Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaderseolur

Trenbolone en. kürüne girdim. yardım?

Önerilen İletiler

kaderseolur    83

Normalde 6 ay bolde-testo kürü yapmayı planlıyordum ilk kür olarak, 3 ay yaptım. 2ml-2ml iyi bir kas kütlesi oturrttum vücuda 87 kilodan 105e cıktım (%15 yağ oranı ile) ama çok hafif geldi yani, amacımın çok altında olduğunu düşündüm o yüzden 3.aydan sonra TREN enanth ekledim son 2 ay haftada 1ml tren de gidicem. 200 mg tren en. 500 testo en. 500 bolde şeklinde.

Tabii vücudumda aşırı sivilcelenme, karaciğer sorunları, böbrek sorunları, cinsel istek sorunu falan olsaydı düşünmezdim böyle bir şey. Sağlıklı olduğumdan emin olarak böyle bir şeye karar verdim. Uzun süre temiz beslenmeme güvendiğim için de, Yanlış yapıyorsam söyleyebilirsiniz ama nedense doğru yaptığımı düşünüyorum.. -_-

İlk hafta yani bu hafta trenden placebo mu, açıldı mı ilaç bilmiyorum ama 3.günden sonra(çarşmba) yan etkilerini gördüm ateşim çıktı, gece terlemeleri, pumplı geziyorum hep, antrenmanlarda ağırlığım 1.5 katına cıktı, tekrarlarım arttı, haftada 2 defa aynı kas grubunu calısabildim "en ağır kilolar ile" recovery ve metabolizma inanılmaz. 1ml olmasına, uzun ester olmasına rağmen şaşkınım. pazartesi ile şimdiki halimden eser yok. fiziksel ve güç olarak.

Beslenmem: günde 10 tam yumurta (spora başladığım ilk günden beri sarısıyla yerim tartışmayalım, haklısınızdır :ph34r: ) 1 kilo tavuk göğüs, yağsız et,somon balık değiştiriyorum günden güne, 600 gr prinç, 4-5 çorba kaşığı zeytinyağı ile gidiyorum bu aralar karb yüksek takılıyorum bullk olduğu icin. 500 de çok kuruduğumu fark ettim.. 

MCT-PCT olarak : pregnyl kullanma ihtiyacı duymadım bu geçişte testislerde rahatsız edecek bir kücülme olmadığı için, cinsel istek sorunuda yaşamıyorum. (tam tersi :x) test değerlerine baktım prolaktin cok yüksek olmasada olması gerekenden fazlaydi, e2 de ortalama değerlerde yükseliyor gibi, baskilicam.. cabaser başladım bu hafta 2 defa kullanacam 0.25mg, arimidexi haftada 0.5 alıyordum,artık 2 günde 1 0.5 mg alıyorum. ve günde 1 adet proviron almaya başladım. Trenbolone prolaktini %100 tetikliyor diye bildiğim için cabaser kullanıyorum, proviron da kür bittiği zaman geri dönüşüm icin. herhalde doğru biliyorum. Bilinen vitaminler, bcaa, nac600 vs. 

Sorularım: 

1-Tren küründe tuz kullanımı en fazla ne kadar olmalı? Her telden farklı ses var... tuz bırakılmalı, tuz olmalı , 1gr geçmemeli vs.

2-Haftada bir 1 Öğünde cheat meal yapıyorum, genelde şekerli oluyor. bunu yapmak sıkıntıya sokar mı vücudu özellikle tren ve şeker çok iyi arkadaş değillermiş??

3- Olan oldu deliyim ben başladım bu küre, decayı düşünmedim bile :D başka bir hatam varsa söyleyebilirsiniz? :D 

4- Karaciğer için milk thistle, nac600 den başka bi öneriniz var mı asetilsistein arttırılmalı mı?? 

5-Bu kürden sonra definasyon gireceğim pct yi kısa tutabilir miyim? Değerler normal ise aşırı bi dinlenmeye gerek var mıdır?? TRT dozajı ile devam edilebilir mii?

Kürler bağımlılık yaptı. Hayat boyu kullanacak gibiyim hepimize geçmiş olsun, Allah sağlık, sıhhat versin. Sağ olun arkadaşlar.. Hayırlı geceler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Doğal halini görmüştüm reis , şuanki halinin fotosu var mı merak ettim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Asaletim, 18 dakika önce yazdı:

Doğal halini görmüştüm reis , şuanki halinin fotosu var mı merak ettim

Dağlar kadar fark varda işte bi aynada foto cekiliyorum..

