Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bybrs06

Kür öncesi test hakkında

Önerilen İletiler

Bybrs06    20

Merabalar.Nasib olursa ilk kürüme girmek istiyorum(15 hafta-500 testo e. 400 boldenon-tablet kullanılmayacak)ve bunun için test yaptırdım .Hastanede yalnızca  bu değerlere bakıldığı söylendi.Sadece bu testlere bakmak yeterli mi? Bu değerlere bakılarak kür içi arimidex kullanımı gerekebilir mi?Konuya hakim abi ve kardeşlerimize danışmak istedim. @metinav

7A5513E7-22F4-4618-A337-146950FCEB14.png

F2E4E06A-1D35-45DE-8CE2-B46289AC431A.png

AFE87803-890B-48F7-9418-6BBA759DD732.png

9134DDA1-5328-4D87-AE6A-8F935961B0D7.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Hocam mümkünse karaciğer ve böbrek fonksiyon testi yaptır , kan tahlili değil doktor karnına kaygan bir jel sürüp eliyle karaciğer ve böbreğinde bi makine gezdiriyor , karaciğerinde yağlanma var mı , pankreas böbrek nasıl vs. Her şey net belli oluyor , yaptırmanı tavsiye ederim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
Asaletim, 18 dakika önce yazdı:

Hocam mümkünse karaciğer ve böbrek fonksiyon testi yaptır , kan tahlili değil doktor karnına kaygan bir jel sürüp eliyle karaciğer ve böbreğinde bi makine gezdiriyor , karaciğerinde yağlanma var mı , pankreas böbrek nasıl vs. Her şey net belli oluyor , yaptırmanı tavsiye ederim .

Anladım hocam teşekkür ederim.Daha detaylı tetkik yapan hastaneye gitmem gerekiyor .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Hocam üroloji kısmında mı test yaptırdınız bende yaptırıcam da.Ne diyip yaptırdınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Hocam üroloji kısmında mı test yaptırdınız bende yaptırıcam da.Ne diyip yaptırdınız.

Evet ürolojiden sıra aldım ama daha önce spor hekimi var mı diye sordum,yokmuş.Önce ben şu şu değerlere bakmak istiyorum dedim neden diye sordu doktor.Son günlerde libidom çok düştü dedim ve aynı zamanda sporcuyum hocam benden test istedi dedim , doktor da üstelemedi.Kan testimde fark ettiysen çoğu değer yok.1-2 sene önce açılan hastahane büyük ve donanımlı görünüyor ama hastane,yol yaptılar işte:)önce bildiğin hastaneye git doktor bütün değerler burada yok derse orada hiç test yaptırmadan daha donanımlı hastaneye gidersin tavsiyem bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600

@Bybrs06 Testin gayet güzel değerlerde.Küründe şimdiden başarılar dilerim.

İlk kürde eğer sağlam dolu içerikli ürünlerse, gelişim hızlı ve etkileyici olur.

Arimidex, vb. ilaçların kullanım gerekliliği şimdiden anlaşılmaz.

Boldenon kürlerinde ihtiyaç olmuyor genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Bybrs06, 20 dakika önce yazdı:

Evet ürolojiden sıra aldım ama daha önce spor hekimi var mı diye sordum,yokmuş.Önce ben şu şu değerlere bakmak istiyorum dedim neden diye sordu doktor.Son günlerde libidom çok düştü dedim ve aynı zamanda sporcuyum hocam benden test istedi dedim , doktor da üstelemedi.Kan testimde fark ettiysen çoğu değer yok.1-2 sene önce açılan hastahane büyük ve donanımlı görünüyor ama hastane,yol yaptılar işte:)önce bildiğin hastaneye git doktor bütün değerler burada yok derse orada hiç test yaptırmadan daha donanımlı hastaneye gidersin tavsiyem bu.

Teşekkürler hocam bende Ankaradayım,o yüzden sordum.Bana total testo olsa yeter sizin testinizde de mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
metinav, 2 saat önce yazdı:

@Bybrs06 Testin gayet güzel değerlerde.Küründe şimdiden başarılar dilerim.

