Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yilmazhr

Fsh lh düşüklüğü

Önerilen İletiler

yilmazhr    2

Merhabalar karantina ilk dönemleri 3 ayda istemsiz 25 civarı kilo kaybı yaşadıktan sonra bu kasım ayında tekrardan vgye başladım ancak bir sorun hissettim vucudumda checkup a gittim karaciger enzimlerinin fazla calısması dısında bir sorun cıkmadı.Tatmin olamadım endorinolojiye gittim ayriyetten fsh lh değerlerim 0 değil ancak referansın altında 1,1 1,2 idi yanlıs hatırlamıyorsam total testo da üst sınırın üzerinde değildi ama yüksekdi. Doktorum herhangi bir anabolizan kullanıyorsan yaşanabilir bu durum dedi ancak kullanmıyorum 20 yasındayım daha evvelde hic kullanmadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim önümüzdeki aylarda küre hazırlıyorum kendimi yardımcı olabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243
yilmazhr, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar karantina ilk dönemleri 3 ayda istemsiz 25 civarı kilo kaybı yaşadıktan sonra bu kasım ayında tekrardan vgye başladım ancak bir sorun hissettim vucudumda checkup a gittim karaciger enzimlerinin fazla calısması dısında bir sorun cıkmadı.Tatmin olamadım endorinolojiye gittim ayriyetten fsh lh değerlerim 0 değil ancak referansın altında 1,1 1,2 idi yanlıs hatırlamıyorsam total testo da üst sınırın üzerinde değildi ama yüksekdi. Doktorum herhangi bir anabolizan kullanıyorsan yaşanabilir bu durum dedi ancak kullanmıyorum 20 yasındayım daha evvelde hic kullanmadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim önümüzdeki aylarda küre hazırlıyorum kendimi yardımcı olabilir misiniz?

test sonuçlarının tamamını yükler misin yilmaz buraya rica etsem dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yilmazhr    2
Bay-T, 15 saat önce yazdı:

test sonuçlarının tamamını yükler misin yilmaz buraya rica etsem dostum.

Tabiki abi1CD31A57-443D-43A2-838A-27B5CA0CC5B2.thumb.jpeg.e3f5050ef3433fcf8b3ac21983866f6a.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600

Bir sorun görünmüyor ve değerlerin normal...Ne gibi sıkıntı yaşamıştın tam olarak ? Lh ve fsh değerlerinin düşük seviyede olup, yeterli testosteron ve sperm üretimi olması aslında iyi bir şeydir.Lh ve fsh 0 olursa testosteron üretemez vucudun.Total testo değerine aldanma o ölçüm değeri farklılığından öyle yüksek görünüyor, aslında 7 civarı bir testosteron değerindesin.

image.thumb.png.618499d9410a35a64f1cb8105457b56c.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yilmazhr    2
metinav, 24 dakika önce yazdı:

Bir sorun görünmüyor ve değerlerin normal...Ne gibi sıkıntı yaşamıştın tam olarak ? Lh ve fsh değerlerinin düşük seviyede olup, yeterli testosteron ve sperm üretimi olması aslında iyi bir şeydir.Lh ve fsh 0 olursa testosteron üretemez vucudun.Total testo değerine aldanma o ölçüm değeri farklılığından öyle yüksek görünüyor, aslında 7 civarı bir testosteron değerindesin.

image.thumb.png.618499d9410a35a64f1cb8105457b56c.png

Hocam vucudumda artık hicbisey eskisi gibi değil hissiyatı var üzerimde yoğun kas kütlesi kaybı yaşadım.Performans düşüklüğü, cinsel isteksizlik bunları geçtim sesimin bile inceldiğini düşündüm.Acaba hormonel bir sorun mu oluştu vucudum da diye düşündüm.Değerlerin normal olduğunu doktordan ve simdi de sizden duymak bir nebze rahatlattı.Ayriyetten belirttiğim gibi önümüzdeki ay only testo olarak bir kür başlangıcı yapmak istiyorum sizce bu testte gözüken bir engel var mıdır yada yeterli midir? Teşekkürler hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Testislerin vücudundaki FSH ve LH hormonlarına karşı hassas yani az miktarda fsh ve lh ile vücut yeterince  testosteron ve sperm üretiyor. Bununla ilgili herhangi bir sıkıntı yok ancak D vitaminin çok düşük geldi bana, günlük 5000 iu D vitamini almanı öneririm, günlük alamıyosan aylık tek seferde 180000 iu şeklinde de alabilirsin

Az önce okudum saydığın yan etkilerin nedeni bence D vitamini eksikliği, 20 ve 30 larda da değil seninki direk 9.. Hemen D vitamini takviyesi almaya başlamalısın

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yilmazhr    2
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Testislerin vücudundaki FSH ve LH hormonlarına karşı hassas yani az miktarda fsh ve lh ile vücut yeterince  testosteron ve sperm üretiyor. Bununla ilgili herhangi bir sıkıntı yok ancak D vitaminin çok düşük geldi bana, günlük 5000 iu D vitamini almanı öneririm, günlük alamıyosan aylık tek seferde 180000 iu şeklinde de alabilirsin

Az önce okudum saydığın yan etkilerin nedeni bence D vitamini eksikliği, 20 ve 30 larda da değil seninki direk 9.. Hemen D vitamini takviyesi almaya başlamalısın

Tesekkürler d vitaminini doktorun yazdığı şekilde 3 günde bir hap olarak alıyorum test sonucundan beri sizin bahsettiginiz formül nasıl enjekte olarak mı biraz daha açabilir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
yilmazhr, 2 saat önce yazdı:

Tesekkürler d vitaminini doktorun yazdığı şekilde 3 günde bir hap olarak alıyorum test sonucundan beri sizin bahsettiginiz formül nasıl enjekte olarak mı biraz daha açabilir misiniz

Enjekte ve oral formları var hangisini yapmak istersen sana kalmış ben eczaneden Desiferol alıp kullanıyorum tabletinde 2000 iu var, senin kullandığın hangisi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.