WhatsApp Image 2021-03-13 at 00.32.57.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
kaderseolur, 44 dakika önce yazdı:

Normalde 6 ay bolde-testo kürü yapmayı planlıyordum ilk kür olarak, 3 ay yaptım. 2ml-2ml iyi bir kas kütlesi oturrttum vücuda 87 kilodan 105e cıktım (%15 yağ oranı ile) ama çok hafif geldi yani, amacımın çok altında olduğunu düşündüm o yüzden 3.aydan sonra TREN enanth ekledim son 2 ay haftada 1ml tren de gidicem. 200 mg tren en. 500 testo en. 500 bolde şeklinde.

Tabii vücudumda aşırı sivilcelenme, karaciğer sorunları, böbrek sorunları, cinsel istek sorunu falan olsaydı düşünmezdim böyle bir şey. Sağlıklı olduğumdan emin olarak böyle bir şeye karar verdim. Uzun süre temiz beslenmeme güvendiğim için de, Yanlış yapıyorsam söyleyebilirsiniz ama nedense doğru yaptığımı düşünüyorum.. -_-

İlk hafta yani bu hafta trenden placebo mu, açıldı mı ilaç bilmiyorum ama 3.günden sonra(çarşmba) yan etkilerini gördüm ateşim çıktı, gece terlemeleri, pumplı geziyorum hep, antrenmanlarda ağırlığım 1.5 katına cıktı, tekrarlarım arttı, haftada 2 defa aynı kas grubunu calısabildim "en ağır kilolar ile" recovery ve metabolizma inanılmaz. 1ml olmasına, uzun ester olmasına rağmen şaşkınım. pazartesi ile şimdiki halimden eser yok. fiziksel ve güç olarak.

Beslenmem: günde 10 tam yumurta (spora başladığım ilk günden beri sarısıyla yerim tartışmayalım, haklısınızdır :ph34r: ) 1 kilo tavuk göğüs, yağsız et,somon balık değiştiriyorum günden güne, 600 gr prinç, 4-5 çorba kaşığı zeytinyağı ile gidiyorum bu aralar karb yüksek takılıyorum bullk olduğu icin. 500 de çok kuruduğumu fark ettim.. 

MCT-PCT olarak : pregnyl kullanma ihtiyacı duymadım bu geçişte testislerde rahatsız edecek bir kücülme olmadığı için, cinsel istek sorunuda yaşamıyorum. (tam tersi :x) test değerlerine baktım prolaktin cok yüksek olmasada olması gerekenden fazlaydi, e2 de ortalama değerlerde yükseliyor gibi, baskilicam.. cabaser başladım bu hafta 2 defa kullanacam 0.25mg, arimidexi haftada 0.5 alıyordum,artık 2 günde 1 0.5 mg alıyorum. ve günde 1 adet proviron almaya başladım. Trenbolone prolaktini %100 tetikliyor diye bildiğim için cabaser kullanıyorum, proviron da kür bittiği zaman geri dönüşüm icin. herhalde doğru biliyorum. Bilinen vitaminler, bcaa, nac600 vs. 

Sorularım: 

1-Tren küründe tuz kullanımı en fazla ne kadar olmalı? Her telden farklı ses var... tuz bırakılmalı, tuz olmalı , 1gr geçmemeli vs.

2-Haftada bir 1 Öğünde cheat meal yapıyorum, genelde şekerli oluyor. bunu yapmak sıkıntıya sokar mı vücudu özellikle tren ve şeker çok iyi arkadaş değillermiş??

3- Olan oldu deliyim ben başladım bu küre, decayı düşünmedim bile :D başka bir hatam varsa söyleyebilirsiniz? :D 

4- Karaciğer için milk thistle, nac600 den başka bi öneriniz var mı asetilsistein arttırılmalı mı?? 

5-Bu kürden sonra definasyon gireceğim pct yi kısa tutabilir miyim? Değerler normal ise aşırı bi dinlenmeye gerek var mıdır?? TRT dozajı ile devam edilebilir mii?

Kürler bağımlılık yaptı. Hayat boyu kullanacak gibiyim hepimize geçmiş olsun, Allah sağlık, sıhhat versin. Sağ olun arkadaşlar.. Hayırlı geceler.

4 ay oldu bu arada 3 ay yazmışım hata olmuş... Son olarak hocalarım @metinav @phDinSportSciences destek pls

tarihinde kaderseolur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
kaderseolur, 30 dakika önce yazdı:

Dağlar kadar fark varda işte bi aynada foto cekiliyorum..

