Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Safa

Prolaktin değerim yüksek ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Safa    18

Arkadaşlar merhaba 4 ay önce küre girdim tedaviyi olmama rağmen isteksizlik ve ereksiyon problemi yaşıyorum değelerime baktırdım prolaktin dışında bütün hormonlarım normal prolaktin 25 27 arası değişiyor sizce bu etkiyi yapan prolaktin olabilirmi? ne kullanmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ßyC#    66
ng/mL  Referans -
2.64 - 13.13  

Prolaktinin normal sınırları benim yaptığım labaratuvarda bu şekilde. Cinsel istek piskolejik olabilir ama Prolaktin yüksekliğinde ereksiyon sorunu yaşanır.

Masturbasyondan ve cinsel ilişkiden hemen sonra ejekulasyon ile birlikte prolaktin seviyeleri hızla artış göstererek ikinci ejekulasyonu zorlaştırır zaten ikinci ejekulasyonda prolaktin seviyesi tavan yapıp ereksiyonu tamamen bitirir. 4 atarım 5 atarım diyen arkadaşlar üçün birini atıyor açıkcası :D Tabiki genetik ve karşı tarafa duyulan ilgiye göre değişir uzun zamana yarayarak bir gün içinde 4-5 kez ejekulasyon yapılabilir.

Prolaktin seviyesinin referans aralığını yazabilirsen daha iyi olabilir.

Araştırmalara göre prolaktini direkt olarak engelleyen anti prolaktin tarzı bir ilaç henüz yapılmadı. Hipotalmus tümörü vb diğer sebeplerden Anormal oranda prolaktin seviyesine sahip erkeklere yüksek dozda dopamin içeren ilaç veriyorlar.

Prolaktin seviyesi testi biri,birini tutmaz 2 saat içinde alınan 2 kan örneğindende yapılan testde ap ayrı sonuçlar verebilir.

Prolaktin tahlili yapmadan önce ejekulasyondan(boşalmadan) 3 gün uzaklaş ve doğru kişi ile cinsel ilişki yaşamaya çalıştığından emin ol. Genel evinde veya aceleci eskortlarda çok azgın ve testo dolu olmadığın sürece ereksiyon sorunu yaşaman normal. Zaten vücudun testosteron doluysa ve prolaktin seviyen düşükse eskorta ağzının payını verecek şekilde acı verip üstün libidonu düşürmesine vücudun izin vermez.

Velakin normal sınırlara yakın veya normal dozda testosteron ve hafif yükselmiş prolaktine sahipsen Cinsel ilişkide en ufak bir piskolejik darbe karşı taraftan alındığında sizde  isteksizlik baş gösterir ve tabanca tutukluluk yapacaktır.

Ama tekrar diyorum yüksek doz testosteron ve düşük prolaktin seviyelerine sahipsen o kadın istemese dahi onu param parça edersin. :) Tabiki insanız ve tat vermez bunu kenara yazalım.

Prolaktin seviyelerini düşürmek için 3 gün ejekulasyondan uzaklaş ve sabah öğlen akşam 2 diş sarımsak ve sabah öğlen akşam 2 kare bitter çikolata toplam 6 adet günlük 3 günde 9 adet tüket ve dördüncü gün teste gittiğinde çikolata vücutta dopamin etkisi yaratarak prolaktin seviyeni aşağıya çektiğini göreceksin.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Sonuçlarım bu şekilde bu isteksizliği ve ereksiyonu etkileyecek bir sorun görüyormu sizce peki

D3D9C7C5-EC85-4750-B357-D24A677D40B2.jpeg

B4288A10-1C85-4577-91BE-D9D91CDFE14E.jpeg

DD39D7A4-0A3D-493C-90C0-57006482F024.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Prolaktin yüksekse ereksiyon oluşmaz zaten kardeşim. Meme uçlarınla oynarsan prolaktin seviyen yükselebilir bunu yapıyorsan mesela yapma.

TSH önemli değil hedef noktan olmasın troid bir dahaki testlerinde düzelmiş olur çok yüksek değil.

Dediğim gibi prolaktin boşalmadan hemen sonra hızla yükselir ve ikinci bir ejekulasyonu aynı bayana atmanı vb zorlaştırır. Vücudu uyku hali sarar.

Prolaktinin yüksekse ereksiyon olmakta zorlanırsın bu gayet normal ve doğal yapman gerekenler çok basit.