İlk kürde eğer sağlam dolu içerikli ürünlerse, gelişim hızlı ve etkileyici olur.

Arimidex, vb. ilaçların kullanım gerekliliği şimdiden anlaşılmaz.

Boldenon kürlerinde ihtiyaç olmuyor genelde.

Teşekkürler hocam ürünler orj Balkan ve sp,kürde proviron kullanıp kullanmamakta  kararsız kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
gönderildi (düzenlendi)
Bybrs06, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam ürünler orj Balkan ve sp,kürde proviron kullanıp kullanmamakta  kararsız kaldım.

Boldenon küründe provirona gerek yok, masraf etme boşuna. Onun yerine omega 3 al kullan daha faydalı olur, kürde...Eger seninde östrojen fazla düser libido sorunu yaşarsan, omega 3 yerine eşdeger keten tohum yağı ile bir taşla iki kuş vurabilirsin. 😉

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Boldenon küründe provirona gerek yok, masraf etme boşuna. Onun yerine omega 3 al kullan daha faydalı olur, kürde...Eger seninde östrojen fazla düser libido sorunu yaşarsan, omega 3 yerine eşdeger keten tohum yağı ile bir taşla iki kuş vurabilirsin. 😉

Proviron’u testosteronu daha iyi bağlıyor  diye bildiğim için dedim.120 kapsül omega-3 aldım daha önceden.hocam sizce lh alt ast değerlerini ölçtürüp küre girmem daha mı iyi olur yoksa bunlar yeterli midir?Ve vitamin takviyesi almaya gerek var mı?Beslenmemde sıkıntı yok yeşillik vs.Daha önce decavit kullandım yalnız içeriği hamile bayanlara daha uygun oldğ için fazla Demir bende biraz libidoyu düşürmüştü.Kürdeyken bir sıkıntı olur mu decavit kullansam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Bybrs06, 20 dakika önce yazdı:

Proviron’u testosteronu daha iyi bağlıyor  diye bildiğim için dedim.120 kapsül omega-3 aldım daha önceden.hocam sizce lh alt ast değerlerini ölçtürüp küre girmem daha mı iyi olur yoksa bunlar yeterli midir?Ve vitamin takviyesi almaya gerek var mı?Beslenmemde sıkıntı yok yeşillik vs.Daha önce decavit kullandım yalnız içeriği hamile bayanlara daha uygun oldğ için fazla Demir bende biraz libidoyu düşürmüştü.Kürdeyken bir sıkıntı olur mu decavit kullansam?

Sen bilirsin o zaman. Zararı olmaz kullan...

Küre baslamadan önce hormon, kan ve karaciger testlerini yaptır. Kür sonunda o degerlere geri dönmeye calısacagın için, önceden bilmek lazım.

Beslenmen yeterliyse vitamine gerek yok. Zaten kan degerlerin fazlasıyla yükselecek...Kürde suplement isi biraz maddiyatla alakalı.Vucudunda tabi eksiklik varsa o zaman gerekli, orası ayrı...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8
metinav, 2 saat önce yazdı:

hocam merhaba ,keten tohumu ile omega 3 eşdeğer mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
isacorek, 3 saat önce yazdı:

hocam merhaba ,keten tohumu ile omega 3 eşdeğer mi ?

Kaynak yönüyle farklı, biri hayvansal digeri bitkisel. Burada önemli olan kötü kolesterolü azaltıp, iyi kolesterolü yükseltmesi ve kanı sulandırması...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
metinav, 4 saat önce yazdı:

Kaynak yönüyle farklı, biri hayvansal digeri bitkisel. Burada önemli olan kötü kolesterolü azaltıp, iyi kolesterolü yükseltmesi ve kanı sulandırması...