WhatsApp Image 2021-03-13 at 00.32.57.jpeg

Muazzam gelişim hocam , kürü bırakmayacaksan emeğine değsin bari , pro carda kadar git :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Asaletim, 6 saat önce yazdı:

Muazzam gelişim hocam , kürü bırakmayacaksan emeğine değsin bari , pro carda kadar git :)

Sağ ol hocam da bırakma, bırakmama mevzunu hala çözemedim bunlar teste göre mi hareket ediliyor, yoksa bırakmak zorunlu mu, mesela anaboliğe ara vermek yetmiyor mu trt dozajı ile 2-3 ay gidip sonra yine küre girmek mümkün değil mi. Kür içi pregnyl, klomen, tamoksifen kullanımı uygun mu vs.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
kaderseolur, 2 saat önce yazdı:

Sağ ol hocam da bırakma, bırakmama mevzunu hala çözemedim bunlar teste göre mi hareket ediliyor, yoksa bırakmak zorunlu mu, mesela anaboliğe ara vermek yetmiyor mu trt dozajı ile 2-3 ay gidip sonra yine küre girmek mümkün değil mi. Kür içi pregnyl, klomen, tamoksifen kullanımı uygun mu vs.. 

Bence TRT yaparak kür devam ettir reis , pct artık uzun süre kür yapmayacaksan yaparsın .

Şu linke girip Burak hocanın verdiği cevabı oku : https://steroidturkiye.com/questions/13/aralksz-kr-kr-uzatmak-doru-mu-aram-vermeliyiz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
kaderseolur, 17 saat önce yazdı:

Sadece trenbolon küründe değil, diğer kürlerde de elektrolit seviyesini her zaman olması gereken seviyede tutmak önemli.Tuz demek tansiyon demek olmasından, halihazırda kürde yüksek olan tansiyonu hepten yükseltmek çeşitli olumsuzluklara neden olabilir.Terleme miktarı artıyorsa ve sürekli idrara çıkma yaşanıyorsa kaslarda yorgunluk varsa tuz alınmalıdır, çünkü atılıyordur.Miktar olarak açıkçası ne söylenebilir bilemiyorum.Kişiden kişiye değişen beslenme tarzına endeksli bir durum.

Trenbolon vucuttaki glikojeni tükettiği için genelde karbonhidrat veya direkt şeker alındığında hemen ateşi ısıyı ve tansiyonu çıkartır.Ben tren küründe nabzım ve ısı seviyem normal olduğu zaman (dinlenme modu) çikolata yerdim bazen, hemen acaip bir şekilde ateşim çıkar hararetim artardı.Kısaca boşta atıl enerjiyi tükettiriyor...

Aynen olan olmuş bu saatten sonra yapma etme demenin anlamı yok :)

Karaciğer için çok fazla destek maddesi var.Nac 600 denilen ilaç asetilsistein amino asiti.İfade ederken galatı meşhur olarak nac600 diye kaldı :) Sonundaki 600 ilacın miktarını ifade ediyor.Bu asetilsistein 900-1200 formları da var, ve trenbolon gibi kürlerde onların kullanımı daha iyi olur.Trenbolon böbreklere de baya yük bindiriyor, bu anlamda bazı bitkisel karışımlar var destek için.Himalaya cystone veya green detox gibi ürünler faydalı olur.

Tekrar küre gireceksen pct yapmak extra külfet dert oluşturur.Kür planını tamamla ve komple bitir 6 ay dinlen...

Bu arada gelişimin gayet iyi, ilk kür olmasından mütevellit hızlı ilerlemişsin :)

Bana kaloriyi biraz fazla alıyor, yada gerektiği kadar enerji harcamıyorsun gibi geliyor resimden.Bu aşamada sarm cardarin alıp eklemeni öneririm.Kaloriyi yağ olarak depolamanın önüne geçer...Veya anavar ilave edebilirsin.Genetiğin gayet iyi omuzlar patlamış, daha da dolu olursun ilerde...Özellikle deca kürü yaptığında görüntüm hepten devasa olur :)

Kolay gelsin, başarılar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar, etiketlemişsiniz başka arkadaşlar da etiketlemişti geçmiş konularda artık yorum yapmayı bırakmıştım kişisel sebepler nedeniyle. 

Böbrekler ve tuz konusuna değinelim, bir çok steroid kullanımında (tek başına testosteron) bile olsa böbreklere, kalp dolaşım sistemine sizin tabirinizle ''yük biner'' trenbolon olması şart değil. Bazı steroidler direkt yolla bazı organları etkileyebilir ''steroidlerin hepsi'' direkt olmayan yolla böbrekleri etkiler, mesela indirekt olarak kan basıncını artırarak.

