Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Safa

Prolaktin değerim yüksek ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Safa    18

Kür içeriğimi dahi hatırlamıyorum ama pct sadece Pregnyl kullandım bide yarım yamalak tamoxifen galiba onun dışında başka birşey kullanmadım attığım hormon testlerim bir kaç gün öncesinin 2 aydır bi kaç defa baktırdım sürekli prolaktin yüksek çıkıyor endokrinci diyor bundan olmaz ama başka bir hormonunda yolunda gitmeyen bişey yokki dün arkadaşın dediği gibi yedim çikolata evet libidom biraz arttı ancak kalıcı bir çözümmü acaba bu yaptığım die düşünmedim değil .

Sporu felan bıraktım beslenmede ilaçta umrumda değil artık yeterki sorunum düzelsin bi kaç aydır çekiyorım bu sorunu yeni değil küre girmeden önce oluşabilecek yan etkileri bile bilmiyordum o kadar cahil girdim işin içine bi anlık cahillik oldu benimki sonrada sporada küstüm zaten çikolata felan kalıcı bir çözüm değilse eğer sitedeki bilgili insanlardan ricam test sonuçlarına bakıp bana bir öneride bulunabilirse çok iyi olur çok dua ederim tek derdim sorunum çözülsün sporda vücutta Artık umrumda değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ßyC#    66
Safa, 59 dakika önce yazdı:

Kür içeriğimi dahi hatırlamıyorum ama pct sadece Pregnyl kullandım bide yarım yamalak tamoxifen galiba onun dışında başka birşey kullanmadım attığım hormon testlerim bir kaç gün öncesinin 2 aydır bi kaç defa baktırdım sürekli prolaktin yüksek çıkıyor endokrinci diyor bundan olmaz ama başka bir hormonunda yolunda gitmeyen bişey yokki dün arkadaşın dediği gibi yedim çikolata evet libidom biraz arttı ancak kalıcı bir çözümmü acaba bu yaptığım die düşünmedim değil .

Sporu felan bıraktım beslenmede ilaçta umrumda değil artık yeterki sorunum düzelsin bi kaç aydır çekiyorım bu sorunu yeni değil küre girmeden önce oluşabilecek yan etkileri bile bilmiyordum o kadar cahil girdim işin içine bi anlık cahillik oldu benimki sonrada sporada küstüm zaten çikolata felan kalıcı bir çözüm değilse eğer sitedeki bilgili insanlardan ricam test sonuçlarına bakıp bana bir öneride bulunabilirse çok iyi olur çok dua ederim tek derdim sorunum çözülsün sporda vücutta Artık umrumda değil 

Büyütülecek bir durum değil Prolaktin mutlak olarak ereksiyonu engelleyen bir hormon yerine oturduğunda Tekrar aynı sorunu yaşamazsın çikolata ile dopamin salgılamaya devam et ve PZT günü testi tekrarla zaten Prolaktin değerinin normale döndüğünü test'de gördüğünde piskolejik olarakta rahatlayıp yoluna devam edeceksin kimyasaldan ziyade Doğal tamirat daha iyidir. 20 tane çikolatayı takan arkadaşlara diyecek sözüm yok onlar IFBB pro olsunlar o halde. :D

Ben her şeyi tüketirim Libidom her zaman yüksek kalır eğer diyet yapıyorsam ve diyet dönemindeysem tabiki şekerden uzak kalırım ama ömür boyu çikolata yemeyip niye kendime eziyet ediyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Ya ben sayfadaki yazıları okudukça psikolojim bozuluyor yaşımdan utanmasam oturup ağlıcam bir tane düzelen görmedim bir tane düzeldim tamamdır yazan görmedim çok büyük problemlerim yok şimdilik yani mahçup etmez beni ama eski halindende eser yok yani benim korkum prolaktini hallettikten sonrada aynı kalma korkusu çünkü ne kadar sorun yaşayan varsa bütün değerleri normal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Safa, 3 dakika önce yazdı:

Ya ben sayfadaki yazıları okudukça psikolojim bozuluyor yaşımdan utanmasam oturup ağlıcam bir tane düzelen görmedim bir tane düzeldim tamamdır yazan görmedim çok büyük problemlerim yok şimdilik yani mahçup etmez beni ama eski halindende eser yok yani benim korkum prolaktini hallettikten sonrada aynı kalma korkusu çünkü ne kadar sorun yaşayan varsa bütün değerleri normal 

Kardeşim enseni karartma. Ben tamamen düzeldim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Gerçekten mi nasıl oldu ne kadar sürede düzeldin biraz anlatırmısın kullandıysan neler kullandın gerçekten böyle bir morale ihtiyacım var evet eyvallah ahım şahım bir problemim olmasa kafama çok takıyorum ben çok üzülüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Safa, 7 dakika önce yazdı:

Gerçekten mi nasıl oldu ne kadar sürede düzeldin biraz anlatırmısın kullandıysan neler kullandın gerçekten böyle bir morale ihtiyacım var evet eyvallah ahım şahım bir problemim olmasa kafama çok takıyorum ben çok üzülüyorum 

Sevgili kardeşim en önemli sorunun bunu kafana çok takıyor olmak. Deca dick olmuştum. Hissizlik ve ereksiyon problemi diyeyim sana. Kürden sonra 3. ayda hayat tamamen normal dönmüştü. Kürden 1 ay sonra 5000 pregnly, 1 kutu klomofen, 2 kutu tamoksifen kullanmıştım. Prolaktin için hiç bir şey kullanmadım. Kendine zaman tanı ve rahat bırak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Sevgili kardeşim en önemli sorunun bunu kafana çok takıyor olmak. Deca dick olmuştum. Hissizlik ve ereksiyon problemi diyeyim sana. Kürden sonra 3. ayda hayat tamamen normal dönmüştü. Kürden 1 ay sonra 5000 pregnly, 1 kutu klomofen, 2 kutu tamoksifen kullanmıştım. Prolaktin için hiç bir şey kullanmadım. Kendine zaman tanı ve rahat bırak.

Çok teşekkür ederim kafaya takmamaya çalışacağım aynı zamanda ben klofemen hiç kullanmadım tamoksifende yarım yamalak kullanmam gerekirmi sizce kullanmamımı gerektirecek bir durum varmı hormon testlerine göreni kullanılıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Safa, 2 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim kafaya takmamaya çalışacağım aynı zamanda ben klofemen hiç kullanmadım tamoksifende yarım yamalak kullanmam gerekirmi sizce kullanmamımı gerektirecek bir durum varmı hormon testlerine göreni kullanılıyor 

Kullanman gerekmiyor LSH FSH TOTAL TESTOSTERON seviyelerin normal hiç bir şeyi kafana takma PZT günü testi tekrarla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Safa, 2 saat önce yazdı:

Yerinde olsam, tüm değerlerim normal iken PCT tekrarlamazdım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Tamamdır ozmn hiç bişey kullanmıyorum yalnız çikolata beni çok etkiliyor umarım ölmeden pazartesine varırım acayip çarpıntı yapıyor 😂

ßyC#, Bir saat önce yazdı:

Kullanman gerekmiyor LSH FSH TOTAL TESTOSTERON seviyelerin normal hiç bir şeyi kafana takma PZT günü testi tekrarla.

rastlantisal, 53 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam, tüm değerlerim normal iken PCT tekrarlamazdım. 

Tamamdır teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Kullandığım kürü buldum

testo enanthe 

boldenon 

dianabol 

5 haftalık bir kürdü haftada iki kere vurundum hap olanı her antraman öncesi içtim 

Pregnly kullandım tamoxifen i yarım yamalak kullandım kürüm biteli hemen hemen 5 ay olmuş bi o kadarırda sorun yaşıyorum isteksizlik ereksiyon sorunları 

hormon testlerimide tekrardan paylaşıyorum 

@metinav hocam sizin içinde sitede çok tecrübeli olduğunuzdan bahsediliyor sizde bakıp yorumunuzu belirtesiniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkkürler 

