Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Asaletim    645
Ganja, 49 dakika önce yazdı:

Kürü bitirdim şuan düzgün bir pct yapmak istiyorum ve 2 ay sonra bir küre daha girmeyi düşünüyorum nasıl bı yol izlemem gerekiyor lütfen yardım. Haftada 500 sustanon kullandım sadece.

MERT SEVEM.pdf

10_HORMO_005352_MERT SEVEM.pdf

Sustanonda testosteron deconat var , testo enatathedan daha uzun ester vücuttan uzun sürede çıkıyor, 2 ay sonra küre gireceksen pct yapmana değmez , bence 100 sustanon ile TRT yap  , testisler de küçülme varsa pregnly vurabilirsin . @metinav hocam daha iyi bilir yanlışım varsa

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ganja    1
Asaletim, 39 dakika önce yazdı:

Sustanonda testosteron deconat var , testo enatathedan daha uzun ester vücuttan uzun sürede çıkıyor, 2 ay sonra küre gireceksen pct yapmana değmez , bence 100 sustanon ile TRT yap  , testisler de küçülme varsa pregnly vurabilirsin . @metinav hocam daha iyi bilir yanlışım varsa

Küçülme yok ama iktidarsızlık başladı o yüzden pct yapıp yeni bir küre girmek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Ganja, 1 saat önce yazdı:

Küçülme yok ama iktidarsızlık başladı o yüzden pct yapıp yeni bir küre girmek istiyorum

Pct nin ardından kısa bir süre sonra küre gireceksen pct yapacağın süre zarfında düşük doz testo ile devam et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ganja, 2 saat önce yazdı:

Dediğim gibi testoyu kesme , yeni küre gireceksen .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ganja    1
Asaletim, 49 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi testoyu kesme , yeni küre gireceksen .

Tamam ne kadar alayım haftalık ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ganja, 21 dakika önce yazdı:

Tamam ne kadar alayım haftalık ? 

100-150 sustanon yeter haftalık küre kadar , dalgalanma olmaması için ikiye böl pzt-prş olacak şekilde, testo enatathe varsa haftalık 150 testo enatathe vur . Bu süreçte sabahları detox suyu iç , bol antioksidan tüket , iyice dinlendir vücudu .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ganja    1
Asaletim, 3 saat önce yazdı:

100-150 sustanon yeter haftalık küre kadar , dalgalanma olmaması için ikiye böl pzt-prş olacak şekilde, testo enatathe varsa haftalık 150 testo enatathe vur . Bu süreçte sabahları detox suyu iç , bol antioksidan tüket , iyice dinlendir vücudu .

Ilacı vurduktan sonra cinsel istek kalmıyor o yüzden ara vermek istedim biraz vücut dinlensi istedim testlerde sorun ne diye düşünüyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ganja, 2 dakika önce yazdı:

Ilacı vurduktan sonra cinsel istek kalmıyor o yüzden ara vermek istedim biraz vücut dinlensi istedim testlerde sorun ne diye düşünüyorsunuz ?

Hocam TRT yap dememin sebebi , şimdi sustanon 25-35 güne etkisi bitse son enjeksiyondan sonra , pct başlicaksin tam doğal hormonların canlanacakken yeni bir küre gireceksin, boşa reseptörleri yoracaksin ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ganja, 11 dakika önce yazdı:

değerlerine baktım , E2 biraz yükseltilebilir ama dediğim gibi pct yapsan boşa yapmış olcaksin hocam ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ganja    1
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

değerlerine baktım , E2 biraz yükseltilebilir ama dediğim gibi pct yapsan boşa yapmış olcaksin hocam ..

Anladım E2 nasıl yükseltilir ilacı falan varmı ? Birde sustanona açıldıktan sonra kullanımı olurmu ?

tarihinde Ganja tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ganja, 13 dakika önce yazdı:

Anladım E2 nasıl yükseltilir ilacı falan varmı ? Birde sustanona açıldıktan sonra kullanımı olurmu ?

Klomen kullanılır ama hocam dediğim gibi kanında sustanon geziyor ve çıkması son enjeksiyondan sonra 35 gün bile sürebilir , klomen tamoksifen ile pct yaptın diyelim tekrar küre gireceksin hormonların canlanacakken saçma olucak .. şuan sadece pregnly kullanman yeterli .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ganja    1
Asaletim, Şimdi yazdı:

Klomen kullanılır ama hocam dediğim gibi kanında sustanon geziyor ve çıkması son enjeksiyondan sonra 35 gün bile sürebilir , klomen tamoksifen ile pct yaptın diyelim tekrar küre gireceksin hormonların canlanacakken saçma olucak .. şuan sadece pregnly kullanman yeterli .

Tamam hocam pregnly 5000 kac günde bir kullanayim ? Yani 5000 birden çakmayim değilmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ganja, 31 dakika önce yazdı:

Tamam hocam pregnly 5000 kac günde bir kullanayim ? Yani 5000 birden çakmayim değilmi ?

1500iu vur 5 gün sonra tekrar 1500iu 5 gün sonra tekrar 1500iu , sonra testislerin durumunu libidonu gözlemle , gerek varsa kalan 500iu yuda vurursun .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ganja    1
Asaletim, 19 saat önce yazdı:

1500iu vur 5 gün sonra tekrar 1500iu 5 gün sonra tekrar 1500iu , sonra testislerin durumunu libidonu gözlemle , gerek varsa kalan 500iu yuda vurursun .

Armidex falan kullanmama gerek varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ganja, Şimdi yazdı:

Armidex falan kullanmama gerek varmı ?

Armidex östrojeni düşürür hocam , senin aksine biraz yükseltmen lazım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19

Muhtemelen iktidarsızlık e2nin düşük olmasından kaynaklı. Klomen al piramit sistemde kullan 30-35 seviyelerine gelsin. Bu süre zarfında arkadaşlarda söylemiş zaten proviron alıyorsan onu kes sustanonu yarıla 2ye bölerek uygula. 1 ay sonra tekrardan kan ver. Durumun düzelmediyse tekrardan konuşalım. Ki bence düzelecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19

Pct ilaç kullanan bir sporcu için gereksizdir. Doğru olan ihtiyaca göre pctdir. Lh fsh bence ilaca devam ettiğin sürece sıfırda kalacaktır. O nedenle pregnly anlamsızdır. Kesinlikle önermem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ganja    1
Lusifer, 3 saat önce yazdı:

Pct ilaç kullanan bir sporcu için gereksizdir. Doğru olan ihtiyaca göre pctdir. Lh fsh bence ilaca devam ettiğin sürece sıfırda kalacaktır. O nedenle pregnly anlamsızdır. Kesinlikle önermem.

Tamam hocam pregnly kullanmıyorum o zaman klomen piramit şeklinde nasıl kullanacağım? şuan 1 hafta dir sustanona almıyorum ve düzeldi gibi cinsel isteksizlik ilacı alınca ama yine aynısı oluyor. Bir de sustanona ikiye böl dediniz dayanirim ilaç açıldıktan sonra yoksa onu atıp yenisini mi kullanayim ?

tarihinde Ganja tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.