Anabolik steroidlerin hepsinin en su atıcılarının bile ''sodium retention'' özelliği vardır. İngilizce yazmamın nedeni TR kaynaklarında bu kelimelere çok fazla rastlayamayacağınızı düşünüyor olmam ve belki aratırsınız diye düşündüğümden. İşte tuzu bu yüzden az tutuyoruz, yeterli almaya çalışıyoruz, tuz ''sodyum klorürdür'' yani sodyum. Sodyum hücreler için yakıcı olan ve su gerektiren, su tutumuna sebep olan bir mineraldir. Fazla su tutumu kısa vadede çok hayati önem arzetmese de uzun süreli fazla suyun ve fazla sodyumun mücadelesini kalp dolaşım sistemi ve diğer organlar verir başta kalp ve böbrekler. 

Bir çok steroid kullanıcısı bu yüzden hipertansiyon veya prehipertansiyona (hipertansiyon başlangıcına) sahipler, tansiyonun belirtilerini yorgunluk ile karıştırdıklarına eminim. Vücuttaki ani sıvı tutumları ve ani kilo değişimleri tansiyona yol açar bu nedenle vücutcuların su tutumunu dikkate almaları şarttır. Bunu dikkate almak şart, çünkü bu hayati bir şey, neden hayati hemen açıklayayım çünkü kür sonunda düzelmeyebilir, vücutta bazı şeylerin geri dönüşümü olmaz, damar yapıları ne kadar yeri geldiğinde büzülen ve genişleyen yapılar olsalar da tansiyon hastalarının tansiyon hastası olarak kalıp iyileşmemelerinin sebebi bir süre sonra artık bu damar yapılarının boyutlarının değişmesi, zaman zaman hayati organların tansiyon nedeniyle zarar görmesidir. 

Ayrıca tansiyon üzerinde etkisi olan bir çok ilaç leblebi gibi kullanılıyor yalnızca steroidler değil, yohimbe, clenbuterol, kıtır kıtır 6-7 tablet öneriliyor, çok detaya girmeyeceğim bu konuda konumuz bu değil.

Tansiyon ve kan basıncı sorunları dolayısıyla böbrek sorunlarının önüne geçmek için önerebileceğim en önemli şeylerden biri bulk kavramını gözden geçirmek olur. Zaten çoğu besinler yapıları gereği su ile birlikte depolanıyor, örnek veriyorum yanlış hatırlamıyorsam 1gr karbo 3ml su ile depolanıyordu, bazı besinler örneğin kızarmış besinler daha fazla su gerektirir. Bu yüzden kür esnasında beslenmede bazı püf noktalar uygulamak şart, besinleri yeterince pişirmemizin sebeplerinden biri de budur aslında fazla pişirerek besinleri dönüşüme uğratmamak, örnek veriyorum bir tam yumurtayı 3-4 dakika haşlamak ile 14-15 dakika haşlamak arasında fark vardır. Bulk kişinin her istediğini yediği bir eğlenceye dönüşürse sorun yaşamamak elde değil.

Tren etkisine gelecek olursak şaşırılacak bir şey yaşamamışsın, zaten ilk günlerden itibaren ilaç pik seviyelere ulaşmaya başlıyor plazmada ve etkilerini görüyoruz ama max etkisini max bir birikim olduğunda daha bariz hissetmeye başlıyoruz yani uzun süreli kullanım sonrasında.

Tuz kullanım miktarına gelecek olursak tuz miktarı günlük 3gr olmalı gibi bir şey söyleyemem, tuz derken aslında alınmak istenmeyen madde sodyumdur, tuz almayı aşırı sodyum içeren gıdalar tüketirsen yine dönüp dolaşıp aynı yere geliriz değişen bir şey olmaz. Sodyum kas kasılma mekanizmasından sinir iletilerinin iletilmesine kadar rolü olan aktif bir mineraldir, kendine günlük bir sınırlandırma koyabilirsin mesela dünya sağlık örgütü sağlıklı bir bireyin 6 grama kadar almasını yani 1,5 çay kaşığı almasının yeterli olacağını hatta daha az alındığında hipoantremi riskinin olduğunu belirtmiş.  Ben olsam kendimi 3-4 gram olarak sınırlandırırım zaten diğer besinlerden de tuz ve sodyum alacağımı hesaba katarak eğer bu koyduğum sınırı aşarsam telafiler uygularım, bol su tüketimi, egzersiz, potasyum alımı bu telafilerden bazılarıdır. Troid hormonu sorunları varsa belki iyottan da kaçınılabilir veya iyot gerekebilir.

