf yaptı oğluma? - Karikatürler - SosyalFil

:D aklıma direkt bu geldi abi. Karikatürdeki argo için kusura bakmayın dostlar

Çok iyi ya aynen bu 🙂 👍 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.