Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

Kahve

Önerilen İletiler

eman2763    5

Herkese iyi forumlar. Antrenman ve cardio öncesi normalde türk kahvesi içerdim ama artık etkisinin azaldığını hissediyorum. Sizin önerebileceğiniz fiyatı uygun bir kahve var mıdır? Filtre de olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eman2763, 3 dakika önce yazdı:

Herkese iyi forumlar. Antrenman ve cardio öncesi normalde türk kahvesi içerdim ama artık etkisinin azaldığını hissediyorum. Sizin önerebileceğiniz fiyatı uygun bir kahve var mıdır? Filtre de olabilir. 

Eğer İstanbul'da yaşıyorsan Suriyelilerin olduğu mahalle varsa yakınında git 2 liraya espresso 5 liraya double espresso yapıyorlar en ufak Suriyeli bakkalında bile o kahve makinaları var şaka yapmıyorum en kaliteli kahve çekirdeklerini taze öğütüp yapıyorlar ben Bir kahve bağımlısıyım açıkça ifade etmek gerekirse seni anlıyorum senin kafeine tolerans geliştirmiş vücudun ben kahve bulamadık icemedim diye antremana gitmediğim zamanlar oluyor ya espresso içersin ya Nescafe clasic az su çok kahve koyar kafein oranını arttırırsin yada ayrıca tablet kafein takviyesi alabilirsin veya İnternet de yüksek kafeinli filtre kahveler var onlardan alıp french press yöntemi ile demleme yapabilirsin veya bir Türk kahvesi içiyorsan iki veya daha büyük bardakta türk kahvesi içebilirsin en basiti aklıma gelen bütün alternatifleri yazdım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
aylardanKASIM, Bir saat önce yazdı:

Eğer İstanbul'da yaşıyorsan Suriyelilerin olduğu mahalle varsa yakınında git 2 liraya espresso 5 liraya double espresso yapıyorlar en ufak Suriyeli bakkalında bile o kahve makinaları var şaka yapmıyorum en kaliteli kahve çekirdeklerini taze öğütüp yapıyorlar ben Bir kahve bağımlısıyım açıkça ifade etmek gerekirse seni anlıyorum senin kafeine tolerans geliştirmiş vücudun ben kahve bulamadık icemedim diye antremana gitmediğim zamanlar oluyor ya espresso içersin ya Nescafe clasic az su çok kahve koyar kafein oranını arttırırsin yada ayrıca tablet kafein takviyesi alabilirsin veya İnternet de yüksek kafeinli filtre kahveler var onlardan alıp french press yöntemi ile demleme yapabilirsin veya bir Türk kahvesi içiyorsan iki veya daha büyük bardakta türk kahvesi içebilirsin en basiti aklıma gelen bütün alternatifleri yazdım 

Gaziantep teyim suriyeliden çok bol var buralar da önerini dikkate alacağım teşekürler. Birde tam olarak gittiğimde espresso desem anlar mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763, 1 saat önce yazdı:

Gaziantep teyim suriyeliden çok bol var buralar da önerini dikkate alacağım teşekürler. Birde tam olarak gittiğimde espresso desem anlar mı

Vahde ekspres de verir çok sert tam aradığın kahve emin ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

En düşük kafein Türk kahvesindedir. En yüksek kafein ise espresso dadır. Hatta espressodan da daha kısa çekim ristretto var ama her çekirdek buna uymuyor.

İş evde yapmaya gelince değişiyor. Ben nespressonun kapsül makinasını kullanıyorum piyasada çok güzel hesaplı kapsüller var ancak tüketim fazla olursa pek ekonomik bir çözüm değil. Daha önce moka pot kullanıyordum mesela bunu deneyebilirsin. Nefis kahveler çıkıyor moka pottan. İstediğin bir cafede moka pota uygun kahve çektirip mesela 250grlık paketlerle evde taze taze içebilirsin. Bu kahve americano-filtre-espresso arası bişey oluyor.

Şu anda trendyolda kahvelerde bir hayli indirim var, bayram nedeniyle sanırım.

