Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Physique

Tren e bold masteron dinabo test e iştah problemi

Önerilen İletiler

Physique    5

Merhabalar şuan test e 500 rimabolon 200 masteron 100 boldenon 200 tren e 200 danabol 30mg küründeyim dananola kürden 3 gün once başladim ama başladiktan bir gün sonra iştahım aşırı kesildi 5 ogunden 2  bile zor yiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Abi yanlış anlama da kür planlaman aynı baruthane pilavcısının yaptığı karışık tabağa benziyor

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Physique    5
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Abi yanlış anlama da kür planlaman aynı baruthane pilavcısının yaptığı karışık tabağa benziyor

Birazcık öyle olmuş olabilir kardeşim 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Reis forumdaki herkes uyarmıştı bu kadar ilaç sokma diye , yarışmacıya her şey mübah ya Allah Bismillah diyerek her ilacı basmissin :D

İştah konusun da vücudun bu kadar dışardan ilaç gelince error vermiş olabilir sonuçta bu ilaçların hepsini garibim karaciğer süzecek :( halsizlik de var mı biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Physique    5

Yok ya iştah harici her şey normal şuana kadar bir problem yaşamadım. Yani hayla yaşıyorum bakalım süreç ilerdekiçe yaşadığım tecrübeleri paylaşacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
gönderildi (düzenlendi)

Danabol kesiyor iştahı şuan ben de alıyorum 30mg iştahı mahvetti

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Valla çok garip bir kür boldenone 200 falan ne işe yarayacak ki bunların içinde. 

İştaha gelince ben de primo kullandığımda iştahsız hissettmiştim kesmek yerine gainer, force feeding falan deneyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

şahsi fikrimden bahsedecek olursam,kürde tren gibi güçlü bir ilaç varken bu kadar fazla ilaç sokup vücudumu yormazdım.ayrıca 200 rimobolan gerçekten düşük bir dozaj.

yerinizde olsam boldenon’un süresini uzun tutarım (ki boldenon’un çoğu kişiye iştah konusunda artı kazandırdığı yadsınamaz bir gerçektir) ve ek olarak primobolan’ı çıkarırdım ki oldukça pahalı bir üründür.ona vereceğim parayla mk677 kullanır hem iştah sorunumu halletmiş hem de diğer etkilerinden faydalanmış olurdum..tabi bunlar sadece benim fikrim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Physique    5
Asaletim, 06.01.2021 - 20:41 yazdı:

İlaçların markası nedir hocam

Lixus labs hayla test yapmadım fakat çalıştıklarını fazlasıyla hissiyatımdan anlayabiliyorum

interfectum, 06.01.2021 - 20:13 yazdı:

şahsi fikrimden bahsedecek olursam,kürde tren gibi güçlü bir ilaç varken bu kadar fazla ilaç sokup vücudumu yormazdım.ayrıca 200 rimobolan gerçekten düşük bir dozaj.

yerinizde olsam boldenon’un süresini uzun tutarım (ki boldenon’un çoğu kişiye iştah konusunda artı kazandırdığı yadsınamaz bir gerçektir) ve ek olarak primobolan’ı çıkarırdım ki oldukça pahalı bir üründür.ona vereceğim parayla mk677 kullanır hem iştah sorunumu halletmiş hem de diğer etkilerinden faydalanmış olurdum..tabi bunlar sadece benim fikrim

Aynen istedigim kiloya ulaşana kadar boldenona devam edicem zaten. Fakat dozu 6. 7. Haftadan sonra artıracam yanına anapolonda ekliyecem. Rimabolanı ise kullanmayı seviyorum diye kullanıyorum. Genelde canım sıkıldığında eczaneden bir kutu alip kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6

Kardeşim Er... hocaya aynısını sordum yüksek testesteron tokluk hissi yapardedi senin çok ilaç kullanmandan ötürü böyle oluyor , çok fazla ilaç çok gelişim değildir kürün çok saçma ilaçlar ağır geldiğinden dolayı oluyor bu kürünü tekrardan gözden geçir Prof olmayan birinden destek almayıp burdan sormak çok saçma geliyor bana , çünkü Prof bi destek aldın mı burada yazılan çoğu şey komik geliyor emin olabilirsin , sana kardeşçe önerim o kadar ilacı vücuda sokmaman , iyi günler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
Barış06, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim Er... hocaya aynısını sordum yüksek testesteron tokluk hissi yapardedi senin çok ilaç kullanmandan ötürü böyle oluyor , çok fazla ilaç çok gelişim değildir kürün çok saçma ilaçlar ağır geldiğinden dolayı oluyor bu kürünü tekrardan gözden geçir Prof olmayan birinden destek almayıp burdan sormak çok saçma geliyor bana , çünkü Prof bi destek aldın mı burada yazılan çoğu şey komik geliyor emin olabilirsin , sana kardeşçe önerim o kadar ilacı vücuda sokmaman , iyi günler 

Siz kaç mg vuruyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Barış06, 2 saat önce yazdı:

Arkadaş 500mg testo kullanıyor tokluk hissini onun yapacağını sanmam.Fakat bende 500mg testo kullanıyorum tokluk hissi ve halsizlik söz konusu bende bu sorunu araştırıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Ben 500 mg Testo alırken hiç tokluk hissi yaşamadım şahsen tam tersi açlık olurdu ilk defa duydum o da neymiş?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

Ben 500 mg Testo alırken hiç tokluk hissi yaşamadım şahsen tam tersi açlık olurdu ilk defa duydum o da neymiş?