Pct veya kullanacağın diğer destekler ile ilgili yorum yapamayacağım. 

Bağımlılık konusuna gelecek olursak evet bağımlılık ne yazıkki kaçınılmaz.

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
phDinSportSciences, 9 saat önce yazdı:

Böbrekler ve tuz konusuna değinelim, bir çok steroid kullanımında (tek başına testosteron) bile olsa böbreklere, kalp dolaşım sistemine sizin tabirinizle ''yük biner'' trenbolon olması şart değil. Bazı steroidler direkt yolla bazı organları etkileyebilir ''steroidlerin hepsi'' direkt olmayan yolla böbrekleri etkiler, mesela indirekt olarak kan basıncını artırarak.

Bir çok steroid kullanıcısı bu yüzden hipertansiyon veya prehipertansiyona (hipertansiyon başlangıcına) sahipler, tansiyonun belirtilerini yorgunluk ile karıştırdıklarına eminim. Vücuttaki ani sıvı tutumları ve ani kilo değişimleri tansiyona yol açar bu nedenle vücutcuların su tutumunu dikkate almaları şarttır. Bunu dikkate almak şart, çünkü bu hayati bir şey, neden hayati hemen açıklayayım çünkü kür sonunda düzelmeyebilir, vücutta bazı şeylerin geri dönüşümü olmaz, damar yapıları ne kadar yeri geldiğinde büzülen ve genişleyen yapılar olsalar da tansiyon hastalarının tansiyon hastası olarak kalıp iyileşmemelerinin sebebi bir süre sonra artık bu damar yapılarının boyutlarının değişmesi, zaman zaman hayati organların tansiyon nedeniyle zarar görmesidir. 

Tansiyon ve kan basıncı sorunları dolayısıyla böbrek sorunlarının önüne geçmek için önerebileceğim en önemli şeylerden biri bulk kavramını gözden geçirmek olur. Zaten çoğu besinler yapıları gereği su ile birlikte depolanıyor, örnek veriyorum yanlış hatırlamıyorsam 1gr karbo 3ml su ile depolanıyordu, bazı besinler örneğin kızarmış besinler daha fazla su gerektirir.

Tuz kullanım miktarına gelecek olursak tuz miktarı günlük 3gr olmalı gibi bir şey söyleyemem, tuz derken aslında alınmak istenmeyen madde sodyumdur, tuz almayı aşırı sodyum içeren gıdalar tüketirsen yine dönüp dolaşıp aynı yere geliriz değişen bir şey olmaz. Sodyum kas kasılma mekanizmasından sinir iletilerinin iletilmesine kadar rolü olan aktif bir mineraldir, kendine günlük bir sınırlandırma koyabilirsin mesela dünya sağlık örgütü sağlıklı bir bireyin 6 grama kadar almasını yani 1,5 çay kaşığı almasının yeterli olacağını hatta daha az alındığında hipoantremi riskinin olduğunu belirtmiş.  Ben olsam kendimi 3-4 gram olarak sınırlandırırım zaten diğer besinlerden de tuz ve sodyum alacağımı hesaba katarak eğer bu koyduğum sınırı aşarsam telafiler uygularım, bol su tüketimi, egzersiz, potasyum alımı bu telafilerden bazılarıdır. Troid hormonu sorunları varsa belki iyottan da kaçınılabilir veya iyot gerekebilir.

metinav, 18 saat önce yazdı:

Trenbolon vucuttaki glikojeni tükettiği için genelde karbonhidrat veya direkt şeker alındığında hemen ateşi ısıyı ve tansiyonu çıkartır.Ben tren küründe nabzım ve ısı seviyem normal olduğu zaman (dinlenme modu) çikolata yerdim bazen, hemen acaip bir şekilde ateşim çıkar hararetim artardı.Kısaca boşta atıl enerjiyi tükettiriyor...

Karaciğer için çok fazla destek maddesi var.Nac 600 denilen ilaç asetilsistein amino asiti.İfade ederken galatı meşhur olarak nac600 diye kaldı :) Sonundaki 600 ilacın miktarını ifade ediyor.Bu asetilsistein 900-1200 formları da var, ve trenbolon gibi kürlerde onların kullanımı daha iyi olur.Trenbolon böbreklere de baya yük bindiriyor, bu anlamda bazı bitkisel karışımlar var destek için.Himalaya cystone veya green detox gibi ürünler faydalı olur.