3 gün boyunca günlük 6 adet kara bitter çikolatayı hayvan gibi ye ve her yemekten sonra 2 diş sarımsak. Bu süreçte yağlanmayı ve vücuduna aldığın şekeri hiçe say. ve Ejekulasyonda bulunma dördüncü gün sabah aç karnında yaptırdığın tahlilde prolaktin seviyenin düşmüş veya normal sınırlar arasına girmiş daha rahat ereksiyon yaşadığını göreceksin zamanla düzelecek birşey dediğim besinleri tüketirsen vücutta yaratacağı dopamin etkisinden dolayı hızla düşüş gösterecektir ve çok oynak bir hormon. Saat sabah 9'da yaptırdığın testde prolaktin seviyesi 40 çıkabilirken. 9:15'de yaptırdığın bir test 20 çıkabilir.

Fakat prolaktin seviyen deca tarzı ve diğer anabolik steroidlerden dolayı yükselmişse eğer. Bu testin 40 çıkarken 20 ye düşmesi saat farkından dolayı beklenmez.

Kare çikolataları paket,paket göm ve dopamin etkisi yarat 3 gün masturbasyon ve cinsel ilişkiden uzak kal ve blood testini tekrarla.

Yapıştır çikolatayı :) ve izle sonrasını kerane tatlısı denilen olayın sebebide bu işte vücutta azda olsa dopamin etkisi yaratır prolaktini düşük kişilerin seviyeleri biraz daha aşağı iner ve daha çabuk toparlandıklarını şimdi bir kez daha yaparım muhabbetlerini genel evi önünde yaptırır adama :D 

61-GfaMatSL._SX425_.jpg

9617161257010.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Umarım dediğin gibidir hemen denicem teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Günlük en az 3 kare bitter 3 çokokrem tüketmelisinki senin yerinde olsam günlük 5'er adet tüketir dopamin ile prolaktinden hızla kurtulurdum.

Ve şunuda ekliyim yağlanmak senin için sorun değilse antreman öncesi yemekten sonra ekstra olarak 2 kare bitter ve 2 tüp çokokrem aldığında antremanların daha kuvvetli geçtiğinide görürsün.

Safa, 4 dakika önce yazdı:

Umarım dediğin gibidir hemen denicem teşekkür ederim

Bugün cuma-cmt-pzr bu işlemleri yaptıtkan sonra ve 3 gün boyunca kesinlikle masturbasyondan uzak kaldıktan sonra pzt Hastanede Prolaktin testi yapıp  burada paylaşmanı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Tamamdır çok teşekkür ederim peki sarımsakta yiyimmi dediğin gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Tabiki sarımsak Total testosteron seviyesini yukarı çekmeye ve libidoya yardımcı olur testosteronun normal ama sporcuysan ve libido istiyorsan yemelisin.

Yapacakların öğlen yemeğinde 3 diş sarım akşam yemeğinde 3 diş sarımsak.

Sabah kahvaltısı bittiğinde  2 bitter çikolata ( en az %60 kakaolu ne kadar çok olursa o kadar iyi ) 1 adet çokokrem.,

Öğlen yemeği bittiğinde  2 bitter çikolata ( en az %60 kakaolu ne kadar çok olursa o kadar iyi ) 1 adet çokokrem.

Akşam yemeği bittiğinde  2 bitter çikolata ( en az %60 kakaolu ne kadar çok olursa o kadar iyi ) 1 adet çokokrem.

Günlük toplam 6 adet kare çikolata 3 adet çokokrem.

3 günde 18 kare bitter ve 9 çokokrem yapar buda vücutta oluşan aşırı dopamin ile birlikte libidonu düzenleyecek ve prolaktin seviyesini düzeltecek dediğim gibi bunları pzt gününe kadar uygula pzt sabah aç karnında sabah sigara dahi tüketmeden en az 8 saat uykudan sonra kan testini saat 11:00'dan önce istediğin bir vakit verebilirsin sonrasında Yeni prolaktin seviyelerini burada bizimle paylaşmayı unutma. Birde kendini salıp düşük karbonhidratlı beslenirsen zaten güçsüz olursun normal hormonlara sahip olsanda. 

Şurdan yola çıkıyorsun Hipofiz bezinde tömür olan kişilere ve anormal oranda yüksek prolaktine sahip kişilere vücudunda aşırı derecede dopamin etkisi yaratacak tabletler verilir bunu sen kullanamazsın sıkıntı olur.

