Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Kür planlamasında soğan tüketimi pregnly etkisi

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

İlave olarak şunu da eklemekte fayda var. Haftadan haftaya azar azar testisler küçülüyordu. O durdu ve dolgunluk baya arttı.

Bu bende de oldu sanırım ya daha dolgun gelmeye başladı gözüme eski haline göre halihazır hala kürdeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harunduman    15

Abilerim sizlerin yanında çok az bilgiye sahip olduğum aşikar fakat hem naçizane bir fikir hemde kendi  yorumumu sizlerle paylaşmak isterim.

Kür içinde kullanılmasından ise pct zamanı kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

1.sebep 

Bu tarz ürünler fitoöstojendir (fitoöst. Kavramına zaten hakimsinizdir) diye biliyorum. (zaten senelerdir kadın ve erkeklerde kısırlık için önerilen besinler 2016 senesinde falan konuyla ilgili yazı ve makaleler mevcut)

2.sebep 

Antioksidanlar vücuda giren ilacın etkilerini azaltabilir diye biliyorum.Tam verim almak için kullanmamak düşünülebilir.

Bu sadece bir öneri değil aynı zamanda bir sorudur,fikirdir paylaşmak istedim.(ekteki videoyu izlemedim videoda geçen bilgiler var ise yorumu görmezden geliniz.)

tarihinde Harunduman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.403

Bir ekleme daha yapmam gerekli. Orgazm esnasındaki sperm miktarı nerdeyse natural döneme döndü gibi. Bu plasebo etkisi olamaz. Sanıyorum soğan hakikaten çalışıyor. Süreç bize gösteriyor ki testleri erken yapmamak lazım. Çünkü düzelmeler bir anda olmadı. Kademe kademe devam etti.

Yalnız hala hayret ediyorum. Her akşam 1 beyaz soğana elma muamelesi yapıyorum. Shrek kaslarını buna mı borçlu acaba :D

Malumunuz en sevdiği besini soğandı :D

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Uzaktan bir akrabam vardı, 5-6 yaşlarındayken elma yer gibi her gün soğan yerdi. Annesi soğanı soyar verir ısıra ısıra yerdi. Bayadır görüşmüyoruz şimdi ne haldedir kimbilir :)

Testo - Bolde - Soğan kürümün 6. haftasındayım, tamoksifen kullanmalı mıyım benzeri sorular pek yakında :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Harunduman, 27.04.2021 - 19:26 yazdı:

Abilerim sizlerin yanında çok az bilgiye sahip olduğum aşikar fakat hem naçizane bir fikir hemde kendi  yorumumu sizlerle paylaşmak isterim.

Kür içinde kullanılmasından ise pct zamanı kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

1.sebep 

Bu tarz ürünler fitoöstojendir (fitoöst. Kavramına zaten hakimsinizdir) diye biliyorum. (zaten senelerdir kadın ve erkeklerde kısırlık için önerilen besinler 2016 senesinde falan konuyla ilgili yazı ve makaleler mevcut)

2.sebep 

Antioksidanlar vücuda giren ilacın etkilerini azaltabilir diye biliyorum.Tam verim almak için kullanmamak düşünülebilir.

Bu sadece bir öneri değil aynı zamanda bir sorudur,fikirdir paylaşmak istedim.(ekteki videoyu izlemedim videoda geçen bilgiler var ise yorumu görmezden geliniz.)

Bu konuyla ilgili yukarıda bir yerlerde bir meta analiz yayınladım. İngilizce yardım için google translate gayet güzel iş görüyor. Sorularının cevapları fazlasıyla bu bilimsel çalışmada var.

İkinci olarak soğan tek başına ne bir fitoöstrojen ne de bir antioksidandır. Mesela antioksidan özelliği gösteriyor ama bunu sadece lh fsh aktivasyonunu bloke eden maddelere karşı yapıyor. Bunlar da bazı ağır metaller. Antioksidanlar vücuda giren ilacı olumsuz etkilemez ancak hipertrofi sürecini olumsuz etkiler. Bu nedenle eğer antioksidan alınacaksa mutlaka antrenmandan 8-10 saat önce almak lazım ki vücuttan çıkmış olsun. Hiç alınmaması daha iyi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
rastlantisal, 28.04.2021 - 23:45 yazdı:

Bir ekleme daha yapmam gerekli. Orgazm esnasındaki sperm miktarı nerdeyse natural döneme döndü gibi. Bu plasebo etkisi olamaz. Sanıyorum soğan hakikaten çalışıyor. Süreç bize gösteriyor ki testleri erken yapmamak lazım. Çünkü düzelmeler bir anda olmadı. Kademe kademe devam etti.

