Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

polatxc    2

Merhaba öncelikle bütün hocalarıma,

Ben 1 sene kadar ara verdikten sonra spora tekrar basladım bu arada 112 kilo olmuştum 1 ay gibi sıkı diyet ve full kardio ile 102 kilolara indim ve buralarda 1 aya yakındır duruyorum kilo vermem yavaşladı böyle olunca da spora gelesim gelmedi arkadaş tavsiyesi ile clen ile tanıştım beni mutlu etti sonra arastırmalarım sonucu kürünü almaya karar verdim ve bugün itibari ile küre başladım 

Stromba-10mg Stanozolol

Clen-40mg Clenbuterol

Anavar-10mg Oxandrolone

kürüne başladım ve bana bi kullanma listesi yaptı Clen ilk hafta günlük 1 tablet + Stromba 4 saat ara ile 1 tablet günlük toplam 4 tablet+Anavar sabah 1 öğle 1 akşam 1 olmak üzere bugün kullanmaya başladım 

Ürünler Medivia Pharma markası ve orjinallik kontrolünü yaptım aldığım kişide güvenilir biriydi onda sorunum yok sizce bu kür işe yarar mı diyet spor ile birlikte ve bana küre başladığımda aktardan deve dikeni tohumu al her akşam yatmadan 1 tatlı kaşığı çiğne ve yut dedi pct için ilk defa böyle duydum size danışmak istedim teşekkür ederim..

057e727b-5a0e-4158-8b4e-3a5ed48b625b.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
polatxc, 21 dakika önce yazdı:

Ben 1 sene kadar ara verdikten sonra spora tekrar basladım bu arada 112 kilo olmuştum 1 ay gibi sıkı diyet ve full kardio ile 102 kilolara indim ve buralarda 1 aya yakındır duruyorum kilo vermem yavaşladı böyle olunca da spora gelesim gelmedi arkadaş tavsiyesi ile clen ile tanıştım beni mutlu etti sonra arastırmalarım sonucu kürünü almaya karar verdim ve bugün itibari ile küre başladım 

Stromba-10mg Stanozolol

Clen-40mg Clenbuterol

Anavar-10mg Oxandrolone

kürüne başladım ve bana bi kullanma listesi yaptı Clen ilk hafta günlük 1 tablet + Stromba 4 saat ara ile 1 tablet günlük toplam 4 tablet+Anavar sabah 1 öğle 1 akşam 1 olmak üzere bugün kullanmaya başladım 

Ürünler Medivia Pharma markası ve orjinallik kontrolünü yaptım aldığım kişide güvenilir biriydi onda sorunum yok sizce bu kür işe yarar mı diyet spor ile birlikte ve bana küre başladığımda aktardan deve dikeni tohumu al her akşam yatmadan 1 tatlı kaşığı çiğne ve yut dedi pct için ilk defa böyle duydum size danışmak istedim teşekkür ederim..

Güzel kombin, güzel bir diyetle ve sporla güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum.

Clean: 1. Hafta 1 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 alırsın 2. Hafta 1,5 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 öğlen 0,5 alırsın 3. Hafta 2 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 öğlen 1 akşam alırsın 4. Hafta 2,5 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 öğlen 1 akşam 0.5 5. Hafta off. Daha sonra tekrar baştan

Oxandrolone: Sabah 1- akşam 1

Strombafort: Sabah 1- Öğle 1- Akşam 1

Bu tarz kullanmanı öneririm. Bu ürünler karaciğere yükleneceği için arkadaşın deve diken tohumu tüketmeni önermiş mantıklıda alternatif olarak deve dikeni haplarıda oluyor onuda kullanabilirsin.

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polatxc    2
AS1L, 2 dakika önce yazdı:

Güzel kombin, güzel bir diyetle ve sporla güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum.

Clean: 1. Hafta 1 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 alırsın 2. Hafta 1,5 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 öğlen 0,5 alırsın 3. Hafta 2 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 öğlen 1 akşam alırsın 4. Hafta 2,5 tablet antrenman öncesi veya antrenman olmayan günlerde sabah 1 öğlen 1 akşam 0.5 5. Hafta off. Daha sonra tekrar baştan

Oxandrolone: Sabah 1- akşam 1

Strombafort: Sabah 1- Öğle 1- Akşam 1

Bu tarz kullanmanı öneririm. Bu ürünler karaciğere yükleneceği için arkadaşın deve diken tohumu tüketmeni önermiş mantıklıda alternatif olarak deve dikeni haplarıda oluyor onuda kullanabilirsin.