Doğal yoldan hayvan gibi bitter Kakao gömersen vücudun aynı şekilde salgıladığı dopamin sayesinde prolaktini yenecektir. Çok basit kardeşim ye çikolatayı oynama kamışla 3 gün :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Caber kullanıcaksın dostinexti sanırsam tr deki ismi. Haftada 1 tablet al 2 haftada sorunun cözülür. Sonrasında da rebound olmaması için yüksek b6 vitamini öneriyorlar en azından 1-2 aylık süre için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Peki hormonlarımda sizce prolaktinden başka bir problem gözüküyor mu kusura bakmayın dizide meşgul ediyorum sürekli soruyorum ama çok saolun gerçekten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Safa, 20 dakika önce yazdı:

Peki hormonlarımda sizce prolaktinden başka bir problem gözüküyor mu kusura bakmayın dizide meşgul ediyorum sürekli soruyorum ama çok saolun gerçekten 

Prolaktin dışında sorun yok TSH yüksek düzelecek fazla yüksek değil Ereksiyon ile ilgisi yok vücut metobolizması hızlanır TSH yüksekliğinde daha fazla yağ yakarsın tabiki yanında kasta fakat seninki kas yakacak düzeyde değil. Cabaser ( Kabergolin )'den önce tavsiyelerimi dikkate almanı başlamanı tavsiye ederim. Beyin hipofiz tümörü olan kişilerde kullanılan ilaç.

Tedavi sürecinde bir kişiye bağlı kalmanı tavsiye ederim seni takip ediyorum olacam pzt günü kan tahlilini bekliyorum @Safa

Hiç bir şey kullanmasan dopamin yüklemesi çikolata vb. Yapmasan dahi zaten zamanla kendi,kendine düzelir ama piskolejik olarak yıpranırsın Relax ol sadece anlaştığımız şekilde ilerle.

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Valla dostum çok teşekkür ederim sana aldım dediklerini şimdi marketten geldim ne dediysen aldım uygulayacağım sana tekrardan buradan mı ulaşayım yada arzu edersen bana bi wp yada instagram verebilirsen çok memnun olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Forumda özel iletişim bilgisi vermek yasak konunu takip ediyorum PZT günü yeni blood kan testi sonucunu  konuya dahil etmeni bekliyor olacağım rica ederim. :)

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Tamamdır teşekkür ederim tekrardan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Son gün ekstra kombin verelim 3 gün son öğün olarak sağlam gider :D şuan libido zaten tavan bunlarıda bir gömelim bakalım evin duvarları sağlam kalırsa iyi ;)

c8ead3fc-6c1b-4836-9b9d-c90a9d407be6.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Konuyu takipteyim, soğan ve çikolata arkadaşın dediği gibi testlere yansırsa yeni bir bilgi öğrenmiş olacağım lütfen testi yaptıktan sonra buraya yükle dostum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
ßyC#, 5 saat önce yazdı:

Tabiki sarımsak Total testosteron seviyesini yukarı çekmeye ve libidoya yardımcı olur testosteronun normal ama sporcuysan ve libido istiyorsan yemelisin.

Yapacakların öğlen yemeğinde 3 diş sarım akşam yemeğinde 3 diş sarımsak.

Sabah kahvaltısı bittiğinde  2 bitter çikolata ( en az %60 kakaolu ne kadar çok olursa o kadar iyi ) 1 adet çokokrem.,

Öğlen yemeği bittiğinde  2 bitter çikolata ( en az %60 kakaolu ne kadar çok olursa o kadar iyi ) 1 adet çokokrem.

Akşam yemeği bittiğinde  2 bitter çikolata ( en az %60 kakaolu ne kadar çok olursa o kadar iyi ) 1 adet çokokrem.

Günlük toplam 6 adet kare çikolata 3 adet çokokrem.

3 günde 18 kare bitter ve 9 çokokrem yapar buda vücutta oluşan aşırı dopamin ile birlikte libidonu düzenleyecek ve prolaktin seviyesini düzeltecek dediğim gibi bunları pzt gününe kadar uygula pzt sabah aç karnında sabah sigara dahi tüketmeden en az 8 saat uykudan sonra kan testini saat 11:00'dan önce istediğin bir vakit verebilirsin sonrasında Yeni prolaktin seviyelerini burada bizimle paylaşmayı unutma. Birde kendini salıp düşük karbonhidratlı beslenirsen zaten güçsüz olursun normal hormonlara sahip olsanda. 