Yalnız hala hayret ediyorum. Her akşam 1 beyaz soğana elma muamelesi yapıyorum. Shrek kaslarını buna mı borçlu acaba :D

Malumunuz en sevdiği besini soğandı :D

Hocam ilerleme nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.403
HalfNatty, 9 dakika önce yazdı:

Hocam ilerleme nasıl?

Gayet iyi ilerliyorum. Sustanon kürünün 7. haftasının 1. enjeksiyonunu yaptım. Soğandan mı yoksa vücuttaki testosteron doygunluğunun arttığından mı bilmem ama soğandan beri genişleme ilerledi. Testis küçülmesi tamamen durdu. Östrojene bağlı olarak hiç bir yan etki hissetmiyorum. Cinsel istek proviron seviyesinde. 

Antiaromataz olarak hiç bir şey kullanmıyorum. Vücutta su tutmasına bağlı ödemler de yok. Günde 100mg çinko alıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
rastlantisal, 36 dakika önce yazdı:

Gayet iyi ilerliyorum. Sustanon kürünün 7. haftasının 1. enjeksiyonunu yaptım. Soğandan mı yoksa vücuttaki testosteron doygunluğunun arttığından mı bilmem ama soğandan beri genişleme ilerledi. Testis küçülmesi tamamen durdu. Östrojene bağlı olarak hiç bir yan etki hissetmiyorum. Cinsel istek proviron seviyesinde. 

Antiaromataz olarak hiç bir şey kullanmıyorum. Vücutta su tutmasına bağlı ödemler de yok. Günde 100mg çinko alıyorum. 

Bende 2-3 gün ara vermiştim şimdi tekrardan başladım günde 1 tane di mi?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.403
HalfNatty, 38 dakika önce yazdı:

Bende 2-3 gün ara vermiştim şimdi tekrardan başladım günde 1 tane di mi?

Günde 1 tane orta veya büyük boy kuru soğan yiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Aynı doluluk bendede mevcut tam küçülme  ve kuruluk başlamıştı soğana dadandım ve neredeyse ilk steroit enjeksiyonuna başlaman önceki haline döndü birşeyler oluyor ama bakalım testlerde ne çıkacak.küçülme başladığı hafta ufak tefek sızlamalar vardı eser kalmadı doluluk artışıyla

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.403
Semih Erarslan, 19 dakika önce yazdı:

Aynı doluluk bendede mevcut tam küçülme  ve kuruluk başlamıştı soğana dadandım ve neredeyse ilk steroit enjeksiyonuna başlaman önceki haline döndü birşeyler oluyor ama bakalım testlerde ne çıkacak.küçülme başladığı hafta ufak tefek sızlamalar vardı eser kalmadı doluluk artışıyla

Orgazmdaki meni miktarı çok önemli ölçüde arttı. D vitamini kapsül almaya başladım haftada bir. Onun böyle bir etkisi olacağını sanmıyorum. İçimizde en uzun kürde ben kalacağım. Kür sonunda çok net anlarız.

İşte o yüzden testleri hemen yapmayalım diyorum. Bu bir süreç. Kademe kademe toparlıyor. En azından 10 gün daha soğana devam edip öyle teste gitmekte fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Ben pct için cuma günü gidicem teste soğan tükettik bu aralar baya bakalım anlarız ama kesinlikle testislerde büyüklük yapıyor harbi

