Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Kür planlamasında soğan tüketimi pregnly etkisi

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.202

Şöyle yapalım ben bu günden itibaren bu konuya önem vericem biliyosunuz kürdeyim ve aralıksız 2. Kürümdeyim soğan tüketicem her öğün olmasada her gün gayret edicem pct için yaptırdığım test sonucunuda sizlerle paylaşıcam bakalım nasıl bir sonuç bizi bekliyor bende meraklandım şuan eğer bahsettiği %5 lik dilimde deilsem muhakkak yararı olacaktır die düşünüyorum eğer öyleyse yeni dönemde sporcuların olmassa olmaz besinlerinden biride soğan yerini alacaktır. 🙂 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    416
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

Şöyle yapalım ben bu günden itibaren bu konuya önem vericem biliyosunuz kürdeyim ve aralıksız 2. Kürümdeyim soğan tüketicem her öğün olmasada her gün gayret edicem pct için yaptırdığım test sonucunuda sizlerle paylaşıcam bakalım nasıl bir sonuç bizi bekliyor bende meraklandım şuan eğer bahsettiği %5 lik dilimde deilsem muhakkak yararı olacaktır die düşünüyorum eğer öyleyse yeni dönemde sporcuların olmassa olmaz besinlerinden biride soğan yerini alacaktır. 🙂 

Bu saatten sonra soğana zam gelir stoklayalım 😅

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Beyaz soğan tercih edin derim tüketimi daha rahat yemeklik Olanı biraz daha acı oluyor ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.417
Semih Erarslan, 16 saat önce yazdı:

Araştırmacı sporcu @Semih Erarslandan yine bir şahane bilgi daha :)

Çok teşekkür ederim kendi adıma.

Kendi adıma soğanı çok severim zaten. 

Ayrıca bu videodaki adamın bilgilendirmelerini çok seviyorum. Bunun gibi bir kaç adam daha var.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.417

Beni de günde 1 soğan ile deneyecekler listesine ekleyebilirsin @Semih Erarslan

607c647f25862_soan.thumb.jpeg.4d21cae1bde61f8c5adf7ecacb5030a0.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.202
rastlantisal, 31 dakika önce yazdı:

Beni de günde 1 soğan ile deneyecekler listesine ekleyebilirsin @Semih Erarslan

607c647f25862_soan.thumb.jpeg.4d21cae1bde61f8c5adf7ecacb5030a0.jpeg

Tahlil sonuçlarını bekliyorum soğan tüketenler tahlilleri buraya atmayı unutmuyoruz🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.417

En son kür bitiminde muhakkak tahlil yaptırır atarım. En iyi orda anlarız zaten. 500mg sustanon küründeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Soğan beni çok rahatsız ediyor hazmımı çok zorluyor ya anca soğan tozu kullanabilyiorum az miktarda :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.202
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

Soğan beni çok rahatsız ediyor hazmımı çok zorluyor ya anca soğan tozu kullanabilyiorum az miktarda :( 

Bir şekilde tüket farklı tüketim şekillerindeki videoları izle kaynatıp suyunu içebilirsin eğer söylendiği gbi döngüyü tamamen kapatmadan pct dönemini rahatlatacağı kür içi ve kür sonu pct dönemi açmayı başaramayan arkadaşlara faydası olacağı kanısındayım.

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

En son kür bitiminde muhakkak tahlil yaptırır atarım. En iyi orda anlarız zaten. 500mg sustanon küründeyim.

Bende tüketicem ve atıcam eğer ben toplamda deca ve boldenon kürü toplamım süresi yaklaşık 7 ay 8 ay dışarıdan testesteron aldığım halde döngü tammen kapanmamışsa bunun büyük yararını görürüz diye düşünüyorum pct dönemi daha kısa daha kaliteli olacaktır hatta yeni bi kür yolunu bi açar bana şahsen neden olmasın %5 lik dilimde deilsem bir kür planlaması daha beni bekliyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Hahahaha vaaay be ben salatanın içinde tüketiyorum yararlı olduğunu tabi ki biliyordum da bu kadar yararlı olması beni çok şaşırttı :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

Ben de takip ediyorum bu arkadaşı. İlaçlar hakkında güzel bilgiler sunuyor.

