Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

altan06

Sizce bulkmu definasyon mu

Önerilen İletiler

altan06    14

Arkadaşlar formum bu şekilde öncellikle kür girmiyorum kullanmıyorum kullanmayacağım.

suan omzum ile kolum dümdüz oldu birleşti resmen bulk tayım devam mı edeyim sizce define mi olayım yada kardiyo ile bulkamı devam edeyim 

AD630F3F-5E47-4388-9BE0-955994759453.thumb.jpeg.ea50d911ff087db187bcbac229b2f362.jpeg6683E01A-5711-45EA-98F8-894DF530F10A.thumb.jpeg.0e97e4af9a2d5397a5f896f3f330770b.jpeg6683E01A-5711-45EA-98F8-894DF530F10A.thumb.jpeg.0e97e4af9a2d5397a5f896f3f330770b.jpegAD630F3F-5E47-4388-9BE0-955994759453.thumb.jpeg.ea50d911ff087db187bcbac229b2f362.jpeg799C483F-1EB4-428E-B9D0-36DA5C88F38D.thumb.jpeg.0811bd89fe9bc5c95191edcc6921fdc0.jpeg

4313A523-AF42-416F-9302-89FB91858F57.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

altan06    14

@metinav hocam naturelim sizce nasıl bir yol izlemeliyim alt karnım iyice yağlanmaya basladı detaylarım kapandı  kolum omzum dümdüz oldu bu durum sinirimi bozuyor sizce kütle almaya devammı edeyim define olup iyice forma girip tekrar bulkamı geceyim  veya bulk ile kardiyo mu yapayım  ? tavsiye verirmisinz teşekkürler 

tarihinde altan06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Sabahları aç karnına 30-40 dk kardiyo ekle bence reis , ben de bulktayım böyle yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Asaletim, 2 dakika önce yazdı:

Sabahları aç karnına 30-40 dk kardiyo ekle bence reis , ben de bulktayım böyle yapıyorum.

ne zamandır bu şekil yapıyorsun yüksek karb ile beslenirken yağ yakımı ne durumda oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
altan06, 9 dakika önce yazdı:

ne zamandır bu şekil yapıyorsun yüksek karb ile beslenirken yağ yakımı ne durumda oluyor 

Bugün başladım hocam sarmslarla beraber, daha öncesinde kardiyosuz bulk yapıyordum , benimde yandan bakınca kol ile omuz birleşik gözüküyor şuan .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Bugün başladım hocam sarmslarla beraber, daha öncesinde kardiyosuz bulk yapıyordum , benimde yandan bakınca kol ile omuz birleşik gözüküyor şuan .

Konunu takip ediyorum iyi bir sonuç olur umarım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477
altan06, 3 saat önce yazdı:

@metinav hocam naturelim sizce nasıl bir yol izlemeliyim alt karnım iyice yağlanmaya basladı detaylarım kapandı  kolum omzum dümdüz oldu bu durum sinirimi bozuyor sizce kütle almaya devammı edeyim define olup iyice forma girip tekrar bulkamı geceyim  veya bulk ile kardiyo mu yapayım  ? tavsiye verirmisinz teşekkürler 

Bulkun dogası bu 😁

Her gün veya her antrenmandan sonra 40 dakika kardiyo yaparsan yaglanmayı azaltabilir.Kardiyo olmayınca kan sekeri düşmüyor ve vucut yağları cözmüyor enerji olarak kullanmıyor istenilen düzeyde.

Dogal yoldan define olmak da yağlanmadan bulk olmak da çok kolay degil.Beslenmeni düzenleyerek baslamalısın bence.

Define olsan/olabilsen kas miktarın az ve görüntün bozulacaktır.

Durumlar uygunsa sarms kullanabilirsin kas kaybı olmadan yağlardan kurtulmak icin.Forumda baslayan arkadaşlar var.

Şuan görüntün kötü değil aslında, biraz su tutmus olabilirsin.Sebzelere agırlık ver bol su ic.Vucuduna daha kilo ekleyebilirsin gideri var... 