Bana kaloriyi biraz fazla alıyor, yada gerektiği kadar enerji harcamıyorsun gibi geliyor resimden.Bu aşamada sarm cardarin alıp eklemeni öneririm.Kaloriyi yağ olarak depolamanın önüne geçer...Veya anavar ilave edebilirsin.Genetiğin gayet iyi omuzlar patlamış, daha da dolu olursun ilerde...Özellikle deca kürü yaptığında görüntüm hepten devasa olur :)

Çok sağ olun hocalarım destekleriniz için antrenmanda çok terliyorum galiba sabahları aldığım 2 gr tuz düşük gelebilir.arttırayım. en fazla 4-5e çıkarım. Terlemeye göre hareket edeceğim artık.

Nac900 kullanayım öyleyse.. 

Bulk kavramını baştan gözden geçirmeye karar verdim 600 gr karbı aylarca tükettim.Yağ oranım hiç artıp azalmadı kas oranım arttı diye doğru yapıyorum diye düşündüm ki boldenon-testo da hiç yan etki almadım... ama galiba trenbolone ile ters çünkü ateşim ve enerjim hiç düşmüyor.. sabah ağır bir split antrenman akşam uzun süre yürüyorum sıkıntı :D ve vücuttaki su oranımın fazla olduğunu bende biliyorum açıkçası bilerek öyle yapıyordum. boyum 193 önceden kas oranım azdı boydan dolayı da zaten kücük durmayı sevmediğim için karbı arttırmıştım. şimdi iyi olduğumu düşünüyorum o yüzden karbı 400-450 geri çekebilirim. Yağ oranı düşünce, su oranı azalınca arttırırım karbı yavaş yavaş. Böyle bir karara vardım şimdi. 

Maalesef elimdeki kürden başka bir şey ekleyecek durumda değilim yoksa dediğinizi yapabilirdim hocam..

1 ) Bu arada yağ oranı düşükken kas geliştirmek daha mı elverişli onu bilmiyorum? Eğer öyle bir şey varsa hiç su tutturmam ki vücuda :):) 

2-) Çıkan ateş illa ki tansiyonla mı alakalı yoksa ilacın kendisinin verdiği bir yan etki mi? Onun farkını nasıl çözeceğim? Tansiyon çıktığında nasıl bir yan etki oluyor ? Trenbolone da bazen yorgunluk yapıyor diye duymuştum çünkü.

Tekrardan sağ olun.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
kaderseolur, 7 saat önce yazdı:

Çok sağ olun hocalarım destekleriniz için antrenmanda çok terliyorum galiba sabahları aldığım 2 gr tuz düşük gelebilir.arttırayım. en fazla 4-5e çıkarım. Terlemeye göre hareket edeceğim artık.

Nac900 kullanayım öyleyse.. 

Bulk kavramını baştan gözden geçirmeye karar verdim 600 gr karbı aylarca tükettim.Yağ oranım hiç artıp azalmadı kas oranım arttı diye doğru yapıyorum diye düşündüm ki boldenon-testo da hiç yan etki almadım... ama galiba trenbolone ile ters çünkü ateşim ve enerjim hiç düşmüyor.. sabah ağır bir split antrenman akşam uzun süre yürüyorum sıkıntı :D ve vücuttaki su oranımın fazla olduğunu bende biliyorum açıkçası bilerek öyle yapıyordum. boyum 193 önceden kas oranım azdı boydan dolayı da zaten kücük durmayı sevmediğim için karbı arttırmıştım. şimdi iyi olduğumu düşünüyorum o yüzden karbı 400-450 geri çekebilirim. Yağ oranı düşünce, su oranı azalınca arttırırım karbı yavaş yavaş. Böyle bir karara vardım şimdi. 

Maalesef elimdeki kürden başka bir şey ekleyecek durumda değilim yoksa dediğinizi yapabilirdim hocam..

1 ) Bu arada yağ oranı düşükken kas geliştirmek daha mı elverişli onu bilmiyorum? Eğer öyle bir şey varsa hiç su tutturmam ki vücuda :):) 

2-) Çıkan ateş illa ki tansiyonla mı alakalı yoksa ilacın kendisinin verdiği bir yan etki mi? Onun farkını nasıl çözeceğim? Tansiyon çıktığında nasıl bir yan etki oluyor ? Trenbolone da bazen yorgunluk yapıyor diye duymuştum çünkü.

Tekrardan sağ olun.. 

