Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Kürdeki birine göre ölçülerim yeterli mi?

Önerilen İletiler

Muslumbabba    9

11.02.2021 tarihinde ölçülerim 

Omuz 118

Bel 90

Kol 34

Göğüs 97

Kilo 80

27.03.2021 tarihi ölçüler 

Omuz 127

Kol 36.5

Göğüs 105.5

Kilo 86  

Soğuk ölçüler bunlar ve spor salonuna gidemiyordum cuma günü yazıldım yakın bir yere artık salona giidicem kürümü 6 haftasindayim kür=deca testo boldenon danabol ant programı verin ve bana ölçülerde iyimi kötümü gelişim söyleyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emir75300    12

Muslumbabba, 2 saat önce yazdı:

11.02.2021 tarihinde ölçülerim 

Omuz 118

Bel 90

Kol 34

Göğüs 97

Kilo 80

27.03.2021 tarihi ölçüler 

Omuz 127

Kol 36.5

Göğüs 105.5

Kilo 86  

Soğuk ölçüler bunlar ve spor salonuna gidemiyordum cuma günü yazıldım yakın bir yere artık salona giidicem kürümü 6 haftasindayim kür=deca testo boldenon danabol ant programı verin ve bana ölçülerde iyimi kötümü gelişim söyleyin

küre erken girmişsin gibi naturel olarak bu ölçülere çok rahat ulaşırdın zaten 6 hafta sürmezdi 3-4 ay sürerdi belki, gelişim açısından iyi sıkıntı yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

üzüleceksin ama dost acı söyler :) aldığının hiç biri adele değil ve fake ölçüler şuan adelenin içi ilaçtan sebep su tuttu ilacı kestiğin an eski haline döneceksin :) kürdeki halinin çooook üstüne doğal olarak çıkıyor herkes zaten ama sen kolay olanı seçtin kendince hızlı ivme kazanmak için ama bu işler öyle olmuyor malesef ki. adelen yok beslenme bilgin ne denli kuvvetli? öyle ki konularını taki pediyorum malesef ki çok eksiksin bu tecrübesizlikle ilaca başlayığ doğal hormonlarını bozduğun için çok isyan edeceksin ilacı bıraktığın da anlayacaksın ne demek istediğimi zaten.

IMG_20210315_103620.thumb.jpg.d8e0214252f95be6862f8dc0b078fc81.jpgIMG20210309133401.thumb.jpg.93700e3008bba482646880d97d1e1b7c.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

üzüleceksin ama dost acı söyler :) aldığının hiç biri adele değil ve fake ölçüler şuan adelenin içi ilaçtan sebep su tuttu ilacı kestiğin an eski haline döneceksin :) kürdeki halinin çooook üstüne doğal olarak çıkıyor herkes zaten ama sen kolay olanı seçtin kendince hızlı ivme kazanmak için ama bu işler öyle olmuyor malesef ki. adelen yok beslenme bilgin ne denli kuvvetli? öyle ki konularını taki pediyorum malesef ki çok eksiksin bu tecrübesizlikle ilaca başlayığ doğal hormonlarını bozduğun için çok isyan edeceksin ilacı bıraktığın da anlayacaksın ne demek istediğimi zaten.

IMG_20210315_103620.thumb.jpg.d8e0214252f95be6862f8dc0b078fc81.jpgIMG20210309133401.thumb.jpg.93700e3008bba482646880d97d1e1b7c.jpg

Hocam haklısın fakat konuya birde böyle bakmanı isterim geçen seneki fotoğrafım

Screenshot_2021-01-25-23-31-04-10.jpg

Ve salakça salona gitmemek benim şu anki pişmanlığım kürün 6 haftasindayim 6 ay kürde kalıcam ve oraya danbol yazmışım ama danabol kullanmıyorum. Beslenme konusunda günlük 3200 kalori 400gram karbonhidrat 200 gram protein ve 85 gram yağ alıyorum 

Emir75300, 2 saat önce yazdı:

küre erken girmişsin gibi naturel olarak bu ölçülere çok rahat ulaşırdın zaten 6 hafta sürmezdi 3-4 ay sürerdi belki, gelişim açısından iyi sıkıntı yok 

Geçen sene 57 kilo dal parçası idim az spor az yemek az spor az yemek derken 95 e kadar geldim fakat 0 kas kazancı bol ya ile sonradan 80 düştüm diyetle artık sıkıldım bir heves girdim küre bu seferde spor salonuna gidemedim ama artık yazıldım sanırım ilaçlar da açılmaya başladı akşamları canımı bırakıp gelicem evime spordan 

Semih Erarslan, 4 saat önce yazdı:

Formunu atarsan daha iyi olur. 

En yakın bu var buda kürün 3 haftasından

IMG20210323141521.jpg

IMG20210309133401.jpg

IMG20210317222039.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Macrolarını söylediğin gibiyse gelişmeme şansın yok.İyi antrenman ve ortalama ilaçlarla bile uçarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Yalnız maksimal verimi almak için sağlam antrenman yapmak şart. Hele kürde iken ağırlık çalışmamak anlamsız kalıyor. Ya ağırlığa başlamalı ya da kürü bırakmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Yalnız maksimal verimi almak için sağlam antrenman yapmak şart. Hele kürde iken ağırlık çalışmamak anlamsız kalıyor. Ya ağırlığa başlamalı ya da kürü bırakmalı.

Şuan antrenmanda canımı bırakıyorum yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum hakkını vericem inşallah  günlük 150 Gr yulaf 200 gram yoğurt 30 gram bal fix menü 6 büyük tam yumurta bu sabah öğlen 200 gram tavuk yarım kepek ekmek bir muz akşam 200 gram princ 250 gram tavuk günde iki tane Polonez fit bol protein 20gram protein eksiklerimi söyleyin bana düzelteyim ve ant program verecek biri varsa iyi olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Günlük yediklerinin ortalama değerleri aşağıdaki resimde mevcut. Senden anladığım metabolizman hızlı. Bulk için gidiyorsan 500kalori daha üstüne çıkarsan işlerin çok kolaylaşır. 

besin.JPG.ca0a7a7158cce72dac783c708ac91233.JPG

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Vural2, 15 saat önce yazdı:

Macrolarını söylediğin gibiyse gelişmeme şansın yok.İyi antrenman ve ortalama ilaçlarla bile uçarsın.

Antrenman programı nasıl olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Muslumbabba, 2 saat önce yazdı:

Kol38

kür ne zaman bitecek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Bay-T, 10.04.2021 - 14:20 yazdı:

kür ne zaman bitecek?

3 ay sonra bitecek şuan 2 inci ay ve 40 gün spor salonuna gitmeden evde denemek gibi bir hata yaptım.

Bay-T, 10.04.2021 - 14:20 yazdı:

kür ne zaman bitecek?

Usta ya ben ilk kürü farklı marka aldım 5 haftalık 2 kür farklı sanki 2 inci küre geçtiğimden beri hiç gelişme yok bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.