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
metinav, 11 saat önce yazdı:

Bulkun dogası bu 😁

Her gün veya her antrenmandan sonra 40 dakika kardiyo yaparsan yaglanmayı azaltabilir.Kardiyo olmayınca kan sekeri düşmüyor ve vucut yağları cözmüyor enerji olarak kullanmıyor istenilen düzeyde.

Dogal yoldan define olmak da yağlanmadan bulk olmak da çok kolay degil.Beslenmeni düzenleyerek baslamalısın bence.

Define olsan/olabilsen kas miktarın az ve görüntün bozulacaktır.

Durumlar uygunsa sarms kullanabilirsin kas kaybı olmadan yağlardan kurtulmak icin.Forumda baslayan arkadaşlar var.

Şuan görüntün kötü değil aslında, biraz su tutmus olabilirsin.Sebzelere agırlık ver bol su ic.Vucuduna daha kilo ekleyebilirsin gideri var... 

Teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
altan06, Bir saat önce yazdı:

Yorumlarınızı bekliyorum

Bana yağ oranın aşırı yüksek görünmedi, sadece kol ve omuzlarında yeterince kas yok gibi duruyor, yani demek istediğim şu, biraz oralara yüklensen 4-6 haftada bile daha farklı bir görüntün olabilir gibi duruyor çünkü belin fazla kalınlaşmamış. Kol ve omuzların sert idman istiyor bence bütün mesele bu.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
alphaomega, 20 dakika önce yazdı:

Bana yağ oranın aşırı yüksek görünmedi, sadece kol ve omuzlarında yeterince kas yok gibi duruyor, yani demek istediğim şu, biraz oralara yüklensen 4-6 haftada bile daha farklı bir görüntün olabilir gibi duruyor çünkü belin fazla kalınlaşmamış. Kol ve omuzların sert idman istiyor bence bütün mesele bu.

Çok sert idman yapıyorum kütle artıyor ama nasıl deyim görüntü hoşuma gitmiyor yağ oranı pek yüksek değil %12-13 ama çok sulandım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
alphaomega, 46 dakika önce yazdı:

Yani sert görüntü olmuyor yumuşak gözüküyor kol filan ışık iyi olmayınca tavsiyen varmı alttan hatlı görünüm var ama deri kalınlıgından gözükmüyor gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

kol ve omuz antremanın tam olarak kilolarla birlikte yazar mısın dostum rica etsem, bir de kaç kilosun ve boy kaç? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
alphaomega, 39 dakika önce yazdı:

kol ve omuz antremanın tam olarak kilolarla birlikte yazar mısın dostum rica etsem, bir de kaç kilosun ve boy kaç? 

biceps 

1- Biceps straight bar cable curl 4 x12-15( asagi birakirken kontrol ve yukarida 1 saniye sikistirma. Son set  12 tekrar kilo dusurup 6 tekrar asagidan ortaya kadar, kilo dusurup 6 tekrar ortdana yukari hareketi bozmadan negatiflik doğru ağırlıkta ) 36 kiloada yapıyorum 
2-Cable drag curl 3x10-12 (dirsekler geride ve sabit, bicepsin tepe boktasibhedef ve full stretch dirsekler sabit ortadan yukarı sadece tepe nokta hedef ) 43 kilo
3-Scott curl 4 x 8-12 ( agir kilo ve kontrollu negatif, son set 12 tekrardan sonra 5 tekrar yarim bar da ) 5-5 takıyorum 20de bar 30 kilo 
4-Hammer curl 3x 8-10  (dumbell yada cable) dumbel ile 15 15 dumbel 

omuz 

Omuz ön kol    
Omuz smitch makina 12-10-8-8-6-6(max ağırlık yukarda beklemek yok kitleme dirsekleri) 7.5 7.5 takıp 2.5 2.5 arttırıyorum 
omuz dumbel pres 3x10(max ağırlık yukarda dirsekler kilitlenmiycek) 20-20 dumbellerle 
ön omuz düz barla alttan yukarı eller ters 4x12 (negatif omuzların içi yanana kadar ) 23 kilo makina 
two cable lateral raise  4x12 negatif +pozitif 9 kilo 2side 
dumbel yana acış 15-12-10-8-20 negatif  dumbel 7.5 5 kilo ve 2.5 kilo
arka omuz cable yana acış 4x12  9 da 
arka omuz fly pres 3x12-8 makinada 41 kilo ile 