Karbonhidrat miktarın gayet iyi fakat yağ alımın çok fazla ve muhtemelen suyu ihtiyacından az içiyorsun. Yumurtayı sarısıyla yemek tamam  ama 10 yumurta çok fazla, kolesterol bakımını göz önünde bulundur, yağı göz önünde bulundur. Ortalama 120-130 gr yağ alıyorsun. 

Yağı %60 düşürürsen ve Suyu %60 arttırırsan gözle görülür büyük değişiklik olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Wh00, 44 dakika önce yazdı:

Karbonhidrat miktarın gayet iyi fakat yağ alımın çok fazla ve muhtemelen suyu ihtiyacından az içiyorsun. Yumurtayı sarısıyla yemek tamam  ama 10 yumurta çok fazla, kolesterol bakımını göz önünde bulundur, yağı göz önünde bulundur. Ortalama 120-130 gr yağ alıyorsun. 

Yağı %60 düşürürsen ve Suyu %60 arttırırsan gözle görülür büyük değişiklik olur. 

katılmıyorum dostum hali hazırda 7-8 litre su içiyorum zaten 1 ay önceye kadar arttırdım yumurtayı 5 tam tüketiyordum 10a yükselttim zeytinyağını çok alıyordum 10 çorba kaşığı kadar 5e düşürdüm. yağ benim için karbdan daha önemli konumda eğer kalori düşürceksem karbdan düşürürüm. hormon seviyesini üstte tutmak daha önemli golden eralardan edindiğim bilgiler bunlar... 

Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Reis senin ilaçların markası neydi

Hiç bir zaman vermedim ki neydi ne hahaha :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997

Trdeki en sağlam vücutlardan biri (isim vermemek için) tanıdığım bir abime üstünde sadece ilacın adı yazan flakonlar yollamış.Bence önemli olan marka değil güvenilir satıcıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
kaderseolur, 3 dakika önce yazdı:

katılmıyorum dostum hali hazırda 7-8 litre su içiyorum zaten 1 ay önceye kadar arttırdım yumurtayı 5 tam tüketiyordum 10a yükselttim zeytinyağını çok alıyordum 10 çorba kaşığı kadar 5e düşürdüm. yağ benim için karbdan daha önemli konumda eğer kalori düşürceksem karbdan düşürürüm. hormon seviyesini üstte tutmak daha önemli golden eralardan edindiğim bilgiler bunlar... 

Golden eralardan öğrendiklerin naturel bilgiler. Zaten dışardan sentetik hormon alıyorken hangi hormonları yağ ile üst seviyede tutmak hedefin? Yüksek karb düşük yağ ile yağlanmadan büyüyebilicekken ikisini birden yükseltip verim aldığın karbtan kısmayı planlıyorsun. Üst tarfın gelişiminin sebebi aldığın karbonhidrat, simit bölgenin yağ depolamasının nedeni aldığın yüksek yağ. 
Bu beslenme planı ile dışardan hiç sodyum almasanda 2gram sodyumun var. Düşük sodyum gitmeye çalışıyorsun o zaman geriye 2-3 gram kalıyor ama şahsen 8grama çıkabilirsin. 

Bulk  beli sabit tutarak ilerlemek demek.

Aldığın yağı emin ol Classicte almıyorlar. 

Söylediğim sistem dünya çapında profesyonel sporcuların%80 üzeri kullandığı sistem. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Wh00, 40 dakika önce yazdı:

Golden eralardan öğrendiklerin naturel bilgiler. Zaten dışardan sentetik hormon alıyorken hangi hormonları yağ ile üst seviyede tutmak hedefin? Yüksek karb düşük yağ ile yağlanmadan büyüyebilicekken ikisini birden yükseltip verim aldığın karbtan kısmayı planlıyorsun. Üst tarfın gelişiminin sebebi aldığın karbonhidrat, simit bölgenin yağ depolamasının nedeni aldığın yüksek yağ. 
Bu beslenme planı ile dışardan hiç sodyum almasanda 2gram sodyumun var. Düşük sodyum gitmeye çalışıyorsun o zaman geriye 2-3 gram kalıyor ama şahsen 8grama çıkabilirsin. 

Bulk  beli sabit tutarak ilerlemek demek.

Aldığın yağı emin ol Classicte almıyorlar. 