Bu videonun altındaki yorumlarda "soğan erkeği boşuna demiyorlar demek ki" diye bir yorum vardı, olayı özetlemiş zaten :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6406961/

Araştırmanın tamamı burada. Bu bir meta analiz yani amaç 1967 yılı ile 2018 yılları arasında soğan ve testosteron ilişkisini inceleyen 12 deney sonucunun bir araya getirilerek bundan yeni anlamlar ve sonuçlar ortaya çıkarmak. Bu deneylerin 11 tanesi fare ve sıçanlar üzerinde sadece 1 tanesi insanlar üzerinde yapılmış.

Gerçekten çok çarpıcı sonuçlar var. Halbuki bu meta analiz 2019 yılında yapılmış nasıl olur da bugüne kadar karşılaşmadık çok şaşırdım. 

Deneylerin ortak sonucu testonun anlamlı bir şekilde arttığı yönünde. Bu grup %75i içeriyor. Testosu artmayan %25lik grubun ise ağır hasarlı artık geri dönüşü olmayan sistemler olduğu söyleniyor.

Meraklı olan arkadaşların meta analizi mutlaka okumalarını tavsiye ederim. Özellikle vücuttaki ağır metallerin ve toksin maddelerin nasıl testonun canını okuduğunu görmek çok faydalı. Aslında soğan bu işi yüksek antioksidan gücü sayesinde yapıyor. LH ve FSH ı yükseltip toksin maddeleri bloke edip testo üretimini arttırıyor.

Normalde hiç soğan ve sarımsak yiyen birisi değilim hem kokusu açısından hem de hassas midem açısından bir türlü yiyemiyordum. Fakat dört gündür her gün büyük bir adet soğanı öğünlerim arasında yedim ve libidomda çok çok ciddi bir artış oldu. Özellikle dördüncü gün bunu çok bariz hissettim. Ayrıca ereksiyon kapasitesini de bir hayli uzattı. Çünkü soğan damarların da genişlemesini sağlayarak daha çok ve uzun süreli kan basıncı oluşturuyor. Bunları bizzat yaşadım umarım plasebo etkisi değildir. Bunun için bize çok daha fazla veri sonuç lazım.

Yasak sonrası teste giricem bakalım kağıt üzerindeki etkisi ne olacak merak ediyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.417
Mickey, 18 dakika önce yazdı:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6406961/

Araştırmanın tamamı burada. Bu bir meta analiz yani amaç 1967 yılı ile 2018 yılları arasında soğan ve testosteron ilişkisini inceleyen 12 deney sonucunun bir araya getirilerek bundan yeni anlamlar ve sonuçlar ortaya çıkarmak. Bu deneylerin 11 tanesi fare ve sıçanlar üzerinde sadece 1 tanesi insanlar üzerinde yapılmış.

Gerçekten çok çarpıcı sonuçlar var. Halbuki bu meta analiz 2019 yılında yapılmış nasıl olur da bugüne kadar karşılaşmadık çok şaşırdım. 

Deneylerin ortak sonucu testonun anlamlı bir şekilde arttığı yönünde. Bu grup %75i içeriyor. Testosu artmayan %25lik grubun ise ağır hasarlı artık geri dönüşü olmayan sistemler olduğu söyleniyor.

Meraklı olan arkadaşların meta analizi mutlaka okumalarını tavsiye ederim. Özellikle vücuttaki ağır metallerin ve toksin maddelerin nasıl testonun canını okuduğunu görmek çok faydalı. Aslında soğan bu işi yüksek antioksidan gücü sayesinde yapıyor. LH ve FSH ı yükseltip toksin maddeleri bloke edip testo üretimini arttırıyor.