Bilemiyorum hocam artık bu yerli üretim ilaçlara ne koyuyorlarsa iştah 0 ,halsizlik yorgunluk hissi bitmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Bu tokluk açlık hissi de kişiden kişiye göre değişir ben 500mg testoda herhangi bir iştah artışı veya kaybı yaşamadım, bazıları boldenon açlık yapar der bazıları da tokluk. Herkes farklı sonuçta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 28 dakika önce yazdı:

Bu tokluk açlık hissi de kişiden kişiye göre değişir ben 500mg testoda herhangi bir iştah artışı veya kaybı yaşamadım, bazıları boldenon açlık yapar der bazıları da tokluk. Herkes farklı sonuçta

Acıkmanın adresi : mk677 :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Barış06, 5 saat önce yazdı:

Hocana sor bakalım haftalık 1200mg enjektelik ilacın neresi çokmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Bana göre E... Hoca overrated.Adam zaten fiziği genetiği adamı seçiyor.Bir sezonda 100 yarışmacı çalışıyorsa.5-6 tanesi ile %100 olarak ilgileniyor.O genetiği fiziği iyi olan şampiyon olacagi belli yarışmacılar x hoca ile de başarılar elde edebilirler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
alphaomega, 06.02.2021 - 20:35 yazdı:

Hocana sor bakalım haftalık 1200mg enjektelik ilacın neresi çokmuş.

Kardeşim çok biliyormuş gibi tepeden cümleler kurma lütfen sen vücudundaki reseptör sayısını biliyor musun ne kadar andrgoneik ilaç kabul edebileceğini biliyor musun da 1200 e az gibi konuşuyorsun , belki senin vücudunda o kadar ilacı kabul edecek reseptör yok ki çoğu insanda belki 1500 ü kabul eden yoktur bile 

Vural2, 06.02.2021 - 17:50 yazdı:

Arkadaş 500mg testo kullanıyor tokluk hissini onun yapacağını sanmam.Fakat bende 500mg testo kullanıyorum tokluk hissi ve halsizlik söz konusu bende bu sorunu araştırıyorum.

Her bünye aynı sorunu yaşayacak diye bişi yok kardeşim :) olaya bakma bana 200 mg testo fazla gelir sana 500 az gelir herkeste aynı olacak değil ya 

Bybrs06, 06.02.2021 - 17:22 yazdı:

Siz kaç mg vuruyorsunuz 

Kanki 5. Kürüm 500 testo 400 deca kullanıyorum bide danabol ki önemli olan aldığın karb ve protein gelişim için 1.78 boyum var 83 kiloyum 800 karb alıyorum ve çok değişik sistemde antrmean yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzk    17

bazen bulk dönemlerinde yemek yemekten iştahım kesiliyor eczanede zestat diye bir ilaç var fena iştah açıyor doymak nedir bilmezsin. ama aynı zamanda çok uyku yapıyor ona göre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Barış06, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim çok biliyormuş gibi tepeden cümleler kurma lütfen sen vücudundaki reseptör sayısını biliyor musun ne kadar andrgoneik ilaç kabul edebileceğini biliyor musun da 1200 e az gibi konuşuyorsun , belki senin vücudunda o kadar ilacı kabul edecek reseptör yok ki çoğu insanda belki 1500 ü kabul eden yoktur bile 

Her bünye aynı sorunu yaşayacak diye bişi yok kardeşim :) olaya bakma bana 200 mg testo fazla gelir sana 500 az gelir herkeste aynı olacak değil ya 

Sorumun cevabı o değil, 1200mg toplam ilacın neresi çok diye sordum? arkadaşa kürün çok kötü, çok ilaç kullanıyorsun dozlar fazla demişsin. Şimdi de birinde öyledir birinde böyledir diyorsun. O zaman en başta neden kesin konuşuyorsun? Tanımadığın birine karşı hem de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Physique    5

Merhaba danabolu 1 hafta kestim ondan sonra da sadece antrenmandan önce 30mg aldıktan sonra çözdüm danabolle alakalıymış denedim de. Şuan 5. 6. Haftalardaym arada kafama gore dozlari 2 katına çıkarıyorum şuana kadar temiz sekiz kilo aldım. İlacımdan da gelişimimden de memnunum. Masteronla ilgili olsa gerek fazla su da tutmadım(gecmiste cok anapolon kullandm şisince anlıyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.