Söylediğim sistem dünya çapında profesyonel sporcuların%80 üzeri kullandığı sistem. 

belim hiç kalınlaşmadı ki benim :) 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emirkaan2955
      Selamlar dostlar malum kış geldi hem kütle kazanmak hem de yağ yakmak için aktif kürüme (500test e 200 rimo 200 maste) 200mg da tren ent eklemek istiyorum ama aktif cinsel hayatım var. Genelde 6-7 haftalar gibi bende sıkıntıya düşüyor.
      Neler yapabilir bu zamanlarda ? 
      Günlük:
      2 adet proviron  Çinko  Demir  Korumak için yeterli mi sizler neler yapıyorsunuz ?
    • Yazan: fighter
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Profesyonel olarak dövüş sporuyla uğraşıyorum,
      testosteron boldenon trenbolone Kullanıyorum trenbolone'un kondisyonuma etkisi ne olur? 
    • Yazan: 34lispo
      Merhaba arkadaşlar,
      Aşağıda detaylandırdığım definasyon kürünü uygulamayı düşünüyorum. Bu kür ile ilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum ve öneri almak istiyorum. Dozajlar, kombinasyonlar veya herhangi bir ekleme/çıkarma konusunda düşünceleriniz varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
      Kür Detayları:
          •    Hafta 1-8:
          •    Trenbolone Acetate: 75 mg EOD (her diğer gün)
          •    Testosteron Propionat: 150 mg EOD
          •    Masteron Propionat: 100 mg EOD
          •    Clenbuterol: 40 mcg/gün (2 hafta, sonra 2 hafta ara)
      Koruyucu:
          •    Aromataz İnhibitörleri:
          •    Arimidex: 0.5 mg EOD

•    Karaciğer Destekleyiciler:
          •    Milk Thistle: 200 mg/gün
          •    NAC: 600 mg/gün

•    Prolaktin İnhibitörleri:
          •    Cabergoline: 0.25 mg haftada iki kez

•    Kolesterol ve Kardiyovasküler Destek:
          •    Omega-3: 2 gram/gün
          •    CoQ10: 100 mg/gün
          •    Kırmızı Pirinç Mayası: 1200 mg/gün
          •    Vitamin ve Mineraller:
          •    Multivitamin: Günlük
          •    Vitamin D: 2000 IU/gün
          •    Çinko ve Magnezyum: Günlük dozaj

•    Ek Destekleyiciler:
          •    ZMA: Günlük
          •    Kreatin: 5 gram/gün
      PCT (Kür Sonrası Terapi):
          •    Nolvadex: 40 mg/gün (ilk 2 hafta), 20 mg/gün (sonraki 2 hafta)
          •    Clomid: 50 mg/gün (ilk 2 hafta), 25 mg/gün (sonraki 2 hafta)
      Planım genel olarak bu şekilde. Kür sırasında dikkat etmem gereken başka noktalar veya eklemem gereken farklı destekler var mı? Ayrıca, dozajlar ve kür sonrası terapi için önerilerinizi de duymak isterim.
      Teşekkürler şimdiden!

• Yazan: Fkehlibar
      ilk kür deneyimim 28 haftadır kürdeyim.
      İlk 4 ay;
      npp prop masteron (haftada 3,1’er ml) Sonraki 6 hafta;
      tren acetate prop masteron (haftada 3,1’er ml) 15 gün ara verdim sadece prop ve masteron enjeksiyonu yaptım.
      Devamın da 6 hafta;
      tren acetate prop masteron (haftada 3,1’er ml) Şu an 10 gündür haftada 3 kez 0,5 ml prop ve masteron kullanıyorum.
      SORULARIM:
      Düşük doz testesteron enjeksiyonunu ne zaman kesmeliyim ? Pct sürecim nasıl olmalı ?    
      Şimdiden teşekkür ederim. 🙏 
    • Yazan: Meeter
      Tren kürünün ilk piyangosu site görevlisine vurdu maalesef, daha önceki bir konuda antidepresanla pamuk gibiyim falan demiştim düzeltme yapmak istedim yanlış yönlendirmek istemem, erken konuşmuşum. Çöpleri neden gece 02:30 da alıyorsun dan başlayan konuşma, sitenin ortasında bağırarak  "hepinizin kafasını kopartırım" ile son buldu.
      Allahtan herhangi bir itiş, kakış olmadı, bir kez daha teyit oldu ki tehlikeli oyuncak, en azından bende öyle...  Antrenman çıkışıydım birazda şekerim düşüktü, oda iyice alevlendirdi beni, dünde enjeksiyon yapmıştım keşke yapmasaydım, anında bırakıyorum 15 gün kendimi kapatmam lazım.
      Vücuttan en hızlı şekilde çıkartmam için öneri varsa bekliyorum, herkese şimdiden teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.