Normalde hiç soğan ve sarımsak yiyen birisi değilim hem kokusu açısından hem de hassas midem açısından bir türlü yiyemiyordum. Fakat dört gündür her gün büyük bir adet soğanı öğünlerim arasında yedim ve libidomda çok çok ciddi bir artış oldu. Özellikle dördüncü gün bunu çok bariz hissettim. Ayrıca ereksiyon kapasitesini de bir hayli uzattı. Çünkü soğan damarların da genişlemesini sağlayarak daha çok ve uzun süreli kan basıncı oluşturuyor. Bunları bizzat yaşadım umarım plasebo etkisi değildir. Bunun için bize çok daha fazla veri sonuç lazım.

Yasak sonrası teste giricem bakalım kağıt üzerindeki etkisi ne olacak merak ediyorum.

@Semih Erarslanbunu belirttiği günden beri her gün 1 tane büyük boy beyaz soğan yiyorum. Sanıyorum 1 hafta oldu. Eğer bu plasebo ise ne kadar güzel plasebo diyesim geliyor. :) 

Çünkü yaşadığın artıları yaşıyorum. Provironda istek artırıyor ama tarif edemediğim bir yarımlık kalıyor. Soğan öyle değil. 

Ben kür sonu PCT'ye başlamadan yaptıracağım. 17 haftalık 500mg only testo küründen sonra bizim için (en azından benim metabolizmam için) tamı tamına bir şey söylemiş olur. 

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.202
rastlantisal, 14 saat önce yazdı:

@Semih Erarslanbunu belirttiği günden beri her gün 1 tane büyük boy beyaz soğan yiyorum. Sanıyorum 1 hafta oldu. Eğer bu plasebo ise ne kadar güzel plasebo diyesim geliyor. :) 

Çünkü yaşadığın artıları yaşıyorum. Provironda istek artırıyor ama tarif edemediğim bir yarımlık kalıyor. Soğan öyle değil. 

Ben kür sonu PCT'ye başlamadan yaptıracağım. 17 haftalık 500mg only testo küründen sonra bizim için (en azından benim metabolizmam için) tamı tamına bir şey söylemiş olur. 

Saygılarımla.

Bunları duymak sevindirici bendede aynı hissiyatlar mevcut fakat konuşup birşeyler söylemem için özellikle benim için çok erken hala testo ve bolde kullanıyorum ancak kür sonu kullandığımız dozaj hafta ve geçmiş kür deneyimleri pct  ilaçlarına  ihtiyaç duymadan hala kulağa şaka gbi gelsede pct ilaçlarına gerek duydurtmadan sıfırlanan üretimi geri kazanımı soğan tületimiyle mümkün deneyler ortafa denekler ortada tecrübeli hocaların dilinde olması o hissiyatı veriyor ama sonuçlar olmadan bu sadece hissiyat kür içinde soğan tüketimime başladığımdan beri artıları çok fazla artı yönde olasılık hisiyatı bendede mevcut. İnşallah mümkün olur neden olmasın olanlar varsa bizde olmamasını engelliyecek genetik bir yapımız yoksa mümkün bencede ama bu konunun çok basitleştirilmemesi ve alaycı gözlemlere tabi tutulmaması için test en doğru sonuç bilimsel konuşuyorsak deneyin sonunu yine tahliler belirliyecek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.202

Beni üzen bir tarafıda var kür içindeki bu bilimsel deneyi denekler tarafından yapılmış pozitif dönüşler alınmış bir araştırmayı burada kür içinde olmamıza rağmen bizler kendi üzerimizde uygulayıp takip ederken kürde başı yanmış heryolu denemiş  olan arkadaşların konuya göz ucuyla bile bakmamlarıda şaşırtıcı bir de soğanı deneyin derim en fazla soğan yemiş olursunuz ki bu konuya soğanmı ya olurmu öyle şey denilmesinden daha fazlası olduğunu inşallah aramızda test sonuçlarıyla kanıtlayabilenler olur ki zaten kanıtı olan bir durum fakat ben isterimki her yolu deneyip 2 hafta soğan tüketip test yaptırmasını buraya test sonucunu atıp soğanın etkisi oldu veya olmadı denmesini isterdim özellikle bu konularda hiç birşey işe yaramıyor diyen arkadaşlardan soğanın götürüsü olmica garanti getirisi olma olasılığına karşılık denenmeli bence neden olmasın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.417
Semih Erarslan, 4 saat önce yazdı:

Beni üzen bir tarafıda var kür içindeki bu bilimsel deneyi denekler tarafından yapılmış pozitif dönüşler alınmış bir araştırmayı burada kür içinde olmamıza rağmen bizler kendi üzerimizde uygulayıp takip ederken kürde başı yanmış heryolu denemiş  olan arkadaşların konuya göz ucuyla bile bakmamlarıda şaşırtıcı bir de soğanı deneyin derim en fazla soğan yemiş olursunuz ki bu konuya soğanmı ya olurmu öyle şey denilmesinden daha fazlası olduğunu inşallah aramızda test sonuçlarıyla kanıtlayabilenler olur ki zaten kanıtı olan bir durum fakat ben isterimki her yolu deneyip 2 hafta soğan tüketip test yaptırmasını buraya test sonucunu atıp soğanın etkisi oldu veya olmadı denmesini isterdim özellikle bu konularda hiç birşey işe yaramıyor diyen arkadaşlardan soğanın götürüsü olmica garanti getirisi olma olasılığına karşılık denenmeli bence neden olmasın. 

2 hafta değerlerin oturması için yeterli olmayabilir. Bence süreyi daha uzun tutarsak daha kesin neticeye ulaşırız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
HalfNatty, 13 dakika önce yazdı:

Deca dickten nasibini almış biri olarak bende sarımsak, soğan tüketimini dünden itibaren arttırdım. Sonuçları iletirim

Sarımsak şüpheli. Hala ne işe yaradığı ile ilgili ciddi bir kanıt yok. Pubmed üzerinde bununla ilgili bir çok analiz mevcut ancak sonuçlar iç açıcı değil. Sarımsakla ilgili çok fazla hurafe var ve fazla tüketmemeni tavsiye ederim. Çünkü bilimsel bir veri sonuç yok. Soğan gibi değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Berkzengn, 20 dakika önce yazdı:

Sarımsak hakkındaki bazı araştırmalar 

SmartSelect_20210427-153625_OneDrive.jpg

Genelde yuksek dozda negatif etkiler zaten dogal bir sonuc. Normal dozda dahi negatif etkilerin goruldugu ya da hic bir etkinin gorulmedigi calismalar da mevcut. Pubmed sayfadinda garlic olarak aratirsaniz bir cok calismaya ulasabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.417

İlave olarak şunu da eklemekte fayda var. Haftadan haftaya azar azar testisler küçülüyordu. O durdu ve dolgunluk baya arttı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

İlave olarak şunu da eklemekte fayda var. Haftadan haftaya azar azar testisler küçülüyordu. O durdu ve dolgunluk baya arttı.

Bu gidisle steroidi birakip sogan kurleri yapicaz galiba😂

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Mickey, 5 saat önce yazdı:

Sarımsak şüpheli. Hala ne işe yaradığı ile ilgili ciddi bir kanıt yok. Pubmed üzerinde bununla ilgili bir çok analiz mevcut ancak sonuçlar iç açıcı değil. Sarımsakla ilgili çok fazla hurafe var ve fazla tüketmemeni tavsiye ederim. Çünkü bilimsel bir veri sonuç yok. Soğan gibi değil.

Sarımsak kas için değil zaten hocam genel antioksidan, sağlık vs kalp sağlığı kanser soğuk algınlığı gibi şeyleri kanıtlanmış bi besin

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.202
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Bu gidisle steroidi birakip sogan kurleri yapicaz galiba😂

Yada steroiti çuğaltıp soğan olmassa olmazımız olup sıkıntısız pct dönemleri geçiricez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.