Arkadaşın verdiği saatlere göre kendime bi program olusturdum

Sabah 08:00 1 tablet anavar + 1 tablet stromba

Öğle 12:00 1 tablet anavar + 1 tablet stromba

16:00 1 tablet stromba

18:00 1 tablet Clen

19:00 Spor kardio ağırlık 

20:45 1 tablet anavar 1 tablet stromba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Oxa ve winstrol doğal sistemini baskılayabilir hatta kapatabilir , tahliller ile doğal testonu lh ve fshını takip etmeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
polatxc, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaşın verdiği saatlere göre kendime bi program olusturdum

Sabah 08:00 1 tablet anavar + 1 tablet stromba

Öğle 12:00 1 tablet anavar + 1 tablet stromba

16:00 1 tablet stromba

18:00 1 tablet Clen

19:00 Spor kardio ağırlık 

20:45 1 tablet anavar 1 tablet stromba 

Kg görmezden gelmişim o yüzden. Oxandrolone-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam. Wistrol-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam. Bu daha çok verimli gelir. 16:00 a gerek yok,clean spordan yarım saat önce Alman yeterli

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
polatxc, 6 saat önce yazdı:

Stromba-10mg Stanozolol

Clen-40mg Clenbuterol

Anavar-10mg Oxandrolone

Bana göre tablet kür olmaz faydasından çok zararı var tercih senin başarılar...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polatxc    2
Leepriest35, 11 saat önce yazdı:

Bana göre tablet kür olmaz faydasından çok zararı var tercih senin başarılar...

Neden olmaz açıklama şansınız var mı ben çünkü ilk defa kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
polatxc, 2 saat önce yazdı:

Olur olmaz diyemem ancak okuduklarımdan vardığım kanıyı söyleyebilirim.

İlk olarak tablet kürlerde karaciğer ve böbrek aşırı yoruluyor. Diğer bir sorun ise aldığınız ilacın metabolizmaya katılma oranı tablet kürlerde enjeksiyon kürlere göre daha az oluyor. Yani daha azını daha çok yükle sırtlanmış oluyorsunuz.

Hormon sistemi bir şekilde eski haline getirilebiliyor ama karaciğer, böbrek ve kalp gibi organlarda hasar oluştuğunda bunu yüksek ihtimalle ömür boyu çekiyorsunuz. Karaciğer dediğimiz organda son raddesine kadar çalışmaya devam ediyor. Ama o noktaya geldiğinde düzelemiyor malesef.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polatxc    2
rastlantisal, 38 dakika önce yazdı:

Olur olmaz diyemem ancak okuduklarımdan vardığım kanıyı söyleyebilirim.

İlk olarak tablet kürlerde karaciğer ve böbrek aşırı yoruluyor. Diğer bir sorun ise aldığınız ilacın metabolizmaya katılma oranı tablet kürlerde enjeksiyon kürlere göre daha az oluyor. Yani daha azını daha çok yükle sırtlanmış oluyorsunuz.

Hormon sistemi bir şekilde eski haline getirilebiliyor ama karaciğer, böbrek ve kalp gibi organlarda hasar oluştuğunda bunu yüksek ihtimalle ömür boyu çekiyorsunuz. Karaciğer dediğimiz organda son raddesine kadar çalışmaya devam ediyor. Ama o noktaya geldiğinde düzelemiyor malesef.

Teşekkür ediyorum pct için devedikeni tohumu kullanıyorum dediğim gibi ilk olduğundan fazla bilgim yoktu bu tabletler bitince diğerlerini araştırcam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
polatxc, 12 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum pct için devedikeni tohumu kullanıyorum dediğim gibi ilk olduğundan fazla bilgim yoktu bu tabletler bitince diğerlerini araştırcam

Deve dikeni vb gibi takviyelerin mutlak koruma sağlamadığı ve sadece korumaya yardımcı olduğunu unutmamak gerekir. Eğer bu küre girecekseniz size tavsiyem ara ara doktora gidip kan ve karaciğer enzim testi yaptırmanız olur. 

Dediğim gibi ben kür erbabı değilim. Bunlar sadece genel konular.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Yarım çay bardağı enginar suyu bir tablet NAC600 kullanırsan karaciğerini temizlemiş olursun.Kür boyunca kesme bu ikisini sabahları yap.Su tüketimini de arttırmayı unutma günlük en az 4 LT.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polatxc    2
Emrahtkty, 30 dakika önce yazdı:

Yarım çay bardağı enginar suyu bir tablet NAC600 kullanırsan karaciğerini temizlemiş olursun.Kür boyunca kesme bu ikisini sabahları yap.Su tüketimini de arttırmayı unutma günlük en az 4 LT.