Vücüt geliştirme için bütün supplementleri sıralayın. En efektif en verimli en hesaplısı emin olun kafeindir. Ondan sonra amino asit bcaa kreatin vs.. gelir bana göre..

Hem kardiyo hem antrenman öncesi kafein vücudun ateşleyicisi oluyor. 

En iyi pre-workout kafein+gazı alınmış soda+yarım çay kaşığı tuz. Antrenmandan yarım saat önce alındığı takdirde yakalanan pump gerçekten tatmin edici oluyor.

Ancak antrenman sonrası kesinlikle kafein alınmamalı. Buna çay ve yeşil çay da dahil. Ertuğ hocanın güzel bir yazısı vardı kafeinle ilgili, okumanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Vücudun kafeine alışmış. Şu noktada doz artırmak yerine biraz ara vermeni tavsiye ederim. Kafeine tepki bir yerde alkol gibi oluyor. Başta 1 şişe ile çakır keyif oluyorken sonra şişelerin sayısı çok artmak zorunda kalıyor. O yüzden tolerans artınca ara vermek gerekiyor. 

Benim denemelerime göre antrenmanda en çok randıman aldığım yöntem antrenmana aç girip antrenmandan 15 dk önce basit şeker ihtiva eden bir besin tüketmek. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
katartik.analiz, 3 saat önce yazdı:

Reklam gibi olmasın ama ağırsağlamın kahvesini çok beğendim bulamazsan tereyağlı bulletproof coffee öneririm.

Agirsaglam kahvesini bende kullandım cidden Nescafe classice göre çok fark var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
eman2763, 7 saat önce yazdı:

Bir ara kahveye alternatif olarak kafein hapı kullanmıştım kahveden beklediğim beklentiyi hemen hemen karşılamıştı. Aldığım ürünü paylaşacağım belki göz geçirmek istersin.

https://urun.n11.com/performans-arttiricilar/bigjoy-caffeine-plus-100-kapsul-100-servis-kafein-P318262667

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
eman2763, 14.05.2021 - 06:49 yazdı:

Çözüm kahveye kafeinli şeylere ara vermek. Bünye alıştığı için tepki göstermez ya da çok az gösterir. Nasıl sporda bir süre sonra egzersizleri hareketleri değiştiriyoruz, beslenmeyi değiştiriyoruz, gıda takviyelerini değiştiriyoruz. Kahve ise azıcık farklı ya dozajı çok azalltacaksın ya da bir süre içmeyip vücudun bu alışkanlığı azalmasını bekliceksin.

Taft filtre kahve önerebilirim veya esspresso ama olayı şu vücut alıştıysa o etkiyi göremezsin. Bak mesela ben her gün kahve içerim ama öyle antrenman öncesi olayından değil kahve bağımlısı olduğum için. Normalde espressolar az koyulur ben normal kupa bardağa dolduruyorum yine tık yok.

Normalde günlük içtiklerim şunlar.

Sabah evde taft filtre kahve yaparım iş yerinde içerim çalışırken onu. Çay molasında giderim ya Türk kahvesi ya da kahve dünyasının 3 ü 1  arada olanını alırım.

Öğle yemeğinde yemek yediğim için içmem bunun sebebi demir düşüşü olacağıdır o yüzden. Öğleden sonra çay molasında bir Türk kahvesi gömerim. Akşam eve gelince espresso içerim 150-200 ml kadar tabi esspressoyu öyle tekte koyamıyorum ama şöyle yapıyorum aşırı sıcak zaten içemiyorum soğuyana kadar toplam 3-4 kere pişirebiliyorum üstüne ekliyorum öyle yapıyorum.  Yine de tık yok. İstesem 5 filtre de gömerim devamında ama aynı kahveleri bir anda aşırı sık içmek bayacak ve inan gram kafein etkisi almıyorum.

Taft yorumlarda olumlu ama ben öyle etki görmedim bünye kafeine alışkın o yüzden etki hissetmiyorum ama yumuşak içimli tadı güzel tabi almak istersen bence küçük boy al maliyet olarak daha pahalı olur ama beğenmezsen büyük ebatlar gibi çok para vermemiş olursun. Yanında magnetler filanda geliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.