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Benimde testisler buyumus daha 1 haftada aldığım feedback bu yönde :) , ama bu vucuda cidden bir fayda sagliyor mu orasi mechul bence. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Tamamen kür öncesine döndü diyebilir çokda büyük farkı yoktu eski haliyle ama hissedilir duruma gelmeye başlayınca şansa araştırmayla karşılaştım günde birtaneden her öğünde 1 taneye arttırdım bazen yarım bıraktığım oluyor süreç devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Valla ben pct icin teste girdim ümidinizi kırmak istemem fakat lh-fsh değerlerine en ufak bir etkisi yok maalesef döngü kapalı test sonuçlarında :( 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.403
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Valla ben pct icin teste girdim ümidinizi kırmak istemem fakat lh-fsh değerlerine en ufak bir etkisi yok maalesef döngü kapalı test sonuçlarında :( 

Dediğim gibi bence kısa vadede sonuç beklemek haksızlık olabilir. Benim uzun kür sonunda tam belli olur. Her gün 1 tane büyük boy soğana devam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
rastlantisal, 08.05.2021 - 23:42 yazdı:

Dediğim gibi bence kısa vadede sonuç beklemek haksızlık olabilir. Benim uzun kür sonunda tam belli olur. Her gün 1 tane büyük boy soğana devam.

Hocam gelişme var mı his, doygunluk vs?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.403
HalfNatty, 1 saat önce yazdı:

Hocam gelişme var mı his, doygunluk vs?

Dolgunluk tamam. Boyut olarak tabiki kür öncesi gibi değil. Bende decadan sonra pct yapınca his geri gelmişti. Hissizlik sorunu yaşamadığım için yorum yapamıyorum bukonuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.403

Canlar ne durumdasınız? Benim testis küçülmesi tamamen durdu ve çok dolgun. Günlük 1 kuru soğanı 2 taneye çıkarıp büyütüyor mu bakacağım.

Ayrıca 12 senedir türlü küre girmiş, hem beden eğitimi okumuş hem de çocukluğundan beri bu sporu yapan arkadaşıma soğandan bahsettim. Gülerek ben zaten her gün yiyorum dedi. Bu etkisinden üniversitede docent olan öğretim görevlisi bahsetmiş. o zamandan beri her gün 1 tane soğan ve 1 diş sarımsak tüketiyormuş. Çok uzun kürlerde bile testislerim fındık kadar asla olmadı diyor.

Galiba bir biz bilmiyormuşuz :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Canlar ne durumdasınız? Benim testis küçülmesi tamamen durdu ve çok dolgun. Günlük 1 kuru soğanı 2 taneye çıkarıp büyütüyor mu bakacağım.

Ayrıca 12 senedir türlü küre girmiş, hem beden eğitimi okumuş hem de çocukluğundan beri bu sporu yapan arkadaşıma soğandan bahsettim. Gülerek ben zaten her gün yiyorum dedi. Bu etkisinden üniversitede docent olan öğretim görevlisi bahsetmiş. o zamandan beri her gün 1 tane soğan ve 1 diş sarımsak tüketiyormuş. Çok uzun kürlerde bile testislerim fındık kadar asla olmadı diyor.

Bende tekrardan başlayacam mide sorunu yapıyor diye bıraktım, boyut farkı oluyormuş bırakınca gördüm placebo olamaz. Bu arada 1 diş sarımsak yerine 3-4 deneyin derim araştırmalarda damar sağlığı için aşırı efektif ama en az 3 diş etki gösteriyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 15 saat önce yazdı:

Şöyle ki, sağ testis küçülmüş (Yüzde 20 oranında),  sol da  "hacı abi küre devamsa küçülüyorum bak ben" demeye başlamıştı. Ve  zaman zaman testisler ben buradayım der gibi çok hafif ağrı sızı yapıyordu. Soğan tüketmeye başladığımdan beri sol testis boyutu aynı kaldı, sağ testis küçülmedi de büyümedi de.

Ve testisler  bahsettiğim gibi hafif sızlamaya başlayınca "hadi bee soğan yemeyi unuttum bugün" diyebiliyorum rahatlıkla :) 

Genellikle öğlen işyerinde salatamın içine bir orta boy soğanı küp küp doğrayıp tüketiyorum. Hem maskeden dolayi kimseye rahatsızlık da vermiyorum hem de sindirimi sabah veya akşam saatlerine göre daha kolay oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.