arka kol 

5-Straight bar pushdown superset overhead cable triceps extension 3x12 ( duz barla once kabloda pushdown sonra hemen ayni kanloda overhead extension) 57 kilo pushdowrn diğeri 36 kilo 
6-Rope pushdown 3x 12-15( asagida dirsekleri degil elleri ayirarak, yukari full stretch, dirsekler sabit) 36 kilo 
7-Close grip bench press 3x8 ( agir kilo ama dirsekleri kitlemeden) 15 15 takyırum 20 de bar 50 kg 
8-Db one arm overhead extension 3x12-15 ( 10 ar kiloluk dumbeller 

hocam boy 1.65 kilo 61kg 

vucüdüm fotoda iyi görünüyor ısıkta ama sert görüntü yok yumusak bir görüntü var sulu birazda yağlı sanırım sert görünüm olmadıgından dolayı şikayetciyim  antremanda alttan damarlar geliyor ama derinin iyice altında gibi göriniyor yani altta güzel detaylı kütle var ama üstü sanki su ve yağ ile dolu deri kalın sanırım ondan 
hareketlerde dinlenme aralıgım  45sn 1 dk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Dostum böyle bakınca biceps antremanı iyi duruyor, omuz sadece biraz daha ağırlık artsa güzel olabilir ama zamanla olacak bişey şu an fena sayılmaz, triceps de yeterli duruyor, ha tabi hareketleri gerçekten nizami yapıp yapmadığını en iyi sen bilirsin onun hakemi sen olacaksın o yüzden bişey diyemem o kısmına.

Eğer yağdan şikayetçiysen 4hafta kadar bir definasyon süreci yaşayıp ondan sonra duruma bakabilirsin. Piramit sistemi dene derim bir de, faydası olabilir son setlerde daha ağır girmeni sağlar. Hep aynı hareketleri de yapma arada bir programı canlandır bişeyleri değiştir. set sayılarıyla oyna, tekrarlarla oyna. Sadece şunu unutma omuz ve kollar genelde çok tekrar isteyen gruplar. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
alphaomega, 31 dakika önce yazdı:

Dostum böyle bakınca biceps antremanı iyi duruyor, omuz sadece biraz daha ağırlık artsa güzel olabilir ama zamanla olacak bişey şu an fena sayılmaz, triceps de yeterli duruyor, ha tabi hareketleri gerçekten nizami yapıp yapmadığını en iyi sen bilirsin onun hakemi sen olacaksın o yüzden bişey diyemem o kısmına.

Eğer yağdan şikayetçiysen 4hafta kadar bir definasyon süreci yaşayıp ondan sonra duruma bakabilirsin. Piramit sistemi dene derim bir de, faydası olabilir son setlerde daha ağır girmeni sağlar. Hep aynı hareketleri de yapma arada bir programı canlandır bişeyleri değiştir. set sayılarıyla oyna, tekrarlarla oyna. Sadece şunu unutma omuz ve kollar genelde çok tekrar isteyen gruplar. 

Piramit sistemi bazı hareketlere araya koyuyorum ama dediğim gibi deri kalınlığı var biraz yumuşak görüntü duruyor sence bulku iyice tamamlayıp mı tamamen define olayım yoksa sindi olup duruma mı bakayım  ? antreman programını 6 -8haftada değiştiriyorum hareketleri nizami yapıyorum ve yüksek pump alıyorum onda problem yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Bence sen definasyona gir sonucu gör çünkü anladığım kadarıyla gidişattan pek memnun değilsin istediğin noktada değilsin, o yüzden içinden gelene, görmek istediğin forma yönel derim, yine de nihai karar senin tabi ki.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
alphaomega, 1 dakika önce yazdı:

Bence sen definasyona gir sonucu gör çünkü anladığım kadarıyla gidişattan pek memnun değilsin istediğin noktada değilsin, o yüzden içinden gelene, görmek istediğin forma yönel derim, yine de nihai karar senin tabi ki.

İlgin alakan yorumların için teşekkür ederim hocam 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.