8904AA4D-03A0-40E9-BB2B-C9C4632FB424.jpeg

88CAAE83-417A-40B3-BC5E-8857DF64CE39.jpeg

BB736C81-C602-4D47-A833-188597F723CB.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Evde denemeyiniz yoksa başınıza gelecek reklam filmindeki gibidir 11.thumb.jpg.6924c727e8d839deb53fad7ee97bd25a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Bişey diyimmi 3. Gündeyim dostum bugün öyle bir sabah ereksiyonuyla uyandımki herşey eskisi gibiydi galiba dediğin işe yarıyor pazarteside testle teyit edicem dostum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Safa, 25.04.2021 - 13:42 yazdı:

Bişey diyimmi 3. Gündeyim dostum bugün öyle bir sabah ereksiyonuyla uyandımki herşey eskisi gibiydi galiba dediğin işe yarıyor pazarteside testle teyit edicem dostum 

Tahlil yaptırdınmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
ßyC#, 27.04.2021 - 20:01 yazdı:

Tahlil yaptırdınmı?

Yarın çıkıyor sonucum ne olur ne olmaz die dostinex aldım zaten sorunumda çözülmedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Safa, 14 saat önce yazdı:

Yarın çıkıyor sonucum ne olur ne olmaz die dostinex aldım zaten sorunumda çözülmedi 

İyi yaptın bir paylaş bakalım sonucu duruma bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Safa, 18 saat önce yazdı:

çözülmez tabi magnum almışsın cornetto alman gerekiyordu .QEWsdaad

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
ßyC#, 20 saat önce yazdı:

İyi yaptın bir paylaş bakalım sonucu duruma bakalım

Prolaktinim 15 e kadar düşmüş ereksiyon problemim çözüldü istek hala eskisi kadar yok ama yeterli düzeyde dostinex kullanıcaktım eğer yüksek çıksaydı gerek kalmadı teşekkür ederim kardeşim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Safa, 1 saat önce yazdı:

Prolaktinim 15 e kadar düşmüş ereksiyon problemim çözüldü istek hala eskisi kadar yok ama yeterli düzeyde dostinex kullanıcaktım eğer yüksek çıksaydı gerek kalmadı teşekkür ederim kardeşim 

İnan bana istek karşı taraf tetiklemesi olmadan olmaz. 

Artık biri seni tetiklediğinde ilişkiye girdiğinde ereksiyon sorunu yaşamıyacaksın.

Düşen prolaktin tekrar yükselmez dediğim gibi mutsuz olduğunda vücutta prolaktin yüksek kalabilir tadını yaşa her zaman ilişki kurma.

Hayatımda bazen öyle bir dönem oluyorki sadece haftadan,haftaya video izliyorum o işi yapıyorum.

Bazende istekli insanlar ile tanışıyorsun işler başka boyuta sarıyor seni tetikliyorlar bir kızın elini tutup gezmeyi dene isteğin nasıl geldiğini göreceksin. İşlerin büyük bir boyutu piskolejik etkendir.

Senden 1 ay sonra tekrar.

Total Testosteron

Seks Hormon Bağlayıcı Globulin

LH 

FSH

Estradiol

Prolaktin

TSH

Testlerini tekrarlamanı rica edeceğim merak etme sadece son kontrol amaçlı iyi olacaktır bütün testlerin normal çıkacak. Son gördüğümde TSH biraz yüksekti yerine oturmuştur. Sonrada kan testlerini hiç kafana takma overdose %100 çalışan bir kür yaptığında doğru süre zarfı içerisinde  kullanırsan hiç bir şey yapmasan dahi bir süre sonra her şey toparlanır fakat PCT alınan kütlenin korunması ve bireyin piskolejisi için gereklidir.

Kendini kısıtlama sporu doğal bir şekilde yap bir yerlere geldikten sonra steroid kullanabilirsin  kürler insanlara fazla zararlar vermez eğer doğru yaşta doğru kür ve PCT ile yapılırsa hissedilmez gözle görülmez bilemediğimiz bir zararı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.