Hocam farkettiyseniz benim bazı değerler sınırda bu yüzden şimdiden keten tohumu gibi ürünleri kullansam kan değerlerini düşürmek için iyi olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Bybrs06, 1 saat önce yazdı:

Hocam farkettiyseniz benim bazı değerler sınırda bu yüzden şimdiden keten tohumu gibi ürünleri kullansam kan değerlerini düşürmek için iyi olur mu?

Kan değerlerinde olumsuz bir sey yok. İstiyorsan bir ünite kan ver küre öyle basla. Kanin fazla bu iyi bir sey normalde, ama kürde daha fazla yükseleceğinden ilerde baskı olusturabilir.

Keten tohumu yagı kullanmanı şuan gerektirecek bir sey yok.Asil gereği kür icinde düsen östrojenin ve koyulasan kaninın ortaya çıkması noktasında...

İstiyorsan kullan yine de, sen bilirsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
metinav, 52 dakika önce yazdı:

Kan değerlerinde olumsuz bir sey yok. İstiyorsan bir ünite kan ver küre öyle basla. Kanin fazla bu iyi bir sey normalde, ama kürde daha fazla yükseleceğinden ilerde baskı olusturabilir.

Keten tohumu yagı kullanmanı şuan gerektirecek bir sey yok.Asil gereği kür icinde düsen östrojenin ve koyulasan kaninın ortaya çıkması noktasında...

İstiyorsan kullan yine de, sen bilirsin :)

Keten tohumu yağını kanı sulandırmak ve eğer östrojen düşerse biraz dengelemek için kullanıyoruz yani.Boldenon u en temiz ilaç olarak bilirdim elimde de 3 flakon  var zaten .İlaçların yan etkisi hakkındaki konuda arda hocam bodenondan çok çektiğini anlatmıştı biraz çekiniyorum o yüzden.Etkilerini 2 yıl çekmişti galiba.Sizde nasıl oldu hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Bybrs06, 2 saat önce yazdı:

Keten tohumu yağını kanı sulandırmak ve eğer östrojen düşerse biraz dengelemek için kullanıyoruz yani.Boldenon u en temiz ilaç olarak bilirdim elimde de 3 flakon  var zaten .İlaçların yan etkisi hakkındaki konuda arda hocam bodenondan çok çektiğini anlatmıştı biraz çekiniyorum o yüzden.Etkilerini 2 yıl çekmişti galiba.Sizde nasıl oldu hocam?

Önlemini almadığında ve genetik de yatkınlık varsa, bilmeden kullandığında herşeyin olumsuz etkilere neden olması kaçınılmazdır.Boldenon bende de tansiyon problemi yapmıştı mesela.O zamana kadar tansiyonla ilgili problemler yaratabildiğiyle ilgili bir yazı bilgi okumamıştım.Çünkü deneyim paylaşan doğru düzgün kimse yok.Olan da parayla paylaşım yapıyor...Ben şahsen yaşadığım herşeyi, çarpıtmadan olduğu gibi aktarmaya çalışıyorum.

Steroidler basit sıradan ilaçlar değil, önemli ve güçlü etkilere sahipler.Herkeste yan etki profili aynı olmaz bunu kimse garantileyemez.Kullanmaya karar verildiyse önlemi önceden alırsa, sorun yaşanmaz...Önlem sözünün içine çok şey girebilir, illa şu olmalı diyemeyiz.Şahsi düşünceme göre, fikir vermesi açısından şu şeyler kullanılabilir diyorum.Boldenonun yaşattığı tansiyon sorununda, ben 2-3 diş sarımsak yiyerek atlatmıştım.Şimdi olsa dünya kadar seçenek var uygun gördüğüm.

Boldenon kürlerinde küre başlamadan hemogram testi yaptırılmalı ve hemoglabin ve hematokrit fazlaysa kan verilmeli.Kürde kan viskozitesi için güvenli kanı sulu akışkan tutacak, hdl kosterole de faydası olan çeşitli destekler kullanılmalı.

