Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Sadece steroid ile gelişilmediğini gösteren bir video

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Merhaba hocalarım , YouTube üzerinde gezerken 2015-2017 arası yani 2 yıl boyunca kürden küre giren adamın videosunu izledim , testodan tutun trene kadar her şeyi kullanıyor , video sonunda kullandığı ilaçları yazmış bakabilirsiniz.

Girdiği kürlere ve geçen 2 yıla bakacak olursak bana göre sadece karaciğer ve böbreklerini yormuş bu süre zarfında ..

Yorumlarınızı bekliyorum :)

İngilizcem iyi ile kötü arasında , açıklama kısmından biraz bir şeyler anladım ; güç ve kilo artışı yaşadım , başardım , pozlarım daha tam oturmadı , en sona da benden nefret eden klavye erkeklerini seviyorum videoyu izleyip bana para kazandırmaya devam edin falan yazmış :D

Bu tür insan sayısı maalesef ülkemizde de bolca var , spora başlar başlamaz direk streoid kullananlar , beslenme veya düzgün antrenman yapmadan streoid ile gelişeceğini sananlar .

Umarım bu düşünce de olanlar varsa aramızda bu konuyu görüp bilinçlenirler. 

Doğal insan şahinse , steroidli insan ferraridir . Steroid sadece yaptığınız doğru beslenme ve antrenman ile sizi çok daha hızlı ileriye taşır , beslenme ve antrenman bilginiz yoksa , tam oturmamışsa mucizeyi steroid de ararsanız ,videodaki adam gibi 2 yıl kürden küre girip 4-5 aydır düzgün bir şekilde doğal yapan insan gibi vücudunuz olur .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufuk5353    10
gönderildi (düzenlendi)

Videodaki arkadaş 3.senesinde 38kg dumbellarla çalıştığını göstermiş.Benim ilk senem[Naturelim] ben inceline pressde 36 36 giriyorum arkadaş mı çok kötü yoksa benim gelişimim mi güzel ?

tarihinde ufuk5353 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
ufuk5353, 14 dakika önce yazdı:

Videodaki arkadaş 3.senesinde 38kg dumbellarla çalıştığını göstermiş.Benim ilk senem ben inceline pressde 36 36 giriyorum arkadaş mı çok kötü yoksa benim gelişimim mi güzel ?

Hocam arkadaş zaten tam bir facia , full streoid basmış başka bişi yapmamış . Adam akıllı yapan zaten bu vücudu 5-6 ayda natürel yapar .

Leepriest35, 11 dakika önce yazdı:

Tr deki spor salonundaki dayılar gibi bu bilinç ve kafayla bu bile güzel.

Valla hocam :D

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk5353    10
Asaletim, Şimdi yazdı:

Hocam arkadaş zaten tam bir facia , full streoid basmış başka bişi yapmamış .

Anladım öyle gözüküyor zaten sizce sebebi nedir bu kadar kötü gelişimin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ufuk5353, 1 dakika önce yazdı:

Anladım öyle gözüküyor zaten sizce sebebi nedir bu kadar kötü gelişimin ?

Beslenme 0 , uyku 0 gece hayatı , antrenman bilgisi yok kafasına göre bugün şunu yapayım vs. Bacak calismasam da olur gibi, o kadar ilacın yanında full supplement de kullanmış video da gösteriyor .. cahillik 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk5353    10
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Beslenme 0 , uyku 0 gece hayatı , antrenman bilgisi yok kafasına göre bugün şunu yapayım vs. Bacak calismasam da olur gibi, o kadar ilacın yanında full supplement de kullanmış video da gösteriyor .. cahillik 

Kesinlikle

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

İlaçları spor için kullanmamış ve olmayan spor hayatına ilaçları eklemiş. Alkol ve fastfood çok bariz belli. Uyku bence bi sorun değil, antrenmanıda çok iyi yapıyor olabilir. Ama neyi ne kadar iyi yaparsan yap alkol ve fastfoodla 5sene kürde kalsa aynı formun bedenini büyütür görsel aynı kalır. Mucize olan ilaçlar değil beslenme. Niye antrenman değil dicek olursanız, antrenman geliştirir, beslenme değiştirir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Bu kadar kür geçmişinin üstüne sağlam bi definasyon kürü daha yapsa büyük ihtimal çok iyi görünürdü, her steroid kullanan parçalı olmak zorunda değil 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
gönderildi (düzenlendi)

Adam ilk resimlerine gore gelişim gostermiş bariz belli, belki genetik yatkin degildi yada yasadigi saglik sorunlari olabilir kimse bilemez herkez kullanipta iyi bir fizige sahip olacak diyede birsey yok oldugu kadar demistir biraz gelisim gosterip sonrada yerinde saymiş

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Adamın yemediği supplement anabolizan kalmamış 2 yılda ve bu adama iyi gelişim demek çok komik.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.