Teşekkür ederim enginar suyuna başlıcam nac600 hakkında bilgm yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
polatxc, 07.04.2021 - 09:05 yazdı:

Açıklanmış ama şunu ekliyebilirim tüm vücudun dengesini bozuyorsun ve bunların ne kadarı kazanç çok minimal kazançlar olucak ve bu kür sonu tüm değerlerin alt üst olucak bir de testo seviyeni normale çekmeye calışacaksin buda seni psikolojik olarak etkileyecek.

Bence ya yol yakınken kes veya testo ekle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
polatxc, 06.04.2021 - 15:33 yazdı:

Stromba-10mg Stanozolol

Clen-40mg Clenbuterol

Anavar-10mg Oxandrolone

Öncelikle clen de piramit yapılmaz ilk 1 sonra 2-3 diye çıkılmaz clen direk kalbin üzerinden çalışıyor bunu unutma ! Max 3 hafta kullan sonra clene 2 hafta ara ver. Tablet ilaçlar karaciğeri enjeksiyonlara göre fazla yorar bunu da unutma ayrıca düzenli kan ve hormon tahlili yaptır. Testesteron seviyeni baskılarsa ilaçlar  yağ yakımın, gücün ve erkekliğin için bu hiç iyi olmaz. Madem bu kadar ilaç alıyorsun yanına test. P eklemeni öneririm. Ayrıca kür içerisinde kullanacağın karaciğer koruyucular ilaçların verimini düşürebilir madem gireceksin benden tavsiye clene dikkat et hastanelik olma yanına test p. Ekle başlamadan hormon tahlillerini yaptırmış ol ki bu ilaçları bıraktığın zaman tekrar tahlil yaptırıp bakınca vücuduna hormonlarına nasıl zarar vermişsin bunları görebil ilaç tedarik ettiğin kişinin seni bunlar hakkında bilgilendirmesi gerekirdi tabi tek amacı para değil ise unutma sağlık senin bilinçsiz ilaç kullanma bilgisiz kişilerden tavsiye alma. Ve 1 clenden hastanelik olan birçok kişi var. Ayrıca Steroid psikolojik olarak iyi bağımlılık yapar. Böbrek karaciğerinde sorun çıkarsa tahlillerde yada KALBİNDE SAKIN bu ilaçlara girme pişman olursun. 112 kiloya çıkmışsın yüksek yağ sigara gibi etkenlerden kaynaklı kalp ve damarlarda tıkanma olabilir. Çalıştırdığım kişiler de çok gördüm. Böyle bir durum söz konusu ise üzerine clenle gitmen senin için pek iyi olmayabilir.Ve son olarak dediğim gibi 1 clenden hastanelik olan YIĞINLA insan var bana birşey olmaz kafasında da girme küre herzaman başına gelebilecek en kötü şeyi kabullen ve sonra kullan en azından kürde organların ciddi zarar görürse sonradan pişman olmazsın bunları başta kabullen. Sorun olursa etiket at hayırlı akşamlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
polatxc, 06.04.2021 - 15:33 yazdı:

Stromba-10mg Stanozolol

Clen-40mg Clenbuterol

Anavar-10mg Oxandrolone

Birde Yargılamak gibi olmasın da  hangi arkadaş 112 kiloluk birisine clen önerir aklımı almıyor. Lütfen dikkat et o ilaçlara 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polatxc    2
yavuzpnrlt, 13 saat önce yazdı:

Birde Yargılamak gibi olmasın da  hangi arkadaş 112 kiloluk birisine clen önerir aklımı almıyor. Lütfen dikkat et o ilaçlara 🙏

Şuan 100 kg 184 boy tabletlerde 5.gündeyim gün içerisinde sadece vucudum bütün gün spordada clenle daha iyi spor yaptığımı fark ettim ve girdiğim ağırlıklar olsun yaptıım kardio olsun beni şuana kadar mutlu etti tabletleri bitirip 1 ay ara verip enjeksyona geçmeyi düşünüyorum 

yavuzpnrlt, 13 saat önce yazdı:

Öncelikle clen de piramit yapılmaz ilk 1 sonra 2-3 diye çıkılmaz clen direk kalbin üzerinden çalışıyor bunu unutma ! Max 3 hafta kullan sonra clene 2 hafta ara ver. Tablet ilaçlar karaciğeri enjeksiyonlara göre fazla yorar bunu da unutma ayrıca düzenli kan ve hormon tahlili yaptır. Testesteron seviyeni baskılarsa ilaçlar  yağ yakımın, gücün ve erkekliğin için bu hiç iyi olmaz. Madem bu kadar ilaç alıyorsun yanına test. P eklemeni öneririm. Ayrıca kür içerisinde kullanacağın karaciğer koruyucular ilaçların verimini düşürebilir madem gireceksin benden tavsiye clene dikkat et hastanelik olma yanına test p. Ekle başlamadan hormon tahlillerini yaptırmış ol ki bu ilaçları bıraktığın zaman tekrar tahlil yaptırıp bakınca vücuduna hormonlarına nasıl zarar vermişsin bunları görebil ilaç tedarik ettiğin kişinin seni bunlar hakkında bilgilendirmesi gerekirdi tabi tek amacı para değil ise unutma sağlık senin bilinçsiz ilaç kullanma bilgisiz kişilerden tavsiye alma. Ve 1 clenden hastanelik olan birçok kişi var. Ayrıca Steroid psikolojik olarak iyi bağımlılık yapar. Böbrek karaciğerinde sorun çıkarsa tahlillerde yada KALBİNDE SAKIN bu ilaçlara girme pişman olursun. 112 kiloya çıkmışsın yüksek yağ sigara gibi etkenlerden kaynaklı kalp ve damarlarda tıkanma olabilir. Çalıştırdığım kişiler de çok gördüm. Böyle bir durum söz konusu ise üzerine clenle gitmen senin için pek iyi olmayabilir.Ve son olarak dediğim gibi 1 clenden hastanelik olan YIĞINLA insan var bana birşey olmaz kafasında da girme küre herzaman başına gelebilecek en kötü şeyi kabullen ve sonra kullan en azından kürde organların ciddi zarar görürse sonradan pişman olmazsın bunları başta kabullen. Sorun olursa etiket at hayırlı akşamlar.

Teşekkür ederim yorumunuz için 100 kg yum şuan düzenli spor yaparak 112 den indim sigara kullanmıyorum, ben tablete girerken sonuclarına katlanarak girdim tabletler bitince 1 ay ara verip sonuçlara göre bakıcam artık tabletlerde 5.gündeyim bi sıkıntısı görmedim gün içinde aldıklarım sadece gün boyu vucudumu sıcak tutuyor sporda da clenle beraber motivasyonum arttı zevk almaya ve kendimi zorlamaya başladım şimdilik bi sıkıntı yok olursa direk kesicem zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
polatxc, 6 saat önce yazdı:

Şuan 100 kg 184 boy tabletlerde 5.gündeyim gün içerisinde sadece vucudum bütün gün spordada clenle daha iyi spor yaptığımı fark ettim ve girdiğim ağırlıklar olsun yaptıım kardio olsun beni şuana kadar mutlu etti tabletleri bitirip 1 ay ara verip enjeksyona geçmeyi düşünüyorum 

Teşekkür ederim yorumunuz için 100 kg yum şuan düzenli spor yaparak 112 den indim sigara kullanmıyorum, ben tablete girerken sonuclarına katlanarak girdim tabletler bitince 1 ay ara verip sonuçlara göre bakıcam artık tabletlerde 5.gündeyim bi sıkıntısı görmedim gün içinde aldıklarım sadece gün boyu vucudumu sıcak tutuyor sporda da clenle beraber motivasyonum arttı zevk almaya ve kendimi zorlamaya başladım şimdilik bi sıkıntı yok olursa direk kesicem zaten 

Madem enjeksiyonlara Da gireceksiniz şuan  yanına test p ekleyin testosuz kür olmaz!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polatxc    2
yavuzpnrlt, Bir saat önce yazdı:

Madem enjeksiyonlara Da gireceksiniz şuan  yanına test p ekleyin testosuz kür olmaz!

Özelden yardımcı olma şansınız var mı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
polatxc, 09.04.2021 - 16:32 yazdı:

Özelden yardımcı olma şansınız var mı acaba

Forum ortamı olduğu için herkese yardımcı oluyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: berhan48
      Merhaba arkadaşlar.
      Bulk kürümün 5.haftası bitti 6. Haftaya gireceğim.
      Haftalık olarak;
      500mg testo enat 400 mg boldenon Sorularım:
      Kürümü sizce testoyu 750 ye boldenonu 600e çıkarmalı mıyım? Sonuçta uzun bi süreç var 1 ay boyunca yükleme yapmam fayda sağlar mı? (1.90) 89 kilo başladığım kürümde Şuan aç karna 97 kilo civarı geliyorum. Hedef 110-115,16 ila 20 hafta civarı bitirmeyi düşünüyorum. ( GÜNCEL FOTOĞRAFLARIMI YÜKLEDİM) Teşekkürler şimdiden.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Anapolon
      Merhaba abilerim kardeşlerim
      Bulk kürümün 30. Günündeyim  ve iştahım gün geçtikçe kapanıyor midem şiş geziyorum sürekli yemek yerken midem bulanıyor zorla yediğim yemeğimde gün içinde veya idman sonunda kusuyorum...
      Kullandığım ilaçlar :
      test entt 750  bolde 750 deca 500 dianabol 5 tab  Güncel kilom 90 yağ oranım yüksek değil midem açık. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.