Libido sorunu bazı steroidlerde kaçınılmaz yaşanıyor bunu sıfırlamak mümkün olmayabilir, ama min. seviyelerde tutmak da mümkün.Kas gelişimine odaklanmak ve spor antrenmana yoğunlaşmak asıl hedef olmalı.Libido sex vb. olayı saptırır, gerçekte...Derdimiz sex ise, zaten tek başına daha düşük doz testosteron kullanımı, ve belki haplar yeterli gelecektir, kür yapmaya gerek yok bunun için...Bakış açımızı da bu yönde değerlendirmeliyiz, bana göre...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
metinav, Bir saat önce yazdı:

Önlemini almadığında ve genetik de yatkınlık varsa, bilmeden kullandığında herşeyin olumsuz etkilere neden olması kaçınılmazdır.Boldenon bende de tansiyon problemi yapmıştı mesela.O zamana kadar tansiyonla ilgili problemler yaratabildiğiyle ilgili bir yazı bilgi okumamıştım.Çünkü deneyim paylaşan doğru düzgün kimse yok.Olan da parayla paylaşım yapıyor...Ben şahsen yaşadığım herşeyi, çarpıtmadan olduğu gibi aktarmaya çalışıyorum.

Steroidler basit sıradan ilaçlar değil, önemli ve güçlü etkilere sahipler.Herkeste yan etki profili aynı olmaz bunu kimse garantileyemez.Kullanmaya karar verildiyse önlemi önceden alırsa, sorun yaşanmaz...Önlem sözünün içine çok şey girebilir, illa şu olmalı diyemeyiz.Şahsi düşünceme göre, fikir vermesi açısından şu şeyler kullanılabilir diyorum.Boldenonun yaşattığı tansiyon sorununda, ben 2-3 diş sarımsak yiyerek atlatmıştım.Şimdi olsa dünya kadar seçenek var uygun gördüğüm.

Boldenon kürlerinde küre başlamadan hemogram testi yaptırılmalı ve hemoglabin ve hematokrit fazlaysa kan verilmeli.Kürde kan viskozitesi için güvenli kanı sulu akışkan tutacak, hdl kosterole de faydası olan çeşitli destekler kullanılmalı.

Libido sorunu bazı steroidlerde kaçınılmaz yaşanıyor bunu sıfırlamak mümkün olmayabilir, ama min. seviyelerde tutmak da mümkün.Kas gelişimine odaklanmak ve spor antrenmana yoğunlaşmak asıl hedef olmalı.Libido sex vb. olayı saptırır, gerçekte...Derdimiz sex ise, zaten tek başına daha düşük doz testosteron kullanımı, ve belki haplar yeterli gelecektir, kür yapmaya gerek yok bunun için...Bakış açımızı da bu yönde değerlendirmeliyiz, bana göre...

Hocam kanı daha akışkan yapabilmek için omega-3 dışında başka hangi takviyeleri kullanabiliriz? HDL Kolesterol için lifli yemeye çalışıyorum bunun ayrıyeten kanı sulandırma gibi bir etkisi olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Hocam kanı daha akışkan yapabilmek için omega-3 dışında başka hangi takviyeleri kullanabiliriz? HDL Kolesterol için lifli yemeye çalışıyorum bunun ayrıyeten kanı sulandırma gibi bir etkisi olur mu?

Sarımsak knk , ben sarımsak hapı alıyorum günde 1-2 tane tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, 46 dakika önce yazdı:

Sarımsak knk , ben sarımsak hapı alıyorum günde 1-2 tane tavsiye ederim.

Supplement sitelerinde vs bulabileceğim bir şey mi peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Supplement sitelerinde vs bulabileceğim bir şey mi peki?

https://ty.gl/glb38dudh ben trendyoldan alıyorum knk , supplement sitelerinde olacağını sanmam .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

Çok fazla şey var, internetten araştırdığınızda önünüze çıkıyor.En basitinden e vitamini mesela...Sağlıklı ve yeşil beslenmenin hdl kolesterole, şüphesiz katkısı olur.Başta zeytinyağı ve hindistan cevizi yağı tüketmek hdl kolesterolde faydalı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.