Şurdan yola çıkıyorsun Hipofiz bezinde tömür olan kişilere ve anormal oranda yüksek prolaktine sahip kişilere vücudunda aşırı derecede dopamin etkisi yaratacak tabletler verilir bunu sen kullanamazsın sıkıntı olur.

Doğal yoldan hayvan gibi bitter Kakao gömersen vücudun aynı şekilde salgıladığı dopamin sayesinde prolaktini yenecektir. Çok basit kardeşim ye çikolatayı oynama kamışla 3 gün :D

O kadar çikolata yedirmek ve sonrasında prolaktinin düşmesini beklemek bana ilginç geldi bunun ciddi bir şekilde araştırması nedir ne değildir yapıldımı en azından kendi üstünüzde denediniz mi ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

@Surrender Hiç bir doktor size git marketten 18 adet bitter çikolata tüket ve tekrar teste gel demez,diyemez,araştırmaz. Rahattır iş delilik boyutuna kaçtığında arayışa girer kendi çözümünü arar bulursun sadece arkadaşın PZT günü kan testini çalıştırmasını bekle ve sonuçları gör. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Kardeş ne çikolatası ne saçmalıklarla uğraşıyorsunuz okumadım anlamadım anlamakta istemiyorum 2 günde bir 0.25mg cabaser alacaksın. çeyrek tablet bir kaç haftada düzelir hızlı olsun istiyorsan 0,50mg alırsın ama kesin test yap. sonra da apikobal kullanırsın 1 ay boyunca b6 için.

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Paket paket çikolata yiyip yağlanmak sizin için problem değilse, neden küre girersiniz ki.

Testesteron desteği almak problem değil de, dostinex mi problem oluyor.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4

Prolaktini düşürmek için dostinex kullanılır, nasıl ostrojen için armidex alınıyorsa bunun içinde dostinex kullanılır.Çikolata ile düzelecek bir durum söz konusu değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Safa, 10 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba 4 ay önce küre girdim tedaviyi olmama rağmen

@Safa

4 Aydan bahsedildiğinin kimse farkında değil sanırım prensibi bozma tek kişi başladığımız gibi devam edelim sadece 3 gününü ayır kardeşim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412
ßyC#, 6 saat önce yazdı:

Son gün ekstra kombin verelim 3 gün son öğün olarak sağlam gider :D şuan libido zaten tavan bunlarıda bir gömelim bakalım evin duvarları sağlam kalırsa iyi ;)

c8ead3fc-6c1b-4836-9b9d-c90a9d407be6.jpg

Bu şekerler nasıl çıkıcak vücutttan peki hadi sedanter bir birey diyelim bulkta kendisi birazda benim gibi her şeyi gömen biri desek tamam.Yarışmaya hazırlanan form hedefi olan biri için 3 4 gün bunları gömmesi biraz değişik geldi bana bittere tamam diyelim bende ilk defa duydum bakalım belkide yeni bir şey öğrenirim ama Redbull sonra Magnum filan degisik geldi biraz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Ironmann, 7 dakika önce yazdı:

Bu şekerler nasıl çıkıcak vücutttan peki hadi sedanter bir birey diyelim bulkta kendisi birazda benim gibi her şeyi gömen biri desek tamam.Yarışmaya hazırlanan form hedefi olan biri için 3 4 gün bunları gömmesi biraz değişik geldi bana bittere tamam diyelim bende ilk defa duydum bakalım belkide yeni bir şey öğrenirim ama Redbull sonra Magnum filan degisik geldi biraz.

Hadi diyelim beslenmende sınır yok böyle işlenmiş yiyecekler yerine "bal,muz,ceviz" yiyin dağa çıkarsınız o zaman :D Kakao mu alacaksın kakao yağları var öyle alabilirsin, redbull yerine de içinde ki tek faydalı şeyleri ginseng, taurin alırsın. Hem de kalorisi 0 bu supplementlerin. Binlerce sağlıklı alternatif varken "redbull, magnum, çikolata" nedir ya :D sporla ters şeyler :D 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Gerçekten böyle saçma bilgiler ve saçma öneriler veriliyor ve bunu sorgulamadan deniyorsunuz. Prolaktinin yüksekse 0’5mg dostinex veya cabaser içersin sonra teste gidersin bu kadar basit, bunun 4 ayı 8 ayı yok ki, prolaktinin yükselmiş müdahale etmemişsin. 
Magnum, çikolata, redbull saçmalıklarını bi kenara bırakıp kür içeriğini ve pctni yazarsan çok daha iyi olur. 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.